Перейти к содержанию

Продається  25 бджолопакетів


Рекомендуемые сообщения

Продається  25 бджолопакетів  на  весну  2019 р. Комплектация 3 р /р    + 1 р/м  + 1 рамка  струс .  На  рамку  Дадана  або  Рута. Самовивоз. Тара  Ваша.Предоплата  100%  100 грн /пак.  Час  реалізації  з 05  травня 2019 р. Тел.  0667675541 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2018 в 15:22, леонид 61 сказал:

Продається  25 бджолопакетів  на  весну  2019 р. Комплектация 3 р /р    + 1 р/м  + 1 рамка  струс .  На  рамку  Дадана  або  Рута. Самовивоз. Тара  Ваша.Предоплата  100%  100 грн /пак.  Час  реалізації  з 05  травня 2019 р. Тел.  0667675541 

Скоко-скоко??? Беру все!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, мої повідомлення з теми видалили. Але помилку так і не виравили.  Знову будуть тролити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2018 в 15:22, леонид 61 сказав:

Продається  25 бджолопакетів  на  весну  2019 р. Комплектация 3 р /р    + 1 р/м  + 1 рамка  струс .  На  рамку  Дадана  або  Рута. Самовивоз. Тара  Ваша.Предоплата  100%  100 грн /пак.  Час  реалізації  з 05  травня 2019 р. Тел.  0667675541 

Це в Березані пакет на 4 рамки , хоть Рута, а хоть Дадана - по 100 гривасів, тобто по ціні тари ?!:ah::blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Це в Березані пакет на 4 рамки , хоть Рута, а хоть Дадана - по 100 гривасів, тобто по ціні тари ?!:ah::blink:

То мабуть:IMHO:,але я думаю треба розуміти так-передплата100гр за кожен пакет, тобто2500гр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, igorstep сказав:

То мабуть:IMHO:,але я думаю треба розуміти так-передплата100гр за кожен пакет, тобто2500гр.

Я теж згоден з вами, але ж написано: "Предоплата  100%  100 грн /пак."  А далі уточнень про ціну - а ні гу-гу...:dntknw: Та й одне - Рутівські, а Дадана - то зовсім інші виміри... а ціна та ж... :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Це в Березані пакет на 4 рамки , хоть Рута, а хоть Дадана - по 100 гривасів, тобто по ціні тари ?!:ah::blink:

 

1 час назад, igorstep сказал:

То мабуть:IMHO:,але я думаю треба розуміти так-передплата100гр за кожен пакет, тобто2500гр.

Враховуючи, що автор теми заходив 10 год. на форум. Чи був у своїй темі, що створив, мені не відомо. Якщо був то в принципі мав би уточнити ціну. Хоча в першому повідомленні є що ціна...

 

В 19.12.2018 в 15:22, леонид 61 сказал:

Предоплата  100%  100 грн /пак.

Звісно, що то ціна смішна і не відповідає реальності. :IMHO:Можливо це такий хід, привернути увагу до свого оголошення;):ay: 

З гідно правил форуму і подачі оголошення, автор виконав те що вимагається від нього.

Звісно, автор  залишив номер свого телефону, кому потрібно той подзвонить і уточнить ціну та замовить собі пакети, якщо ціна буде влаштовувати.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Тип вуликів:Рут
  • В нього вулики на рамку рут.А ціна,я думаю,1000 гр.Просто не дописав один нуль.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Павло Михайлович сказав:
  • Тип вуликів:Рут
  • В нього вулики на рамку рут.А ціна,я думаю,1000 гр.Просто не дописав один нуль.

Про це я теж був подумав. Так було б більш-менш логічно. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Павло Михайлович сказал:
  • Тип вуликів:Рут
  • В нього вулики на рамку рут.А ціна,я думаю,1000 гр.Просто не дописав один нуль.

 

12 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Про це я теж був подумав. Так було б більш-менш логічно. :IMHO:

:IMHO:Це лише ваше припущення. Можна спереду поставити  і одиничку(1) і буде 1100. грн., а можна і (2);). Більш-менш напевно, не рахується;). Цікаво чи хтось з потенційних покупців дзвонив?! Чи всі хто працює на мед ще продукції не здав і чекає відповідної ціни після Нового Року. Кожен моніторит пропозиції від пакетчив, аналізуючи, що отримає в наступному році купивши пакет по певній ціні. Отже чекаємо Нового Року, а можливо і першого обльоту. Тоді вже точно буде сформована ціна. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO:Це лише ваше припущення. Можна спереду поставити  і одиничку(1) і буде 1100. грн., а можна і (2)[emoji6]. Більш-менш напевно, не рахується[emoji6]. Цікаво чи хтось з потенційних покупців дзвонив?! Чи всі хто працює на мед ще продукції не здав і чекає відповідної ціни після Нового Року. Кожен моніторит пропозиції від пакетчив, аналізуючи, що отримає в наступному році купивши пакет по певній ціні. Отже чекаємо Нового Року, а можливо і першого обльоту. Тоді вже точно буде сформована ціна. :hi:
Ті хто працює на мед і сам вам пакети продасть по 1500[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sesk сказал:

Ті хто працює на мед і сам вам пакети продасть по 1500[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Ті хто працює на мед то їм не до продажу пакетів по весні :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, rudakov сказал:

Ті хто працює на мед то їм не до продажу пакетів по весні :IMHO:

Це дивлячись яка цiна пакету 

1700-1800 гр дае змогу подумати ,а чом би i не продати 

45 кг меду  ще треба отримати ,а потiм продати 

а так зразу в травнi грощi i можна на рибалку :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Мико сказал:

Це дивлячись яка цiна пакету 

1700-1800 гр дае змогу подумати ,а чом би i не продати 

45 кг меду  ще треба отримати ,а потiм продати 

а так зразу в травнi грощi i можна на рибалку :IMHO:

1700-1800 то вже перебор. Ціна 3+1 з тарою бути не більше 1500 грн. Дорожче 50$ пакет не вартий!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ті хто працює на мед то їм не до продажу пакетів по весні :IMHO:
Прдають ще й добре

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, rudakov сказал:

1700-1800 то вже перебор. Ціна 3+1 з тарою бути не більше 1500 грн. Дорожче 50$ пакет не вартий!!!

Есть тема пакетов на форуме 

там и нужно писать 

А это рекламная тема леонид 61

Просьба не флудить 

так как почистить коммерческие темы нет возможности 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Sesk сказал:

Ті хто працює на мед і сам вам пакети продасть по 1500[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Ну так я помітив на ОЛХ оголошення по продажу пакетів по 1500 грн.чи то медовики мені не відомо, можливо.  Не  спорю, головне, щоб було що продавати і потім на соняшник ще меду взяти!Було б ідеально:ay: Бажаю усім пасікам в Україні бути прибутковими!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачаюсь  за  помилку.  100  грн  предоплата  за  кожен  пакт.  Цена  1200  грн  пакет.  Телефон  є, дам  відповідь  на  ваші  запитання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Fri Dec 21 2018 в 21:28, igorstep сказал:

То мабуть:IMHO:,але я думаю треба розуміти так-передплата100гр за кожен пакет, тобто2500гр.

 

9 минут назад, леонид 61 сказал:

Вибачаюсь  за  помилку.  100  грн  предоплата  за  кожен  пакт.  Цена  1200  грн  пакет.  Телефон  є, дам  відповідь  на  ваші  запитання.

Як я гадав так і склалося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...