Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Ліпатов Віталій

Матки карніки штучного осемінення (ИОМ) та Ф1 – Ліпатов

447 posts in this topic

Замовлення на неперевірені матки йде на 24 червня, перевірені ще є на 19 червня місця

Edited by Ліпатов Віталій

23 години тому, Пахомич сказав:

Як! Ви виставили сімї і не знаєте шо там є.:blink: 

Пахомич, я одного правдоруба-флудера відправив до бані. не заржавіє, щоб і вас туди в компанію відправити. 

В 22.01.2019 в 13:59, Ліпатов Віталій сказав:

перевірені ще є на 19 червня місця

Відправив замовлення у приват.

У приваті.

1 година тому, samitnyj сказав:

У приваті.

Записав.

Триває запис на 24 червня маток без перевірки.

Якщо у Вас зявився час, будьласка розпешить ваші характеристики на представлені лінії, втому числі на скленар, адже я так розумію ви виставляєте материнок тільки після перевірки у себе обо у "тестеров"

16 хвилин тому, valik1986 сказав:

Якщо у Вас зявився час, будьласка розпешить ваші характеристики на представлені лінії, втому числі на скленар, адже я так розумію ви виставляєте материнок тільки після перевірки у себе обо у "тестеров"

Перевірені матки у себе це - пернер та варроа.
Пернер - доброта та сила сім"ї, Бджола крупна, охайне гніздо. (В Ф1 доброта гуляє - залежить від трута на якому облетиться, нажаль, ця характеристика 100% не передається нащадкам)
Варроа Тіслєра - на варроатоз перевірена не була, по сім"ях дуже рівна, в минулому сезоні спрацювала найравніше і сумарно показала найкращий результат.
Комбінація варроа*пернер, та пернер*варроа - найпопулярніша за минулі 2 роки.
Тройзек 1075 - куплена минулого року, тут тільки довіряти пану Раушу, заявлені характеристики материнської та батьківської сім"ї можна глянуть тут - http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Troiseck 1075(LVO)-2018
Склєнар - якщо буде, то паспорти з родоводами і характеристики викладу пізніше. Братися буде у Дмитра Грінькова. Братиметься з групи маток яких я осемінював минулого сезону. З того що я бачив - це сила сім"ї і миролюбність (сподіваюсь складе конкуренцію ренсону який був в лідерах два роки назад)
Ренсон (якщо покаже гарні результати) - дуже потужні сім"ї, кусюча (з димом все ок).

Замовлення у приваті.

Запис йде на 24 червня. Перевірені і неперевірені матки. 

Віталій на які числа пишете на перевірені ,я замовив ,але знайомі цікавляться

6 хвилин тому, Славик сказав:

Віталій на які числа пишете на перевірені ,я замовив ,але знайомі цікавляться

27 червня йде замовлення

2 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

27 червня йде замовлення

Дякую .

Запис на перевірених маток йде на 1 липня, на неперевірених на 27 червня.

Будь ласка по одній -Варроа, Тройзек, Склєнар, не перевірені. Дякую!

І+ Ренсон- ітого -4 матки.

Edited by urik

14 години тому, urik сказав:

І+ Ренсон- ітого -4 матки.

Відповів у приватні. Пишіть одразу у приватні ваші контактні данні.

Доброго дня. Віталію на яку  дату запис на не перевірені?

есть материнка от Виталия прошлогодняя, пешец*пернер, а так же с десяток дочек от нее. в зиму их было отправить трудно, долго гоняли расплод. но  зимовка очень удивила. донья можно не чистить - подмора то с десятка полтора, то полстакана.

сравнить есть с чем - есть и пернеры, и ренсоны, условия для всех одинаковые, но пешец успел отметиться.  сеять пешец отже начал несколько позже остальных, у других уже есть островки печатки, а у пешеца только печатать начали первые ячейки.

ренсон имею уже несколько лет, есть ф1 и ф2. выраженной агрессии за ними никогда не наблюдалось. что интересно, у ф2 пчелы так же полностью серые, и с ф1 их абсолютно ничем не отличишь (поведение, мед).

а вот пернер как раз покусывает, без дымаря не поработаешь. зато оччень предприимчивые, осенью по вечерам либо кого-то бомбить летали, либо кто-то рамки осушивал, при чем отпускали на «взяток» много пчелы

Віталій Ваша ІОшка 64.4  червень 2017 чудово другу зиму перезимувала на 9 рамках, і зараз 2 рамки по 60% розплоду. А кажуть що 4мкл матці вистачити тільки на сезон, а вона вже на третій пішла.

23 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Віталій Ваша ІОшка 64.4  червень 2017 чудово другу зиму перезимувала на 9 рамках, і зараз 2 рамки по 60% розплоду. А кажуть що 4мкл матці вистачити тільки на сезон, а вона вже на третій пішла.

Це вже як бог дасть - значить сперматека наповнилась дуже добре.

В 08.03.2019 в 20:18, Baton сказав:

Доброго дня. Віталію на яку  дату запис на не перевірені?

На перше липня ще є вільні місця.

В мене навіть сезону не протягла, з липня по травень і зтрутовіла.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

В мене теж неперевіренна 93.4.           ( червень 2017 року ) нормально перезимувала і має розплід.

При цьому в минулому сезоні я її не обмежував в яйцекладні - працювала як звичайна сім'я.

В 09.03.2019 в 22:58, Sesk сказав:

В мене навіть сезону не протягла, з липня по травень і зтрутовіла.

В минулому році ввів гарантію на яцекладку на рік з моменту продажу. Якщо це ваш варіант то пишіть в приватні.

Тепер стосовно зимівлі.

Можна сказать що пройшла ідеально. Наче, без втрат маток. Декільком сім'ям доставив медових рамок для перестраховки. 

Дві сім'ї які йшли в зиму слабкі вийшли з неї погагенько. Об'єднав з сильнішими. 

Чекаю гарної погоди для повної ревізії.

В минулому році ввів гарантію на яцекладку на рік з моменту продажу. Якщо це ваш варіант то пишіть в приватні.
Тепер стосовно зимівлі.
Можна сказать що пройшла ідеально. Наче, без втрат маток. Декільком сім'ям доставив медових рамок для перестраховки. 
Дві сім'ї які йшли в зиму слабкі вийшли з неї погагенько. Об'єднав з сильнішими. 
Чекаю гарної погоди для повної ревізії.
В мене матки були 2017 року, так що під гарантію вони не попадають

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

В Saturday, March 09, 2019 в 19:32, Абсолютный максuмум сказал:

а вот пернер как раз покусывает, без дымаря не поработаешь. зато оччень предприимчивые, осенью по вечерам либо кого-то бомбить летали, либо кто-то рамки осушивал, при чем отпускали на «взяток» много пчелы

Подтверждаю: Пернер на варроа заставили купить кожаные перчатки.