Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, koste сказал:

Я давно утепление не ложу с верху оставляя только холстинку . Когда утепление лежыт то клуб с осени соберается под верхом , седает запасы и погибает . Хотя и кормов с низу может быть полно . Лучше положи рамку из краю на верх чтоб быть спакойным .

Так зимую завжди, і жодного разу не було проблем. Меду там повно, до весняного тепла вистачить з головою. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, koste сказал:

Я давно утепление не ложу с верху оставляя только холстинку . Когда утепление лежыт то клуб с осени соберается под верхом , седает запасы и погибает . Хотя и кормов с низу может быть полно . Лучше положи рамку из краю на верх чтоб быть спакойным .

Фанерная крышка 10 мм  и всё, но после нового года подушки в подкрышники, 4-6 см толщина, синтепон. Если сразу ставить, клуб к потолку прилипает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.12.2018 в 20:10, Укроп сказал:

Шановні колеги дану тему спонукало мене відкрити те,що дуже стало цікаво, щоб зібрати побільше інформації,як працюють матки від даного матеріалу в Україні. Останніми роками по Україні роз’їхалось чимало користувацьких маток Зінгер. Дуже хотілося б почути відгуки, як позитивні так і негативні. Перебільшувати не потрібно нічого, описуйте як є

Маю три матки Зінгер від Доскоча різних материнок, підсадені в одинакові в середині червня. На медозбір не вивозив. В одному з відводків проявився аскосфероз через місяць ( в осени переселив на чисті рамки в чистий вулик), два других розвивалися добре. В кінці серпня замітив в одному відводку активний принос краденого сиропу ( в ту пору нічого не цвіло в природі). 

А так мої враження про Зінгер такі, ця лінія менше заливає гніздо, матка добре нарощує бджолу в зиму. Схильна до злодійства. 

Буду тестувать на зимівлю, весняний розвиток, і роїня, а також по медозбору. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Tedo сказал:

Маю три матки Зінгер від Доскоча різних материнок, підсадені в одинакові в середині червня. На медозбір не вивозив. В одному з відводків проявився аскосфероз через місяць ( в осени переселив на чисті рамки в чистий вулик), два других розвивалися добре. В кінці серпня замітив в одному відводку активний принос краденого сиропу ( в ту пору нічого не цвіло в природі). 

А так мої враження про Зінгер такі, ця лінія менше заливає гніздо, матка добре нарощує бджолу в зиму. Схильна до злодійства. 

Буду тестувать на зимівлю, весняний розвиток, і роїня, а також по медозбору. 

Ну яб не робив такі категоричні висновки. А саме- схильні до злодійства. Не знаючи причини, такі висновки робити не можна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Ну яб не робив такі категоричні висновки. А саме- схильні до злодійства. Не знаючи причини, такі висновки робити не можна

Ще причина хорошої медопродуктивності і злодійства може бути  підмішування крові кавказянки, печатка меду то в них мокра! 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Tedo сказал:

Ще причина хорошої медопродуктивності і злодійства може бути  підмішування крові кавказянки, печатка меду то в них мокра! 

 

Не смішіть мене, там і в помині не було кавказянки. У Бєлки Лєшика Бєлєцкого таке практикується, вона на медозборах робить дива, і в зиму йде найпотужнішою з усих карнік

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Укроп сказал:

Не смішіть мене, там і в помині не було кавказянки. У Бєлки Лєшика Бєлєцкого таке практикується, вона на медозборах робить дива, і в зиму йде найпотужнішою з усих карнік

Так,так,цікаво.

Якщо не кавказянка то звідкіля тоді мокра печатка лізе?А морфометрія що з цього приводу каже?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Укроп сказал:

Не смішіть мене, там і в помині не було кавказянки. У Бєлки Лєшика Бєлєцкого таке практикується, вона на медозборах робить дива, і в зиму йде найпотужнішою з усих карнік

Я пишу те що бачив свої спостереження , а для підтвердження своїх слів подивіться відео 

  Починаючи з 20 хв.  

Розкажу вам історію. 

Цього літа йдучи по вулиці, бачу мої кури розліталися і розкудкудакались я придивився, а сусідський собака вже рве курку, я бігом за ним прогнав від курки і гайда з куркою до нього. Прийшов позвав, кажу ваш пес зарвав курку, а він мені фото відео докази дай, я постояв голову почухав, закинув курку йому в двір тай пішов. То добре що я мисливець і пес пішов на корм лисицям. 

Так що і вам раджу для підтвердження ваших слів знімати і показувати відео, а то виходить як з тою куркою. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто может помочь с приобретением плем материал у Белецкого ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Пасечник1984 сказал:

Кто может помочь с приобретением плем материал у Белецкого ?

я присоединяюсь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Пасечник1984 сказал:

Кто может помочь с приобретением плем материал у Белецкого ?

