Перейти к содержанию

Одноденний семінар


Комісар

Рекомендуемые сообщения

ну вам же не по п*ятнадцять років 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.01.2019 в 16:54, Комісар сказав:

у січні-лютому в різних містах за заявками Спілок пасічників проводить одноденні семінари з загальною тематикою «Нове в бджільництві».

Чи є обмеження на кількість присутніх на семінарі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отак, діскус "скотивсь "до вигляду сварки на комунальній кухні.Гарячкуватість, руками швидче ніж головою,зовсім забули про приватні повідомлення, навіщо загалу читати ваші особисті суперечки.

Про ймовірний семінар.Років зо 15-20 тому був слухачем (пам'ятаю,щонайменше тричі), сподади позитивні, тут треба пам'ятати-я був молодший, лектор молодший, пасічництво змінилось.Практичне втілення почутого, вивод маток по тех. описаній автором в книзі, спробував в цьому році зробити запас кормів згодовуючи цукор одній сім. стільки,що отримав від неї 35кг. корму в рамках(частково роздав декілька р. в запасі).Цікаво як після переробки такої кількості сиропу в вересні сім. перезимуе і буде весною,матка в сім. "Бабенківська"17-го року. Можливо ще есть якісь втілення почутого від Комісара, зразу і не пригадаеш.Немало запам'ятав, чим, безперечно, підвищів свій професійний і інтелектуальний рівень.Наприклад, хто з читачів скаже який теоретичний коєф. розмноження бджолиних сімей-скільки можна зробити нових життездатних сімей за сезон?(тут сам себе питаю в якій місцевості, скільки днів сезон?треба спитати в самого Даниловича).При створенні умов макс. наближених до ідеальних.Воно вам і нафіг непреба? Погоджуюсь.

Про бак. і лігустіку.Сам пробував і чув не від одного, що це не найкраще, що вони мали можливість "попробувати".Коли в нас не стане нашої аборигенної бджоли мені з цього факту стане дуже сумно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, nibond сказав:

Він обзивав не бакфастчиків, а бджолу бакфаст. І поки вона не є священною коровою, обзивати її можна всім як завгодно.

 Тоді тим більше! Бо бджола - то комаха Божа!  Не беріть гріх на душу!:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Тоді тим більше! Бо бджола - то комаха Божа!  Не беріть гріх на душу!

2. Не роби собі кумира і всякої подоби з того, що на небі вгорі, або на землі внизу, і що у воді під землею: не поклоняйся їм і не служи їм.

3. Не згадуй імені Господа Бога твого даремно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, nibond сказав:

2. Не роби собі кумира і всякої подоби з того, що на небі вгорі, або на землі внизу, і що у воді під землею: не поклоняйся їм і не служи їм.

3. Не згадуй імені Господа Бога твого даремно.

А як розцінити ваші слова стосовно "священної корови "? - то не є "кумиром" ?

nibond сказав:   " І поки вона не є священною коровою, обзивати її можна всім як завгодно."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане ДобровоЛ, розмова ні про що.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2019 в 23:27, nibond сказал:

Чи є обмеження на кількість присутніх на семінарі?

немає, від 10 до 100, меншій кількості нецікаво

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2019 в 18:42, ДобровоЛ сказал:

А про кавказянок - пастки для старих дурнів - там нічого немає?:ah:

Є, до речі карпатянки чи українки з кавказянками дуже продуктивна помісь, незлобива і зимує дуже гарно, а мій друг великий маткар в Франції Т"Єрі Федом спеціалізується на помісях італійки з кавказянками  і продає з 10 тисяч маток щороку.  Таки багато " старих дурнів" і Франції, ( чомусь значно більше, ніж бакфастчиків). Цікаво чому?. точно таким же  чином таких "дурнів" багато і в Польщі. А всі" умн"і чомусь сконцентрувались в Україні . Час покаже "кто є  ху."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Комісар сказав:

 

Є, до речі карпатянки чи українки з кавказянками дуже продуктивна помісь, незлобива і зимує дуже гарно, а мій друг великий маткар в Франції Т"Єрі Федом спеціалізується на помісях італійки з кавказянками  і продає з 10 тисяч маток щороку.  Таки багато " старих дурнів" і Франції, ( чомусь значно більше, ніж бакфастчиків). Цікаво чому?. точно таким же  чином таких "дурнів" багато і в Польщі. А всі" умн"і чомусь сконцентрувались в Україні . Час покаже "кто є  ху."

