Перейти к содержанию

"Джеро" нервово курить!


Ю.М.

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, davolodya сказал:

 

Чому Ви так тримаєтеся за 40х13, адже є значно кращі і цікавіші сталі для ножів,  гляньте в сторону 95х18, або ще краще х12мф, при добре підібраних режимах термообробки можна добитися твердості, еластичності і шикарних ріжучих властивостей одночасно, при цьому ріжуча кромка буде стійка до затуплення.

Стандартна термічка незавжди найкраща, у випадку з ножами можна і навіть портібно з термічкою поексперементувати...

На сьогодні беремо ножову сталь по 130грн за 1 кг+доставка.  В Україні ножової сталі нема!!!!  95Х18 добра сталь але  надто дорога. А крім того чим твердіша сталь тим більші затрати на шліфовку, заточку, поліровку - обладнання, інструмент, ел енергія, кваліфікація робітника. При приблизно однаковій оптовій ціні нашого і китайського електроножів - 20$, собівартість у нашого вдвічі вища, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Ю.М. сказав:

На сьогодні беремо ножову сталь по 130грн за 1 кг+доставка.  В Україні ножової сталі нема!!!!  95Х18 добра сталь але  надто дорога. А крім того чим твердіша сталь тим більші затрати на шліфовку, заточку, поліровку - обладнання, інструмент, ел енергія, кваліфікація робітника. При приблизно однаковій оптовій ціні нашого і китайського електроножів - 20$, собівартість у нашого вдвічі вища, 

Як це ножової сталі нема? Син купує і 40х13,  і х12мф, і ді103, та багато інших марок, буде ця сталь ножова чи іншого призначення, в першу чергу залежатиме від термічки і доступних знань, на сьогодні всі клинки з авторською термічкою мають дуже хороші результати. 

З 1-го кг сталі вийде як мінімум 8 -10 ножів, залежно від розміру і товщини,  на один ніж затрати по сталі =   близько 15грн,  якщо візьмете сталь вдвічі дорожчу, це несильно вдарить по ціні готового ножа, зате якість буде значно вища, для багатьох саме це є пріоритетним. 

Те, що твердішу сталь важче обробляти, це зрозуміло, як і те, що з кращої сталі буде кращий готовий ніж. Економити можна на чому завгодно, але не на сталі.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Ю.М. сказав:

беремо ножову сталь по 130грн за 1 кг+доставка

@Ю.М., де Ви таку дорогу сталь знайшли? Син купує 40х13 по 70грн за кілограм, 95х18 приблизно по 160грн, і це не самий дешевий  постачальник в Україні. Якщо треба, можу дати координати постачальника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, davolodya сказал:

@Ю.М., де Ви таку дорогу сталь знайшли? Син купує 40х13 по 70грн за кілограм, 95х18 приблизно по 160грн, і це не самий дешевий  постачальник в Україні. Якщо треба, можу дати координати постачальника.

Прошу дати координати постачальника в "приват".  Що до наших цін - по 70 отримуємо 65Г (Україна є Україна)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, davolodya сказал:

 

З 1-го кг сталі вийде як мінімум 8 -10 ножів, залежно від розміру і товщини,  

Не зовсім так - 6-7 ножів, решта- 15% на обрізку (вирізаєпо контур лазером), та на обробку- ще 20% - фрезеруємо паз під нагрівач, заточка по контуру, шліфовка. Це по електроножах. По простих -  7-10, залежно від товщини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Ю.М. сказав:

Прошу дати координати постачальника в "приват".  Що до наших цін - по 70 отримуємо 65Г (Україна є Україна)

Координати скину трохи пізніше, як син з роботи прийде.

Чи можливо виготовити електроножа з моєї відтерміченої полоси?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

 

Чи можливо виготовити електроножа з моєї відтерміченої полоси?

Звичайно можна, але почекати близько місяця. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Ю.М. сказав:

Звичайно можна, але почекати близько місяця. 

