Перейти к содержанию

Матки методу селекції Бакфаст: штучного осіменіння, природного обльоту та не плідні


Рекомендуемые сообщения

В сезоні 2019 року пропоную матки методу селекції Бакфаст: штучного осіменіння, природного обльоту та не плідні.

Бджоли Бакфаст характеризуються мирним характером, низьким ройовим настроєм та високою медопродуктивністю.

До репродукції пропонуються лінії, що пройшли перевірку: В218POV, В318POV, В117POV та В217POV.

Батьківські сім'ї для штучного осіменіння будуть представлені лініями В117
POV та В217POV.
З родоводами можна ознайомитись за посиланням:

http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/POV


Ціна на маток:
1. 
Матки ШО перевіренні на яйцекладку до запечатаного розплоду - 1000 грн;
2. Матки природного обльоту плідні перевірені на засів - 270 грн;
3. Матки не
 плідні (або маточники) - 135 грн (половинка від плідної);
4. Матка, 
яка «потрібна дуже срочно, бо біда» 300 грн в будь-який час.

Також пропоную послуги
 з осіменіння (з 01.07.18):
1. Вашим трутнем 350 грн (зважайте на те, що його треба буде доставити на станцію осіменіння самостійно);
2. 
Моїм трутнем 500 грн.  
Оплата проводиться після перевірки на печатку на Вашій пасіці.

Терміни відправки маток:
- матки штучного осіменіння починаючи з 15 червня;
- матки природного обльоту з 1 червня;
- не плідні починаючи з травня.

Постачання маток відбувається по всій Україні Новою Поштою.
Для внесення 
у список замовлень потрібні: прізвище та ім’я, номер телефону, відділення НП (якщо Укрпошта, то повна адреса).

Бажано замовляти мінімум 2 маточки.
В чергу записую по дзвінку без передплати.

Звертатися за телефоном +38 099 214 24 22

   

23795007_345174069279352_5023822594459764147_n.jpg

фото нуклеус.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
17 часов назад, Лєна Приходько сказал:

До репродукції пропонуються лінії-лідери: В218, В318.

Батьківські сім'ї будуть представлені лініями В117 та В217

 

Можете дать характеристику данным линиям? Возможно есть отзывы об их работе? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Yuriu сказал:

Можете дать характеристику данным линиям? Возможно есть отзывы об их работе? 

Приєднуюсь до запитання, ...ще хотів уточнити, прородний обліт на загальному фоні ціх двох ліній, чи буде хоч умовно контрольований облітник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Николай S сказал:

.ще хотів уточнити, прородний обліт на загальному фоні ціх двох ліній, чи буде хоч умовно контрольований облітник.

Теж цікавить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.11.2018 в 00:14, Николай S сказав:

Приєднуюсь до запитання, ...ще хотів уточнити, прородний обліт на загальному фоні ціх двох ліній, чи буде хоч умовно контрольований облітник.

 

17 годин тому, ALEKS1952 сказав:

Теж цікавить.

В черговий раз переконуюсь що пасічники самі люблять коли їм сцять у вуха солодкою патокою про Умовну (слово ж яке дивне) ізоляцію. Обліт може бути або ізольований або ні. Все решта то розповіді про "трішки вагітна".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, konoval_am сказал:

 

В черговий раз переконуюсь що пасічники самі люблять коли їм сцять у вуха солодкою патокою про Умовну (слово ж яке дивне) ізоляцію. Обліт може бути або ізольований або ні. Все решта то розповіді про "трішки вагітна".

Підтримую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, konoval_am сказав:

 

В черговий раз переконуюсь що пасічники самі люблять коли їм сцять у вуха солодкою патокою про Умовну (слово ж яке дивне) ізоляцію. Обліт може бути або ізольований або ні. Все решта то розповіді про "трішки вагітна".

Людина істину говорить.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте рассмотрим такую ситуацию - на вашей пасеке находятся 20 отцовских семей и нуклеусный парк на 100 маткомест. На расстоянии 3 км находится другая пасека с помесными (местными ) пчелами . Вопрос какова вероятность что матки будут спариваться только с трунями  соседнего точка ?  Если матки спариваются с трутнями обеих пасек , каких трутней будет больше ? Если на одной пасеке содержатся семьи разных пород и трутни выводятся в этих семьях и тут же находятся нуклеусы - какой процент "нужного спаривания" ? 

