Перейти к содержанию

Одноденний семінар


Комісар

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, datura01 сказав:

111 (копия).png

111.png

А як рослина називається:hmm:?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Роман Кременчук сказал:

А як рослина називається:hmm:?

Це акваріумна рослина називається  водяний салат або пістія.

Для Ізраілю  ця рослина (теплолюбива і неприхотлива) не проблема, а для України простіше та набагато дешевше використовувати звичайну ряску. Ефект буде такий же.  Протягом останніх 5-ти років його використовую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 года назад был на семинаре в Чарунке. Было очень интересно. В этом году буду обязательно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Blum сказал:

Це акваріумна рослина називається  водяний салат або пістія.

Для Ізраілю  ця рослина (теплолюбива і неприхотлива) не проблема, а для України простіше та набагато дешевше використовувати звичайну ряску. Ефект буде такий же.  Протягом останніх 5-ти років його використовую.

Пробовал ряску, пчелы тонут. Но пистия обладает еще бактерицидными качествами. Аквариумисты знают, что в аквариуме с пистией всегда вода чистая.  По поводу прихотливости пистии для Украины. https://www.kharkovforum.com/archive/index.php/t-3150386.html  Северский Донец зарос пистией - это было в 2013 году. Так, что наш климат ей очень даже подходит. Комиссар никогда не рекламирует прежде чем не проверит сам. Это касается и доски Гийоме и нуклеусов многоместных.

 Это Вам пришла мысль Вы ее напечатали, не проверив. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, datura01 сказал:

Пробовал ряску, пчелы тонут.

Регулируйте плотностью ряски. Я использую 5 лет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А можно, я буду регулировать плотность пистии?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, datura01 сказал:

А можно, я буду регулировать плотность пистии?

Для аквариумистов - создать небольшую поилку с использованием пистии - не проблема. Но для остальних пчеловодов гораздо проще иметь дело  с ряской+ кусочками сухих веток ( или чего-то еще плавающего) - проще.  Повторюсь - я  использую чисто ряску, хотя и имею эти водоросли . Каждому свое.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос не просто создать поилку, а еще она должна не нести опасности заражения пчел. Вот в чем проблема, вода скисает, пропадает, ветки в поилке будут гнить. Лучше конечно поилка в которой вода течет, но не всегда есть возможность сделать такую поилку, да и вода в емкости имеет свойство заканчиваться в самый жаркий момент.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.01.2019 в 21:41, tolik2362 сказал:

Извинится сначала должен он перед теми людьми которых он оскорбил :IMHO1:.

    Извинение перед кем-то конкретным и требование извинения должно исходить от конкретного лица. А так вроде все "дорослые", а обижаетесь как дети малые- вместо сладкой конфетки дедушка Гайдар сказал нечто горькое.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Майер сказал:

    Извинение перед кем-то конкретным и требование извинения должно исходить от конкретного лица. А так вроде все "дорослые", а обижаетесь как дети малые- вместо сладкой конфетки дедушка Гайдар сказал нечто горькое.

Не хочу перечислять всех кого обозвали генетическим мусором как и их пчелы .Вот именно все взрослые и не должны опускаться так низко и нести бред .По поводу сладкой конфеты она у меня есть а к горькому я давно привык .:IMHO1:Даже заслуженным  людям некто не давал право оскарблять других людей.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.01.2019 в 21:44, Комісар сказав:

на жаль багато. Перший власний вулик в 8 класі  в 1964 році ,а до цього багаторічна практика у моїх дідів, обидва яких були пасічниками. так що порахуйте.

А до чого тут діди?!     54  роки й без калькулятора можна порахувати. То вас і з математикою не все виходить.

 У мене теж цей сезон  буде визначальним - 55  років самостійного пасічникування. А щодо дідів - то один з них тримав пасіку на приватній садибі на вул. Мічуріна у м. Києві - прямо за загорожею ботсаду , на тій горі, що поряд з пам"ятником Матері-героїні.

У мене зберігся від нього вулик. А ще один - Ващенка , якому вже понад сотня років,- від іншого діда дістався. Якраз у ньому я й починав пасічникування десь в той же час ,що й ви.

