Перейти к содержанию

Методи визначення породи бджіл


владек

Рекомендуемые сообщения

8 минут назад, Маркіян сказал:

Данке. Ти раніше написав. Глянь на пост що перед твоїм.

А це про що???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Kumpel сказал:

А це про що???

Про цифри 10000 і 30. Чи дають вони змогу встановити наявність принаймі чотирьох порід у сім"ї?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Маркіян сказал:

Для простого смертного який не визнає авторитетів окрім батьків та Всевишнього такої відповіді не досить. Я написав цифри: 10000 і 30. Просто сядь і подумай про що питаю. Якби цифри були 1000 і 30 то ще можна погодитись. А так.... ні.

Данке. Ти раніше написав. Глянь на пост що перед твоїм.

Маркіяне! То може і не потрібно простому смертному перейматися такими не зрозумілими речами...

Тут ніхто нікого не переконує заради самого процесу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Kumpel сказал:

Маркіяне! То може і не потрібно простому смертному перейматися такими не зрозумілими речами...

Тут ніхто нікого не переконує заради самого процесу.

Процес мене цікавить найменше. У мене бджоли. Міряю. Що одержую на виході? І чому це простий смертний не повинен перейматись достовірністю того що робить сам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Kumpel сказал:

Є. Бо подібне, що Ви Руттнера(Гетце) конвертуєте в Руттнера. У Вас в формулі лише "Кір".:)

А взагалі, формули, котрі я Вам запропонував, як і ті, котрі обговорювали на " letok.info" всім нам запропонував той самий Анатолій Карташов. Зрештою, ви ж можете виконати пряму і зфоротю конвертацію своїми формулами, а потім запропонованими мною. Тоді і побачите - де ж більша похибка. А вона буде обов'язково, бо формули емпіричні.

Трохи раніше Ви написали досить цікаву річ:

Без сумніву, робота Крубера заслуговує на увагу (і Ви це продемонстрували). Але там є один нюанс. Крубер оперує лінійним дискоїдним зміщенням ("Discoidal Shift Distance", або "DsD"), в програмі ж - кутове дискоїдне зміщення ("Discoidal Shift Angle", або "DsA"). Цікаво, чи врахували Ви це? Бо Анатолій і для цього випадку запропонував формулу конвертаціі і вона наведена в файлі "Коды модулей, описание расчетных формул и графиков программы ПОРОДА ПО КРЫЛЬЯМ, скриншоты.pdf".

 Проте, самі німці "забракували" методику Кпубера і про це можна почитати ось тут:

http://imkerforum.nordbiene.de/viewtopic.php?f=232&t=1872&p=14465&#p14422

А тому,

якщо врахувати, що "Флюгель Індекс" використовує медодику Крубера (та і не тільки тому), то програма Карташова вже давно його переплюнула...:IMHO:

Я роботу Карташова відслідковую дуже давно на різних сайтах, і підозрював, що він де кого переплюне. І переплюнув.:)  Формули СІ емпіричні, я і не сперечаюсь:). І "друг Ексель" показує, при зворотніх перерахунках, похибку в 0,01%  - куди вже точніше!

По DsA.

Думав;  піду на пенсію і займусь переводом лінійних значень Крубера в кутові.  А.Б. забрав у мене "лаври слави":umora:, за що я йому дуже вдячний. Але з графіком Крубера ... більше запитань, чим відповідей. Піду по Вашому посиланню, може робирусь за допомогою перекладача. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Маркіян сказал:

Процес мене цікавить найменше. У мене бджоли. Міряю. Що одержую на виході?

Чудово. Тоді качаєте програму, читаєте інструкцію. Принаймі, тоді питання Ваші будуть більш кваліфіковані. А так - мова ні про що.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То  Kumpel

:ole_ole: Тільки дійшло Ваше зауваження по формулі СІ. Старію:umora:!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Kumpel сказал:

Чудово. Тоді качаєте програму, читаєте інструкцію. Принаймі, тоді питання Ваші будуть більш кваліфіковані. А так - мова ні про що.

