Перейти к содержанию

Зарізав кум кабанчика...


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

7 годин тому, Борис01 сказав:

Ну  що, @ДобровоЛ, смакували український наркотик?:wave:??°?»??,???°?????????,?????????°,?±???»??,??????????»? ????? ?µ???,???µ??????????°

Щиро дякую! Вже  у перший же день розговівся! Якби це фото пару-тройку день тому побачив, мабуть пішов би фаркін точно шукати (по голландськи то свинина).:crazy::ay:

 Але ж уже на першому кг так оскому й збив...:dntknw::umora:

А натюрморт достойний пензля Рембранта!!!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO: :crazy: Думаю, що у нас дві речі є незамінні - це МЕД і САЛО:ay:

Але сало дорожчає, а мед навпаки - стає все дешевшим. І нічого тут не поробиш... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

 Вже  у перший же день розговівся! 

 Але ж уже на першому кг так оскому й збив...:dntknw::umora:

 

Оце - то ностальгія... Зранку прилетів і до вечора - кілограм сала...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, gardener сказав:

Оце - то ностальгія... Зранку прилетів і до вечора - кілограм сала...:umora:

Не лише його. Всього потрошку - ковбаски вінницької на дровах, ковбика язикового закарпатського і почеревки теж звідтіля ж  ... Не одним же салом закусувати...:az:

 А от каву я п"ю вже третій рік виключно з медом. Цукру не вживаю - "підтримка сімейного виробника" -  називається.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

:IMHO: :crazy: Думаю, що у нас дві речі є незамінні - це МЕД і САЛО:ay:

Але сало дорожчає, а мед навпаки - стає все дешевшим. І нічого тут не поробиш... :dntknw:

Смотря де дорожчаэть, он в Сумах нипочем, сосед еле еле оптом колбасникам сплавил 80 кг.

10 часов назад, Борис01 сказал:

Ну  що, @ДобровоЛ, смакували український наркотик?:wave:??°?»??,???°?????????,?????????°,?±???»??,??????????»? ????? ?µ???,???µ??????????°

От шо вы натворили, аж захотелось салка с такими вкусняшками, а я сало ток у одного человека беру, а он ща уехал и сижу слюною давлюся.:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До iнтернету голодному сiдать нiззя! Я купив мясця, пiдчеревка, зробив фарш, насмажив котлет, цибулi та сiмейно повечеряли. Ще дозволив собi лiтру пива вперше за пiвтора мiсяца бо хворiв довго. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Николай Ахтырка сказав:

Смотря де дорожчаэть, он в Сумах нипочем, сосед еле еле оптом колбасникам сплавил 80 кг.

От шо вы натворили, аж захотелось салка с такими вкусняшками, а я сало ток у одного человека беру, а он ща уехал и сижу слюною давлюся.:ak:

А чого ж у сусіда то не прикупили?... чи й за мед виміняли б?..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Макарыч57 сказав:

До iнтернету голодному сiдать нiззя! Я купив мясця, пiдчеревка, зробив фарш, насмажив котлет, цибулi та сiмейно повечеряли. Ще дозволив собi лiтру пива вперше за пiвтора мiсяца бо хворiв довго. 

О! Ото правильно! Бо голодному отакі картинки дивитися по собі знаю -  "невмоготу".:rofl::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А чого ж у сусіда то не прикупили?... чи й за мед виміняли б?..

Нима хорошего, да и на две недели уехал он в теплые края. Скоро приедет нужно будет взять шматочок, все осталбное у меня в полном запасе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До iнтернету голодному сiдать нiззя! Я купив мясця, пiдчеревка, зробив фарш, насмажив котлет, цибулi та сiмейно повечеряли. Ще дозволив собi лiтру пива вперше за пiвтора мiсяца бо хворiв довго. 
А я без пива не видужую...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Николай Ахтырка сказав:

От шо вы натворили, аж захотелось салка с такими вкусняшками, а я сало ток у одного человека беру, а он ща уехал и сижу слюною давлюся.:ak:

:umora:Терпіть! Он пан Добровол кілька місяців терпів, воно ж чим довше терпиш тим смачніше:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
11.02.2020 в 14:38, Борис01 сказав:

:umora:Терпіть! Он пан Добровол кілька місяців терпів, воно ж чим довше терпиш тим смачніше:ay:

Мені повезло цьогоріч на кочівлі. Коли  качали сонях,  сусід , де була тимчасово моя пасіка , якраз зарізав кабанчика. І захотілося йому медку. Так що у нас був натуральний обмін, як по Марксу. Правда, шашлика не вийшло - порося було 'в'єтнамцем' і дуже жирним. А сало вийшло суперове ! :ay::baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11.02.2020 в 14:38, Борис01 сказав:

:umora:Терпіть! Он пан Добровол кілька місяців терпів, воно ж чим довше терпиш тим смачніше:ay:

Золоті слова!