     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Брониславович сказав:

Давайте рассмотрим такую ситуацию - на вашей пасеке находятся 20 отцовских семей и нуклеусный парк на 100 маткомест. На расстоянии 3 км находится другая пасека с помесными (местными ) пчелами . Вопрос какова вероятность что матки будут спариваться только с трунями  соседнего точка ?  Если матки спариваются с трутнями обеих пасек , каких трутней будет больше ? Если на одной пасеке содержатся семьи разных пород и трутни выводятся в этих семьях и тут же находятся нуклеусы - какой процент "нужного спаривания" ? 

     

Вказані речі не піддаються банальним математичним підрахункам, як би нам того не хотілось. А тепер Вам зворотний приклад: У Вас пасіка 20-30 сімей, Ви свято вірите що Ви один такий неповторний, красивий і розумний пасічник в радіусі 5 км. А по факту в радіусі 5 км є ще 300-500 сімей невстановленої породи і прикотили на медозбір з соняшнику ще "лафети" сімей на 150-200 і поставили в лісополосі за 2 км. Так от запитання: Це буде умовно ізольований облітник чи все ж простіше не грати в словоблуддя і сказати правду як вона є в 99,9% випадків в умовах України - неконтрольований обліт. ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, konoval_am сказал:

Вказані речі не піддаються банальним математичним підрахункам, 

А по факту в радіусі 5 км є ще 300-500 сімей невстановленої породи і прикотили на медозбір з соняшнику ще "лафети" сімей на 150-200 і поставили в лісополосі за 2 км.

\сказати правду

У мене в радiусi 7 км  , жодноi пасiки 

Бо фермер не пускае нiкого 

Але я каже ,що в мене 

Цитата

як вона є в 99,9% випадків в умовах України - неконтрольований обліт. ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, konoval_am сказал:

Вказані речі не піддаються банальним математичним підрахункам, як би нам того не хотілось. А по факту в радіусі 5 км є ще 300-500 сімей невстановленої породи і прикотили на медозбір з соняшнику ще "лафети" сімей на 150-200 і поставили в лісополосі за 2 км. Так от запитання: Це буде умовно ізольований облітник чи все ж простіше не грати в словоблуддя і сказати правду як вона є в 99,9% випадків в умовах України - неконтрольований обліт. ?

Если допускать то что из того что я не делаю ничего не получится , то зачем вообще маток выводить ...Вопрос больше в том как можно  с пользой использовать материал полученный на условно изолированных точках. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Брониславович сказав:

Если допускать то что из того что я не делаю ничего не получится , то зачем вообще маток выводить ...Вопрос больше в том как можно  с пользой использовать материал полученный на условно изолированных точках. 

Не займатись лукавством і виробляти 2 категорії маток. Користувацькі та матки контрольованого запліднення (як показують останні роки в Україні і операторів ШО і місць для їх організації насправді вдосталь). Але ж звичайно, якщо 1 маткар скаже "я не контролюю обліт" а інший почне співати про те, що в нього вкрай насичений фон і майже контрольований обліт то користувач вибере солодкі пісні другого. Хоча особисто я б обрав першого ). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз понесеться...

Не засмічуйте людині тему. Цей розділ для продажу. Хто хоче, той купить. Побалакати можна в інших гілках.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.11.2018 в 11:24, konoval_am сказал:

 

В черговий раз переконуюсь що пасічники самі люблять коли їм сцять у вуха солодкою патокою про Умовну (слово ж яке дивне) ізоляцію. Обліт може бути або ізольований або ні. Все решта то розповіді про "трішки вагітна".

 

7 часов назад, konoval_am сказал:

Вказані речі не піддаються банальним математичним підрахункам, як би нам того не хотілось. А тепер Вам зворотний приклад: У Вас пасіка 20-30 сімей, Ви свято вірите що Ви один такий неповторний, красивий і розумний пасічник в радіусі 5 км. А по факту в радіусі 5 км є ще 300-500 сімей невстановленої породи і прикотили на медозбір з соняшнику ще "лафети" сімей на 150-200 і поставили в лісополосі за 2 км. Так от запитання: Це буде умовно ізольований облітник чи все ж простіше не грати в словоблуддя і сказати правду як вона є в 99,9% випадків в умовах України - неконтрольований обліт. ?