Дивна позиція. Відсилання до програми. Тобто до чорного ящика. Де є вхід і вихід. Тобто інструкція до входу і до вихідних даних. Кажеш що питання поставлено некваліфікованою Не заперечую. Так треба і вказати мені де я йолоп. А сказати мова ні про що. Це слабо.

До речі. Нахолєри мені качати цю прогу? Я що кілька цифр не можу поділити і помножити? Так і роблю. На мобілці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, amator сказал:

підозрював, що він де кого переплюне. І переплюнув.:) 

Програма була б ще цікавішою, якби Анатолій використав бодай десяту частину з того, що я йому пропонував у приватному спілкуванні. Але там було надто багато програмного коду, а це зовсім не його коньок. Та й підтримка на 100% за ним, бо програму замовила "рязанка" в якості офіційного інструменту. От і вийшло, що програма - на 99,99% виключно його робота. А я, як і багато інших, лише сіпали його різними ідеями...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Kumpel сказал:

Програма була б ще цікавішою, якби Анатолій використав бодай десяту частину з того, що я йому пропонував у приватному спілкуванні. Але там було надто багато програмного коду, а це зовсім не його коньок. Та й підтримка на 100% за ним, бо програму замовила "рязанка" в якості офіційного інструменту. От і вийшло, що програма - на 99,99% виключно його робота. А я, як і багато інших, лише сіпали його різними ідеями...

Я відслідковував "сіпання" Ваші та других форумчан - цікава дискусія! За "Рязанку" знаю. В літературі проскакували посилання на його програму ще, по моєму, до одержання ним офіційного документу на власність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні пробував визначати КИ в версії 2013 і 2016 року , виходить, що нова версія 2016 невсі файли відкриває, версія 2013 обраховує всі загружені файли TPS без перебору ,а нова версія перебирає хоче щоб були дуже хороші фотки , а якщо файл хороший з крильцями то  обрахунки ідентичні , не відрізняються 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, amator сказал:

Я відслідковував "сіпання" Ваші та других форумчан - цікава дискусія!

На форумі я бував дуже рідко, бо там мені не надто цікаво. А "сіпав" виключно через електронку. Від початку липня і до нового року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Шулянский Александр сказал:

сьогодні пробував визначати КИ в версії 2013 і 2016 року , виходить, що нова версія 2016 невсі файли відкриває, версія 2013 обраховує всі загружені файли TPS без перебору ,а нова версія перебирає хоче щоб були дуже хороші фотки , а якщо файл хороший з крильцями то  обрахунки ідентичні , не відрізняються 

Скани повинні бути, що в старих версіях, що в новій - дуже хороші. Там причина в другому  - в самій програмі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Шулянский Александр сказал:

а нова версія перебирає хоче щоб були дуже хороші фотки

Переконаний, що ви помиляєтеся. Там мусить бути інша причина. Покажіть крила і TPS-ки ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Kumpel сказал:

На форумі я бував дуже рідко, бо там мені не надто цікаво. А "сіпав" виключно через електронку. Від початку липня і до нового року.

Що Ви "підпільник":), я зрозумів давно, коли перечитував форум А.Б.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, amator сказал:

Що Ви "підпільник":), я зрозумів давно, коли перечитував форум А.Б.

Так мене ж цікавив розвиток програми, а не сам форум. Але, за дискусією слідкував ( із-за штори).:) Там, на форумі, іноді проскакували досить цікаві міркування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Kumpel сказал:

Переконаний, що ви помиляєтеся. Там мусить бути інша причина. Покажіть крила і TPS-ки ...

стара  версія розпізнає нова нехоче крил2.TPS в старі розрахувало 1,437 КІкрило2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Шулянский Александр сказал:

стара  версія розпізнає нова нехоче крил2.TPS в старі розрахувало 1,437 КІ

І чого вона у Вас не хоче?

Олександр.JPG

Як бачите, у мене "хоче". У Вас там щось інше...

Але річ навіть не у тім. Олександре, хіба ви не читали інструкції?

Вирішуюча здатність скана має бути не менше 2400 пікселів на дюйм, а у Вас - 96 ???

