Перейти к содержанию

Матки карніки штучного осемінення (ИОМ) та Ф1 – Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

15 часов назад, Укроп сказал:

То чому тоді кажете на Україні? Мене це ображає, та думаю не тільки мене. 

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшли місце де побалакать, не відволікатиму - розважайтесь хлопці, аби в задоволення )))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є 5 штук позапланових пернер на варроа без перевірки, у вівторок можу відправить. Ціна 600 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

можно мне 2  штк   пернер на варроа без перевірки, у вівторок можу відправить. Ціна 600 грн   всего 1200грн.

адрес и телефон написал в личку.

Плис Владимир.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.06.2019 в 22:04, Укроп сказал:

Ну труситись я не збираюсь, у мене повно маток з Європи які працюють як звичайні користувацькі сім’ї. Та і не сказав би що і над тими що прививаюсь сильно трушусь. Якщо щось і станеться з якоюсь маткою, то є багато інших з якими можу працювать

я також користуюсь матеріалом що Віталія та Болюбаша. Два корпуса 10 рам на 300 гніздо і нічого. Скільки попрацює стільки значить і добре, а не тримати на 6 рамках щоб недай Бог не закінилось сімя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка пешец/пернер 4мкл при незажатому гнізді і різних обмежень пропрацювала 1 рік! Вчора виявив,що почала місцями трута шпарити - для прививки вже думаю не годиться - забрав з гнізда ! Зробив 1 отводок від них раніше - і вони знову набрали 12 рам ! Сімя не роїлась ,миролюбна...навіть мисочок не було .добре,що встиг привитись раніше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, asot сказав:

 .добре,що встиг привитись раніше...

 

Що ж тут доброго? Та маточка повинна була пропрацювати мінімум 2, а то й 3 роки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго нічого,але хоч місію свою на 2019 виконала))що е то е ...плакать ж не буду ...Віталій казав ,що це матка на сезон приблизно + - 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, asot сказав:

Матка пешец/пернер 4мкл при незажатому гнізді і різних обмежень пропрацювала 1 рік! Вчора виявив,що почала місцями трута шпарити - для прививки вже думаю не годиться - забрав з гнізда ! Зробив 1 отводок від них раніше - і вони знову набрали 12 рам ! Сімя не роїлась ,миролюбна...навіть мисочок не було .добре,що встиг привитись раніше...

 

2 хвилини тому, ЮМос сказав:

 

Що ж тут доброго? Та маточка повинна була пропрацювати мінімум 2, а то й 3 роки.

Маю маточку ШО від Віталія , 2017 року, доза 4мкл, працює нормально третій сезон, але на зжатому гнізді, сьогодні брав  від неї прививку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто не бачу змісту  ризикувати- чекаю на Сумчанина....да і під кінець сезону,думаю не проблема буде взять на слід рік!

Хтось уже отримав  його іо  у червні???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, asot сказал:

Просто не бачу змісту  ризикувати- чекаю на Сумчанина....да і під кінець сезону,думаю не проблема буде взять на слід рік!

Хтось уже отримав  його іо  у червні???

При чём тут Сумчанин в теме Липатова 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, asot сказал:

Просто не бачу змісту  ризикувати- чекаю на Сумчанина....да і під кінець сезону,думаю не проблема буде взять на слід рік!

Хтось уже отримав  його іо  у червні???

В конце сезона Виталий ,сворачивает удочки до следующего года. Кто не успел ,тот опоздал .:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Появились яйца на соте Осталось дождаться запечатки

007 (640x480).jpg

009 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Появились яйца на соте Осталось дождаться запечатки

007 (640x480).jpg

009 (640x480).jpg

Супер! Баки прийняли карніку. З печаткою все буде добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прохання всім клієнтам з різними питаннями набирать мене з 19.00 до 21.00 в інший час я можу не відповідать, або відсилать на вечір. Вибачаюсь, за незручності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.06.2019 в 23:10, ЮМос сказав:

 

Що ж тут доброго? Та маточка повинна була пропрацювати мінімум 2, а то й 3 роки.

Вибачаюсь, але я вже десятки разів писав і кажу всім, що матки без перевірки я позиціоную як матки одного сезону, вони звісно можуть працювать і два, три роки, але можуть і рік. Хочете більшу вірогідність отримать довгограючу матку - купуєте матку з перевіркою 8 мкл.

В любому випадку я даю гарантію на засів один рік. Якщо хтось на ринку має кращі пропозиції чи матеріал, звертайтеся до нього. Дякую.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Мико сказав:

Появились яйца на соте . Осталось дождаться запечатки.

 

маток отримав 11. 06.  в Пернер  теж зявився засів .  Тройзек   - ще не сіє . Відводки однакової сили (обсижують 4 рамки), кормів вдосталь ще й  за заставною постійно є розпечатана рамка із минулорічних запасів..... чекаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Lefty сказал:

обсижують 4 рамки

чекаю.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Ліпатов Віталій сказал:

матки одного сезону

Якщо придбана у 2019 то сезону 2019 чи 2020?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, САХНЮК сказав:

Якщо придбана у 2019 то сезону 2019 чи 2020?

В ?03?.?01?.?2019 в 15:00, Ліпатов Віталій сказав:

 

Гарантія на яйцекладку маток ШО - 1 рік з моменту отримання матки клієнтом.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, САХНЮК сказав:

Якщо придбана у 2019 то сезону 2019 чи 2020?

Тримайте таку матку на стиснутому гнізді, то і на 20, і на 21 рік повинно її вистачити.  У мене така матка вже третій сезон сіє, вулик 8 рамок дадан

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

Тримайте таку матку на стиснутому гнізді, то і на 20, і на 21 рік повинно її вистачити.  У мене така матка вже третій сезон сіє, вулик 8 рамок дадан

А в ройовий стан не входять? Як часто дивитесь до неї?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, chajka2005 сказав:

А в ройовий стан не входять? Як часто дивитесь до неї?

При стиснутому гнізді і  при відборі зайвого розплоду чи бджоли, матка червить не наповну потужність і сімя вийти на пік свого розвитку не має можливості. Тому і про якесь роїння не може йти мови, за чим варто ІМХО уважно дивитись, так це щоб бджоли по тихому  не змінили матку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, chajka2005 сказав:

А в ройовий стан не входять? Як часто дивитесь до неї?

 

11 хвилину тому, chajka2005 сказав:

А в ройовий стан не входять? Як часто дивитесь до неї?

Не входить. Дивлюся часто, бо регулярно беру личинки на прививку. Якщо бджоли вже явно забагато, можна рамку  чи кілька разом з бджолою забрати для підсилення потребуючих. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маток получил. Спасибо. Все отлично!

IMG_20190627_154054.jpg

IMG_20190627_154326.jpg

IMG_20190627_154541.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...