Jump to content
dust

Фальсификация маток из Германии

432 posts in this topic

2 часа назад, SASHA.OK сказал:

О, так ви ще і відео дивились :ay:  Ну тоді ви мали б чути пояснення яке прозвучало в відео, а якщо вам його не вистачає, то я вам дам номер Коняєва щоб він вам сам пояснив :wave:

Там пояснення просте. На облітниках спочатку мітять маркером, а після поверх маркера клеять опалітку. Пояснення не Вам, Ви те добре знаєте. То для Пахомича, але він всерівно він  того не зрозуміє. Бо не дано людині то зрозуміть

В 19.01.2019 в 21:09, pr1zZ сказав:

Не видел никогда паспортов. Где можно посмотреть? 

У @rudakov , как я понял...

4 часа назад, luka сказал:

У @rudakov , как я понял...

Справа не в тому що в мене є паспорта :IMHO:. Справа в застарілій інформації і не бажані прийняти оновлену версію інформації. Доцільність супровідних документів можна обсудити 

. Інформація дуже часто ходить по колу і її постійно хочуть зпоганити кому це на руку.

46 хвилин тому, Андрей Баскевич сказав:

Хоть бы отбмолвился, что информацию об афере вычитал из Точка. 

8 минут назад, Sanich сказал:

Хоть бы обмолвился, что информацию об афере вычитал из Точка. 

@Sanich,Точок-то он упоминает на 4.06 и по-моему есть и дальше.Поддерживаю.

@Андрей Баскевич надо было бы начинать с того что у этой темы есть начало там-то :IMHO: 

2 хвилини тому, Егор Юрьев сказав:

@Sanich,Точок-то он упоминает на 4.06 и по-моему есть и дальше.Поддерживаю.

Извиняюсь! И беру свои слова обратно - невнимательно слушал! :az:

51 минуту назад, Anton_bee сказал:

Обратись к @Imker DE если есть сомнения.Он или подтвердит что оригинал,или опровергнет.

Матка от его материнки согласно паспорта.

Если это ввозил Фадеев то должен быть нормальный.

Данные паспорта вроде бы все сходятся.

Edited by Егор Юрьев

в вайбере инфа раньше появилась

как Точок собирается компенсировать неустойку?

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

32 минуты назад, Sanich сказал:

Хоть бы отбмолвился, что информацию об афере вычитал из Точка. 

Уже месяца 4 у меня эта информация, я собирал больше информации что бы не быть брехуном. Потом когда скинули видео с канала (Гомельское Пчеловодство) и появилась тема на точку, решил что нужно снять видео.. На видео я сказал за эту тему, так же в первом комментарии закрепил ссылку на форум на эту тему! :hi:

Edited by Андрей Баскевич

1 час назад, Anton_bee сказал:

Судя по паспорту. Матка шла через меня. От Евгения Рудь. Он и есть на видео, он возит свои нуки на Лаунтенталь.

4 часа назад, Андрей Баскевич сказал:

Уже месяца 4 у меня эта информация, я собирал больше информации что бы не быть брехуном. Потом когда скинули видео с канала (Гомельское Пчеловодство) и появилась тема на точку, решил что нужно снять видео.. На видео я сказал за эту тему, так же в первом комментарии закрепил ссылку на форум на эту тему! :hi:

Інтересно булоб  знати , скільки Німеччина виробляє маток краінки і бакфаст за сизон.

1) Скільки маток ІО . 

2) Скільки  острівних .

3) Скільки маток ІО на раз може зробити пасічник в інституті  Кірхайн.

4) Скільки маток на раз пасічник можна виставити на облітнику.

5) скільки разів   один і той самий пасічник може скористатись  одним і тим самим облітником

6) Потреба маток  з Німеччини ЄСом. 

