Перейти к содержанию

Що говорять про бакфаст в Youtube


Комісар

Рекомендуемые сообщения

Я точно знаю що біля мене 100% чистопородний трутень. а матки вже виходять F1
У ф1 чистопородний трутень, читайте більше книжок

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sesk сказал:

І тянуть вощину зразу після обльоту[emoji23][emoji23][emoji23]? По 5 вощин зразу кидаєте?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Мдаааа....Питань не маю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мдаааа....Питань не маю.
Ну ви ж написали на 2 іо у вас 10 ф1. Після обльоту ви в іо даєте вощину трутову і роздаєте по сімям. Виходить по 5 вощин в 1 іо.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Sesk сказал:

А є якісь научні досліди що бак живе довше? Дайте ссилку почитать

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Почитайте як ведеться селекція Бакфасту. Ведеться відбір, котрі мало живуть, бракуються. Якщо вже зовсім науково доказати, то це до Комісара. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитайте як ведеться селекція Бакфасту. Ведеться відбір, котрі мало живуть, бракуються. Якщо вже зовсім науково доказати, то це до Комісара. 
Можливо і живуть довше, але для цього нада правильно підибрать комбінацію.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Sesk сказал:

Не від Паланочки?


 

Від нього , але він їх то брав в разних матководів 

У мене і карніка яка на вісах принесла 49 кг викачаного меду теж від нього

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Vilad сказал:

Ха-Ха-Ха. Ви що в антрактиді живети що у Вас розвиток бакфаста на середину червня. Начиталися інтернету.

У червні коли пасіченики кажуть що це безвзяточний час. В мене 3 качка.

1 качка з садів це на 1 травня усе залежить від погоди

2 качка -це акація як-що погода не підведе 20-25 травня.

і 3 качка це еспарцет та фацелія у кінці травня перед головним медодаем.

а на головний медодай це дві качки. 

І скільки дає чистопородний бакфаст меду за сезон казати не буду щоб де кого не доводити до інфаркту.

Оце і є чистопородний бакфаст. Коли і матки і трутень від і. о. Провідних українських матководів таких @Паланочка та @teplov  може ще хто є що робить і.о. в Україні. Но я того не знаю.

Гарно розповіли. Вражає. От тільки не признаєтеся, скільки меду несе бакфаст, все написали обобщонно, без конкретики. А то я теж качаю ріпак, акацію, сонях, золотарник - 4-5 разів. У мене різні породи, в основному нащадки поліської. У минулому році взяв по 60 з лишком від зимувалої, рекордсмени, а це в основному поліські, дали по 100 з лишнім. У товариша помісі українських, у минулому році в середньому вийшло по 80 з лишнім. різниця в основному, бо він був мобільнішим на кочівлі, і ще від породи, дуже люблять полісянки роїтися, так що акації беруть мало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Vilad сказал:

С самого початку я теж був не в захваті від бакфаста. Напевно трутень двортереровський робив свою справу. Але коли я наситив свою пасіку чистопородним трутнем від. і.о. я прозрів. Хтось і каже треба бути дурному щоб на 10 вуликів тримати 2 матки i.о. А як тільки пройде обліт я до і.о. кидаю трутьонову вощину і після засіву розкидаю по вуликах. В кожного своя технологія. 

Поділіться коли не секрет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Джаз сказал:

взяли товарный с садов и вербы. И не только баки, но и карника и местная пчела.

Это улыбнуло.Не только ,а и..... это что то..Но так как тема не сравнение пород комментировать не буду.Почитайте те  у кого большое желание сравнивать(это не только для Вас ,надеюсь тут Вы просто не подумали)соответствующие темы и не пишите сказок.Там все описано и в каких регионах какая лучше и когда какая порода на каких взятках лучше срабатывает и какая порода как развивается.Писали люди из своей практики ,из опыта а не сказочниким.....Устаешь просто читать ересь новых  "экспертов " сказочников.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот так зимует Бакфаст B37 maa и отводок на двух улочках. И кормов там предостаточно. В основном корма это фацелия которая цвела в августе-сентябре. Сахаром был только докорм с травами.

Так что пишут писаки и бумагомаратели с учеными степенями это все фикция. Так-же зимует и B-80 @teplov фото могу выложить На сегодня 02 февраля 2019 год.