Спішити нікуди, попореду зима. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.11.2018 в 20:14, Ю.М. сказал:

Пользуюсь Джеро 2 сезона.Сразу по фото для себя отметил несколько минусов:1-ручка.Круглая ручка-не совсем удобно.У Джеро она "вливается" в руку.2.У Джеро-загнут конец!Это очень удобно!Особенно когда рамки не раздуты.3.Крепление ручки к лезвию.У джеро-лезвие отдельно,а к нему приклепана ручка,а у Вас лезвие переходит в ручку(загнуто).Мне кажется,что так будет быстро крепление разбалтываться.Но это только моё мнение.Надеюсь,оно Вам так-же будет полезно.(к стати Ваш электронож тоже у меня есть :wave:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Маслюк сказал:

Пользуюсь Джеро 2 сезона.Сразу по фото для себя отметил несколько минусов:1-ручка.Круглая ручка-не совсем удобно.У Джеро она "вливается" в руку.2.У Джеро-загнут конец!Это очень удобно!Особенно когда рамки не раздуты.3.Крепление ручки к лезвию.У джеро-лезвие отдельно,а к нему приклепана ручка,а у Вас лезвие переходит в ручку(загнуто).Мне кажется,что так будет быстро крепление разбалтываться.Но это только моё мнение.Надеюсь,оно Вам так-же будет полезно.(к стати Ваш электронож тоже у меня есть :wave:)

Відповідаю: 1. Джеро важкий як лопата, тому і ручка відповідна.

2. Носок загнутий, та тупий! А у нас гострий!

3. У джеро приклепаний кронштейн ручки, який створює "мертву зону" різання- зайвий кусок металу, та додаткове плече-навантаження на руку -яке разом з додатковою масою вимагає чоловічої сили і впертості - для жінок, а їх половина на обрізці, абсолютно не придатний!

3. Раніше "разбалтывалось", тепер не буде!

4. Ваша думка корисна, для того й тема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Ю.М. сказал:

Відмінність обов"язково буде! Але справа в іншому. На сьогодні ми ( виробники інструменту) отримали ще один потужний удар нижче поясу. Продаж нема, люди тікають, зараз перекрили експорт( ми не експортуєм вагонами). Тому буде конкретна війна за кожного пасічника і кожну одиницю товару до повного нашого знищення. Для пасічника що продав мед по 27 (30...35) також буде не все одно купити ніж за 200 чи за 700грн.  Тому маючи 90 відсотків вірогідності програшу маємо зачепитись хоча б за дешевий товар і протриматись як альтернатива Лисоню і т.п.

Те що Ви написали називається конкуренція. Хтось приходить на ринок і пропонує свій товар по прийнятній ціні і якісніший. Як варіант той же Лисонь і його медогонки. Чому наші виробники не роблять таку якість як поляки - це основне питання. І пасічники готові платити за якість не маленькі гроші, натомість отримують надійний виріб на роки. Ось це важливо на мій погляд.

Так само і ножі. Ви кажете Джеро 700 грн коштує. Так згоден ціна на перший погляд не маленька, але для пасіки в 50-70 сімей він точно пропрацює два сезони. Ось і виходить 350 грн на сезон (бутиль соняха в роздріб). Я написав свою думку і сказав, що на мій погляд мені одразу не сподобалося у конструкції Вашого ножа. Обгрунтую чому - в процесі роботи основна нагрузка якраз і буде приходитися на кріплення ножа до рукоятки, тому думаю Джеро і зробили таку кострукцію (в них та частина з суцільного металу), а в Вас просто вставлено в дерев'яну рукоятку металеву частину ножа - це слабке місце на мою думку. Ну і плюс до цього заточка, як я вже вище писав.

Я не хочу сказати, що не потрібно нічого робити, навпаки потрібно, але воно повинно бути не гірше оригіналу це мінімум і на вигляд теж.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Херсонец сказал:

Чому наші виробники не роблять таку якість як поляки - це основне питання. І

 

Ви абсолютно праві, але це питання не до мене, а до Кравчука-Кучми-Ющенка-Януковича-Порошенка і тих, хто за них голосував!... Пі.пі.пі.піпіпі...

