Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Ліпатов Віталій

Матки карніки штучного осемінення (ИОМ) та Ф1 – Ліпатов

447 posts in this topic

52 хвилини тому, koste сказав:

Огорчил и прям на День рождения !:( Получил матку Трейзек 1075 на пернер . В место Трейзек на Тислер .:IMHO1:

Доброго дня, якщо переплутав то обміняю. Пишіть у приватні. Дякую і зі святом.

5 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

Доброго дня, якщо переплутав то обміняю. Пишіть у приватні. Дякую і зі святом.

Благодарю !

По маткам без перевірки майже всіх закрив, по наявності буде ще чимало, якщо комусть треба - телефонуйте. Тройзека багато, пернер та варроа ще будуть. Звертайтеся також по заміні, якщо не засіяли протягом 21 дня.
По перевіреним маткам - так і відстаю від графіка на  5 днів приблизно - ці похолодання негативно впливають на засів. Матки осемінені і сидят у нуках, всіх замовників закрию, але із запізненням, за що прошу вибачення. Рік цей - це щось із чимсь.

Трішки не по темі:).

З Днем Народження!Успіхів на ниві бджолярства,вдалого завершення сезону,звичайно ж здоров'я,натхення,наснаги та перемог:az:!

Edited by Роман Кременчук
*

Приєднуюсь до привітань! Бажаю яскравих емоцій та незабутніх вражень! Успіхів та творчої наснаги!

IMG-5ddc798e6614da423b0fc0bfe4ff56be-V.jpg

Вчера  19 день без засева. Подожду ещё чуток, начал подкармливать для стимуляции.

Edited by Артем7

Присоединяюсь к поздровлениям . Желаю успехов в трудах , пусть Бог благословит вовсем !;)

С Днем Рождения. Счастья, здоровья и успехов во всем.

Получил долгожданную матку .:ay:

20190705_185528.jpg

Дякую всім за поздоровлення. Завтра буду турбувать тих хто записаний на 1-4 липня на перевірених маточок. В понеділок -вівторок буду відправлять.

Віталій дякую приїхали живі здорові. Сьогодні роблю підсадку.02cf860befe0760ff42e5eaf156eda8d.jpg

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Доброго дня. Маток приняли , чекаю засів.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

є матка 3+3 з перевіркою, скленар на варроа, - це з партії яка пішла в подальшу селекцію. Єдина проблема - передня лапка не працює(піджата), але матка вже розсіялась на 3-4 дадана і питань по розвитку не було. Ціна 700 грн
кому потрібно дзвоніть, у вівторок відправлю.

Забрали матку. Дякую.

Edited by Ліпатов Віталій

10 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

є матка 3+3 з перевіркою, скленар на варроа, - це з партії яка пішла в подальшу селекцію. Єдина проблема - передня лапка не працює(піджата), але матка вже розсіялась на 3-4 дадана і питань по розвитку не було. Ціна 700 грн

Забрали матку. Дякую.

Спасибо Жду

Э вільні матки без перевірки:
скленар на пернера - 5 шт
пернер на варроа - 6 шт
тройзек на пернера - 7 шт
кому потрібно - дзвоніть, відправка в середу.

Ціна? 

Доброго дня.

Можно купить 2 матки,  без перевірки:
скленар на пернера - 1 шт
тройзек на пернера - 1 шт

продублировал в личку.

Плис Владимир

Видалося трошки вільного часу, поки сижу в черзі і прдвлюся цікавою розмовою з одним з моїх клієнтів.

К - я брав вас 3 перевірених маток і дві досі не сіють.

Я - скільки днів після підсадки?

К - 10

Я - ок, давайте дамо їм ще 4 дні і якщо не засіють то поміняю або поверну кошти. (Загалом я даю 21 день на засів)

К - в мене підозра що ви мені відіслали неперевірених маток, бо як так можна давать перевіреним і неперевіреним один строк.

Я - вибачте, та в цьому мене ще не звинувачували )

К - ок, але ви мені прислали пернера на варроа - це вже ф1, а я очікував пернера і тройзека і варроа, а не ото таке.

Я - ф1 це матки природнього обльоту, я вам надіслав ф0 міжлінійний кросс.

К - всеодно це вже ф1...

Я - добре, відбираєте маток, надсилаєте їх мені, я повертаю кошти. 

К - Ні, я цього робить не буду хай ті гроші залишаться вам.

Я - то чого ви хочете?

К - від кого у вас тройзек? 

Я - від Рауша

К- це не найкращий матковод

Я - то беріть в іншого...

К - а пернер у вас звідки?

Я - від Пернера

К - а хто вам його привіз?

Я - для чого вам вся ця інформація?

