Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Ліпатов Віталій

Матки карніки штучного осемінення (ИОМ) та Ф1 – Ліпатов

447 posts in this topic

Є вільна зимували матка ШО варроатолерантна. Мама - варроа від Тіслєра de-17-2-66-2016 папа варроа від Грінькова ua-1-4-125-2016. 
Матка піде тому, хто запропонує найвищу ціну до 23.00, 7.05.2019
Крок в ціні 50 грн. Пропозиції пишіть сюди в тему.
Відправлю 8.05 зранку.
Дякую.

Трохи не зрозуміло, можливо бабушка 17-2-66-2016, чи ви брали неплодок у Тізлера чи у вас протестована Тізлером матка? Фото паспорта можна?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

19 хвилин тому, Sesk сказав:

Трохи не зрозуміло, можливо бабушка 17-2-66-2016, чи ви брали неплодок у Тізлера чи у вас протестована Тізлером матка? Фото паспорта можна?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Вибачте, це я трохи не вірно вказав номер. Пан Рудь прививався в Тіслєра. Номер мами de-7-176-66-2016. 

varroatolerants.jpg

Edited by Ліпатов Віталій

3 часа назад, BeeKeeper1 сказал:

500

550

4 часа назад, Мико сказал:

550

А что Романович опять карнику хочет завести или на разогреве - помогает поднять цену матки? 

25 минут назад, Васька! сказал:

А что Романович опять карнику хочет завести или на разогреве - помогает поднять цену матки? 

Прямо з язика зняли....А ж сам здивувався!!!!:blink:

32 минуты назад, Evgeniy сказал:

600

650 

1 час назад, Васька! сказал:

А что Романович опять карнику хочет завести 

1 час назад, FES сказал:

Прямо з язика зняли....А ж сам здивувався!!!!:blink:

Желающих купить бакфаст поубавилось 

А карниководы не в состоянии удовлетворить спрос 

Да и пакеты с карникой можно продавать и как УС и как карпатку ,

любой каприз покупателя :umora:

Не обманешь -  не продашь :rofl:

7 часов назад, Мико сказал:

Желающих купить бакфаст поубавилось 

А карниководы не в состоянии удовлетворить спрос 

Да и пакеты с карникой можно продавать и как УС и как карпатку ,

любой каприз покупателя :umora:

Не обманешь -  не продашь :rofl:

Бакфастчики як прочитають Ваше повідомлення, то заклюють Вас за такі слова. Але дійсно правди ніде діти, багатьох знаю що стали плюватись від бакфаста- не прижився чомусь він у них. Також знаю багатьох що обкакався взимку їхній Бакфаст,по самі вуха. Не все з бакфастом в Україні так однозначно

2 минуты назад, Укроп сказал:

Бакфастчики як прочитають Ваше повідомлення, то заклюють Вас за такі слова

Також знаю багатьох що обкакався взимку їхній Бакфаст,по самі вуха. Не все з бакфастом в Україні так однозначно

Настоящий бакфаст не обкакается 

А то что некоторые индивидуумы называют бакфастом (тому що жовтенькi ) бакфастом на самом деле не является 

И то что местные накрестили  ,тоже с трудом можно назвать бакфастом 

А я ещё три года назад на своём канале говорил ,что если бы я держал пасеку чисто на мёд ,то держал бы карнику 

Было у меня одно время 50 х 50 

и только шквал заказов на маток бакфаст заставил проводить карнику на пакетный точёк 

Теперь матки в обузу и буду плавно , в течении одного сезона , переходить на карнику

Материал заказан 

Ждём-с 

9 минут назад, Укроп сказал:

Бакфастчики як прочитають Ваше повідомлення, то заклюють Вас за такі слова. Але дійсно правди ніде діти, багатьох знаю що стали плюватись від бакфаста- не прижився чомусь він у них. Також знаю багатьох що обкакався взимку їхній Бакфаст,по самі вуха. Не все з бакфастом в Україні так однозначно

В Україні дуже мало закритих пасік , де можна більш менш контролірувать трута ,

особливо у селах де роками завозилась карпатка , а можливо і карніка карпатського розливу

Дуже велика насищеность трута від проізводних маток карпатки 

Карнікі це підходить , а бакфасту ні :IMHO:

47 минут назад, AVA сказал:

особливо у селах де роками завозилась карпатка , а можливо і карніка карпатського розливу

Дуже велика насищеность трута від проізводних маток карпатки 

Карнікі це підходить , а бакфасту ні :IMHO:

В этом году на одном точке в 2-х ульях появились желтые трутни. Ближайшая пасека с баками за 4 км. В 17-м году пасечник приобрел 5 маток баков, а в 19 уже и у меня есть помесные матки на трутне баков. Будем наблюдать.

1000 грн

2 часа назад, Укроп сказал:

Также много людей отказались и от карники и также плюются .А плюются на бакфаст завезенный  за 30 евро и их дочек  .Есть у людей карника которая этой весной сошла на ноль как то так не один бакфаст плохой.  Так что карника и бакфаст бывают разные как и пчеловоды :IMHO1:

1050

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Я так розумію що Юрій Червичний переміг. Вітаю, матка супер працює. Зателефонуйте мені завтра вранці, я запишу ваші данні і відправлю. Отримати зимувалу матку за таку ціну то добра вдача.

ход был 50 а перепрыгнули с 750 на 1000

8 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Я так розумію що Юрій Червичний переміг. Вітаю, матка супер працює. Зателефонуйте мені завтра вранці, я запишу ваші данні і відправлю. Отримати зимувалу матку за таку ціну то добра вдача.

Думаю що років 2-3 назад, ціна на таку матку, росла б як гриби після дощу. Я б точно за неї торгувався б,до останнього, і думаю що ціною перебив би всіх. А нині ситуація така що Українські пасічники мають дуже багато на своїх руках різноманітного матеріалу з Європи, а також наших Українських інсемінаторів. Тому ажіотажу і не виникло. Я те бачу навіть по тому що раніше ми маток в одного поляка могли вихватить лише в кінці серпня, на початку вересня. А в цьому році він без проблем нам надасть свій матеріал, вже на початку липня. 

В 03.05.2019 в 22:29, Ліпатов Віталій сказав:

Інформація по склєнару, хто замовляв.

IMG_20190503_222242882.jpg

_20190503_222530.JPG

IMG_20190503_222304228.jpg

IMG_20190503_222324928.jpg

Можна ще одну матку скленар неперевірену дозамовити до мого замовлення,або замовити окремо?

3 години тому, Ігор 81 сказав:

Можна ще одну матку скленар неперевірену дозамовити до мого замовлення,або замовити окремо?

Подзвоніть, або в приватні напишіть з вказанням ПІБ

6 годин тому, Укроп сказав:

Думаю що років 2-3 назад, ціна на таку матку, росла б як гриби після дощу. Я б точно за неї торгувався б,до останнього, і думаю що ціною перебив би всіх. А нині ситуація така що Українські пасічники мають дуже багато на своїх руках різноманітного матеріалу з Європи, а також наших Українських інсемінаторів. Тому ажіотажу і не виникло. Я те бачу навіть по тому що раніше ми маток в одного поляка могли вихватить лише в кінці серпня, на початку вересня. А в цьому році він без проблем нам надасть свій матеріал, вже на початку липня. 

Час йде, все змінюється. І це гарна зміна, бо з'являється конкуренція.

22 часа назад, AVA сказал:

Ну с этим мне повезло 7 км пространственная изоляция 

7 часов назад, bandura.valera сказал:

ход был 50 а перепрыгнули с 750 на 1000

На лицо нарушение торгов 

1100 гривен и могорыч