Перейти к содержанию

Методи визначення породи бджіл


владек

Рекомендуемые сообщения

11 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Це маточка із цієї серії?

Фото-0400.jpg

Майже, в моєї трошки інша мама, трутень той самий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

І шо ви хочите показати ?? Покажіте  широку спідницю циганки і карту  пікової дами

А якщо спідницю кожного року вшивати по розміру фігури відповідної циганки?

ось так вшились графіки у дочки відносно мамки. (у підпису потрібно читати 2018 р а не 2013р.!!!!)

5c0d18d522451_2018-12-9_15-24-38_844.thumb.jpg.b7b6ba3259be8d869c730a020cc9252d.jpg

@Пахомич це добре чи погано?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, davolodya сказал:

Я неможу підтвердити лиш по тій причині, що у мене лише одна порода на пасіці, і працюю над тим, щоб нічого іншого нетримали в окрузі. 

Те, що мої чистопородні ІОшки добре передають корисні ознаки, і при цьому в моїх умовах їх дочки  добре носять мед, це факт. Цього сезону вперше вдалося відкачати мед з верби і садів,  Ви можете таким же результатом похвалитися?

Поляки вже давненько роблять користувацьких ШО маток, запліднюючи карніку кавказьким трутнем, як би небуло результату, ніхто б цього неробив

Маток ІО закуплено сотнями!! От тому зертаюсь до псічників- наклейте  крила  молодих бджіл  на скло  і.. ............зробити висновки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Пахомич сказал:

зертаюсь до псічників- наклейте  крила  молодих бджіл  на скло  і.. ...........

І що далі? Можу наклеїти, а що далі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.12.2018 в 17:27, Майер сказал:

    А Вы наберите "индекс Пахомыча". Есть и такой. Правда с характером!:az:

 

  Вопрос неразрешимый- от матери не остается ничего, тем более что существует необходимость исследования окраски. Пахомыч по шапке даст обязательно и будет прав.

 

В 07.12.2018 в 18:03, Майер сказал:

     Если бы не ИО карпатки и СГК, который выкладывал noweth312, то нечего было бы ответить. Там подобная ситуация: индекс Кузьмича похоже отражает материнскую сторону (указывает на карпатку, правда со смещением), индекс Измайлова больше отражает отцовскую сторону, которая СГК. Есть еще один подобный пример, который раньше ставил меня в тупик, но пока не совсем его разобрал.

То все подібне  на ДУРДОМ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Пахомич сказав:

Маток ІО закуплено сотнями!! От тому зертаюсь до псічників- наклейте  крила  молодих бджіл  на скло  і.. ............зробити висновки.

Пахомич, які висновки? Підштовхніть в правильне русло, бо щось туплю... По морфометрії бачу , що бджола чистопородна, іноді є досить маленька гібридизація, але на якості маток це невідбивається, або я цього непомітив.

Конкретно по моїх ІОшках, Ви бачите щось таке, чого небачить програма?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Серж 82 сказал:

І що далі? Можу наклеїти, а що далі?

А далі ?Це вже зафіксований факт - або хтось аферст, або хтось паскуда:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, davolodya сказав:

По морфометрії бачу , що бджола чистопородна

По перше:

А попробувала б вона бути не чистопородною при використанні ІО:umora:

По друге: карніці-карпатці відведено таку полосу що там просто в сліпу куди не попади буде чистапорода:umora: Яка ще порода має такі привілеї.

Ось я хочу щоб УСп знайти десь між іншими породами.;) Оце задача, і кажуть не має чистородної українки, а давайте розширимо для неї параметри і всі Ваші карніки зразу стануть чуть-чуть не чистопородними :umora: ШУТКА:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Пахомич сказав:

А далі ?Це вже зафіксований факт - або хтось аферст, або хтось паскуда:hi:

Пахомич, Ви і далі хочете всім доказати, що крім Вас ніхто ІО неробить, що всі куплені ШО матки зовсім не ШО?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Пахомич сказав:

От тому зертаюсь до псічників- наклейте  крила  молодих бджіл  на скло  і.. ............зробити висновки

Можна спростити задачу, звернутись до Ліпатова нехай опублікує морфометрію материнок та батьківських сімей які використовувались і "всех делов".;) Виталій вже освоїв ці ази.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Пахомич сказал:

А далі ?Це вже зафіксований факт - або хтось аферст, або хтось паскуда:hi:

То Ви маєте бажання поміряти мої зразки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

По друге: карніці-карпатці відведено таку полосу що там просто в сліпу куди не попади буде чистапорода:umora: Яка ще порода має такі привілеї.