А если есть пасека в 150 семей на одной породе и находится в удаленном хуторе в радиусе 4 км нет ни одной пасеки то какая вероятность по вашему экспертному мнению что матки спарятся неконтролируемо то есть с трутнем другой породы? Учитывая те данные что я указал. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, seim сказав:

 

А если есть пасека в 150 семей на одной породе и находится в удаленном хуторе в радиусе 4 км нет ни одной пасеки то какая вероятность по вашему экспертному мнению что матки спарятся неконтролируемо то есть с трутнем другой породы? Учитывая те данные что я указал. 

Я далеко не експерт в цій галузі і навіть не поруч. Якщо Ви закриєте льотки для проходу трутнів але при цьому матки облетяться - Ваш точок не ізольований. І навпаки. А там уже самі собі уявляйте як "насичений фон" прямо сам в нуклеуси лізе і там дівчат ловить. Фантазувати право кожного :az:. На цьому дійсно давайте не будемо засмічувати тему...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, seim сказал:

 

А если есть пасека в 150 семей на одной породе и находится в удаленном хуторе в радиусе 4 км нет ни одной пасеки то какая вероятность по вашему экспертному мнению что матки спарятся неконтролируемо то есть с трутнем другой породы? Учитывая те данные что я указал. 

Для начала можно поступить просто.:umora: Сделать морфометрический анализ ста семей с матками облетевшимися на этом точке. И выяснить для себя процентное соотношение семей с пчелами предполагаемой  породы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, konoval_am сказал:

Я далеко не експерт в цій галузі і навіть не поруч. Якщо Ви закриєте льотки для проходу трутнів але при цьому матки облетяться - Ваш точок не ізольований. І навпаки. А там уже самі собі уявляйте як "насичений фон" прямо сам в нуклеуси лізе і там дівчат ловить. Фантазувати право кожного :az:. На цьому дійсно давайте не будемо засмічувати тему...

.. если бы у бабушки был член то она была бы дедушкой. Есть 150 семей с трутнями одной породы и в радиусе 3 км вероятность другого трутня маловероятна тем более многочисленного. И какая вероятность что матка в такой ситуации спарится с чужим трутнем? А вы тут про ссыкоту паточную кому- то заливаете

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

..Казнить нельзя, помиловать. 

Жодного контрольованого обльоту не маю змоги запропонувати. Не правильно виразилася в оголошенні. 

В сезоні 2019 року пропоную матки методу селекції Бакфаст: штучного осіменіння, природного обльоту та не плідні.

До репродукції пропонуються лінії-лідери: В218POV, В318POV.

Батьківські сім'ї для інструментального осіменіння будуть представлені лініями В117POV та В217POV

З родословними можна ознайомитись за посиланням:

http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/POV

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.11.2018 в 00:14, Николай S сказал:

Приєднуюсь до запитання, ...ще хотів уточнити, прородний обліт на загальному фоні ціх двох ліній, чи буде хоч умовно контрольований облітник.

 

В 24.11.2018 в 17:46, ALEKS1952 сказал:

Теж цікавить.

 

В 25.11.2018 в 11:24, konoval_am сказал:

 

В черговий раз переконуюсь що пасічники самі люблять коли їм сцять у вуха солодкою патокою про Умовну (слово ж яке дивне) ізоляцію. Обліт може бути або ізольований або ні. Все решта то розповіді про "трішки вагітна".

..Казнить нельзя, помиловать. 

Жодного контрольованого обльоту не маю змоги запропонувати. Не правильно виразилася в оголошенні. 

В сезоні 2019 року пропоную матки методу селекції Бакфаст: штучного осіменіння, природного обльоту та не плідні.

До репродукції пропонуються лінії-лідери: В218POV, В318POV.

Батьківські сім'ї для інструментального осіменіння будуть представлені лініями В117POV та В217POV

З родословними можна ознайомитись за посиланням:

http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/POV

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Лєна Приходько сказав:

..Казнить нельзя, помиловать. 

Жодного контрольованого обльоту не маю змоги запропонувати. Не правильно виразилася в оголошенні. 