"Наше хозяйство в г. Горячий Ключ объединяет четыре крупные кочевые пасеки — мы разводим пчел пород Карника, Карпатка и Бакфаст и продаем пчелопакеты и молодых плодных маток."

 

     Це актуальна нині об"ява сусідів з Красної Поляни. Знаменитої виведенням племінних кавказянок. Я послугами краснополянських маток  в 70-72 рр теж користувався, тож знаю про що пишу. Ну, а ви хоч одну сім"ю баків мали? То про що тоді ви, "науковець"  толкуєте? Це мені нагадує оте совкове  "одобрям" і повне абсурдне заперечення істинної науки  тов. таким же "ученим" Лисенком.:umora:

      Вони, краснополянці,  по вашому теж дурнями стали? Один у нас умник із засраними кавказянками друже, обгаджуючи ними усі досягнення світової науки в бджільництві. Ну, а може ви їм вже й теплий зимовий гальюн збудували, готуючи докторську?..:ah:

А обзивати людей нікому не дано, тим більше товаришам, що мають ступінь канд. наук... Бо позбутися навіть  його зараз ох як просто!:IMHO:

 

Як бачите й вони від обісраних злодюжок відмовились давно. А ви все лобом об пол б"єтеся...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Комісар сказав:

Є, до речі карпатянки чи українки з кавказянками дуже продуктивна помісь, незлобива і зимує дуже гарно, а мій друг великий маткар в Франції Т"Єрі Федом спеціалізується на помісях італійки з кавказянками  і продає з 10 тисяч маток щороку.  Таки багато " старих дурнів" і Франції, ( чомусь значно більше, ніж бакфастчиків). Цікаво чому?. точно таким же  чином таких "дурнів" багато і в Польщі. А всі" умн"і чомусь сконцентрувались в Україні . Час покаже "кто є  ху."

  Ви ці пари  запропонуйте вашому побратиму по цеху, мною шанованому  - В.А. Гайдару. Він вам скаже абсолютно точно  й мої думки з цього приводу ,- бо тут , як не дивно, наші уподобання стовідсотково  збігаються... Я переконаний, що його помилкова  відраза до бакфасту заснована саме на досвіді роботи з кавказянками. Бо з баками і він не працював. :dntknw: Але баки й кавказька сіра чи мигрельська або й обська помісь - це зовсім абсолютно  різні речі!  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2019 в 18:59, tolik2362 сказал:

Вы считаете что таким как Гайдар позволено обзывать бакфащиков на весь мир генетическим мусором и хотите сказать что этот человек одекват .

"Милые рябята" як говорив мій викладач в університеті, ваМ ДО ГАЙДАРА,  як до Єрусалима пішки,  ми 50 років жили карпатськими матками і вся Україна декілька разів виживала за рахунок карпатських пакетів і брала мед тисячами тон. Ви особисто не зробили і тисячної долі того, що зробив (і що знає) Гайдар, та і стаж пасічникування у нього вже за 60 років. І якщо Гайдар сказав, що це  генетичний мусор, то так, мабуть, воно і є. Згадаємо про це років через  10, а може навіть і чере 5.

До думки Гайдара приєднуюсь і я , Комісар О. Леонід Єгошин ,  І.Доскоч і інші ., ви що , вважаєте  нас усіх "адекватами". Задумайтесь над фактом, що ще жодна з "медових" країн бакфаст не використовує взагалі,  а вони що?, всі сліпі і дурні?

