Jump to content
  • Announcements

    • Sanich

      Українська система селекції   11/18/2019

      Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Sign in to follow this  
Валерій70

Радіти чи журитись

3 posts in this topic

Посівна площа озимого ріпаку під урожай 2019 р. склала 1,3 млн га, що на 28% перевищило торішній показник і досягла максимального рівня за останні 9 років. Дані Держстату передає АПК-Інформ.

Збільшення площ відбулося майже у всіх областях вирощування, найбільше — в Одеській (+ 36%), Дніпропетровської (+ 33%), Херсонській (+ 45%), Миколаївської (в 2 рази).

Аналітик Юлія Іваницька зазначила, що зростання посівної площі олійної відзначається третій рік поспіль, чому сприяють висока рентабельність виробництва і затребуваність з боку експортерів і переробників.

«Ріпак вже який сезон є найдорожчим серед основних олійних культур в Україні, що стимулює аграріїв розширювати його посівні площі», — вважає вона.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ріпак пасічнику тепер перестав бути другом. Його травлять 2 або 3 рази. Акацієвий мед та садовий мед теж засмічує. І оптом цей мед в минулому році в наших пасічників ніхто не прийняв. Так що від ріпака я втікаю подалі щоб не зіпсувати вище названі меди які я продаю в Києві.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Как бы то же в тему.   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×