Перейти к содержанию

Що говорять про бакфаст в Youtube


Комісар

Рекомендуемые сообщения

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

А Поліську темну лісову,

Звичайно і поліську, тільки де ті пасічники з поліською, чому мовчать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

21 минуту назад, nibond сказал:

Я Вас не розумію. Ми з Вами і все навколо нас і є держава.

Тогда почему у вашей державе так все плохо ,если вы с своими соседями пчеловодами не можете договорится ,лично я нашел с своими. Люди держат одну породу мою и чтобы это произошло я сделал первый шах раздал не плодных маток бесплатно и помог подсадить .А вы что сделали для того чтобы у вас был такой результат который вы хотите .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, nibond сказав:

Звичайно і поліську, тільки де ті пасічники з поліською, чому мовчать.

А ви зайдіть у її тему. Нещодавно там був бум.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А він про "державу"... Каганат у нас при владі. Але не будемо про це, бо це вже переходить в політику...:IMHO:

 А мені цікаво стало, а що ж там про сумських протизаконних кавказянок на Ютубі пишуть?:ah: @Комісар , може поділитеся інфо ?..:ah:

кавказянка знищила колгоспні  пасіки в свій час (обісралися) а карпатка  зробила з украинської степової , украінську-сторожеву. але зараз потрохи вичухуеться.   бджоли стали набагато спокійніші  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, tolik2362 сказав:

Тогда почему у вашей державе так все плохо ,если вы с своими соседями пчеловодами не можете договорится ,лично я нашел с своими. Люди держат одну породу мою и чтобы это произошло я сделал первый шах раздал не плодных маток бесплатно и помог подсадить .А вы что сделали для того чтобы у вас был такой результат который вы хотите .:hi:

Ну то й добре, значить не все погано в державі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

:umora: Він тут більш змахує на оту відьмочку.:rofl::IMHO:

ні,у фільмі Хома заварив ту катавасію, побивши панночку,Так і тут Комісар відкрив тему,ну і понеслось тільки треба понять хто тут вій чи його ще нема?Хоча багато хто його знає,;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, nibond сказал:

Ну то й добре, значить не все погано в державі

Но чтобы что то произошло не мало было потрачено средст времени моего которого у меня не хватает .Ивы сделайте тоже самое и удачи вам .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, tolik2362 сказав:

Но чтобы что то произошло не мало было потрачено средст времени моего которого у меня не хватает .Ивы сделайте тоже самое и удачи вам .:hi:

У мене це не можливо, дуже багато поруч бджолярів і бджіл - до 20 пасічників і 1000 сімей в радіусі льоту. В далеких селах також пасіки з Кривого Рогу. Крупні пасічники вже подумують, як застовбити за собою місця літніх кочівель, щоб їх можна було окультурювати, насівати і насаджувати медоноси, але щоб в радіусі хоч 3 км нікого не було. Це також потребує врегулювання, бо багатьом не сподобається, більшість звикла до халяви.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

У мене це не можливо, дуже багато поруч бджолярів і бджіл - до 20 пасічників і 1000 сімей в радіусі льоту. В далеких селах також пасіки з Кривого Рогу. Крупні пасічники вже подумують, як застовбити за собою місця літніх кочівель, щоб їх можна було окультурювати, насівати і насаджувати медоноси, але щоб в радіусі хоч 3 км нікого не було. Це також потребує врегулювання, бо багатьом не сподобається, більшість звикла до халяви.

Кроме всего этого я освоил ИО и мне пополам кто под едет по тому как запретить не могу не кому .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, nibond сказал:

до 20 пасічників і 1000 сімей в радіусі льоту

:blink: йошкин кот 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, tolik2362 сказав:

Кроме всего этого я освоил ИО и мне пополам кто под едет по тому как запретить не могу не кому .:hi:

Це дуже добре, Ви матковод, а пасічник медовик не буде освоювати ШО, значить він назавжди вже залежний від Вас в умовах породного хаосу . З точки зору юриспруденції Ви зацікавлена сторона.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, nibond сказал:

Це дуже добре, Ви матковод, а пасічник медовик не буде освоювати ШО, значить він назавжди вже залежний від Вас в умовах породного хаосу . З точки зору юриспруденції Ви зацікавлена сторона.

В этом году а нужен мне вывод маток один геморй .аматереал дя себя любимого покупать буду за бугром где видется селекция .Ивам советую купите плем матку и выводите сами маток и будете зависеть только сами от себя и узнаете каково матководам :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, tolik2362 сказав:

Ивам советую купите плем матку и выводите сами маток и будете зависеть только сами от себя и узнаете каково матководам :hi:

Останні років 10 так і роблю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Останні років 10 так і роблю.

:hi::ay::wave:Удачи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, tolik2362 сказав:

Государство должно само сделать изолированные облетники но ему не до этого и также до нас с вами   .В нашем государстве легче запретить чем что то сделать .И вся надежда на  интузиастов :IMHO1:владеющих ио.