 вважаю, що перед Гайдаром  вам потрібно вибачитись, ми пацани , з стажем 10-15 років, можемо щось заперечувати людині, у якої стаж за 60. На мою думку тут тільки приходять на ум слова ,  які потрібно було  сказати російському патріарху Кирилу  вселенському православному патріарху  стамбульскої церкви  "дядечку, пробачте мені засранцю"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Комісар сказал:

"Милые рябята" як говорив мій викладач в університеті, ваМ ДО ГАЙДАРА,  як до Єрусалима пішки,  ми 50 років жили карпатськими матками і вся Україна декілька разів виживала за рахунок карпатських пакетів і брала мед тисячами тон. Ви особисто не зробили і тисячної долі того, що зробив (і що знає) Гайдар, та і стаж пасічникування у нього вже за 60 років. І якщо Гайдар сказав, що це  генетичний мусор, то так, мабуть, воно і є. Згадаємо про це років через  10, а може навіть і чере 5.

До думки Гайдара приєднуюсь і я , Комісар О. Леонід Єгошин ,  І.Доскоч і інші ., ви що , вважаєте  нас усіх "адекватами". Задумайтесь над фактом, що ще жодна з "медових" країн бакфаст не використовує взагалі,  а вони що?, всі сліпі і дурні?

 вважаю, що перед Гайдаром  вам потрібно вибачитись, ми пацани , з стажем 10-15 років, можемо щось заперечувати людині, у якої стаж за 60. На мою думку тут тільки приходять на ум слова ,  які потрібно було  сказати російському патріарху Кирилу  вселенському православному патріарху  стамбульскої церкви  "дядечку, пробачте мені засранцю"

У мене на пам'яті, як І.Доскоч возив бакфаст не зовсім так давно так би мовити "для випробування", зокрема для мене стаж не є показником адекватності оцінки ситуації зі сторони здорового глузду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю, як німці випробовують облітник на ізоляцію протягом 2 років  і чомусь їм вірю, а от наші 'специ" лише рекламують, на дворі хто забув 21 століття і доступ до інформації, аналізу і її порівняння відкритий усім.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Комісар сказал:

"Милые рябята" як говорив мій викладач в університеті, ваМ ДО ГАЙДАРА,  як до Єрусалима пішки,  ми 50 років жили карпатськими матками і вся Україна декілька разів виживала за рахунок карпатських пакетів і брала мед тисячами тон. Ви особисто не зробили і тисячної долі того, що зробив (і що знає) Гайдар, та і стаж пасічникування у нього вже за 60 років. І якщо Гайдар сказав, що це  генетичний мусор, то так, мабуть, воно і є. Згадаємо про це років через  10, а може навіть і чере 5.

До думки Гайдара приєднуюсь і я , Комісар О. Леонід Єгошин ,  І.Доскоч і інші ., ви що , вважаєте  нас усіх "адекватами". Задумайтесь над фактом, що ще жодна з "медових" країн бакфаст не використовує взагалі,  а вони що?, всі сліпі і дурні?

 вважаю, що перед Гайдаром  вам потрібно вибачитись, ми пацани , з стажем 10-15 років, можемо щось заперечувати людині, у якої стаж за 60. На мою думку тут тільки приходять на ум слова ,  які потрібно було  сказати російському патріарху Кирилу  вселенському православному патріарху  стамбульскої церкви  "дядечку, пробачте мені засранцю"

Кто дал право человеку со стажем 60 лет оскарблять людей у которых стаж за 35 лети каких пчел бы они не водили .Извинится сначала должен он перед теми людьми которых он оскорбил :IMHO1:.Во первых я указал одно лицо а вмешивать других ненужно и нехорошо  они не при делах и в их адрес не было не чего написано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

