Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
konoval_am

Карніка з Австрії та Німеччини в 2019 році

190 posts in this topic

Вітаю колеги. В сезоні 2019 року маю змогу запропонувати маток Карніка з Европи. Мова йде про 2 варіанти, які обрав в першу чергу для себе. Також хочу зазначити що кількість маток фіксована, тому пропозиція обмежена. Можливо дозамовлю більше, але це дуже малоймовірно. 

Варіант №1:

Матки з Австрії від Харальда Штрьомера (Harald Strommer), код в системі beebreed 99-377. Матки контролованого спарювання з гірських ізольованих облітників Pusterwald і Bretstein. 

В 2018 році матки від вказаного матковода завозились мною, і деякі з форумчан є їх власниками. Від себе скажу що матки приїхали чудової якості, за період транспортування не загинуло жодної бджоли супроводу. Самі матки показали себе дуже добре. Бджола має гарний і однорідний екстер"ер, типово для карніки спокійна і гарно сидить на сотах. Сам Х.Штрьомер досить давно і плідно працює з бджолами, також він часто являється "тестером" маток К.Пернера, рівно як і останній часто перевіряє матеріал Х.Штрьомера. Взагалі їх матки варяться в соку Майен/Пернер/Штрьомер. Також його матки часто стоять в якості батьківських на згаданих облітниках. Переглянути його напрацювання в Бибрид не буде складним. Думаю вони заслуговують на увагу і повагу.

Фото паспортів матеріалу 2018 року:

5c3cc6ae9f466_1.thumb.jpg.3ab8209497b4dfce07c054487a26f851.jpg

5c3cc6d2e1215_2.thumb.jpg.c62b8c2bc9758c36bcf82d3aaf07d4b7.jpg

P/S Дуже інформативні та якісні паспорти.

Варіант №2:

Матки з Німеччини від Хорста Греве (Horst Greve), код в системі beebreed 6-198. Від нього будуть матки контрольованого спарювання з острівних злучних пунктів (Wangeroog, Langeoog, Norderney....).

Теж представляти вказаного чоловіка думаю не потрібно. Від нього теж були завезені матки в 2018 році.

Фото паспортів маток 2018 року:

5c3cc6d187364_1.thumb.jpg.fc679c4d5b6e58fa1f726a01f9af408d.jpg

- Строки? Орієнтовні строки заплановані як і в 2018 році. Матки з Австрії були в 3-й декаді червня. Матки з Німеччини в 1-й декаді липня;

- Як замовити? Шляхом телефонного дзвінку або написавши приватне повідомлення тут на форумі чи листа на електронну поштову;

- Як зв"язатися? Мобільні телефони +380674679433, +380932950220. E-mail: konoval_am@ukr.net

- Оплата? Слів 2 дорослих чоловіків достатньо для того, щоб укласти угоду. Завдатків не беру. Але прошу Вас бути відповідальними в своїх рішеннях.

- Ціна?  Вартість маток з Австрії становитиме 75 EUR. Якщо ми з Вами вже працювали - 70 EUR. (оплата в гривні по курсу на момент розрахунку)

Вартість острівних маток з Німечини 90 EUR. (оплата в гривні по курсу на момент розрахунку).

На виниклі запитання радо відповім в даній темі, в особисті повідомлення або за вказаними телефонами.

З повагою, Коновал Антон.

Залишилось по кілька маток обох варіантів. Якщо комусь потрібно - не гайте часу. :hi:

17 часов назад, konoval_am сказал:

Залишилось по кілька маток обох варіантів. Якщо комусь потрібно - не гайте часу. :hi:

Ждут июня месяца и потом с криками Банзай...похоже так.:IMHO:

Яб взяв би,і ту, і ту,позицію. Від обох цих маткарів в свій час мав матеріал, сказати що матеріал поганий не повернеться навіть язик. Матеріал дуже хороший. Тому хто ще вагається то раджу швидше визначайтесь, будете лише потім згадувати і дякувати. Собі не беру лише тому, що не зможу дати йому раду

Edited by Укроп

Яб взяв би,і ту, і ту,позицію. Від обох цих маткарів в свій час мав матеріал, сказати що матеріал поганий не повернеться навіть язик. Матеріал дуже хороший. Тому хто ще вагається то раджу швидше визначайтесь, буде лише потім згадувати і дякувати. Собі не беру лише тому, що не зможу дати йому раду
Десь я вже чув таке[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

2 минуты назад, Sesk сказал:

Десь я вже чув таке[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

А що там чуть? Я написав правду. Навіщо брати якщо з ним не працювати. Раніше коли не мав такого різноманіття, то брав навіть не задумуючись. Антон теж може за Греве розказати, адже він його почав юзати вже давно. Маток купляли з ним разом, в один рік

24 минуты назад, Укроп сказал:

Яб взяв би,і ту, і ту,позицію....