6 часов назад, Херсонец сказал:

 

Я не хочу сказати, що не потрібно нічого робити, навпаки потрібно, але воно повинно бути не гірше оригіналу це мінімум і на вигляд теж.:IMHO:

Ми не робимо копію! Ми прагнемо і зробимо краще! І свою конструкцію, відмінну від "оригіналу", бо він дійсно має ряд недоліків. Нагадаю що я перший отримав в Україні повний асортимент ножів Джеро і перший виклав результати випробувань ще в 2013 році вказавши на ці недоліки, а не почав сліпо робити копії.  див з 6.40хв.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Ю.М. сказал:

Відповідаю: 1. Джеро важкий як лопата, тому і ручка відповідна.

 

Ну если с электроножем сравнивать-то легкий как пушинка

19 часов назад, Ю.М. сказал:

 

2. Носок загнутий, та тупий! А у нас гострий!

 

В этом и есть его плюс:никогда в брусок не упирается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Ю.М. сказал:

 

3. У джеро приклепаний кронштейн ручки, який створює "мертву зону" різання- зайвий кусок металу, та додаткове плече-навантаження на руку -яке разом з додатковою масою вимагає чоловічої сили і впертості - для жінок, а їх половина на обрізці, абсолютно не придатний!

 

Мне жена нож на день рождения дарила.Теперь сама только ним и распечатывает :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя жена всю пасеку и не один год распечатывала ножом Ю.М.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Ю.М. сказал:

Ми не робимо копію! Ми прагнемо і зробимо краще! І свою конструкцію, відмінну від "оригіналу", бо він дійсно має ряд недоліків.

Визначайтеся з вартістю виробу будемо купляти та порівнювати. Самому цікаво зробити батл  Джеро - Ваш ніж, подивимося, як за сезон вони себе зарекомендують. Може я дійсно не правий і Ваш виріб буде краще за закордонний.

 

20 часов назад, berezka сказал:

Моя жена всю пасеку и не один год распечатывала ножом Ю.М.

Яким?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Ю.М. сказал:

Ви абсолютно праві, але це питання не до мене, а до Кравчука-Кучми-Ющенка-Януковича-Порошенка і тих, хто за них голосував!... Пі.пі.пі.піпіпі...

Ну тут я з Вами не згоден. Ті хлопці до якості продукції ніякого відношення не мають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Херсонец сказал:

Ну тут я з Вами не згоден. Ті хлопці до якості продукції ніякого відношення не мають.

В минулому житті я працював на оборонному заводі технологом і відповідав за якість продукції. Повірте, вміли і могли робити. А зараз сиджу на розбитому заводі, гріємось буржуйками і всі податки платимо авансом до 5 числа поточного місяця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрій Михайлович, я теж хочу купити Ваш ніж і бажаю Вам як @Херсонец щоб Ви скоріше визначились з вартістю ножа.

10 хвилин тому, Ю.М. сказав:

В минулому житті я працював на оборонному заводі технологом і відповідав за якість продукції. Повірте, вміли і могли робити. А зараз сиджу на розбитому заводі, гріємось буржуйками і всі податки платимо авансом до 5 числа поточного місяця.

Я теж в минулому (1988 - 1993 рр.) працював на оборонному заводі. Ми тоді робили радіостанції до танків та БТРів. Наші вироби дуже ретельно провіряли в ВТК і військовий замовник. 

А коли робили квартирні дзвінки (товари народного споживання) то на них з ВТК ніхто навіть не глянув.

Все це було в один і той самий час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Solo сказал:

 

А коли робили квартирні дзвінки (товари народного споживання) то на них з ВТК ніхто навіть не глянув.

Все це було в один і той самий час.