Я буду собі обновляти, думаю щось можна буде придумать. Поговорю з Іваном Михайловичем і повідомлю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Tedo сказал:

Я пишу те що бачив свої спостереження , а для підтвердження своїх слів подивіться відео 

  Починаючи з 20 хв.  

Розкажу вам історію. 

Цього літа йдучи по вулиці, бачу мої кури розліталися і розкудкудакались я придивився, а сусідський собака вже рве курку, я бігом за ним прогнав від курки і гайда з куркою до нього. Прийшов позвав, кажу ваш пес зарвав курку, а він мені фото відео докази дай, я постояв голову почухав, закинув курку йому в двір тай пішов. То добре що я мисливець і пес пішов на корм лисицям. 

Так що і вам раджу для підтвердження ваших слів знімати і показувати відео, а то виходить як з тою куркою. 

Бывает что такие очевилные вещи не верят . Что даже и подумать не мог что нужны какието доказательства .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а что тут не верить вон посмотрите в теме итальянка ,так там из 3х литров сиропа отянули языки залили мёдом запечатали почти полностью и приготовились  к зимовке , а тут тырят у кого то - это не новость...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Егор Юрьев сказал:

Так,так,цікаво.

Якщо не кавказянка то звідкіля тоді мокра печатка лізе?А морфометрія що з цього приводу каже?

А покажіть мені де Ви бачили що під осінь при загодівлі, Ну або при якомусь не значному взяткові печатка було повністю сухою. Я наприклад в себе такого не бачив, завжди спостерігаю печатку  мокро суху

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Укроп сказал:

Я буду собі обновляти, думаю щось можна буде придумать. Поговорю з Іваном Михайловичем і повідомлю

Дякую.Буду чекати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бы разделял чистый Зингер из Австрии и результаты работы с ним Краутера на расстоянии 1000 км на на севере Германии.

Т.е. по моему мнению, некорректно говорить "Зингер от Краутера". 

Корректнее называть традиционно: "Карника от Краутера" с пониманием, что в основе лежит Зингер. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Mаксим сказал:

Я бы разделял чистый Зингер из Австрии и результаты работы с ним Краутера на расстоянии 1000 км на на севере Германии.

Т.е. по моему мнению, некорректно говорить "Зингер от Краутера". 

Корректнее называть традиционно: "Карника от Краутера" с пониманием, что в основе лежит Зингер. 

Від чистого Зінгера з Австрії лишилася одна назва, фрау Зінгер не може дати тому раду. Не сказать що у неї матеріал геть поганий, але поступається Краутеровському. У Краутера весь матеріал перейшов від Турау, а Турау сильно дружив із Зінгером і весь матеріал привіз собі від нього. Турау вже старенький, до бджіл вже не здужав, і весь свій матеріал передав Краутеру. Приходе до нього в гості і біля бджілок Краутера збиває оскому. У фрау Зінгер залишилась лише назва бренду, ну і ціни космічні за ту назву. Але ціни не лякають, лишень би товар відповідав якості. Не погана у неї карніка, але є і краща

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дай Бог нам мирного неба и оставь Васю возле своих пчелок чтоб занимался своим любимым делом и нас всех радовал плодами своего труда.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Mаксим сказал:

Я бы разделял чистый Зингер из Австрии и результаты работы с ним Краутера на расстоянии 1000 км на на севере Германии.

Т.е. по моему мнению, некорректно говорить "Зингер от Краутера". 

Корректнее называть традиционно: "Карника от Краутера" с пониманием, что в основе лежит Зингер. 

Туррау з 1964 року в свій Зінгер нічого не підливав ,аж до передання свого племматеріалу Краутеру.На облітнику були батьківськи тільки його,імбридинг зашкалював,за це получав від інститутських селекціонерів.Хоча пасічники з місцевого об,єднання дуже задоволені були облітами маток та продуктивністю бджолосімей.

З 2017 року Краутер підлив пешетц Заатхоффа на Лангеог,2018 батьківські Тізлера.Але оригінальний племматеріал збережений і частина його є в Україні.

На відео один із точків тестових сімей.

Краутер1.mp4

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Ander сказал:

Туррау з 1964 року в свій Зінгер нічого не підливав ,аж до передання свого племматеріалу Краутеру.На облітнику були батьківськи тільки його,імбридинг зашкалював,за це получав від інститутських селекціонерів.Хоча пасічники з місцевого об,єднання дуже задоволені були облітами маток та продуктивністю бджолосімей.

З 2017 року Краутер підлив пешетц Заатхоффа на Лангеог,2018 батьківські Тізлера.Але оригінальний племматеріал збережений і частина його є в Україні.

На відео один із точків тестових сімей.

Краутер1.mp4

У меня остаются вопросы к паспорту, вернее к принадлежности маток по таким паспортам хоть каким-то образом к фамилии Зингер. 

Материнская семья с маткой, выведенной Краутером в Германии, отцовские 19 семей все дочки от матки Тизлера. Ну где тут Зингер? Только слово в паспорте? 

Нельзя эту матку называть "карникой Зингер от Краутера", это карника Краутера, облетанная на  ф1 Тизлера. 

Без каких-либо претензий к Краутеру и его материалу, кроме его желания каким-то боком прилепить бренд Зингер для маркетинга. 

По-честному, это Краутер и точка

Было бы иначе, и цены были бы другими. 

E727C329-BC21-413F-9B5D-3D8FD114DF09.thumb.jpeg.399f4e73a2f1030331b7d9cf2c703024.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Mаксим сказал:

У меня остаются вопросы к паспорту, вернее к принадлежности маток по таким паспортам хоть каким-то образом к фамилии Зингер. 

Материнская семья с маткой, выведенной Краутером в Германии, отцовские 19 семей все дочки от матки Тизлера. Ну где тут Зингер? Только слово в паспорте? 

Нельзя эту матку называть "карникой Зингер от Краутера", это карника Краутера, облетанная на  ф1 Тизлера. 

Без каких-либо претензий к Краутеру и его материалу, кроме его желания каким-то боком прилепить бренд Зингер для маркетинга. 

По-честному, это Краутер и точка

Было бы иначе, и цены были бы другими. 

E727C329-BC21-413F-9B5D-3D8FD114DF09.thumb.jpeg.399f4e73a2f1030331b7d9cf2c703024.jpeg

А кому Вы запретите делать межлинейные кросы?  Сохраняя  оригинальный материал, одно другому не мешает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто-то может поделиться или помочь в приобретении материала от Краутера?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Mаксим сказал:

У меня остаются вопросы к паспорту, вернее к принадлежности маток по таким паспортам хоть каким-то образом к фамилии Зингер. 

Материнская семья с маткой, выведенной Краутером в Германии, отцовские 19 семей все дочки от матки Тизлера. Ну где тут Зингер? Только слово в паспорте? 

Нельзя эту матку называть "карникой Зингер от Краутера", это карника Краутера, облетанная на  ф1 Тизлера. 

Без каких-либо претензий к Краутеру и его материалу, кроме его желания каким-то боком прилепить бренд Зингер для маркетинга. 

По-честному, это Краутер и точка

Было бы иначе, и цены были бы другими. 

E727C329-BC21-413F-9B5D-3D8FD114DF09.thumb.jpeg.399f4e73a2f1030331b7d9cf2c703024.jpeg

Ви можете називать то як Вам заманеться, то Ваше право. А я називав і буду називать то Зінгер, вище ясно описано як до Краутера  попав той матеріал. Коли Іван Михайлович чотири роки назад зголосився привезти купу маток з Європи від різних заводчиків, то я з ним подумавши поставили собі за мету. Взяти  матеріал такий який не на слуху в Україні, і генетично не пересікається з іншими комбінаціями карніки Європи які вже на слуху. Вибір випав на Краутера, і як пізніше вияснилосл що попали в яблучко. Був ще один дідусь забув його прізвище який веде сам свою селекцію співпрацюючи з інститутом Целлє, і який продавав дуже обмежену кількість свого матеріалу, здається всього 50 маток в сезон. Але з ним не зрослось, дідусь вже поважного віку, і випало так що в той рік на острові де він облітував був вкрай поганий виход плідних маток. Іван Михайлович якщо захоче то сам розповість за того дідуся. Краутер до останнього часу варився у власному соку, нічого не підливаючи зі сторони. Лише останні декілька років почав то робити бо полізла імбредність. Всі маткарі якось свій матеріал ідентифікують, до прикладу пешец, тройзек і інше. Хоча сказати по правді то лише такий собі маркетинговий хід, адже всі ті назви давно втратили свою актуальність. То виходить комусь якось можна своїх маток ідентифікувати, а Краутеру не можна? Мені здається що якось дивно воно у Вас виходить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Укроп сказал:

Мені здається що якось дивно воно у Вас виходить

Дивнішим здається назва "карніка Зінгер" без фактичної наявності у ній "Зінгер". 

Ну нехай собі називається так, все зрозуміло, маркетинг така штука, на межі обману, це можна сказати такий закон. У більшості випадків зпрацьовує. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Укроп сказал:

Був ще один дідусь забув його прізвище який веде сам свою селекцію співпрацюючи з інститутом Целлє, і який продавав дуже обмежену кількість свого матеріалу, здається всього 50 маток в сезон.

Виктор Политц со своей Карникой Celle Regina

Сохраненное изображение 2018-12-26_18-32-7.921.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Серж 82 changed the title to Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...