Перейти к содержанию

Матки карніки штучного осемінення (ИОМ) та Ф1 – Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

В 11.07.2019 в 11:54, слава 1987 сказал:

Дякую за маточку 639 скленар на пернер.

Матка підсаджена в штучний рій.

Маточку прийняли, чикаю на засів.  

 

Рамку засіяла, яйця кладе без пропусків. Чекаю печатку. Шкода але маток в цьому році вивести не вийде. Трута по сім'ям дуже мало.  Ще раз дякую. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ИОшок забрали, жду засіву наступних. Э матки Ф1 выльного обльоту 5 шт,  будуть ще, але пізніше - кому треба - звертайтесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую Віталію за добросовісне відношення до своєї справи, розуміння до початківця у матковивідній справі.

Матка засіяла..

IMG_20190724_191524-01.thumb.jpeg.93ca4551359f9a476fe92827e91881cc.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, САХНЮК сказал:

Матка засіяла..

Абсолютно з Вами згідний. Ніщо так не радує пасічника, як неперевірена ІОшка, що почала сіяти.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.07.2019 в 12:24, chajka2005 сказал:

Абсолютно з Вами згідний. Ніщо так не радує пасічника, як неперевірена ІОшка, що почала сіяти.:IMHO:

А когда их несколько то я просто сажусь перед рядком ульев с ИО матками и балдею как работает пчела. И понимаю что все уже приняты и матки перешли сеять на зиму по 6й рамке плотного, красивого расплода.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, АлексанDр сказав:

А когда их несколько то я просто сажусь перед рядком ульев с ИО матками и балдею как работает пчела. И понимаю что все уже приняты и матки перешли сеять на зиму по 6й рамке плотного, красивого расплода.

 

Це вже фэтіш, хлопці ))). Йдіть краще зробіть шось добре, чи дітей на річку звозіть разом з дружиною... Можна і без дружини, спокійніше буде )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, Віталій щось ще має бути по перевіреним, якщо має то що?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, АлексанDр сказал:

А когда их несколько то я просто сажусь перед рядком ульев с ИО матками и балдею как работает пчела. И понимаю что все уже приняты и матки перешли сеять на зиму по 6й рамке плотного, красивого расплода.

 

То завжди так коли маєте мало сімей, і мало матеріалу. Потім де що згодом балдьож минеться. Є у мене такі сім’ї з матками з Європи, які з весни навіть в гніздо не дивився. Лише забирав у них медові надставки, і давав на відтяжку вощину. Просто про них забув, і не маючи до них дивитись часу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є матка варроа на пернера, але так як її дуже погано приймали то вилизали до ідеального стану ))) як воровка вигляда - чорна і блискуча, але сіє, все ок.
8 мкл Варроа на пернера - 1000 грн
Кому треба дзвоніть. Завтра відправлю.
Ще є 4 матки Ф1, варроа і три скленара - відправлю одним замовленням!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Fri Jul 26 2019 в 12:24, chajka2005 сказал:

Абсолютно з Вами згідний. Ніщо так не радує пасічника, як неперевірена ІОшка, що почала сіяти.:IMHO:

Меня прёт когда уже последняя качка закончена, мед в бочках и ты понимаешь, что маслать на медогонке в этом году уже не надо. :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В наступному сезоні буду частково користуваця такими нуками. Де є вулички між рамками. Бо цього року евк себе показали не з кращого боку, що вилізло в більш пізні засєви маток. Хоча в минулі роки, коли не було таких значних перепадів температур, з цим проблем не було. 

IMG_20190728_180245711.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

В наступному сезоні буду частково користуваця такими нуками. Де є вулички між рамками. Бо цього року евк себе показали не з кращого боку, що вилізло в більш пізні засєви маток. Хоча в минулі роки, коли не було таких значних перепадів температур, з цим проблем не було. 

IMG_20190728_180245711.jpg

Питаня чи допомагає наркоз маткі неперевіреній углекислотой (мінералка щприц) прискореному началу червіня

Ще замітив орінтацію бджіл по льоту від кольору криші , а не від кольору передньої стінки 

Просто часто пересаджую відводки в нові вулики , стоїть положить стару кришу на деякий час , не завісімо от коліру передньої стінки і літ бджіл нормалізуются 

