Перейти к содержанию
Авторизация  
бігунець

мед з колод

В теме 17 сообщений

Є в наявності 10 літрів меду з колод. На жаль не чисто лісовий, а з примісом гречки (від 5 до 25%). Ціна 150грн/літр. Від 5 літрів - 140.

Поделиться сообщением

48 хвилин тому, бігунець сказав:

Є в наявності 10 літрів меду з колод. На жаль не чисто лісовий, а з примісом гречки (від 5 до 25%). Ціна 150грн/літр. Від 5 літрів - 140.

Чисто теоретично - як відрізняється мед з колод від меду не з колоди? 

Поделиться сообщением

Теоретично? З рамкового вулика такого меду не візьмеш. Ну не той смак і все. Перевірено. І багато хто згодний, хоча не всі.:) Одна людина, котра щороку возила мене до колод і відразу ж забирала практично весь мед на пропозицію купити з рамочного (лісовий) відповіла:"С рамочного я могу приобрести и дома. Просто его, попробовав с колод, никто в семье кушать не хочет." Минулі роки цей мед забирали, мало було. Цього року через гречку ще трохи меду залишилося. Тоже заберуть, не переживаю.:)

Ще чим відрізняється з колоди? - це не побачиш очима, але ж... В колоду не ставиться вощина. Не використовуються ліки (у крайньому разі я не використовую, і нічого, живуть сім"ї з 11, 12, 13 року і не жаліються на кліща:)). Ну і бджоли в колодах ніколи не бачили цукру.

Поделиться сообщением

Вася, а верескового часом не знайдеться?

Поделиться сообщением

Андрію, змішаний весь. Хоча для тебе зміг би назбирати трохи. Правда, від слабого запаху гречки нікуди не дінешся.:(

Поделиться сообщением

55 минут назад, бігунець сказал:

Ще чим відрізняється з колоди? - це не побачиш очима, але ж... В колоду не ставиться вощина. Не використовуються ліки (у крайньому разі я не використовую, і нічого, живуть сім"ї з 11, 12, 13 року і не жаліються на кліща:)). Ну і бджоли в колодах ніколи не бачили цукру

Ще додам з вашого дозволу - мед з колод -це так званий "дикий  мед" (тут впливає психологічний фактор), і на мою думку він повинен вартувати дорожче ніж Ви пропонуєте.

Поделиться сообщением

Так він і коштує дорожче: 180-200. Просто мій, як писав, з гречкою.

Поделиться сообщением

23 хвилини тому, Серж 82 сказав:

(тут впливає психологічний фактор)

ну якщо ще добавити типу - з давніх давен всім були відомі лікувальні властивості меду, але наразі мед не є таким популярним продуктом, вулики є не природніми домівками колоній, до того ж ми не використовуємо вощину, все натуральне. До того ж бджоли на сучасних пасіках виробляють близько 100 кг меду на колонію, тож про яку якість можна говрити, якщо наші колонії в бортях дають 10 кг меду, до того ж з лісу, а не полів які обробляються хімікатами і т.д. і .т.п.. Просто маркетингова технлогія:IMHO:

Поделиться сообщением

13 часов назад, Shveik сказал:

Просто маркетингова технлогія

Вам просто надо попробовать мед с колод.:IMHO:

Поделиться сообщением

16 часов назад, Shveik сказал:

ну якщо ще добавити типу - з давніх давен всім були відомі лікувальні властивості меду, але наразі мед не є таким популярним продуктом, вулики є не природніми домівками колоній, до того ж ми не використовуємо вощину, все натуральне. До того ж бджоли на сучасних пасіках виробляють близько 100 кг меду на колонію, тож про яку якість можна говрити, якщо наші колонії в бортях дають 10 кг меду, до того ж з лісу, а не полів які обробляються хімікатами і т.д. і .т.п.. Просто маркетингова технлогія:IMHO:

:IMHO: Хлопці. Не хочу нікого образити, але живу у такому місці що навколо багато лісів і часто мав  змогу брати суто лісовий мед  (коли був трохи молодший ставив ловушки у лісі без вощини і рамок - тільки верхні бруски). ЧОМУСЬ  запах і смак  незрівняти із медом з  вулика (хоч до лісу 500 м і бджоли там теж беруть нектар). НУ не той мед і все !!! Маркетингом і рекламою не займаюся, такий мед не продаю - та  і меду того не було багато,     але запах ... !!!  (порожня суш той запах тримала понад рік) і смак  !!!... неповторні !

Поделиться сообщением

Автор продає мед я йому не конкурент, просто не втримався стосовно, що мед саме з колод. Напевно падевий мед:IMHO:

Поделиться сообщением

17 часов назад, Shveik сказал:

1 час назад, Shveik сказал:

Автор продає мед я йому не конкурент, просто не втримався стосовно, що мед саме з колод. Напевно падевий мед

Просто маркетингова технлогія

Є в мене тема в підрозділі "Уход за пчелами" - "Колодне (бортьове) бджільництво України". Прочитайте. Там все більш-менш детально я написав, розписав: виготовленняколод, догляд за бджолами, підрізання меду...

Поделиться сообщением

5 годин тому, Міхал-69 сказав:

ЧОМУСЬ  запах і смак  незрівняти із медом з  вулика (хоч до лісу 500 м і бджоли там теж беруть нектар). НУ не той мед і все !!!

Звичайно не той смак і запах, бо ,,лісові'' бджоли опівдні у спекотну погоду беруть трохи паді з лісових шкідників. Звідси і запах запашніший, і присмак духмяної соснової яглиці з ледь відчутною гірчинкою. А якби у лісі росла ялиця бальзамічна, то там взагалі запах і смак немає з чим порівнювати. Для власного споживання можна додавати у медовий сиропчик для бджіл трохи настояної яглиці ялиці бальзамічної- запах меду незрівнянний. А прополіс з ялицевої живиці теж ну дуже запашний

Поделиться сообщением

1 година тому, язичник сказав:

Звичайно не той смак і запах, бо ,,лісові'' бджоли опівдні у спекотну погоду беруть трохи паді з лісових шкідників. Звідси і запах запашніший, і присмак духмяної соснової яглиці з ледь відчутною гірчинкою. А якби у лісі росла ялиця бальзамічна, то там взагалі запах і смак немає з чим порівнювати. Для власного споживання можна додавати у медовий сиропчик для бджіл трохи настояної яглиці ялиці бальзамічної- запах меду незрівнянний. А прополіс з ялицевої живиці теж ну дуже запашний

ось і я так думаю - до чого тут колода чи вулик?:dntknw:

Поделиться сообщением

Можливо трохи неправильно висловився ( на рахунок вулик чи колода)  - мав на увазі що мед у лісі і мед на пасіці в селі сильно відрізняється. Хоч доступ до лісових медоносів і паді мають майже однаковий (різниця у якихось 500 м думаю не дуже важлива).

Поделиться сообщением

Я за мед з колод!  Може він по хімічному складу і не відрізняється від рамкового, але я якби купляв мед для сім'ї  то взяв би "дикого"., як ексклюзив.

Поделиться сообщением

Дякую дописувачам і покупцям. Тему можна закрити. Мед продано.

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
Авторизация