Василь,вот этих еще надо взять...:rolleyes:

Ca.- Acheleschwaig,Ca.- Reitberger,Ca.- Zwillich,Ca.- Scheppacher Forst,Ca.- Ostertal,Ca.- Witt,C-4-3 Waldhof,C-4-5 Hohenheide,C-4-6 Kohnert Buche,C-4-8 Schorfheide-Wildfang,C-4-10 Rotkäppchen,Carnica- Troiseck Hoffmann,C-Kleinwächter-Schröder,C-Peschetz Tiesler,16 Auerbach,12 Wäbs,Kinder/VT,C-Kombi / C-Balkan, Ca.-Kroiß

Шутка.

11 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Василь,вот этих еще надо взять...:rolleyes:

Ca.- Acheleschwaig,Ca.- Reitberger,Ca.- Zwillich,Ca.- Scheppacher Forst,Ca.- Ostertal,Ca.- Witt,C-4-3 Waldhof,C-4-5 Hohenheide,C-4-6 Kohnert Buche,C-4-8 Schorfheide-Wildfang,C-4-10 Rotkäppchen,Carnica- Troiseck Hoffmann,C-Kleinwächter-Schröder,C-Peschetz Tiesler,16 Auerbach,12 Wäbs,Kinder/VT,C-Kombi / C-Balkan, Ca.-Kroiß

Шутка.

Ні Єгор я включив гальма. Що занадто, то не здорово. Візьму в сезон трохи геть не відомого, і таке що не на слуху, і все. Треба давати раду тому що маю

В 13.02.2019 в 17:41, Укроп сказал:

Яб взяв би,і ту, і ту,позицію. Від обох цих маткарів в свій час мав матеріал, сказати що матеріал поганий не повернеться навіть язик. Матеріал дуже хороший. Тому хто ще вагається то раджу швидше визначайтесь, будете лише потім згадувати і дякувати. Собі не беру лише тому, що не зможу дати йому раду

Обрати внимание что от Штромера две позицыи .:)

8 минут назад, koste сказал:

Я написав що взяв би якби не мав свого в достатній кількості. 

50 минут назад, koste сказал:

Две были в прошлом сезоне.В этом может быть и три и больше.

На этот вопрос может ответить @konoval_am.

Принаймні від 2 різних материнок це 100%. 

Только что, konoval_am сказал:

Принаймні від 2 різних материнок це 100%. 

Антон,а данных по материнским семьям на этот сезон у тебя тоже пока нет?

Ні, немає звичайно. Ближче до травня лише буду знати.

Понтов много, по теме ничего.

30 минут назад, Алиберт сказал:

Понтов много, по теме ничего.

Ви впевненні? Можете обоснувати сказане Вами?

Залишилось по 1 матці з обох позицій. Якщо будуть бажаючі то ще 5 шт від Штрьомера буду дозамовляти :hi:.

Всім доброго ранку. Штрьомер відписався на прохання дозамовити ще 5 маток. Відповідь позитивна. Так що "налітай тарапісь пакупай живапісь". Також по кодам материнок та дронів на облітниках сказав що відпише на наступному тижні.

На днях міняв дена в ппс. Ось фоторезультат зимівлі його маток:

20190309_142313.thumb.jpg.a384cf19198ed1b2b4fe46df6af3ebc9.jpg       20190309_144705.thumb.jpg.c128bcc2cd6e20f9a95e36e8be1d480f.jpg

В 14.03.2019 в 07:53, konoval_am сказал:

Всім доброго ранку. Штрьомер відписався... Також по кодам материнок та дронів на облітниках сказав що відпише на наступному тижні.

Пройшло 10 днів и шо.:umora: Буде якась інформація?.:hi: І коли платити? Вже мабудь пора.

16 хвилин тому, дон57 сказав:

Пройшло 10 днів и шо.:umora: Буде якась інформація?.:hi: І коли платити? Вже мабудь пора.

Ще не відписувався. По коштам поки не потрібно. Якщо маєте нездоланне бажання  - будь-ласка. 

В 14.03.2019 в 07:53, konoval_am сказав:

Штрьомер відписався на прохання дозамовити ще 5 маток. Відповідь позитивна. Так що "налітай тарапісь пакупай живапісь".

Якщо пропозиція в силі - то прошу мені одну матку....

1 хвилину тому, Бджолопотам сказав:

Якщо пропозиція в силі - то прошу мені одну матку....

Все розписано вже. Можу лише в бронь поставити. Або ж, якщо буде ажіотаж, організовувати 2 заїзди від Штрьомера. 

4 хвилини тому, konoval_am сказав:

Можу лише в бронь поставити.

Ок. Може хтось відмовиться від маток в тому числі від острівного спарювання, то готовий буду забрати

5 хвилин тому, konoval_am сказав:

організовувати 2 заїзди від Штрьомера

Я тільки ЗА:hi:

Греве відписався. 

Коди основних мам на 2019:

C-1075 6-198-64-2017 and C-Varroa tolerance 6-198-93-2017.

Best Regards,

Horst Greve

Edited by konoval_am

Сказати що материнки хороші це нічого не сказати :ole_ole: