Перейти к содержанию

Методи визначення породи бджіл


владек

Рекомендуемые сообщения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

5c973abcc70af_2019-3-24_10-5-51_959.thumb.jpg.9f596e80207577b8338860c0d528a98c.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

5c973d79146a7_2019-3-24_10-18-33_591.thumb.jpg.25d06e5dc2b2c5c25165d4a69bd2d127.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

а ця така як на домашньому точку - своєрідна!.

5c974175cfeb6_2019-3-24_10-34-7_833.thumb.jpg.ee35d5fbd4edb9afbde52c0204034c75.jpg5c974178091a5_2019-3-24_10-34-39_349.thumb.jpg.bd5bf2a9c91f370f3cd9ca4bff9ca3f0.jpg

 

 

проміри робив згідно європейських проб - по 10 крил. Для колод №3 та №11 їх більше чим достатньо - оскільки дані сім'ї взірець чистоти породи мілліфера-мілліфери.  Щодо- колоди №27, то це тип Полясянка України.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Mihail-ves сказал:

то це тип Полясянка України

Знову ще один тип знайшли ? Дуже просто якось вони знаходяться:umora::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, rudakov сказав:

Знову ще один тип знайшли ? Дуже просто якось вони знаходяться:umora::IMHO:

Так дотримуюсь рекомендацій Пелюхні, не можу підвести таку людину;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Mihail-ves сказав:

Щодо- колоди №27, то це тип Полясянка України.:IMHO:

1 година тому, rudakov сказав:

Знову ще один тип знайшли ? Дуже просто якось вони знаходяться:umora::IMHO:

Ага, з африканським корінням :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Mihail-ves сказал:

Так дотримуюсь рекомендацій Пелюхні, не можу підвести таку людину;)

Можливо малося на увазі єко-тип?. Крім того щоб щось назвати єко-типом треба мати не одну сім'ю, за класифікацією науки: Тип — членистоногі (Аrtroроdа). Як завжди в нас все хочуть перекрутить.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці, чому так реагуєте на новий тип української полісянки?:umora:

Значить мати 4 типи карпатки, безмежну кількість типів УС---можна, а полісянки ні. Якщо зробити ще проміри у північних районах України, та південних районах Білорусії, то я думаю ми зможемо побачити, що саме такого типу помісі (поки що) можуть чудово рахуватись (а тут на вибір): типом, лінією, породою. Головна вимога - стабільні морфометричні показники, які вже зараз чітко відділяються від відомих порід.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Ага, з африканським корінням :umora:

Тофільський часто каже що "не включен в модели классификации из-за небольшой выборки", тому що африканська бджола і в житомирських лісах, якось не сильно.;)

Цитата

Однако в  М. Есть два подвида А. м. MELLIFERA и А. м. iberiensis, причем последний не включен в модели классификации из-за небольшой выборки размер. Тем не менее, ,,,, далеко за пределами естественного Диапазон распространения А. м. iberiensis; Таким образом колония, скорее всего, А. м. mellifera, если это это А. м. iberiensis, ипортированный пчеловодом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.03.2019 в 09:34, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Частину я вже опрацював, але попередньо правив у фотошопі, бо дуже низька роздільна здатність

вирішив і я попробувати перевести в більш зручний стандарт для нас 1600*1200, зараз в IdentiFly працюю на незначному  збільшенні масштабу, майже як із своїми сканами.

https://drive.google.com/open?id=1IT9zdnoi1rQeqBbnd8_vuRXaoxeMEP47

Можу всі скани переробити швидко до одного такого типу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Mihail-ves сказал:

Значить мати 4 типи карпатки

Штучно створених, крім того половину треба поставити запитання чи збереглися вони, а то тільки на папері:hmm:

59 минут назад, Mihail-ves сказал:

безмежну кількість типів УС---можна

У Вас є повний список затверджених типів ? Я крім 2-4 назв начебто більше не зустрічав.

 

1 час назад, Mihail-ves сказал:

що саме такого типу помісі (поки що) можуть чудово рахуватись (а тут на вибір): типом, лінією, породою.

Помістіть може рахуватися тільки помісю, а буде це простий чи складений між породній гібрид , створений штучно чи під дією факторів, це вже інше питання.

 

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Головна вимога - стабільні морфометричні показники, які вже зараз чітко відділяються від відомих порід.

А ГКО вже не потрібні ? Головне ідеальні крила?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

вирішив і я попробувати перевести в більш зручний стандарт для нас 1600*1200, зараз в IdentiFly працюю на незначному  збільшенні масштабу, майже як із своїми сканами.

https://drive.google.com/open?id=1IT9zdnoi1rQeqBbnd8_vuRXaoxeMEP47

Можу всі скани переробити швидко до одного такого типу.

Якщо це до мене, то про що мова? Саме до такого формату я і привів усі зображення...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Саме до такого формату я і привів усі зображення.

Ми отримали карніку та міліферу (не всю), і коли я у Ваших попрацював, а потім пішов на оригінали, то прийшлось і інші привести до такого вигляду як в архіві. І зараз по них проходжу кавказьку. Вузли жилок чіткі, легко ставити круги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, rudakov сказав:

У Вас є повний список затверджених типів ? Я крім 2-4 назв начебто більше не зустрічав.