У мене на пам'яті, як І.Доскоч возив бакфаст не зовсім так давно так би мовити "для випробування", зокрема для мене стаж не є показником адекватності оцінки ситуації зі сторони здорового глузду

от якраз результат цього привозу і іспонукав Доскоча стати антибакфастником. в селі де він брав пакети в декількох вуликах він не зміг навіть рамки з вулика вийняти. Отакі були злі бджоли. В мене особисто також одна матка десь піймала бакфастського  трутня чи трутнів. в жовтні  при 6 градусах тепла обробляв бджіл біпіном. красота, бджоли були як телята, не потрібна навіть була сіткай димар.. а в цій сім,ї бджоли стали рижими  і такі  стали злі, що я без перчаток та гарного димаря до сім,ї не зміг навіть підійти. Як тут не закричати "хай живе бакфаст".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Читаю, як німці випробовують облітник на ізоляцію протягом 2 років  і чомусь їм вірю, а от наші 'специ" лише рекламують, на дворі хто забув 21 століття і доступ до інформації, аналізу і її порівняння відкритий усім.

 ви самі таке випробуйте і нам всім і напишіть що у вас вийшло. а то крім анекдота " і ви таке кажіть що ви 3 рази на тиждень в свої 75 можете" на думку нічого не спадає

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Комісар сказал:

от якраз результат цього привозу і іспонукав Доскоча стати антибакфастником. в селі де він брав пакети в декількох вуликах він не зміг навіть рамки з вулика вийняти. Отакі були злі бджоли. В мене особисто також одна матка десь піймала бакфастського  трутня чи трутнів. в жовтні  при 6 градусах тепла обробляв бджіл біпіном. красота, бджоли були як телята, не потрібна навіть була сіткай димар.. а в цій сім,ї бджоли стали рижими  і такі  стали злі, що я без перчаток та гарного димаря до сім,ї не зміг навіть підійти. Як тут не закричати "хай живе бакфаст".

Атрутень вам лично свой паспорт показывал что он бакфас на самом деле :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Комісар сказал:

В мене особисто також одна матка десь піймала бакфастського  трутня чи трутнів. в жовтні  при 6 градусах тепла обробляв бджіл біпіном. красота, бджоли були як телята, не потрібна навіть була сіткай димар.. а в цій сім,ї бджоли стали рижими  і такі  стали злі,

:umora:Якщо рижі бджоли, то бакфаст:umora:Бойся, Комиссар, бойся. Теперь и сниться будут, бакфаст кругом, бакфаст окружает.Даже рыжие девки вступились за бакфаст, то кара!:umora:Да и окрас пчел не говорит о породе,  бакфаст есть и без желтого окраса.Вот итальянка та, да не пропустит в октябре таку поважну особу.

  • Подобається 5
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, tolik2362 сказав:

Атрутень вам лично свой паспорт показывал что он бакфас на самом деле :umora:

 

19 хвилин тому, Владимир Татомир сказав:

:umora:Якщо рижі бджоли, то бакфаст:umora:
Да и окрас пчел не говорит о породе,  бакфаст есть и без желтого окраса.

То просто визначається. Треба піймати комашинку, і жорстко так запитати німецькою: "was bist du?" То якщо відповість "Buckfаst" - значить шпійонська порода, а коли спитає українською: "що, знов баньки залив, по-німецькому балакаєш?" - то значить своє, домашнє)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Комісар сказал:

от якраз результат цього привозу і іспонукав Доскоча стати антибакфастником. в селі де він брав пакети в декількох вуликах він не зміг навіть рамки з вулика вийняти. Отакі були злі бджоли. В мене особисто також одна матка десь піймала бакфастського  трутня чи трутнів. в жовтні  при 6 градусах тепла обробляв бджіл біпіном. красота, бджоли були як телята, не потрібна навіть була сіткай димар.. а в цій сім,ї бджоли стали рижими  і такі  стали злі, що я без перчаток та гарного димаря до сім,ї не зміг навіть підійти. Як тут не закричати "хай живе бакфаст".

