Перейти к содержанию

Одноденний семінар


Комісар

Рекомендуемые сообщения

20 часов назад, Sobol212 сказал:

Как раз, лет 5 назад Комисар и рекламировал пчелу желтушку в журнале БК, наверное, это был бакфаст. А на данный момент этот ПАН поменял свой окрас, прям, как наши политики.

НА жаль бакфасті знищив остаточно жовтушку в Україні, а з жовтушкою  був знайомий  дитинства, (Десь початок 1970 років) тоді і слова бакфастще не існувало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Мико сказал:

такі  стали злі

я за свою 60 річну практику таких ще не зустрічав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Комісар сказал:

я за свою 60 річну практику таких ще не зустрічав.

:IMHO1:это остатки вашей желтушки стали такими .

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, tolik2362 сказал:

Атрутень вам лично свой паспорт показывал что он бакфас на самом деле :umora:

ЕСть одесский анекдот: Абрам ,надо бежать там погром.А я попаспорту русский. Так бьют ведь не по паспорту а по морде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Комісар сказал:

ЕСть одесский анекдот: Абрам ,надо бежать там погром.А я попаспорту русский. Так бьют ведь не по паспорту а по морде.

Яне куда не собираюсь бежать и за себя постоять смогу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Комісар сказав:

НА жаль бакфасті знищив остаточно жовтушку в Україні, а з жовтушкою  був знайомий  дитинства, (Десь початок 1970 років) тоді і слова бакфастще не існувало.

А кавказянки ваші винищили своїми трутнями сраними  і УС якраз з її жовтизною, і карпатянку підпортили злобою та неперевершеним злодійством вже в другому поколінні. Слава Богу, хоч до полісянок не дісталися - не по зубах виявилися їм умови зимування на Поліссі. А ви все на баків навішуєте. То де ж правда?  І чи межа цьому всьому спідінфо у вас є, шановний кандидате?! :dntknw:

24 хвилини тому, Комісар сказав:

ЕСть одесский анекдот: Абрам ,надо бежать там погром.А я попаспорту русский. Так бьют ведь не по паспорту а по морде.

А ви із розряду " одеситів" ?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Комісар сказав:

НА жаль бакфасті знищив остаточно жовтушку в Україні, а з жовтушкою  був знайомий  дитинства, (Десь початок 1970 років) тоді і слова бакфастще не існувало.

А ви хоч чули, що баки й сірими бувають?:ah: 

 Отож , не позортеся і не чіпайте те, з чим ви справу ніколи не мали!:IMHO:

Краще й далі перевіряйте бджіл на якість зимівлі у квартирі над батареєю. Це у вас, повірте, виходить куди цікавіше!:umora::wave:

  • Подобається 9
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Комісар сказал:

ЕСть одесский анекдот: Абрам ,надо бежать там погром.А я попаспорту русский. Так бьют ведь не по паспорту а по морде.

Гарний анекдот! але я хочу отримати відповідь відносно бджіл жовтушок часів Прокоповича! Ще чекаю на відповідь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Комісар сказал:

я за свою 60 річну практику таких ще не зустрічав.

Извиняюсь за не скромный вопрос, а сколько Вам лет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.01.2019 в 21:06, Гурович сказал:

Извиняюсь за не скромный вопрос, а сколько Вам лет?

на жаль багато. Перший власний вулик в 8 класі  в 1964 році ,а до цього багаторічна практика у моїх дідів, обидва яких були пасічниками. так що порахуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Комісар сказал:

на жаль багато. Перший власний вулик в 8 класі  в 1964 році ,а до цього багаторічна практика у моїх дідів, обидва яких були пасічниками. так що порахуйте.

Тогда я не ошибся ,нужно с такими древними кончать  вести беседу  .Потому как о чем бы не говорили все об стенку горохом .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

Тогда я не ошибся ,нужно с такими древними кончать  вести беседу  .Потому как о чем бы не говорили все об стенку горохом .

Я давно пропускаю то что пишет, потому, как нечего читать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Комісар сказал:

на жаль багато. Перший власний вулик в 8 класі  в 1964 році ,а до цього багаторічна практика у моїх дідів, обидва яких були пасічниками. так що порахуйте.

64-8 лет школы =56 

56 -7 лет до школы =1949 

2019-1949=70 лет 

70 лет -60 лет пчеловодного стажа =с 10 летнего возраста стаж исчисляется 

Как некоторые любят приписками заниматься 

Обычно в 10 лет дети только кукиши могут крутить пчёлам 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Мико сказал:

Обычно в 10 лет дети только кукиши могут крутить пчёлам 

Ошибаетесь,я в 4 года имел счастье осенним вечерком прут в леток засунуть и пошурудить.