затверджених в ютубі, зустрічав типи: полтавський, луганський, хмельницький, єгошинський,  і ще якісь, і звичайно тип Штукарський.

Я завжди кажу "чим би дитя не тішилось, лише б не плакало", нехай хоч безліч типів буде, головне щоб збереглась та бджола яка існує в супереч постійним приливам крові.

ЇЇ треба зберігати, а то можна віднести щось цікаве до помісі і потім знищити, а з роками зрозуміти що те було навіть краще, бо воно сформовано природою, яка краще знає чим людина що і кому потрібне.

 

1 година тому, rudakov сказав:

А ГКО вже не потрібні ?

ГКО це вже заїжджене поняття, і я на таке не реагую зовсім. Кожна порода має свої ГКО, але вони означають те саме що  ГКО людини. Чим відрізняється ГКО африканця від ГКО українця? Або навіть не так ГКО українця з півдня від ГКО українця з півночі? Теж саме і для бджіл, посто стало модно вішати слово "ГКО" до всіх і вся, ну щоб краще товар продавати. Тому у моїх УС саме високе ГКО:umora: Купуйте тільки в мене:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Mihail-ves сказал:

затверджених в ютубі, зустрічав типи: полтавський, луганський, хмельницький, єгошинський,  і ще якісь, і звичайно тип Штукарський.

Я завжди кажу "чим би дитя не тішилось, лише б не плакало", нехай хоч безліч типів буде, головне щоб збереглась та бджола яка існує в супереч постійним приливам крові.

ЇЇ треба зберігати, а то можна віднести щось цікаве до помісі і потім знищити, а з роками зрозуміти що те було навіть краще, бо воно сформовано природою, яка краще знає чим людина що і кому потрібне.

 

ГКО це вже заїжджене поняття, і я на таке не реагую зовсім. Кожна порода має свої ГКО, але вони означають те саме що  ГКО людини. Чим відрізняється ГКО африканця від ГКО українця? Або навіть не так ГКО українця з півдня від ГКО українця з півночі? Теж саме і для бджіл, посто стало модно вішати слово "ГКО" до всіх і вся, ну щоб краще товар продавати. Тому у моїх УС саме високе ГКО:umora: Купуйте тільки в мене:hi:.

Дивіться менше ятуб:IMHO:. Новий сезон розпочався тому моя Вам порада крила залишити на зиму ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, rudakov сказал:

Штучно створених, крім того половину треба поставити запитання чи збереглися вони, а то тільки на папері:hmm:

Ми бачемо наших бджіл в вуликах.І не Вам нам ставити запитання.Вам з губерні@ треба знати !! Що ми міряемо тепер крила.! Виключно відбераемо молодих джілок.Бо так прийнятою вважати що е якась достовірність...Так працюе цілий світ.udakov

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, bercik alex /liliya сказал:

Ми бачемо наших бджіл в вуликах.І не Вам нам ставити запитання.Вам з губерні@ треба знати !! Що ми міряемо тепер крила.! Виключно відбераемо молодих джілок.Бо так прийнятою вважати що е якась достовірність...Так працюе цілий світ.udakov

Ви впевнені що в вуликах мешкають саме ті бджоли ? Ну і де результати дослідження крил Ваших материнок? Працює кажете цілий світ? Це Ви тільки Туркам не говоріть :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я надав крила В відділ селекції Карпатських бджіл. В 2018 році.Я відіслав по проханню ТПС файли Доскочу в О.М.У.в 2019 .Також проби заспиртовані  А тепер. поясніть мені чому я ВАМ маю щось надсилати??? Ви хто такий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, bercik alex /liliya сказал:

Я надав крила В відділ селекції Карпатських бджіл. В 2018 році.Я відіслав по проханню ТПС файли Доскочу в О.М.У.в 2019 .Також проби заспиртовані  А тепер. поясніть мені чому я ВАМ маю щось надсилати??? Ви хто такий?

Все зрозуміло. Шпіон, сер шпіон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вчора побачив якусь чесно кажучи" туалетну бумагу".Висновок з Морфо ХЛ.Надаеться без підпису без номера матки без.. без...То не Ви робите за ГРОШІ всім попало ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, bercik alex /liliya сказал:

Я вчора побачив якусь чесно кажучи" туалетну бумагу".Висновок з Морфо ХЛ.Надаеться без підпису без номера матки без.. без...То не Ви робите за ГРОШІ всім попало ?

Якщо питання до мене, то давайте "туалету бумагу" в студію. На рахунок грошей то явно не до мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То було в Мукачеві на семінарі. Попрошу щоб мені сфоткали бумажку. Повірь що такі папери вже мають всі від Чопа до Камчатки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шпіон! Знайда скани крил цих маток які зайшли уже в БІІБРІД.

Снимок матки в бібріді.PNG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це дійсно шпіонська подача...доскоча Нам на спаровування на ізольованому облітнику.Хочется завити по вовчому...".І ніхто не узнае де могілка...буде карпатці"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...