А я думав дорогою до дому, чим мені отой кусок почеревини так сподобався, хоч я його ще й не встиг спробувати... :umora::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 25.11.2018 в 17:20, Мико сказал:

Теж в пятницю свининкою затарився 

вкругову вийшло по 110 гривень 

Реберця на борщ 2 кг 

Секова (надниркова ) 4 кг 

Лопатка 3,6 кг 

яблучко 2,2 кг 

В подарунок 2 кг здору за 20 гривень :rofl::ay:

 

В Киеве на Юности здор по 8 грн. прошлый раз покупал. Но это уже в конце базара - есть такая хитрость... :umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.11.2018 в 15:18, Мико сказал:

 

КАПЕЦ!!! :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

      Днями мій знайомий піділився своїми незавидними проблемами із здоров'ям. А саме  боротьбою з подагрою. 

Цікаво, що лікар дала йому надруковані на листівці поради щодо дієти, де рекомендовано було з продуктів окрім меду, що зрозуміло, на рівні овочів та фруктів - сало та свинячий жир (!).:umora::ay:

     Так що поява цієї теми На ТочкУ повністю оправдана!   :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

      Днями мій знайомий піділився своїми незавидними проблемами із здоров'ям. А саме  боротьбою з подагрою. 

Цікаво, що лікар дала йому надруковані на листівці поради щодо дієти, де рекомендовано було з продуктів окрім меду, що зрозуміло, на рівні овочів та фруктів - сало та свинячий жир (!).:umora::ay:

     Так що поява цієї теми На ТочкУ повністю оправдана!   :IMHO:

Цікаве, але й смачне ж  ствердження. :IMHO: :umora:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

         Так що поява цієї теми На ТочкУ повністю оправдана!   :IMHO:

З цією темою треба не забувати за техніку безпеки

140489737_881081659377976_781431744807475398_n.jpg.de3345dab52e0e4a313ebd12a80fa3a4.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, gardener сказав:

З цією темою треба не забувати за техніку безпеки

140489737_881081659377976_781431744807475398_n.jpg.de3345dab52e0e4a313ebd12a80fa3a4.jpg

Ну, повний КАПЕЦЬ! :crazy::rofl:

Але потрібно було б трішки крупніше подати. Бо я зразу й не додивився за що свиня держиться...:rofl:

Виручила багаторічна професійна фотокорівська хватка . :umora::ay:

P.S. Фото нагадало мені мою першу спробу власноручного позбавлення життя батьківського кабанчика.  А кінчилася та перша спроба тим, що кабанчик опинився зверху на мені. Та мій покійний батько-фронтовик і в такому вигляді  так "ізловчився" та наніс трофейним німецьким штиком точний удар. Довго ще згадували ми той випадок за сімейним столом.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.02.2020 в 11:04, Борис01 сказал:

Згоден, що натюрморт дійсно достойний пензля Рембранта! :umora::ay::ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 10.02.2020 в 11:04, Борис01 сказал:

НЕ ТРЕ ТОГО сала  з гірками, ліпше скажіть де тоу румку придбати!!!!!!!!!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08.02.2021 в 00:04, Іван Затуливітер сказав:

НЕ ТРЕ ТОГО сала  з гірками, ліпше скажіть де тоу румку придбати!!!!!!!!!!!!!

Та де? В крамниці!!!))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Борис01 сказав:

Та де? В крамниці!!!))))

або самому...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
10.02.2020 в 18:42, ДобровоЛ сказав:

:IMHO: :crazy: Думаю, що у нас дві речі є незамінні - це МЕД і САЛО:ay:

Але сало дорожчає, а мед навпаки - стає все дешевшим. І нічого тут не поробиш... :dntknw:

 Не совсем так. У нас мёд немного поднялся тоже в цене в этом году.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
17 хвилин тому, Мико сказав:

За день до бывших ноябрьских праздников +17 * 

Еду на пасеку  шашлык жарить:veselo: и облёт контролировать :ay:

А шашличок , Романовичу @Мико,з наднирників готуєте? Я , хоч і рідко їх вже готую - падагра дістала, але роблю з відбивного м'яса на кісточці. І не на шампурах, а як барбекю... :dntknw:

8 хвилин тому, ромео сказав:

Ваша заслуга? :)

Та ну, я ж точно не вольфар і не Скульбіда... :dntknw::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...