Перейти к содержанию

Методи визначення породи бджіл


владек

Рекомендуемые сообщения

Караул. Як таке можливе? Що за мутант?

a5aaa1367ff0b10521942f35208b9921.jpg


156a550bef8d34b89cad750b0cfc9bf9.jpg

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Караул. Як таке можливе? Що за мутант?

a5aaa1367ff0b10521942f35208b9921.jpg


156a550bef8d34b89cad750b0cfc9bf9.jpg

 

 

то штукатурний:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги секти лінійки, давайте візьмемо собі за правила додавати pdf , а то шматочки різніх графіків є не добре, в них заплутатися можна, що, де, коли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:
1 година тому, Mihail-ves сказав:

Караул. Як таке можливе? Що за мутант?

a5aaa1367ff0b10521942f35208b9921.jpg


156a550bef8d34b89cad750b0cfc9bf9.jpg

 

 

то штукатурний:umora:

Та ні, тут інше підходить, як у анекдоті. Ну коли народилося негретятко, чоловік у коридорі, чекає, а акушерки бояться повідомити. Позвали дядю Васю - сторожа, наляли гранчак спирту і попросили, щоб якось м'яко, здалека, про мутації... Хильнув дядя Вася і з наїздом: "Ну й дурень же ж ти, чоловіче. Ти що, не знав !? Мутатор мити треба...!!!" :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, rudakov сказав:

Шановні колеги секти лінійки, давайте візьмемо собі за правила додавати pdf , а то шматочки різніх графіків є не добре, в них заплутатися можна, що, де, коли.

можна і ПДФ, але він не відображається в коментарі, а тільки в окремому вікні. І щось порівнювати в ньому, або щось виділити -- не вийде. Можливо це мені тільки не зручно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

5dc7db8e24bfc_2019-11-10_11-41-25_350.jpg.195e3b38cd35f814ff8bfe9a464967c9.jpg

Та хто б сумнівався :). Ота, з не митого мутатора, також має один виражений пік кубітального :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

 

Слів не має, одні емоції. Це що таке, лекція для садочку? Та ми вже давно закінчили початкову школу, і переходимо в старшокласники.

"Морфометрія не є панацея" дальше можна і не слухати. Шкода що дорогий час тратиться в пусту. :IMHO:

2 хвилини тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Та хто б сумнівався :). Ота, з не митого мутатора, також має один виражений пік кубітального :umora:

Ага, і в селекційній групі я провів дармове лекцію про мутатора. І якщо є бажання я її повторю тут. Тільки платно:umora::umora::umora: (шутка)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лекція з прикладом.

f1dfcf2c43c44ca15255395790268e4d.jpg


9cc592f27542fce7478658257017788f.jpg


9ae900f20faf2b131be8af80a8f2201c.jpg


4b093ecd483a74b3280c9facbd073ac6.jpg


114b6a48f8c1f7e74f321d97f0ae56bd.jpg

 

тільки кінець лекції, тому що сектанти вже знають що було в середині, або догадуються.

Цитата

І ось нарешті ми отримали знову число 13. Думаєте "это совпадение". ні це логіка нашого мозку та програми. Але без додаткових індексів, використовуючи тільки три основних, і не звернувши увагу на те що КІ має здвоєний пік (а я про нього раніше не згадував спеціально) який до того ж висококубітальний, люди могли рішити що це непогана УС, яка годиться для селекції. І вже в другому чи третьому поколінні, при певному збігу обставин можемо отримати ---три породи---СГК---УС---карпатку. А потім дивуємось, ми ж тримали з 2009 року УС, І нам відомі всі батьківські і материнські складові. Це я про Пилюхню, відео яке сьогодні передивився. Ось тому ми повинні дуже уважно ставитись до "лінійки", і коли потрібно то можна нею міряти, а деколи і настукати по голові. Як колись в школі казали, "щоб дійшло".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю що скоро мені хтось з "степовиків" настукає. Добре що не поїхав в Чернівці, я б не витримав такої наруги на сектантством.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Шкода що дорогий час тратиться в пусту. :IMHO:

У мене було дуже багато тривалих перекурів :). Хоча 3-4 доповіді і справді були дуже цікаві, як на мене. Та це буквально якась година, чи півтора, із дводенної роботи конференції. Але сам факт її проведення є надзвичайно корисним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Фанат сказав:

Хватит пить, уважаемый!! Аватарка жесть:umora:...

Після таких лекцій, тільки і лишається налити та випити, за здоров'я .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Фанат сказав:

Хватит пить, уважаемый!! Аватарка жесть:umora:...

Вашій також нічого не бракує, то й що з того... :)

Яким боком це стосується теми даної вітки форуму?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Mihail-ves сказал:

Думаю що скоро мені хтось з "степовиків" настукає.