IMG_083123.jpg

IMG_083131.jpg

IMG_083145.jpg

IMG_083449.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Vilad сказал:

Вот так зимует Бакфаст B37 maa и отводок на двух улочках. И кормов там предостаточно. В основном корма это фацелия которая цвела в августе-сентябре. Сахаром был только докорм с травами.

Так что пишут писаки и бумагомаратели с учеными степенями это все фикция. Так-же зимует и B-80 @teplov фото могу выложить На сегодня 02 февраля 2019 год.

IMG_083123.jpg

IMG_083131.jpg

IMG_083145.jpg

IMG_083449.jpg

Добавил еще одно фото т.к. там такой ракурс что не видно есть или нет пчел

IMG_083156.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот B-80 от @teplov  и.о. с проверкой на засев пришла мне в июле 2018. А 20 августа был сделан отводок на 5+2 кормовые и 2 сушь. На данный момент 6 улочек клуб и корма предостаточно. Вот такой силы данная семья сейчас на 02.02.2019 Зимовка на фацелевом меду. 

IMG_2_083459.jpg

IMG_2_083536.jpg

IMG_2_083554.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.01.2019 в 23:36, Imkervlad сказал:

Саме тому промислові пасіки переходять на цю породу. Братові Адаму вдалося обійти обмеження природи і створити породу, яка увібрала в себе корисні ознаки різних бджолиних рас.

Це в якій країні? в жодній з медових країн бакфаст не використовують.Задумайтесь на цим фактом.  І на батьківщині бакфаста  Англії також,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Комісар сказал:

Це в якій країні? в жодній з медових країн бакфаст не використовують.Задумайтесь на цим фактом.  І на батьківщині бакфаста  Англії також,

Для некоторых Украина не является""медовою країною"":dntknw:  А как же тогда  50 - 70 тыс.т за год только одного  экспорта, не считая внутреннего потребления?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.02.2019 в 10:57, User deleted сказал:

А вот B-80 от @teplov  и.о. с проверкой на засев пришла мне в июле 2018. А 20 августа был сделан отводок на 5+2 кормовые и 2 сушь. На данный момент 6 улочек клуб и корма предостаточно. Вот такой силы данная семья сейчас на 02.02.2019 Зимовка на фацелевом меду. 

IMG_2_083459.jpg

IMG_2_083536.jpg

IMG_2_083554.jpg

интересно посмотреть но фоток нет 1 уменьшите размер фотографий и загрузите опять фотки максимальный размер фотки 4,88МВ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.02.2019 в 07:35, User deleted сказал:

Ха-Ха-Ха. Ви що в антрактиді живети що у Вас розвиток бакфаста на середину червня. Начиталися інтернету.

У червні коли пасіченики кажуть що це безвзяточний час. В мене 3 качка.

1 качка з садів це на 1 травня усе залежить від погоди

2 качка -це акація як-що погода не підведе 20-25 травня.

і 3 качка це еспарцет та фацелія у кінці травня перед головним медодаем.

а на головний медодай це дві качки. 

І скільки дає чистопородний бакфаст меду за сезон казати не буду щоб де кого не доводити до інфаркту.

Оце і є чистопородний бакфаст. Коли і матки і трутень від і. о. Провідних українських матководів таких @Паланочка та @teplov  може ще хто є що робить і.о. в Україні. Но я того не знаю.

Упор сделан на желтизну , все матки ф1 показали стедний результат рекодисток 2%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги. Історія штука кориснаі  багато чому учить. Колись усі були помішані на італійці. Десь в  1910 році болгарська спілка пасічників  посилала цілу делегацію і вони завезли  найкращих італійок. Де вони, ці італійки, а болгари знову перейшли на аборигенних бджіл. В тодішньому СРСР  також був час,  коли кричали, що італійка дуже хороша. Сотворили племінний розплідник в МАйкопі, сам там був. Сьогодні це вже розаплідник карпаток.  Другу станцію для розведення італійок сотворили в Молдавії. Де вона сьогодні??? Теж саме буде і з бакфастом, згадаєте мої слова. Дайте тільки час. Михайло Жмуд багато займався бакфастом, розробив технологію отримання пакетів з бакфасту, сотворив чудову маткорозплідну пасіку , а вже торік дав об"яву в " пасічному журналі", що продає і пасіку і розплідник, мовляв, став старий і т.д. На мою думку, не без допомоги бакфасту і  "бакфастських" трутнів, які споганили всю місцевість.

