Перейти к содержанию

Матки карніки штучного осемінення (ИОМ) та Ф1 – Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

2 години тому, АТВ сказав:

виталий запишите меня на 2 матки которые без проверки на червление. Насчет комбинации Тройзек на пернера. Посмотрю как перезимует ваша  ВТ на пернера

Відповів у приватні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запис йде на 19 червня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как идёт запись на ИО моих маток всё в одну очередь или как?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ЖекаNL сказав:

Как идёт запись на ИО моих маток всё в одну очередь или как?

Відкрив запис на сверхпланових маток (які будуть раніше ніж основна черга)  - вони коштуватимуть на 100 грн дорожче. Але зможу їх надіслать тільки в случаї перевиконання плану. Телефонуйте, кажіть на яку дату потрібно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Відкрив запис на сверхпланових маток (які будуть раніше ніж основна черга)  - вони коштуватимуть на 100 грн дорожче.

тобто не потрібно переживати та спішить записатись раніше, а потрібно лише заплатити більше? так виходить? 

нашу країну не змінити....якщо навіть люди які за неї боролись через роки так вчиняють....сумно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, valik1986 сказав:

тобто не потрібно переживати та спішить записатись раніше, а потрібно лише заплатити більше? так виходить? 

нашу країну не змінити....якщо навіть люди які за неї боролись через роки так вчиняють....сумно

Відповім вам без ємоцій. Ці матки можливо будуть, а можливо ні.  Клієнти, які чекали і записувались в основну чергу будуть отримувать замовлення першочергово і відповідно за графіком. Тобто, якщо я випереджаю графік більше ніж на два тижні, я починаю турбувать тих, хто записувався на сверхплан. Я кожен рік веду запис для 'сверхпланових' маток, і одразу попереджаю людину що тут без гарантій.  В минулому році я виконав всі замовлення планові на 100% і сверхпланові десь на 80%. 

В цьому році я підняв ціну на сверхпланових.

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

Відповім вам без ємоцій.

мабуть я вас не вірно зрозумів в попередньому повідомленні

дякую що "розжували"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будьте обережні! Шахраї можуть вам продати невідомо що.
Людина повністю підробила паспорти маток, які я використовував в минулі сезони, і видала їх за свої.

Посилання на тему -

Купуйте у перевірених людей. Дякую за увагу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запис йде на 19 червня, також почали записуватись на осемінення своїх маток. Запис на таку послугу роблю в липні. Мінімальне замовлення 5 маток. Зараз запис йде на 7 липня. Кому треба звертайтесь. Якщо замовлення більше ніж на 30 маток, можу приїхать до вас і зробить все на місці при наявності чистої кімнати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджоломатка ШО (ИОМ) без перевірки на червлення - 500 ?
Дозування сперми: 4 мкл.

Тройзек 1075 від Рауша *Варроа (Тіслєр) - 1 ШТ
Тройзек 1075 від Рауша* Пернер - 1 ШТ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Днепр сказав:

Бджоломатка ШО (ИОМ) без перевірки на червлення - 500 ?
Дозування сперми: 4 мкл.

Тройзек 1075 від Рауша *Варроа (Тіслєр) - 1 ШТ
Тройзек 1075 від Рауша* Пернер - 1 ШТ.

Записав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли будуть показані графіки промірів материнської і батьківської сімей по ІО.  Показ промірів  грошей і часу не потребує.:hi:    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

Коли будуть показані графіки промірів материнської і батьківської сімей по ІО.  Показ промірів  грошей і часу не потребує.:hi:    

Пахомич, я викладував морфометрію шістьох ІОшок від Ліпатова, там результати більш ніж хороші, тому впевнений на 100%, що проміри материнок Віталія будуть явно негірші, а як мінімум такі самі як мої, а можливо і кращі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, davolodya сказал:

Пахомич, я викладував морфометрію шістьох ІОшок від Ліпатова, там результати більш ніж хороші, тому впевнений на 100%, що проміри материнок Віталія будуть явно негірші, а як мінімум такі самі як мої, а можливо і кращі.

Причім тут ви? Ви що, працюєте в Ліпатова оператором і використовуєте його сімї? Показав і немає лишніх запитань.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пахомич сказав:

Коли будуть показані графіки промірів материнської і батьківської сімей по ІО.  Показ промірів  грошей і часу не потребує.:hi:    

Проміри зможу зробить лише на весні, наразі нема здоров"я того робити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Пахомич сказав:

Причім тут ви? Ви що, працюєте в Ліпатова оператором і використовуєте його сімї? Показав і немає лишніх запитань.  

Як причім? Мої ІОшки осіменяв Віталій , з свого матеріалу, якщо у них шикарні проміри, то такі ж самі, або і кращі будуть в материнках Ваталія. Поганий матеріал неможе дати хороших дочок, чи Ви з цим незгідні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По маткам від Ліпатова можу стверджувати, що навіть дочки (по нашому Ф1) виходять дуже гарними і заслуговують максимум балів в морфометрії. Ось наприклад, дочка від Вашої Віталій----- Пернер-Пернер вийшла засновницею нової лінії. І це був обліт на моїй пасіці серед карпатки-баків-італійки-УС-карніки і ще чогось. Не знаю як так виходить, але якщо карпатка то дочка залишається карпаткою, карніка - карнікою, УС-УС. Все не так як пишуть в книжках. Напевно перебірливі дівки в мене виходять:umora:.