Проміряв кілька сімей з матками F1 вільного обльоту на моїй пасіці, програма чітко показує досить суттєву гібридизацію, що б Ви неговорили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, davolodya сказав:

Проміряв кілька сімей з матками F1 вільного обльоту на моїй пасіці, програма чітко показує досить суттєву гібридизацію, що б Ви неговорили.

гібридизацію за рахунок якої породи, якщо у Вас та навкруги одна карніка. Що проявляються бабціні гени?:dntknw:

У мене серед такої кількості порід виходить досить пристойна УСп

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

Пахомич, Ви і далі хочете всім доказати, що крім Вас ніхто ІО неробить, що всі куплені ШО матки зовсім не ШО?:umora:

Я нічого і ні кому не хочу доказувати (де докази , що Пахомич  робить ІО) ? Я хочу побачити слово і діло - запліднено  800  і продано , то потрібно і  конкретні відгуки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Серж 82 сказал:

То Ви маєте бажання поміряти мої зразки?

А чомуб і не проміряти:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Пахомич сказал:

А чомуб і не проміряти:hi:

Весною якщо вистачить часу то відберу зразки. Як клеїти? Скільки зразків зможете опрацювати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Весною якщо вистачить часу то відберу зразки. Як клеїти? Скільки зразків зможете опрацювати?

Пошкодуйте Пахомича, ту роботу, що програмою мона опрацювати за день, Пахомич буде півроку з мікроскопом сліпати:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Пахомич сказав:

Я нічого і ні кому не хочу доказувати (де докази , що Пахомич  робить ІО) ? Я хочу побачити слово і діло - запліднено  800  і продано , то потрібно і  конкретні відгуки

Іншим ,котрі купили ШО маток, ті проміри мабуть до лампочки, аби результат був добрий.

Я почав проміряти, бо мені треба, оскільки продаю маток і маю велике бажання освоїти ШО, то ж мушу знати, яка моя ІОшка чого варта, на одному екстер'єрі далеко незаїдеш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, davolodya сказал:

Пошкодуйте Пахомича, ту роботу, що програмою мона опрацювати за день, Пахомич буде півроку з мікроскопом сліпати:)

М-да, а я вже губу розкатав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Серж 82 сказав:

М-да, а я вже губу розкатав.

Якщо знайдете юсб- мікроскоп, сфотографуйте крильця і виложіть скани, якщо сімей міряти небагато, дружно поможем:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

Якщо знайдете юсб- мікроскоп, сфотографуйте крильця і виложіть скани, якщо сімей міряти небагато, дружно поможем:IMHO:

заходив щойно на розетку, мікроскопів там багато, а який вибрати незнаю. Може порадите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

Весною якщо вистачить часу то відберу зразки. Як клеїти? Скільки зразків зможете опрацювати?

Бджоли і трутні від маток  ІО  Ліпатова . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Серж 82 сказав:

заходив щойно на розетку, мікроскопів там багато, а який вибрати незнаю. Може порадите.

У мене такий:https://m.olx.ua/obyavlenie/mikroskop-usb-tsifrovoy-1-000x-s-podsvetkoy-novyy-na-podstavke-IDCcFur.html/#position=9&page=1

Може бути х 500, нам таке велике збільшення нідочого, всеодно використовується мінімальне. На Розетці дорого, на олх такий був 400грн, я свій брав на алі за 320грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Серж 82 сказал:

М-да, а я вже губу розкатав.

Не переживай ,як розкатав так і закатаєш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Mihail-ves сказав:

гібридизацію за рахунок якої породи, якщо у Вас та навкруги одна карніка. Що проявляються бабціні гени?:dntknw:

У мене серед такої кількості порід виходить досить пристойна УСп

Я ж несказав, що мої матки ефки непристойні, але вони помісні, нечистопородні. Який би насичений трутневий фон небув, а вплив чужого трутня є постійно. Те, що я стараюся, щоб в окрузі була лиш карніка, неробить обльот контрольованим, гібридизація буде завжди

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...