Перейти к содержанию

Методи визначення породи бджіл


владек

Рекомендуемые сообщения

23 хвилини тому, MaikMay сказав:

мені зручніше працювати прогамулькою від @Kumpel вона працює автоматично, мені лишається тільки вказати де крила(в якій папці) і зберегти об'єднані! 

поділіться, попробую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Mihail-ves сказав:

крил потрібно біля 50 для гарного результату, так кажуть знаючі люди. І Дайте скан для того щоб щось ми побачили.

З 50 буду працювати ,коли зрозумію ,що варто. Тому -чи можна працювати з такою якістю сканів (прикріпив кусочок ,бо обмежується 5 МВ), помноженою на дилетантність при розставленні крапок. А взагалі вже мав би бути сервіс (програма), в яку вантажиш відбитки (з обумовленою якістю) і на виході отримуєш результат згідно напрацювань нинішнього рівня знань в науці.( Чим не тема кандидатської для кафедри конярства)?

крило 1 об.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, samitnyj сказав:

З 50 буду працювати ,коли зрозумію ,що варто. Тому -чи можна працювати з такою якістю сканів (прикріпив кусочок ,бо обмежується 5 МВ), помноженою на дилетантність при розставленні крапок. А взагалі вже мав би бути сервіс (програма), в яку вантажиш відбитки (з обумовленою якістю) і на виході отримуєш результат згідно напрацювань нинішнього рівня знань в науці.( Чим не тема кандидатської для кафедри конярства)?

крило 1 об.png

 

Вибачайте, що вмішуюся:hi:З такою якість взагалі не варто працювати, бо результат буде ніякий, і шкода вашої роботи:IMHO: Якщо вам це дійсно цікаво(потренуватися на більш гарних крилах і якщо вам це підійде),  рекомендація купити не дорогий китайський USB-мікроскоп і буде вам щастя в цьому напрям. Чим краще зроблена якість крила ти краще ви поставити точки де потрібно. З повагою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

samitnyj

Про якість сканів добре описав колега Kumpel (див. вище). З такими як у Вас  працювати не має смислу:(. А остання Ваша фраза - сказано СИЛЬНО:umora:!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, MaikMay сказав:

З такою якість взагалі не варто працювати, бо результат буде ніякий, і шкода вашої роботи:IMHO: Якщо вам це дійсно цікаво(потренуватися на більш гарних крилах і якщо вам це підійде),  рекомендація купити не дорогий китайський USB-мікроскоп і буде вам щастя в цьому напрям. Чим краще зроблена якість крила ти краще ви поставити точки де потрібно. З повагою

Повністю згідний, в мене фото з мобілки краще виходило і то тяжко було хоч приблизно виставити. Купіть мікроскоп, якщо будете багато міряти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Mihail-ves сказав:

Повністю згідний, в мене фото з мобілки краще виходило і то тяжко було хоч приблизно виставити. Купіть мікроскоп, якщо будете багато міряти.

 

2 години тому, amator сказав:

samitnyj

Про якість сканів добре описав колега Kumpel (див. вище). З такими як у Вас  працювати не має смислу:(. А остання Ваша фраза - сказано СИЛЬНО:umora:!

Дякую.В принципі це ж підозрював сам. А далі будем бачити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кому цікаво Карпатка (Са 398) -99%

0002.thumb.jpg.973ad0137ea9a383a8fe49fff3f04044.jpg0001.thumb.jpg.3f8beeef3c41423b7ef59c149db3f4ed.jpg

Сканы https://drive.google.com/open?id=1ehUqrXjf1EVIop7aeJSWPP72sse563Wk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

також є аномальні крила  бджіл з таким візерунком  їх  нема смислу враховувати ось наприклад в себе я найшов кілька таки крил  цікаво наскільки часто такі аномалії трапляються на пасіках

2018-01-16.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, noweth312 сказал:

Кому цікаво Карпатка (Са 398) -99%

   Промерял все по своему - практически все одинаково.  Самые левые значения на графиках КИ и ГИ можно не замечать - они выходят за доверительные интервалы и считаются случайными. Это правило есть у Руттнера- допускаеться 4% нестандарта. Не выше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, noweth312 сказав:

Кому цікаво Карпатка (Са 398) -99%

0002.thumb.jpg.973ad0137ea9a383a8fe49fff3f04044.jpg0001.thumb.jpg.3f8beeef3c41423b7ef59c149db3f4ed.jpg

Сканы https://drive.google.com/open?id=1ehUqrXjf1EVIop7aeJSWPP72sse563Wk

Якою програмою користуєтесь для визначення породності бджіл ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, dust сказал:

Якою програмою користуєтесь для визначення породності бджіл ?

 Я пользуюсь программою Карташова А.Б.. Показанная выше программа, разработанная Kumpel. Программы построены на некоторых общих принципа. У каждой есть свои достоинства.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Майер сказав:

   Промерял все по своему - практически все одинаково.  Самые левые значения на графиках КИ и ГИ можно не замечать - они выходят за доверительные интервалы и считаются случайными. Это правило есть у Руттнера- допускаеться 4% нестандарта. Не выше.

