Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Комісар

Продам книжки з бджільництва

19 posts in this topic

1. Книжку« Матководство от маточника до плодной матки» російською мовою (Київ, 2013), 300 грн ( у м'якій обкладинці), твердій обкладинці - 350 грн., 200 сторінок.
  2. Ксерокопію книжки  «Сучасні промислові технології одержання маточного молочка й виводу бджолиних маток» (Київ, 2011), 400 грн. 200 стор.
  3. Книжку «Високотемпературная зимовка медоносных пчел». Київ, 1994. 100 грн,168 сторінок.

Телефон 097-759-27-39, 050-88-28-602, Е-Мейл «komissaralex@i.ua»

Edited by Комісар

22 хвилини тому, Комісар сказав:

Книжку« Матководство от маточника до плодной матки» російською мовою (Київ, 2013), 300 грн ( у м'якій обкладинці), твердій обкладинці - 350 грн., 200 сторінок.

матководство Руттнера , 340 сторінок, коштує 230 грн. Ваша книга тоньша і дорожча, вона більш цінніша? У ній є те, чого нема у Руттнера?

Edited by davolodya

37 минут назад, Комісар сказал:

Ксерокопію книжки  «Сучасні промислові технології одержання маточного молочка й виводу бджолиних маток» (Київ, 2011), 400 грн. 200 стор.

А чому не організувати випуск книжки? Для ксерокопії така ціна вже дуже занодто.

Спрос 10 книжек в год. Издательство новой рентабельно не меньше 1000 штук, 40 тысяч гривен, продадутся за 100 лет. Не рентабельно так как не доживу.

30 минут назад, davolodya сказал:

матководство Руттнера , 340 сторінок, коштує 230 грн. Ваша книга тоньша і дорожча, вона більш цінніша? У ній є те, чого нема у Руттнера?

За 230 гривен раньше можно было купить  7 з-х литровых банок меда. А сейчас? Я продаю книгу по стоимости одной 3-х литровой банки меда. Причем самого дешевого подсолнечного, причем свою книгу написанную мной и есть отличия от Рутнера. А Рутнеру за его труд не досталось ни копейки.

2 хвилини тому, Комісар сказав:

За 230 гривен раньше можно было купить  7 з-х литровых банок меда. А сейчас? Я продаю книгу по стоимости одной 3-х литровой банки меда. Причем самого дешевого подсолнечного, причем свою книгу написанную мной и есть отличия от Рутнера. А Рутнеру за его труд не досталось ни копейки.

Ви неподумайте, я недоколупуюся, корисна інформація завжди цінна, от і цікавлюся, чи є у Вашій книжці те, що кардинально відрізняється від роботи Руттнера, іншими словами, маючи книгу Руттнера, чи є сенс купити ще Вашу? Є у ній щось нове і незвідане, чи ...?

2 минуты назад, davolodya сказал:

Ви неподумайте, я недоколупуюся, корисна інформація завжди цінна, от і цікавлюся, чи є у Вашій книжці те, що кардинально відрізняється від роботи Руттнера, іншими словами, маючи книгу Руттнера, чи є сенс купити ще Вашу? Є у ній щось нове і незвідане, чи ...?

Є, книга доповнює Рутнера і є новинки.

1 час назад, Комісар сказал:

Спрос 10 книжек в год. Издательство новой рентабельно не меньше 1000 штук, 40 тысяч гривен, продадутся за 100 лет. Не рентабельно так как не доживу.

Олександре Даниловичу а електронний варіант у вас можна придбати.

2 часа назад, Комісар сказал:

Сучасні промислові технології одержання маточного молочка й виводу бджолиних маток» (Київ, 2011)

на жаль, ні

1 година тому, Konstantin_b сказав:

Олександре Даниловичу а електронний варіант у вас можна придбати.

Електронний варіант вже давно гуляє інтернетом, ще й якість на висоті.

Edited by Solo

2 години тому, Комісар сказав:

На форумі вже складалися форумчани для передруку книжки. Все получилося. Запитайте в @Олександр Васильєв.

А чому не зробити щось подібне до ксерокопії анонсованої Вами книжки про ММ на українській мові?

Хай собі люди читають та вчатся.

3 години тому, Комісар сказав:

3. Книжку «Високотемпературная зимовка медоносных пчел». Київ, 1994. 100 грн,168 сторінок

Screenshot_2019-01-13-20-40-24.thumb.png.28306f69dc1a7423c539108b040865cb.png

42 хвилини тому, Solo сказав:

Screenshot_2019-01-13-20-40-24.thumb.png.28306f69dc1a7423c539108b040865cb.png

Эту книги можно почти всегда купить в интернете за 40-80 грн.  

3 години тому, Комісар сказав:

Можно напечатать 200 книг по 150 грн. в печати и продавать по 300. Причем в твердой обложке. Рентабельность 100 %. Уйдет за 5 лет запросто при том что половину сразу можно в интернет магазины продать. 

Я скачал вашу книгу в интернете и распечатал в типографии один экземпляр для себя мне это обошлось в 200 грн. Какая ксерокопия за 400!!!

Моя библиотека общий список 09.12.18.docx

15 хвилин тому, Олександр Васильєв сказав:

Я тому і скрін зробив. Там вона по 49 грн, а для зареєстрованих покупців по 44 грн 10 коп. 

Але в якомусь магазині я бачив цю книжку по 20.

Edited by Solo

1 час назад, Олександр Васильєв сказал:

Але напевно без автографу автора. :). А тут можна попросити.

5 часов назад, davolodya сказал:

Ви неподумайте, я недоколупуюся, 

2 часа назад, Олександр Васильєв сказал:

Я скачал вашу книгу в интернете и распечатал в типографии один экземпляр для себя мне это обошлось в 200 грн. Какая ксерокопия за 400!!!

Моя библиотека общий список 09.12.18.docx

5 часов назад, Комісар сказал:

причем свою книгу написанную мной и есть отличия от Рутнера. А Рутнеру за его труд не досталось ни копейки.

Не продадите Вы тут свои книги, хотите обижайтесь, хотите нет.:hi:

Edited by mits

10 часов назад, mits сказал:

Не продадите Вы тут свои книги, хотите обижайтесь, хотите нет.:hi:

так же не найдёт и желающих на семинар по 1000 гривен 

1 година тому, Мико сказав:

так же не найдёт и желающих на семинар по 1000 гривен 

Краще,до поважних Точківців,за такі гроші не з пустими руками приїду,:az:якщо покличуть в гості;):umora:.Там можна і посимінарити:umora:.