Пане Комісар ви наче недурна людина а такі несінітниці пишете що скоро трутні бакфасту будуть з вас сміятись.і що можна визначити по одній сім' і смішно і грішно.

 

 

Я з УС не працював що можу про неї говорити нічого.А те що хтось казав мене нецікавить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Комісар сказал:

"Милые рябята" як говорив мій викладач в університеті, ваМ ДО ГАЙДАРА,  як до Єрусалима пішки,  ми 50 років жили карпатськими матками і вся Україна декілька разів виживала за рахунок карпатських пакетів і брала мед тисячами тон. Ви особисто не зробили і тисячної долі того, що зробив (і що знає) Гайдар, та і стаж пасічникування у нього вже за 60 років. І якщо Гайдар сказав, що це  генетичний мусор, то так, мабуть, воно і є. Згадаємо про це років через  10, а може навіть і чере 5.

До думки Гайдара приєднуюсь і я , Комісар О. Леонід Єгошин ,  І.Доскоч і інші ., ви що , вважаєте  нас усіх "адекватами". Задумайтесь над фактом, що ще жодна з "медових" країн бакфаст не використовує взагалі,  а вони що?, всі сліпі і дурні?

 вважаю, що перед Гайдаром  вам потрібно вибачитись, ми пацани , з стажем 10-15 років, можемо щось заперечувати людині, у якої стаж за 60. На мою думку тут тільки приходять на ум слова ,  які потрібно було  сказати російському патріарху Кирилу  вселенському православному патріарху  стамбульскої церкви  "дядечку, пробачте мені засранцю"

Все названные фамилии - продавцы маток, не породы бакфаст. Бизнес рушится и всполошились. 

Бакфаст держат в Канаде, не медовая страна? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Комісар сказал:

от якраз результат цього привозу і іспонукав Доскоча стати антибакфастником. в селі де він брав пакети в декількох вуликах він не зміг навіть рамки з вулика вийняти. Отакі були злі бджоли. В мене особисто також одна матка десь піймала бакфастського  трутня чи трутнів. в жовтні  при 6 градусах тепла обробляв бджіл біпіном. красота, бджоли були як телята, не потрібна навіть була сіткай димар.. а в цій сім,ї бджоли стали рижими  і такі  стали злі, що я без перчаток та гарного димаря до сім,ї не зміг навіть підійти. Як тут не закричати "хай живе бакфаст".

Ви мені поясніть одну річ, в одному із номерів "БК" я точно памятаю що читав! (років 5 назад, при потребі статтю думаю зможу віднайти), більш за все що Соломка, а можливо і Ви описували праці Прокоповича і там чітко було написано, що Прокопович в своїх пряцях згадував жовту бджолу яка йому дуже симпатизувала. Чекаю вашого коментаря з даного приводу! Наперед пишу бджола бакфаст мені не симпатизує, з нею частково працював 15,16,17 роках і відмовився, але не попричині злобливості!!!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, targal сказал:

Пане Комісар ви наче недурна людина а такі несінітниці пишете що скоро трутні бакфасту будуть з вас сміятись.і що можна визначити по одній сім' і смішно і грішно.

Та и порода бакфаст определена по двум признакам 

1 час назад, Комісар сказал:

бджоли стали рижими 

 

1 час назад, Комісар сказал:

такі  стали злі

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Ви мені поясніть одну річ, в одному із номерів "БК" я точно памятаю що читав! (років 5 назад, при потребі статтю думаю зможу віднайти), більш за все що Соломка, а можливо і Ви описували праці

Как раз, лет 5 назад Комисар и рекламировал пчелу желтушку в журнале БК, наверное, это был бакфаст. А на данный момент этот ПАН поменял свой окрас, прям, как наши политики.

  • Подобається 6
  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...