Всім охочим побачити те що я бачу ось проміри одніє дочки 64.4.

5c45b0919b198_4-1-122018-(RsA).thumb.jpg.46df345b68ee337041531a26d0a41d55.jpg5c45b088cd905_4-1-122018-(RsA)1.thumb.jpg.b49beaef489028f36f64ba432f5c3905.jpg5c45b08d5cf30_4-1-122018-(RsA)3.thumb.jpg.de1e83020679423e298c1f7617104c8c.jpg5c45b093e3813_2019-1-21_13-43-36_424.thumb.jpg.000aa9f3701da5c76ed4ccaa5f4c9b3b.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

По маткам від Ліпатова можу стверджувати, що навіть дочки (по нашому Ф1) виходять дуже гарними і заслуговують максимум балів в морфометрії. Ось наприклад, дочка від Вашої Віталій----- Пернер-Пернер вийшла засновницею нової лінії. І це був обліт на моїй пасіці серед карпатки-баків-італійки-УС-карніки і ще чогось. Не знаю як так виходить, але якщо карпатка то дочка залишається карпаткою, карніка - карнікою, УС-УС. Все не так як пишуть в книжках. Напевно перебірливі дівки в мене виходять:umora:.

Всім охочим побачити те що я бачу ось проміри одніє дочки 64.4.

5c45b0919b198_4-1-122018-(RsA).thumb.jpg.46df345b68ee337041531a26d0a41d55.jpg5c45b088cd905_4-1-122018-(RsA)1.thumb.jpg.b49beaef489028f36f64ba432f5c3905.jpg5c45b08d5cf30_4-1-122018-(RsA)3.thumb.jpg.de1e83020679423e298c1f7617104c8c.jpg5c45b093e3813_2019-1-21_13-43-36_424.thumb.jpg.000aa9f3701da5c76ed4ccaa5f4c9b3b.jpg

 

Дякую за пророблену роботу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

Проміри зможу зробить лише на весні, наразі нема здоров"я того робити.

Як! Ви виставили сімї і не знаєте шо там є.:blink: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Як причім? Мої ІОшки осіменяв Віталій , з свого матеріалу, якщо у них шикарні проміри, то такі ж самі, або і кращі будуть в материнках Ваталія. Поганий матеріал неможе дати хороших дочок, чи Ви з цим незгідні?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

. Поганий матеріал неможе дати хороших дочок, чи Ви з цим незгідні?

Мова іде не за маток ІО , а про материнські і батьківські і все .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Пахомич сказал:

Коли будуть показані графіки промірів материнської і батьківської сімей по ІО.  Показ промірів  грошей і часу не потребує.:hi:    

А коли ви покажете хоч щось небудь своє? Я так думаю що у вас найчистіше,і найкрутіше по промірах має бути, аніж у всих інших пасічників разом узятих. Давайте негайно покажіть. А то ви всих повчаєте, такий фахівець крутий, а щось вашого ніхто нічого не бачив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прохання до всіх не влаштовувати тут розборок, я Пахомичу відписав, що проміри постараюсь зробить весною. Мав би давно це зробить сам, - це моя провина. Те що інші користувачі виклали свої проміри, за це їм подяка. Хоча десь були і меньш ганрі результати по іошках моїх. Тому, будемо ще працювати. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

По маткам від Ліпатова можу стверджувати, що навіть дочки (по нашому Ф1) виходять дуже гарними і заслуговують максимум балів в морфометрії. Ось наприклад, дочка від Вашої Віталій----- Пернер-Пернер вийшла засновницею нової лінії. І це був обліт на моїй пасіці серед карпатки-баків-італійки-УС-карніки і ще чогось. Не знаю як так виходить, але якщо карпатка то дочка залишається карпаткою, карніка - карнікою, УС-УС. Все не так як пишуть в книжках. Напевно перебірливі дівки в мене виходять:umora:.

Всім охочим побачити те що я бачу ось проміри одніє дочки 64.4.

5c45b0919b198_4-1-122018-(RsA).thumb.jpg.46df345b68ee337041531a26d0a41d55.jpg5c45b088cd905_4-1-122018-(RsA)1.thumb.jpg.b49beaef489028f36f64ba432f5c3905.jpg5c45b08d5cf30_4-1-122018-(RsA)3.thumb.jpg.de1e83020679423e298c1f7617104c8c.jpg5c45b093e3813_2019-1-21_13-43-36_424.thumb.jpg.000aa9f3701da5c76ed4ccaa5f4c9b3b.jpg

 

Булоб непогано по батьківській сторонах подивитися на результати, те що Вона "засновниця" це ще не показник. Бажано збірну пробу протягом сезону подивитися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, rudakov сказав:

Булоб непогано по батьківській сторонах подивитися на результати, те що Вона "засновниця" це ще не показник. Бажано збірну пробу протягом сезону подивитися.

Якщо цікавить, то у відповідній темі я давав проміри минулорічні (2017року) і 2018р. В 2017 році були залишки від старої матки. І там можна прослідкувати як мінялось на протязі сезону. Ігоре Ви знаєте що у мене все є, тому якщо цікаво то давайте продовжимо там у "сектантів"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...