Я не знаю що дуще впливає на орінтацію маток колір передньої стінки  чи криша , навело на думку однаковий колір криші нуків і моя практика 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є матка з перевіркою
Варроа на пернера
8 мкл  - 1300 грн
Завтра відправка.
Ще 3 штуки ф1 - 250 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році вирішив закупить трошки вуликів ппу і пустить в них всю тестову партію скленар на варроа. Виготовив власноруч шпателя, яким зручно робить прививки. Провів навчання майбутнім інструментальщикам які придбали або планують придбати моє устаткування для ШО. Зробив і ще зроблю Дмитру Грінькову партію іошок що підуть в зиму (близько 60 маток) то кому треба - звертайтесь до нього за зимувалими. В мене буде невелика кількість зимувалих. Близько 10.
В цьому сезоні була остаточно обкатана техніка зберігання трута без обльоту і мічення.
Загалом, було зроблено порядка 750-800 інсемінацій маточок. Зроблені висновки по майбутнім доробкам устаткування. Взято на тестування маток інших інсемінаторів і передано їм своїх.
Трошки згодом викладу статистику по замінам в цьому році, почекаю ще місяць щоб зібрати усі сливки ))).
По минулорічним маточкам за заміною звернулися 3 замовники (одна матка з перевіркою перестала червить після зимівлі і дві без перевірки - звертаю увагу, перестали червить, а не струтилися, тобто це може бути не відсутність сперми в сперматеці, а переохолодження чи інші проблеми. Одна без перевірки струтилася десь посередині сезону.) - замінив.

IMG_7994.jpg

IMG_0611.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

В наступному сезоні буду частково користуваця такими нуками. Де є вулички між рамками. Бо цього року евк себе показали не з кращого боку, що вилізло в більш пізні засєви маток. Хоча в минулі роки, коли не було таких значних перепадів температур, з цим проблем не було. 

IMG_20190728_180245711.jpg

Якщо не помиляюсь- то німці бакфастчики давно відмовились від евк, мотивуючи це тим що в евк матки часто заслабають  

Те що почнете використовувати нуки на 3-4 рамочки це беззаперечний плюс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Є матка з перевіркою
Варроа на пернера
8 мкл  - 1300 грн
Завтра відправка.

Матка ще є чи вже забрали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Серж 82 сказав:

Матка ще є чи вже забрали?

на диво ще э) телефонуйте

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Э маткочки з перевіркою, мабуть останні в цьому сезоні. Решту пущу в зиму.
- 2 варроа на пернера 8 мкл - 1300 грн
- тройзек на варроа - 5 мкл - 1100 грн
- тройзек на пернера  - 4 та 8 мкл,  900 та 1300 грн
- скленар на пернера 6 та 8 мкл - 1100 та 1300 грн
Відправка завтра та в понеділок.
068-7775154

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.07.2019 в 18:13, Ліпатов Віталій сказал:

3 красавиці скленарки на перенра без перевірки чекають своїх господарів )))
перенер на пернера - 3 шт
тройзек на пернера - 3 шт
Відправка у вівторок
500 грн.

Одну з кравиць скленарку стоїть усипить вуглекислотою з мінералки (з допомогою шпріца ) щоб бистріше засіяла 

І чи це дуже впливає на час життя матки 

Прийняли нормально , розплід відкритий поставив три дні назад , маточники не тянуть 

Матка спокійно ходить по рамках  але ще не сіє 

Я прошлий рік усипляв по совіту Володимира Дацко маток Теплова , уже після 30 днів у вулику 

Два раза усипляв засіяли днів через сорок після підсадки приблизно 

От думаю може сразу усипить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, AVA сказав:

Одну з кравиць скленарку стоїть усипить вуглекислотою з мінералки (з допомогою шпріца ) щоб бистріше засіяла 

І чи це дуже впливає на час життя матки 

Прийняли нормально , розплід відкритий поставив три дні назад , маточники не тянуть 

Матка спокійно ходить по рамках  але ще не сіє 

Я прошлий рік усипляв по совіту Володимира Дацко маток Теплова , уже після 30 днів у вулику 

Два раза усипляв засіяли днів через сорок після підсадки приблизно 

От думаю може сразу усипить 

в мене нема данних які б давали статистику по залежності строку життя та наркозу. Тому тут приймайте рішення самостійно. я б почекав 2-3 тижні, після підсадки і тоді щось вирішував.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скленарку і варроа забрали, залишилось:
- 1 варроа на пернера 8 мкл - 1300 грн
- тройзек на варроа  5 мкл - 1100 грн
- тройзек на пернера   4 та 8 мкл,  900 та 1300 грн
- скленар на пернера 8 мкл - 1100 та 1300 грн
Відправка завтра та в понеділок.
068-7775154

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.07.2019 в 21:57, Ліпатов Віталій сказал:

 

IMG_7994.jpg

IMG_0611.jpg

Здраствуйте Виталий подскажите что за мисочки на прививочной рамке?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Игоревич сказав:

Здраствуйте Виталий подскажите что за мисочки на прививочной рамке?

Чешські

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

маточок забрали. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...