Не хочу щоб держава вмішуваляся і почала розказувати кому що робити. Бо держава зразу уповноважить людей які офіційно при інститутах, спілках пасічників, об'єднаннях а вони все зроблять щоб протягнути свої інтереси. Єдине що залишається це домовлятися між собою. ІОшників підключати до роботи, робити паралельно бакфасту кілька комбінацій наших порід якщо відібране щось більш менш підходяще. Мені наприклад карпатка підходить як виховательки, і потрібно масса бджоли для відводків і буду далі тримати десяток сімей на розмноження, бакфаст як хороша бджола на мед і користуються попитом матки. Карніка для любителів сірої бджоли яким не важно що то за матка карпатка чи карніка. Карпатку не пропоную бо не впевнений що її дочки покажуть. А для мене кожний клієнт дорогий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2019 в 09:56, zapivan сказал:

 І агресивність залежить якраз від місцевих трутнів а не від трутня бакфаста.

Чим більше на точку агресивних  з проявом злобливості сімей тим більший відсоток новозпеченій маткі облетітись з таким третнем. Якщо є агресія  розфомувати сім'ю матку під ноготь:hunter:На томісь зробити отводок від гарної (них) по вісіх показниках сімї(ей)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, djdf сказав:

Чим більше на точку агресивних  з проявом злобливості сімей тим більший відсоток новозпеченій маткі облетітись з таким третнем. Якщо є агресія  розфомувати сім'ю матку під ноготь:hunter:На томісь зробити отводок від гарної (них) по вісіх показниках сімї(ей)

якщо від матки бакфаст що прибула в її бджіл з деяка злоба і щоб її виявити треба чекати реально хочаби місяцяця півтора або до майбутньої весни. От з тим і я зіткнувся...хоч бджола відводку була спокійна...і це час

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, djdf сказав:

Чим більше на точку агресивних  з проявом злобливості сімей тим більший відсоток новозпеченій маткі облетітись з таким третнем. Якщо є агресія  розфомувати сім'ю матку під ноготь:hunter:На томісь зробити отводок від гарної (них) по вісіх показниках сімї(ей)

:IMHO: агресія  саме якраз від  трутня на якому облітувалась матка.  Як матка  дає  агресивну  бджолу від  неї  просто не  треба виводити  маток а  трутень   виходить від незаплідненого яйця і   може  нести  відсотків  50 від  її мами. Якщо  мамка  кусючої дочки  була   спокійна  та нормальна по  показникам роботи то  трутні від  неї  можуть  бути  навіть  і нічого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, bosik2017 сказав:

:IMHO: агресія  саме якраз від  трутня на якому облітувалась матка.  Як матка  дає  агресивну  бджолу від  неї  просто не  треба виводити  маток а  трутень   виходить від незаплідненого яйця і   може  нести  відсотків  50 від  її мами. Якщо  мамка  кусючої дочки  була   спокійна  та нормальна по  показникам роботи то  трутні від  неї  можуть  бути  навіть  і нічого.

який молодий....а якщо від матки з Німеччини прибулої деякі дочки несуть  здобні бджоли...то винен місцевий травень...і мене були фу від вузів і всі були однотипні і спокійна бджола...тут інше в саме препотентнність потомків сильної лінії

ф

1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В

19

ВВ

мобільний переуручує правопис

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, bosik2017 сказал:

:IMHO: агресія  саме якраз від  трутня на якому облітувалась матка.  Як матка  дає  агресивну  бджолу від  неї  просто не  треба виводити  маток а  трутень   виходить від незаплідненого яйця і   може  нести  відсотків  50 від  її мами. Якщо  мамка  кусючої дочки  була   спокійна  та нормальна по  показникам роботи то  трутні від  неї  можуть  бути  навіть  і нічого.

Как то не понятно сказано - от неё. Трут от мамки или от дочки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

Как то не понятно сказано - от неё. Трут от мамки или от дочки?

я  думаю человек хотел сказать что  Ф2 трут имел 50 процентов ее мамы :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, nibond сказал:

Звичайно і поліську, тільки де ті пасічники з поліською, чому мовчать.

У нас до появления рапса и последние 3 года подсолнуха, взяток в 20 литров считался нормальным и бакфасту здесь делать было нечего. Способы размножения местной пчелы отличается от покупного и тиражируемого материала. Когда покупаешь матку ф1 для пробы, она ни чем не выделяется (незаметна)  ни роится, ни жалит, но и не размножается естественным способом! В лучшем случае поменяют эту матку тихой сменой. Для местной - рои отводки, маточников достаточно, мёд катаешь - процесс жизни бурлит, и нет времени на покупных. Из покупных 1 из 5 чем-то выделяется, наверное пересылка и подсадка на местный материал не даёт возможности им развить свои ХПП.  Потому местная порода в местах отсутствия пром пасек что-то получит, но не исчезнет.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Черкасець сказав:

ні,у фільмі Хома заварив ту катавасію, побивши панночку,Так і тут Комісар відкрив тему,ну і понеслось тільки треба понять хто тут вій чи його ще нема?Хоча багато хто його знає,;)

Зараз він попросить Раду : " Підніміть мені віки..."   І тоді швиденько зрозумієте хто ж нас послав у баню...:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обычно я такие ролики пропускаю и не смотрю.  но Вот решил заглянуть про что говорят в Ютубе про злобливых пчёл. и там этих роликов с упоминанием различных пород пчёл Валом.  но Комисар как и Гайдар  этих специалистов не Видят.  Посмотрите и почитайте что пишут про карпатку и другие породы.

 

Screenshot_20190127-161208.thumb.png.b1d25daf019d9aa2ee3a32f180e6d327.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...