:hi:

В 22.01.2019 в 15:14, Укроп сказал:

Там пояснення просте. На облітниках спочатку мітять маркером, а після поверх маркера клеять опалітку. Пояснення не Вам, Ви те добре знаєте. То для Пахомича, але він всерівно він  того не зрозуміє. Бо не дано людині то зрозуміть

То не я здивувався  , а здивувався SASHA .  OК коли отримав перемічену  матку. Відео я не бачив 

Цікавенька тема....Це мої матки! 

Lenovo_A1000_IMG_20160608_133512.jpg

13 минут назад, bercik alex /liliya сказал:

Цікавенька тема....Це мої матки! 

Lenovo_A1000_IMG_20160608_133512.jpg

Справжні чи фальсифіковані?

20 минут назад, Пахомич сказал:

Яке поояснення? Шо тут   дубаки ? В німеччині  37%  на бакфасті і не потрібно втирати мозги - стару , не потрібну  , зовсім не бакфаст Рудь і другі размішує і  закидає в Україну. Ти подумай  своїми  всушеними мозгами , кого ти захищаєш? Людину, яка говорить України нема , мова полльська ( люди гинули на майдані ) а та худобина говорила то територія росії . І ти підстілка мені будеш  втирати мозги 

Пояснювати вам нічого не збираюсь, не бачу сенсу, адже думаю що після цього вашого висловлювання, ви підете паритись. Мова за Рудя геть зовсім не йшла, а йшла мова за дві мітки на маткі. Я ніде не зустрічав щоб Рудь так висловлювався про Україну. Якщо хтось то чув і бачив, то ткніть мене носом. Якщо він так висловлювався,про Україну,то звичайно він нечисть, і негідник. Тому якщо це колеги так,то підтвердіть зі сторони. Тому що Пахомичу повірити, це значить себе обдурити. На рахунок того що ви кажете що у мене висох мозок. То скажу вам так. Не судіть по собі

16 хвилин тому, mits сказав:

Что то, много нервных на форуме развелось.:hmm:И все такие всезнающие, про паспорта, про бакфаст, родоводы, фамилии заводчиков, название облётников, читаю и удивляюсь, а как попросил я дать координаты немецких продавцов маток(уже пол года как прошло) так никто ничего не знает.:hmm:

яка проблема?  заходьте на сайт  beebreed .eu ,  в переліку маткарів знаходите  номера телефони  маткарів . Вибираєте собі маток, телефонуєте, домовляєтесь , їдете і забераєте, або вам відсилають маток. Все дуже просто.

заходьте сюди : http://www.bienenzucht.de/anerkannte_zuechter.htm     тут повний список з адресами і телефонами , Успіхів у придбанні!

Edited by Іван Михайлович

14 години тому, Пахомич сказав:

То не я здивувався  , а здивувався SASHA .  OК коли отримав перемічену  матку. Відео я не бачив 

В чому це так проявилось моє здивування, що ви на це звернули увагу і запам'ятали? Так, я з таким стикнувся вперше, через те і звернув увагу і вияснив для себе цей момент. Я вам скажу навіть інше, в Європі багато хто взагалі не заморочуються з мітками, опалітками, паспортами, адже там привикли довіряти один одному. 

А дехто мітить взагалі двома кольорами і не дотримується кольору по роках. Ось цитата з Голандського сайту

"Наші короткострокові королеви 

- разом з сертифікатом автентичності з родоводом, кольоровим кодом та медичним сертифікатом 
- позначені одним або двома кольорами, залежно від комбінації. Ми не слідуємо за кольором року!"

P.S. Відповісте через 14 днів, коли вийдете з бану.

Edited by SASHA.OK

1 час назад, SASHA.OK сказал:

В чому це так проявилось моє здивування, що ви на це звернули увагу і запам'ятали? Так, я з таким стикнувся вперше, через те і звернув увагу і вияснив для себе цей момент. Я вам скажу навіть інше, в Європі багато хто взагалі не заморочуються з мітками, опалітками, паспортами, адже там привикли довіряти один одному. 

А дехто мітить взагалі двома кольорами і не дотримується кольору по роках. Ось цитата з Голандського сайту

"Наші короткострокові королеви 

- разом з сертифікатом автентичності з родоводом, кольоровим кодом та медичним сертифікатом 
- позначені одним або двома кольорами, залежно від комбінації. Ми не слідуємо за кольором року!"

P.S. Відповісте через 14 днів, коли вийдете з бану.

Напевно він Вам довгенько не відповість. Напевно що після вчорашніх висловлювань, він взяв купу віників, і пішов паритись

6 часов назад, SASHA.OK сказал:

Ми не слідуємо за кольором року!"

Никогда не метил по цвету года, только по линиям. И одного месяца и года рождения матка, а цвета красный, белый и номера могут быть одинаковыми. Например в этом году под одним номером 77, но двух разных цветов

Господа пчеловоды, не подскажете через кого можно заказать к примеру островную карнику Пешец в Украину если не через Дениса?

И что бы не нарваться на какого нибудь Озерова. Другими словами посоветуйте надежного поставщика маток в Украину.

Заранее благодарю за ответ!

В 27.01.2019 в 23:01, Укроп сказал:

Пояснювати вам нічого не збираюсь, не бачу сенсу, адже думаю що після цього вашого висловлювання, ви підете паритись. Мова за Рудя геть зовсім не йшла, а йшла мова за дві мітки на маткі. Я ніде не зустрічав щоб Рудь так висловлювався про Україну. Якщо хтось то чув і бачив, то ткніть мене носом. Якщо він так висловлювався,про Україну,то звичайно він нечисть, і негідник. Тому якщо це колеги так,то підтвердіть зі сторони. Тому що Пахомичу повірити, це значить себе обдурити. На рахунок того що ви кажете що у мене висох мозок. То скажу вам так. Не судіть по собі

І мені цікаво правда це про Рудь ??? Ткніть і мене де він так висловився ? І ще , може покупець матки з  за кордону  перевірити  що це вона ? І як це зробити щоб бути впевненим 100 відсотків?  Як? Напишіть щоб люди знали  

45 минут назад, охотник пчел сказал:

І мені цікаво правда це про Рудь ??? Ткніть і мене де він так висловився ? І ще , може покупець матки з  за кордону  перевірити  що це вона ? І як це зробити щоб бути впевненим 100 відсотків?  Як? Напишіть щоб люди знали  

Він Вам зараз нічого не пояснить,бо париться в бані. По матках можу сказати я. Якщо берете через Дениса Фадєєва, то обман повністю відсутній. Денис особисто з Рудьом і іншими маткарями спілкується, і дорожить своєю репутацією. Є також хлопці тут у нас на форумі які привозять не великі партії спілкуючись безпосередньо з тими маткарями від яких отримують маток. Там також обман повністю виключений. Іван Михайлович теж бере напряму, тому теж афери ніякої бути не може. Але Іван Михайлович привозе теж не багато, лише для себе, ну і для обмеженого кола людей. А такі як Озерови і йому подібні, то там сто відсоткова афера. На рахунок того що Рудь десь щось сказав погане про Україну, то то повна брехня. Немає ніде висловлювань його таких. Для мене це теж дуже булоб боляче, якби таке дійсно він говорив. Можливо що в душі він і має якісь сумніви? Адже російський зомбоящик працює на повну потужність і в Германії. Але на людях він свої сумніви не висловлює. То Пахомичу щось приснилось і він вирішив що то дійсно є правдою. Пахомич взагалі унікальна людина. Він ненавидить всих і все. Інколи в нього загострення більш менш контрольоване, а інколи його дуже несе.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Господа пчеловоды, не подскажете через кого можно заказать к примеру островную карнику Пешец в Украину если не через Дениса?
И что бы не нарваться на какого нибудь Озерова. Другими словами посоветуйте надежного поставщика маток в Украину.
Нада дивиться не на пешець а на заводчика

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

В 29.01.2019 в 12:45, Егорович сказал:

А чим Вам Денис не до вподоби? Він якраз возе цікавий варіант. У мене він є, я дуже задоволений