Последствия такого опыта объяснять не надо,а вот в стаж записать смысл имеет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня на пасеке соседский мальчишка помогает и мед качать и вощину в ульи (при расширении) ставить доверяю. и про пчел много чего знает, а ему всего 9 лет (и зим), этим летом исполнилось. Так, что кто кукиши крутит, а кто.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

64-8 лет школы =56 

56 -7 лет до школы =1949 

2019-1949=70 лет 

70 лет -60 лет пчеловодного стажа =с 10 летнего возраста стаж исчисляется 

Как некоторые любят приписками заниматься 

Обычно в 10 лет дети только кукиши могут крутить пчёлам 

Є така народна забава у пасічників , називаєтся кімнатний обліт  ( ну це коли по три вулики тримати )

Так от я з десяти років активно приймав участь по заганяню бджіл назад у вулик :umora:

Це рахуется за стаж

Хотя це стало великим уром на все житя , я ще нечитаючи книжок забив собі в голові 

Хрен я маломедки залишу на зіму , щоб потім серед зіми тасувать рамки по вулику

Тільки рамки у яких не менше 80% меду , краще менше рамок , але повні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Минулої неділі Казанківська спілка пасічників провела семінар з участю Комісара О.Д. Кожен почув для себе щось корисне, особливо початківці. Були присутні і бакфастчики - всі залишились живі.

DSCF2052.thumb.JPG.c2a0bbade68b346d9de72a403a5a814e.JPGDSCF2032.thumb.JPG.a94691dc8ea875800bd9c494aaa7346e.JPGDSCF2163.thumb.JPG.8b74768c2b774e3ac68a56524beb8cee.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.01.2019 в 07:10, Мико сказал:

64-8 лет школы =56 

56 -7 лет до школы =1949 

2019-1949=70 лет 

70 лет -60 лет пчеловодного стажа =с 10 летнего возраста стаж исчисляется 

Как некоторые любят приписками заниматься 

Обычно в 10 лет дети только кукиши могут крутить пчёлам 

Нифига Вы Романович не понимаэте:umora:, у человека до 8 класа уже был многОлетний ОПЫТ, так подозреваю  он  в школу ходил не с сверстниками:hmm:или всё же это совдеповская прывычка заниматся приписками:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, СПК сказал:

Кожен почув для себе щось корисне

А конкретней можно? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Джаз сказав:

А конкретней можно? 

Детальніше на семінарі, це до Комісара. Захід платний, тому більше, ніж автор виклав тут, не можу сказати.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, СПК сказал:

Детальніше на семінарі, це до Комісара. Захід платний, тому більше, ніж автор виклав тут, не можу сказати.

Автор "тут" обсерал бакфаст, понятно что тогда было на семинаре. :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.01.2019 в 16:54, Комісар сказал:

Кандидат біологічних наук Олександр Комісар у січні-лютому в різних містах за заявками Спілок пасічників проводить одноденні семінари з загальною тематикою «Нове в бджільництві»

В Харкові 9-10 березня 2019 року  ярмарка з бджільництва. Але традиційно вже 5 раз за день до початку ярмарку в магазині фірми "Чарунка" я (О.Комісар) проводжу цей семінар (початок о 10-тій  годині.. Та ж програма, але  завжди дві-три нові теми. Цього року  це

1) Новий різновид стільникового меду

2) 4- місний кочовий вулик ВУлик Олександра Усольцева  для якіної зимівлі відводків і слабих сімейок з метою продажу  раніх відводків ( но народному "пакетів")

3) велиоб"ємні поїлки для бджіл з плаваючими водними рослинами (досвід Ізраїлю). Тему читає Сергій Адольфович.А.Кравченко.

4) Вперше до активної участі в Семінарі залучений Микола Лазаревич Горніч , автор книжки "медові вина". Він обіцяв розповісти тонкощі про виробництво вина з меду, а також медового квасу. Так що семінар не мій особисто, а цілої групи співавторів..

Ідея такого  семінару  дуже проста: Люди приїзджають на ярмарок на день раніше, приймають участь у семінарі, вечером за  бажаннями круглий стіл в готелі  (торби й медовуху усі взяли з собою), а рано вранці всі вже працюють на ярмарку . Поки ще народу на ярмарці мало. Вартість участі в семінарі 100 грн.

мій телефон 097-7592739

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Комісар сказал:

3) велиоб"ємні поїлки для бджіл з плаваючими водними рослинами (досвід Ізраїлю). Тему читає Сергій Адольфович.А.Кравченко.

Це з об"яви про семінар Комісара в Харкові  8 березня перед ярмаркою, яка відбудеться 9 березня.  На жаль фото поки що завантажити  не вдалося. Металева ржава бочка з водою і рослинами на поверхні і на кожній рослинці 2-3 бджоли. Вода чиста іі  деально прозора.  Жодної утопленої бджоли. Це фото з Ізраїля -2011, з якого й почалася битва за гарну поїлку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...