Перейти к содержанию

"Джеро" нервово курить!


Ю.М.

Рекомендуемые сообщения

19.08.2020 в 07:51, davolodya сказав:

зробив собі саморобного ножа і весь сезон ним працюю нахолодно...

Аналогічно, маю такі, що ще Брежнева пам'ятають. Все життя ріжу звичайним ножем без підігріву. 

Із інформації з різних джерел, ніж з підігрівом це розхідний матеріал (так як вік його не довгий), а звичайний ніж - це обладнання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Все життя ріжу звичайним ножем без підігріву. 

Нормальний ніж і має різати на холодно... А для цього має бути хороша сталь і правильна термічка, раніше такі ножі робили в заводських умовах, а зараз переважно роблять ширпотреб, то ж доводиться самому займатися творчістю... Добре, зараз хоч є вибір хороших металів, починаючи з нержавійки, і закінчуючи порошковими сталями і дамасками... Зробити щось хороше - нема проблем, єдине, шкода часу займатися цим самому,  бо всі ці пасічні приспособи  повинні якісно робити виробники інвентаря...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, davolodya сказав:

Нормальний ніж і має різати на холодно... А для цього має бути хороша сталь і правильна термічка,

Ще правильна заточка. 

36 хвилин тому, davolodya сказав:

Добре, зараз хоч є вибір хороших металів, починаючи з нержавійки, і закінчуючи порошковими сталями і дамасками...

З вашого досвіду, який краще використовувати матеріал ?

Робив з полотна стрічкової пили , так він мене нічим не здивував , хоча можливо я його не довів до путя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Конструктор сказав:

Ще правильна заточка. 

З вашого досвіду, який краще використовувати матеріал ?

Робив з полотна стрічкової пили , так він мене нічим не здивував , хоча можливо я його не довів до путя.

Дуже багато залежить від режимів термообробки... Одна і та ж сталь в залежності від термічки може відрізнятися кардинально. Навіть з 40х13 можна зробити хорошого ножа,  а за різного роду порошкові сталі і дамаск навіть і мови нема. 

З стрічкової пилорами виходить досить непоганий ніж, робив таких кілька шт з зубами, типу джеро, але він занадто гнучкий і від меду сильно окисляється, тому нержавійка однозначно краще

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

Зробити щось хороше - нема проблем, єдине, шкода часу займатися цим самому,  бо всі ці пасічні приспособи  повинні якісно робити виробники інвентаря...

Мені здається хлопці, що ота наша багатофункціональність і є проблемою, кожен повинен займатися своєю справою. Для прикладу: за фахом я юрист і працюю за професією більше двох десятків років, але в дома я (як напевно і більшість присутніх тут на форумі) пасічник, столяр, зварник, електрик, механік, сантехнік, маляр-штукатур... невелике с.господарство, ще й до того всього мисливець і .т.д. З однієї сторони в багатофункціональності є певна свобода і фінансова вигода, а з другої сторони вроді вмієш робити все, а глибоко професійно нічого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Дуже багато залежить від режимів термообробки... Одна і та ж сталь в залежності від термічки може відрізнятися кардинально. Навіть з 40х13 можна зробити хорошого ножа,  а за різного роду порошкові сталі і дамаск навіть і мови нема. 

З стрічкової пилорами виходить досить непоганий ніж, робив таких кілька шт з зубами, типу джеро, але він занадто гнучкий і від меду сильно окисляється, тому нержавійка однозначно краще

Той самий джеро має ще спеціальне покриття, до якого нічого не прилипає, точніше це полірування, але я не думаю що механічним поліруванням можна досягти такого ефекту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Мені здається хлопці, що ота наша багатофункціональність і є проблемою, кожен повинен займатися своєю справою. Для прикладу: за фахом я юрист і працюю за професією більше двох десятків років, але в дома я (як напевно і більшість присутніх тут на форумі) пасічник, столяр, зварник, електрик, механік, сантехнік, маляр-штукатур... невелике с.господарство, ще й до того всього мисливець і .т.д. З однієї сторони в багатофункціональності є певна свобода і фінансова вигода, а з другої сторони вроді вмієш робити все, а глибоко професійно нічого.

В нас в Україні чомусь такі умови, що приходиться уміти робити все.

Якби працівник кожної галузі стабільно отримував гідну оплату своєй праці , то тоді  іншими напрямками він би займався виключно як хобі , у вільний час для свого задоволення. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, artemishe сказав:

я не думаю що механічним поліруванням можна досягти такого ефекту

Звичайно можна, подивіться на дверну ручку, яка не мінялась років 50-т:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, artemishe сказав:

Той самий джеро має ще спеціальне покриття, до якого нічого не прилипає, точніше це полірування, але я не думаю що механічним поліруванням можна досягти такого ефекту

Відполірувати до дзеркального стану не бачу проблем, це досить просто зробити, але чи є така потреба? Мій саморобний ніж матовий, після шліфування на плоскошліфі більш нічим поверхню не доводив,  але нічого до ножа не налипає...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Сергей 2014 сказал:

Автоматичну розпечатку виготовляєте вже?

Дивіться тему "Наша лінія"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...