К - гудки....

Отакі діалоги в мене інколи відбуваються. Прошу, якщо ви мені дзвоните по претензіям до маток, а вони в будь-якому випадку будуть, бо справу маємо з живим матеріалом, та й я роблю помилки, то я настроєний вирішувать проблему, бо несу відповідальність за свою роботу.  Дякую.

53 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

Видалося трошки вільного часу, поки сижу в черзі і прдвлюся цікавою розмовою з одним з моїх клієнтів.

К - 10

Я - ок, давайте дамо їм ще 4 дні і якщо не засіють то поміняю або поверну кошти. (Загалом я даю 21 день на засів)

К - в мене підозра що ви мені відіслали неперевірених маток, бо як так можна давать перевіреним і неперевіреним один строк.

К - ок, але ви мені прислали пернера на варроа - це вже ф1, а я очікував пернера і тройзека і варроа, а не ото таке.

К - всеодно це вже ф1...

Я - то чого ви хочете?

Я - від Рауша

Я - від Пернера

К - гудки....

Отакі діалоги в мене інколи відбуваються. Прошу, якщо ви мені дзвоните по претензіям до маток, а вони в будь-якому випадку будуть, бо справу маємо з живим матеріалом, та й я роблю помилки, то я настроєний вирішувать проблему, бо несу відповідальність за свою роботу.  Дякую.

Це все є робочі моменти у матковивідній справі. І ми маємо таке терпіти, тому що така наша доля. Людина начиталась форумів от і подумала що вона ледь не професор у бджільництві. З такими людьми треба просто менше говорити, щоб не псувати собі нерви. І обов’язково контакти вносити в чорний список. Те що він каже що матеріал не найкращий у Рауша, то треба було йому відповісти що хай відвалює мінімум триста євро, і візьме матеріал один з найкращих. Я якось з Іваном Михайловичем хотіли купити матку класову Холткампа, то він залупив за неї дві тисячі євро, а коли через неділю перепитали то вже сказав що віддасть за три тисячі євро. Правда де що згодом в нього та матка пропала, а ми були готові за неї відвалити йому 400 євро. Тому, я раджу не дивуватись таким клієнтам, і сприймати це як звичайний робочий момент

53 хвилини тому, Укроп сказав:

Це все є робочі моменти у матковивідній справі. І ми маємо таке терпіти, тому що така наша доля. Людина начиталась форумів от і подумала що вона ледь не професор у бджільництві. З такими людьми треба просто менше говорити, щоб не псувати собі нерви. І обов’язково контакти вносити в чорний список. Те що він каже що матеріал не найкращий у Рауша, то треба було йому відповісти що хай відвалює мінімум триста євро, і візьме матеріал один з найкращих. Я якось з Іваном Михайловичем хотіли купити матку класову Холткампа, то він залупив за неї дві тисячі євро, а коли через неділю перепитали то вже сказав що віддасть за три тисячі євро. Правда де що згодом в нього та матка пропала, а ми були готові за неї відвалити йому 400 євро. Тому, я раджу не дивуватись таким клієнтам, і сприймати це як звичайний робочий момент

Ви праві, це робочі моменти, але так, як я в цій області працюю лише 4 рік, то поки дивуюся деяким речам. Добре, піду далі працювать, бо і так в цьому році наздоганяю постійно.

4 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

К - 10

К - всеодно це вже ф1...

Я - то чого ви хочете?

Я - від Рауша

Я - від Пернера

К - гудки....

Неошибается тот кто  ничего не делает .  И если есть вопросы ,они решаются . Судя из его притензий он сам не знает чего хочет ,и что заказывает . 

В отношении Рауша ,плохой материал в качестве отцовских семей на островах не ставится . 

Так что роботай ,Бог в помощь . 

2 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Ви праві, це робочі моменти, але так, як я в цій області працюю лише 4 рік, то поки дивуюся деяким речам.

Коли я зайнявся виводом і продажею маток , я м"яко кажучи охрінів від ,, освідченості " наших пасічників . Перший рік відбив в мене бажання цим займатись . Тепер тільки собі і добрим знайомим. 

В 07.07.2019 в 19:05, Ліпатов Віталій сказал:

Забрали матку. Дякую.

Матку получил завтра буду подсаживать.

Улыбнул тот факт что дата рождения матки как и у моей Доци(только она старше на 8лет)

Спасибо буду стараться получить от нее дочек в этом году.

6 хвилин тому, Игоревич сказав:

Матку получил завтра буду подсаживать.

Улыбнул тот факт что дата рождения матки как и у моей Доци(только она старше на 8лет)

Спасибо буду стараться получить от нее дочек в этом году.

Вдалої підсадки