МЕні невідомі випадки коли завезення заморських бджіл принесло якусь користь. Фіксуйте історію поширення бакфасту. Щоб іншим неповадно було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.01.2019 в 17:39, Комісар сказал:

мол миролюбие пчел бакфаст зашкаливает. согласен , но миролюбие Ф2 и тех местніх маток, которіе осеменені "бакфастскими трутнями" тоже зашкаливает, но не миролюбие а уже агрессивность. Это вы увидите через несколко лет, ВСе буде кака в сате "последнийгод держу бакфаст".

 

.

Маю віносно ізольований польовий точок, на якому стоїть близько 100 батьківських сімей Бакфаста, там же і облітуються матки. Облітував на ньому неплідних маток від Італійки і УС з не дуже добрим характером. Так от сім'ї з цими матками, мали значно спокійніших бджіл, ніж материнські УС. Паралельно в експерименті брали участь, ще група маток від тих же материнських сімей, але облітана на іншом точку, що знаходиться в центрі села і який має не зрозумілий трутовий фон. Та от в цьому варіанті, сім'ї мали вже підвищену агресивнісьть. 

Так що шукайте інших адептів, напириклад серед тих хто сліпо вам вірить, що трутні воду носять.

  • Подобається 6
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Комісар сказал:

МЕні невідомі випадки коли завезення заморських бджіл принесло якусь користь

Финская итальянка, один из примеров или карника в Германии.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю віносно ізольований польовий точок, на якому стоїть близько 100 батьківських сімей Бакфаста, там же і облітуються матки. Облітував на ньому неплідних маток від Італійки і УС з не дуже добрим характером. Так от сім'ї з цими матками, мали значно спокійніших бджіл, ніж материнські УС. Паралельно в експерименті брали участь, ще група маток від тих же материнських сімей, але облітана на іншом точку, що знаходиться в центрі села і який має не зрозумілий трутовий фон. Та от в цьому варіанті, сім'ї мали вже підвищену агресивнісьть. 
Так що шукайте інших адептів, напириклад серед тих хто сліпо вам вірить, що трутні воду носять.
Зараз як почитаєш то в кожного вже свій ізольований облітник[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sesk сказал:

Зараз як почитаєш то в кожного вже свій ізольований облітник[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Да,да між туалетом в селі і кукурудзою в огороді:umora:А ще пару років назад плакали що в Україні не має місця де його створити хіба що на Говерлі:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sesk сказал:

Зараз як почитаєш то в кожного вже свій ізольований облітник[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Одне діло писать чи читать, а інше щось шукать, робить, пробувать..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одне діло писать чи читать, а інше щось шукать, робить, пробувать..
 
В нас можливі лише гори чи острова, все інше це лише фантазія.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Одне діло писать чи читать, а інше щось шукать, робить, пробувать..
 
І звідки Ви будете знать чи не приїде до вас на кочівлю за 3 км якась пасіка?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sesk сказал:



І звідки Ви будете знать чи не приїде до вас на кочівлю за 3 км якась пасіка?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

А для чого знать?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ізольований земляний облітник для СЕЛЕКЦІЇ І ПЛЕМІННОЇ СПРАВИ повинен мати їзоляцію в радіусі хоча б 20 км, так як навіть один "дворняжний" трутень може перекреслити роки кропіткої роботи селекціонера. На сьогодні в Україні це зробити, на мою думку, майже не можливо.

Якщо ми говоримо про так званий вивід маток ф1 для товарних пасік, то тут достатньо мін 3-4км ізоляції і максимальне насичення тереторії трутнем. ДЛЯ ПЛЕМІННОЇ СПРАВИ ТАКИЙ ВАРІАНТ ЗВИЧАЙНО НЕ ГОДИТЬСЯ, але краще ніж виводить маток в центрі села. В цьом я в певнився на власних дослідах, що підтвердили мою гіпотезу, основану на теоритичних знаннях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...