 Але тема бесіди у нас інша. Хотів би дізнатися, як то можна про щось сперечатися не вивчивши предмет суперечки? Ви ж з баками ніколи не працювали,то як же можете про них щось стверджувати?:( Це ж для науковця просто нонсенс, якщо ви себе таким вважаєте.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Хотів би дізнатися, як то можна про щось сперечатися не вивчивши предмет суперечки? Ви ж з баками ніколи не працювали,то як же можете про них щось стверджувати?:( Це ж для науковця просто нонсенс, якщо ви себе таким вважаєте.:IMHO:

Навiщо тримати , можна вiдео на ютубi подивитись ,

де недолугий каже що на нього бакфаст напав .

Такоi важливоi iнформацii i на докторську вистачить 

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Мико сказав:

Навiщо тримати , можна вiдео на ютубi подивитись ,

де недолугий каже що на нього бакфаст напав .

Такої важливої iнформацii i на докторську вистачить 

:ay::rofl: Точно, й з дослідами чого там сидіти та кроптати? Це вам , Романовичу, не галеру двигати...:umora:

 Вік живи - вік учись...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
В 28.01.2019 в 17:54, ДобровоЛ сказал:

А кавказянки ваші винищили своїми трутнями сраними  і УС якраз з її жовтизною, і карпатянку підпортили злобою та неперевершеним злодійством вже в другому поколінні.

якщо такі погані кавказянки то чого їх поляки вже понад 40 років розводять? і вивели навіть кілька ліній. нещодавно мені один чоловік скинув каталог зареєстрованих пасік польских і в переліку я не побачив жодної з породою бакфаст? в основному карніка, кавказянка і кілька пасік середньоєвропейської

і відповім я вам чому, тому що немає жодної породи бджіл крім кавказянки котра могла б по максимуму використовувати середні і слабкі медозбори! на сильних медозборах вони погані бо швидко ослабнуть із за обмеження матки а на слабких їм немає аналогів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, arki сказал:

каталог зареєстрованих пасік польских і в переліку я не побачив жодної з породою бакфаст? в основному карніка,

Так они борятся с перепроизводством мёда 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, arki сказав:

якщо такі погані кавказянки то чого їх поляки вже понад 40 років розводять? і вивели навіть кілька ліній. нещодавно мені один чоловік скинув каталог зареєстрованих пасік польских і в переліку я не побачив жодної з породою бакфаст? в основному карніка, кавказянка і кілька пасік середньоєвропейської

і відповім я вам чому, тому що немає жодної породи бджіл крім кавказянки котра могла б по максимуму використовувати середні і слабкі медозбори! на сильних медозборах вони погані бо швидко ослабнуть із за обмеження матки а на слабких їм немає аналогів.

 

Мова про чистопородні кавкіду.азчвнки у вас. Ну,  а якщо це перше чи друге покоління - це буде, вибачте , просто - ГІВНО ... Сам їх тримав, тож думки з власного досвіду. Що ж до баків - вони ними лишаються і п'ятому поколінні!   І це теж з власного досвіду.:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.07.2019 в 00:10, ДобровоЛ сказал:

 

 кавкіду.азчвнки у вас. Ну,

"бамбарбія кергуду" саме так, але якщо серьезно то не зрозумів що ви написали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.07.2019 в 00:10, ДобровоЛ сказал:

 

 якщо це перше чи друге покоління - це буде, вибачте , просто - ГІВНО ... Сам їх тримав, 

і в мене була сімя і в першому і в другому були гарні. один мінус що трохи злючі були

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, arki сказав:

"бамбарбія кергуду" саме так, але якщо серьезно то не зрозумів що ви написали

''Мова про чистопородних кавказянок у вас. '' ... А далі -за текстом. То так мене править нова програма...:rofl:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, arki сказав:

і в мене була сімя і в першому і в другому були гарні. один мінус що трохи злючі були

А саме це і є великий мінус і чи не найбільшою вадою для нас , пасічників, після нозематозу та наглої злодійкуватості кавказянок.:IMHO::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А саме це і є великий мінус і чи не найбільшою вадою для нас , пасічників, після нозематозу та наглої злодійкуватості кавказянок.:IMHO::dntknw:

тоді чому в поляків вісім пасічних господарств займаються їхньою відселекціонованою кавказянкою?

хоча ви всерівно не дасте на це питання відповідь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, arki сказав:

тоді чому в поляків вісім пасічних господарств займаються їхньою відселекціонованою кавказянкою?

хоча ви всерівно не дасте на це питання відповідь...

Правильно , треба питати в самих поляків.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...