Я ж навіть не можу розібрати - наскільки погано Ви проставили точки (бо таки погано).:)

Під інструкцією я маю на увазі файл "Инструкция.pdf"

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тренувальний майданчик.

Ось тут (в архіві) лежить скан "27_1.jpg", а також проміри, котрі з цього скана виконував безпосередньо Анатолій Карташов - файл "27.tps" (для підглядання).

Відкриваєте зображення в tpsDig, проставляєте точки і зберігаєте TPS-ку під своєю назвою.     Далі цю TPS-ку (лише її) виставляєте у цій вітці форуму (або надсилаєте мені), я роблю порівняльний аналіз у вигляді красивої таблиці. В ній буде проаналізована кожна Ваша точка, її відхилення відносно аналогічної точки "майстра". Потім цю таблицю надсилаю Вам.

Виглядає вона приблизно ось так:

Співставлення.JPG

В такий спосіб, заочно, можна пройти курс морфометрії. Тренуватися, допоки позеленіє вся таблиця (або Ви).:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скопіював  файл "27.tps", а в програмі tpsDig232 відкрити його не вдається - висвічує помилку "3155.00000"is not a valid floating point valye Bad decimal character in coordinates

Яка причина?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Kumpel сказал:

Тренувальний майданчик.

Ось тут (в архіві) лежить скан "27_1.jpg", а також проміри, котрі з цього скана виконував безпосередньо Анатолій Карташов - файл "27.tps" (для підглядання).

Відкриваєте зображення в tpsDig, проставляєте точки і зберігаєте TPS-ку під своєю назвою.     Далі цю TPS-ку (лише її) виставляєте у цій вітці форуму (або надсилаєте мені), я роблю порівняльний аналіз у вигляді красивої таблиці. В ній буде проаналізована кожна Ваша точка, її відхилення відносно аналогічної точки "майстра". Потім цю таблицю надсилаю Вам.

Виглядає вона приблизно ось так:

Співставлення.JPG

В такий спосіб, заочно, можна пройти курс морфометрії. Тренуватися, допоки позеленіє вся таблиця (або Ви).:)

вечерком посижу ще буду тренуватись  з усіма остальними крильцями , зранку  зробив 1 і 12крило 777.TPS

1 1,682 -3,197 0,880
2 1,448 -3,665 0,943

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, dust сказал:

Скопіював  файл "27.tps", а в програмі tpsDig232 відкрити його не вдається - висвічує помилку "3155.00000"is not a valid floating point valye Bad decimal character in coordinates

Яка причина?

Це у вас проблеми в операційній системі, а не в програмі (мова і мовні стандарти). Можливо це тому, що на Вашому комп'юрері за замовчуванням вибрана не англійсь мова, а українська, чи російська. Якщо так, то після запуску tpsDig просто переключіться на англійську.

Успіхів...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Kumpel сказал:

Тренувальний майданчик.

Забув попередити: в файлі "27_1.jpg" всі крила прономеровані (синеньким, для зручності). Точки потрібно ставити "крило за крилом" в строгій відповідності до номерації. В іншому випадку неможливо буде співставити Ваші результати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kumpel сказал:

Це у вас проблеми в операційній системі, а не в програмі (мова і мовні стандарти). Можливо це тому, що на Вашому комп'юрері за замовчуванням вибрана не англійсь мова, а українська, чи російська. Якщо так, то після запуску tpsDig просто переключіться на англійську.

Успіхів...

Дійсно, за замовчуванням була "українська" - поміняв на англійську, нічого не допомогло, в системі поміняв з російської на англійську, теж нічого не допомогло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, dust сказал:

поміняв з російської на англійську, теж нічого не допомогло

В повідомленні, котре Ви отримали, програма скаржится на першу цифру з файла "TPS", а саме  "3155.00000" . Їй не побобається, що тут, в якостті розділового занка між цілою і дробовою частиною використовується крапка. Але, за стандартами англійської мови (як і багатьох інших) там і має бути крапка, а для української (чи російської) - кома.

Проблема в налаштуваннях Вашої операційної системи, бо в інших користувачів tpsDig працює цілком без проблем. Копайте далі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...