Але холодильники працюють  по 40-50 років, "копійка" та тролейбуси їздять, а літаки літають, якщо є чим заправить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ю.М. сказав:

Але холодильники працюють  по 40-50 років, "копійка" та тролейбуси їздять, а літаки літають, якщо є чим заправить...

Є такі вироби що працюють по 40-50 і навіть більше років. Про них і пам'ятаємо. А є такі що вже давно про них забули що таке "щось" було. Особливо це "щось" стосується радіотехніки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Solo сказал:

Є такі вироби що працюють по 40-50 і навіть більше років. Про них і пам'ятаємо. А є такі що вже давно про них забули що таке "щось" було. Особливо це "щось" стосується радіотехніки.

От якраз радіотехніку і "здали" в першу чергу! Я 10 років працював на радіозаводі (10тис людей. телевізори , телеметрія на космічні станції, навігація для оборонки).

В 90-ті роки зачастили до нас розвідники- німці, французи і т.п. Всі щось пропонували, але не збулося... ПОРІЗАЛИ!  А зараз сидимо на іншому розваленому радіозаводі,  на якому працювало 7 тис людей, основна продукція- засоби зв"язку, атмосферного , кабельного, підводного, підземного, шифри, коди, свій НДІ, найбагатший завод у місті, 10 років РІЖУТЬ... З початку війни жодна  бл@.ь не поцікавилася, засоби зв"язку не актуальні... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 година тому, Ю.М. сказав:

От якраз радіотехніку і "здали" в першу чергу! Я 10 років працював на радіозаводі (10тис людей. телевізори , телеметрія на космічні станції, навігація для оборонки).

В 90-ті роки зачастили до нас розвідники- німці, французи і т.п. Всі щось пропонували, але не збулося... ПОРІЗАЛИ!  А зараз сидимо на іншому розваленому радіозаводі,  на якому працювало 7 тис людей, основна продукція- засоби зв"язку, атмосферного , кабельного, підводного, підземного, шифри, коди, свій НДІ, найбагатший завод у місті, 10 років РІЖУТЬ... З початку війни жодна  бл@.ь не поцікавилася, засоби зв"язку не актуальні... 

Знайома катина.На одне військове підприємство під час  війни призначають директора з Києва.Так докерувався, що відкрили кримінальну справу за статею сутенерство.Довів до того, що контрактів нових не заключав,далі невиплати і кадри розбіглися.Повернення старого директора вже напевне нічого не вирішить.А ще рік тому продукція попала в новини ,анонсовані Порошенком,як бойовий модуль "дуплет" на бмп.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.11.2018 в 17:06, Ю.М. сказал:

Ви абсолютно праві, але це питання не до мене, а до Кравчука-Кучми-Ющенка-Януковича-Порошенка і тих, хто за них голосував!... Пі.пі.пі.піпіпі...

Ми не робимо копію! Ми прагнемо і зробимо краще! І свою конструкцію, відмінну від "оригіналу", бо він дійсно має ряд недоліків. Нагадаю що я перший отримав в Україні повний асортимент ножів Джеро і перший виклав результати випробувань ще в 2013 році вказавши на ці недоліки, а не почав сліпо робити копії.  див з 6.40хв.

 

Функція  ножа різати , а пили пиляти не залежно  він з підігрівом , чи без. Затуплений ніж , це вже зубило:IMHO1:. Ми розпечатуємо не тільки свіжовідбудовані рамки ,а і темні. В вашому ножі довести жало до гостроти бритви трохи проблемно. Фактично на полі в сонячні дні ніж з підігрівом використовував для підігріву води для простого ножа.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Пахомич сказал:

Функція  ножа різати , а пили пиляти не залежно  він з підігрівом , чи без. Затуплений ніж , це вже зубило:IMHO1:. Ми розпечатуємо не тільки свіжовідбудовані рамки ,а і темні. В вашому ножі довести жало до гостроти бритви трохи проблемно. Фактично на полі в сонячні дні ніж з підігрівом використовував для підігріву води для простого ножа.:hi:

Слідкуйте за інструментом ( готуй сани літом!) :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...