Я думаю стукати не будуть , тут або по дорозі на острів за борт, або в лісі прикопають, скільки можна каламутити воду :ah:, 10 років контрольване парування ведеться а чистої породи немає :hmm:, Щось тут явно не так :ah:, Треба все-таки як пропонував @Kumpel (Ігор Довгуник) Розбитися на квадрати :IMHO:і шукати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.11.2019 в 01:43, Mihail-ves сказал:

Я так розумію що годиться тільки для отримання "чистопородного трутня":umora:,

  Не торопитесь с выводами. Два года назад поперли у меня с КИ значительно выше чем 3. Сейчас что ни лучшая, то около 2,6. Материал успокоился из-за подбора трутня.

18 часов назад, Mihail-ves сказал:

Як таке можливе? Що за мутант?

    До 60% обязательно уйдет в брак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, rudakov сказав:

10 років контрольване парування ведеться а чистої породи немає 

Помиляєтесь, ось тут вчений сказав що в нас все гаразд. все македоніка і трішки карніка Австрійської. А ми тут лінійками бавимось. Ген аналіз во сила.

Можливо мене так пре за того що грибами пообідав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І знову задача з багатьма не відомими - чому? Чергова дочка від острівної, але якщо пам'ятаєте та перша пішла в карніку, а ця пішла зовсім в іншу сторону. Думаю відповідь знайду коли збільшу кількість крил в острівній.

dbb25dde4cd328b2d5435cd4be3b3915.jpg


6a7167cabf27d9b35df0f6b927c318b8.jpg


3ec3a48e0d9f2204364825a14ced3541.jpg


591ad2fbb45f14fa886a2555bf353567.jpg


b8ee417984f9ef85ab4e003464e51307.jpg


0c7610c2ba5981de048044c96a12c994.jpg

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Mihail-ves сказал:

І знову задача з багатьма не відомими - чому? Чергова дочка від острівної, але якщо пам'ятаєте та перша пішла в карніку, а ця пішла зовсім в іншу сторону. Думаю відповідь знайду коли збільшу кількість крил в острівній.

dbb25dde4cd328b2d5435cd4be3b3915.jpg


6a7167cabf27d9b35df0f6b927c318b8.jpg


3ec3a48e0d9f2204364825a14ced3541.jpg


591ad2fbb45f14fa886a2555bf353567.jpg


b8ee417984f9ef85ab4e003464e51307.jpg


0c7610c2ba5981de048044c96a12c994.jpg

 

 

Таке враження що хлопці були всіх мастей 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, rudakov сказал:

Таке враження що хлопці були всіх мастей 

   На любом производстве существует понятие контроль качества входного материала. Здесь контроля нет. Теоретически предполагается, что от чистопородной идет чистопородный трутень. На предположениях селекции не будет. Чистопородность матки должна быть доказана, чистопородность трутня вывезенного на остров также- причем определенными средствами. И контроль полученного обязателен.

      Это как ожидать на выходе с мясорубки свиной фарш, когда на входе овечий сыр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Майер сказав:

что от чистопородной идет чистопородный трутень.

Нам до чистопородного ще далеко. Але тут втрачено контроль за трутнями. десь з 5-10 сторінок назад я давав проміри деяких сімей своїх трутнів. І там трутні двох або трьох порід. Так сама картина у всіх степовиків. І те що вони роблять ШО, все коту під хвіст. На виході все рівно отримують маток вільного обльоту. Але після цьогорічної тряски думаю що голови заболіли у всіх степовиків, а до цього боліла тільки в мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Майер сказал:

Теоретически предполагается, что от чистопородной идет чистопородный трутень

Теоретично так, але :

42 минуты назад, Майер сказал:

чистопородность трутня вывезенного на остров также- причем определенными средствами

Не все на початку було так ідеально :ah:, головне що є рух, рух кудись 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Майер сказал:

   Чистопородность матки должна быть доказана, чистопородность трутня вывезенного на остров также- причем определенными средствами. И контроль полученного обязателен.

      

Це правильно. Для державного німецького інституту. А що робити нам? Пропоную дещо спрощений початковий варіант. 1) матка не контролюється. 2) контроль трута(зупинимось на якійсь конкретній колоніі).3) одержання ф1( шо).4) далі (шо) за схемою племінник-тітка? І так на протязі 5-6 поколінь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.11.2019 в 12:32, Фанат сказав:

Хватит пить, уважаемый!! Аватарка жесть:umora:...

Вино не п"ють - вино смакують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Маркіян сказал:

Це правильно. Для державного німецького інституту. А що робити нам? Пропоную дещо спрощений початковий варіант. 1) матка не контролюється. 2) контроль трута(зупинимось на якійсь конкретній колоніі).3) одержання ф1( шо).4) далі (шо) за схемою племінник-тітка? І так на протязі 5-6 поколінь?

Це якщо вхідний матеріал чистопородний хочаб , а якщо помість то далі отримуємо контрольвану помість медоносних бджіл:IMHO:, Хіба ШО одним трутнем:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, rudakov сказав:

Хіба ШО одним трутнем

Це не проблема, попробую наступного року зробити декілька і зразу від них вивести маточок. Це так щоб не тратити цілий рік. Але прийдеться льотки закривати щоб не пішла на дообліт, а крил то не має.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...