В сезоні 2019 року пропоную матки методу селекції Бакфаст: штучного осіменіння, природного обльоту та не плідні.

До репродукції пропонуються лінії-лідери: В218POV, В318POV.

Батьківські сім'ї для інструментального осіменіння будуть представлені лініями В117POV та В217POV

З родословними можна ознайомитись за посиланням:

http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/POV

 

Якраз до Вас притензій жодних. Ви все вірно написали в першому повідомленні теми. А от вже самі пасічники, замовляючи маток природного обльоту хочуть почути від Вас ті самі заповітні: "місцевий фон лише Бакфаст, маю власну велику пасіку, поруч всі пасіки забезпечую матеріалом.... бла-бла-бла".. думаю щось вигадаєте, якщо захочете )))). Прошу Вибачення за засмічення теми :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.11.2018 в 13:39, Yuriu сказал:

Можете дать характеристику данным линиям? Возможно есть отзывы об их работе? 

Усі матки-репродуктори придбані у Українських селекціонерів та є нащадками селекційних маток іноземного походження, що само собою не несе цінності, але має особливе значення. Кожна з них, та їх нащадків використовується вітчизняними пасічниками (якщо Вам цікаво, у яких саме, напишіть, дам контакти).

На даний час, із можливостями, які надає мені кількість сімей на пасіці та рівень знань, можу сказати, що селекційної роботи я не веду. Веду роботи з контролю передачі корисних сільськогосподарських показників материнських та батьківських сімей. Якщо сім»я, матка або її нащадки не відповідають моїм потребам, як пасічника, то вона не попадає у перелік репродукторів. А потребами є помірність у всьому, окрім медозборів. 

Але якщо Вас цікавлять характеристики відмінностей ліній, то із них можна виділити схильність до прополюсування та яскравий колір у B117 POV; та схильність до помірно-пізднього розплоду у В218POV.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 25.11.2018 в 11:24, konoval_am сказал:

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, konoval_am сказал:

Не займатись лукавством і виробляти 2 категорії маток. Користувацькі та матки контрольованого запліднення (як показують останні роки в Україні і операторів ШО і місць для їх організації насправді вдосталь). Але ж звичайно, якщо 1 маткар скаже "я не контролюю обліт" а інший почне співати про те, що в нього вкрай насичений фон і майже контрольований обліт то користувач вибере солодкі пісні другого. Хоча особисто я б обрав першого ). 

А я выберу второго, если у второго будут условия гораздо лучше чем у первого. Первый на разношерстном трутневом фоне будет облетывать маток а второй на насыщенном нужными трутнями фоне ещё и при условии удаленности от других пасек. У вас будет гарантированный гибрид а у меня с большой долей вероятности чистопородная матка. При том что стоимость купленной вами и купленной мной матки одинакова. И это у вас от большого ума такой правильный выбор будет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, seim сказал:

А я выберу второго, если у второго будут условия гораздо лучше чем у первого. Первый на разношерстном трутневом фоне будет облетывать маток а второй на насыщенном нужными трутнями фоне ещё и при условии удаленности от других пасек. У вас будет гарантированный гибрид а у меня с большой долей вероятности чистопородная матка. При том что стоимость купленной вами и купленной мной матки одинакова. И это у вас от большого ума такой правильный выбор будет?

Чистопородной матки у Вас не выйдет. Не зря же на облет увозят на острова, где суша отделена водным пространством. Было бы все так просто, у каждого бы был условно-изолированный облет. 

Если вам нужна товарная матка, гибридная сила Вам только в помощь. 

Если нужна чистопородная (линейная) для репродукции, купите маточку КОНТРОЛИРУЕМОГО спаривания.

Тут конечно можно сразу сказать: "Кто вас знает дорогая, может оно у вас и не такое контролируемое.." У меня контролируемое, но если не верите, обращайтесь к другим матководам, и покупайте качественный товар для своей пасеки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Матки методу селекції Бакфаст: штучного осіменіння, природного обльоту та не плідні
8 часов назад, seim сказал:

У вас будет гарантированный гибрид а у меня с большой долей вероятности чистопородная матка.

А что это Вам даст? Маток выводить от такой, как чистопородных, Вы не сможете, так как нет гарантии скрещивания внутри породы. А на мед, уже не раз звучало, гибрид лучше. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...