А що скажете на рахунок цього типу Карпатки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, noweth312 сказав:

Кому цікаво Карпатка (Са 398) -99%

 

3 години тому, Майер сказав:

   Промерял все по своему - практически все одинаково.  Самые левые значения на графиках КИ и ГИ можно не замечать - они выходят за доверительные интервалы и считаются случайными. Это правило есть у Руттнера- допускаеться 4% нестандарта. Не выше.

@Майер  дана колонія показала  99%,  а результат: придатна для подальшої селекції тобто покращення, (чому не для репродукції, чи родоначальниця ) що на це впливає???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, mukola-s сказал:

також є аномальні крила  бджіл з таким візерунком  їх  нема смислу враховувати ось наприклад в себе я найшов кілька таки крил  цікаво наскільки часто такі аномалії трапляються на пасіках

2018-01-16.jpg

В  одні сімейціз 26-крил 7-з таким дефектом...

1 001.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Мирошнык сказав:

В  одні сімейціз 26-крил 7-з таким дефектом...

1 001.jpg

7 це вже багато

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, mukola-s сказал:

7 це вже багато

Я якби ще учусь,но по програмі разроблена Kumpel -показало що ця сімейка №23- підходить як родоначальниця....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Мирошнык сказав:

Я якби ще учусь,но по програмі разроблена Kumpel -показало що ця сімейка №23- підходить як родоначальниця....

 

 

38 хвилин тому, Мирошнык сказав:

В  одні сімейціз 26-крил 7-з таким дефектом...

1 001.jpg

Валерій, все нормально і таке буває це не впливає на результат сім'ї, дані крила ми не беремо до уваги і не ставимо точки(навіть якщо ви і поставити точку там де дефект приблизно на лінії перетину, програма визначить дане крило(крила) як не визначені)! №23 а більше крил найдеться? По інструкції програма хоче від 30-100 крилець, до уваги як пишуть варто брати 50 крилець.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, MaikMay сказал:

до уваги і не ставимо точки

Я пропускаю такі крила..

 

9 минут назад, MaikMay сказал:

до уваги як пишуть варто брати 50 крилець.

Дякую візьму до уваги...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, MaikMay сказал:

№23 а більше крил найдеться?

У вулику мабудь є..Потепліє,тоді наберу ще раз...Неохота зараз турбувати-холодно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Мирошнык сказал:

В  одні сімейціз 26-крил 7-з таким дефектом...

Бывает до 50%.

 

11 часов назад, Мирошнык сказал:

Я якби ще учусь,но по програмі разроблена Kumpel -показало що ця сімейка №23- підходить як родоначальниця....

   Это уже хорошо, но для достоверности всегда доводите промер до 50 крыльев, и это не обязательно сразу. Это общее правило качественной работы. Тем более что лет через 5 вы сможете будущие промеры сравнивать с этим. И можете увидеть разницу в лучшую сторону или... Все бывает. У меня данные за 5 лет- улучшения есть.Но кое-где видны ошибки.

  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, MaikMay сказал:

йер  дана колонія показала  99%,  а результат: придатна для подальшої селекції тобто покращення, (чому не для репродукції, чи родоначальниця ) що на це впливає???

Окончательное решение всегда за селекционером. Программа- это ориентир. Учитывается еще и происхождение.

У меня она пригодна для репродукції, Сможете правильно подобрать трутней и сделать графики уже, то в следующем поколении получите РОДОНАЧАЛЬНИЦ линии.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Майер сказав:

Бывает до 50%.

А в чем причина? Инбридинг?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поміряв три дочки карпатки різного походження. Вільного обльоту,ШО трутнем карніки,ШО трутнем бакфаста. Досить цікаве порівняння.Якщо трутні чистопородні то і результат відповідний. Можна по результатах попередніх промірів думати про подальше розведення. Результати в файлах нижче.

карпатка-грабівка тпс.TPS

карпатка-хінтерхоф1тпс.TPS

карпатка-бакфаст.TPS

карпатка-грабівка.xls

карпатка-хінтерхоф.xls

Карпатка-бакфаст.xls

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, zapivan сказав:

Поміряв три дочки карпатки різного походження. Вільного обльоту,ШО трутнем карніки,ШО трутнем бакфаста. Досить цікаве порівняння.Якщо трутні чистопородні то і результат відповідний. Можна по результатах попередніх промірів думати про подальше розведення. Результати в файлах нижче.

карпатка-грабівка тпс.TPS

карпатка-хінтерхоф1тпс.TPS

карпатка-бакфаст.TPS

карпатка-грабівка.xls

карпатка-хінтерхоф.xls

Карпатка-бакфаст.xls

  5a625f80e6ea1_.thumb.png.d63c1a283d299e849918beb2605e2a10.png

:IMHO:Ще раз переконався що всі програми показують майже один результат але всерівно  зрозумів що всі кубіталки і зміщення перетинаються з іншими породами. Так що   я сумніваюся що немає  у  сім*ях   якогось проценту укрстеп  чи лігустики. 

Одне радує,  Є чим зимою вечорами заняти свій мозок. :IMHO:   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2018 в 16:44, MaikMay сказал:

 

@Майер  дана колонія показала  99%,  а результат: придатна для подальшої селекції тобто покращення, (чому не для репродукції, чи родоначальниця ) що на це впливає???

Мед ще мабуть має носити:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...