Перейти к содержанию

Продаж бджолосімей! 65 штук. Вінницька обл.


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, seim сказал:

В этом году был аномально теплый апрель. Даже жаркий. Поэтому развитие семей особенно сильных было хорошее. И удалось взять почти все апрельские  взятки. Если считать арифметику, то 16 рамок Дадана за 1,5 месяца даст 6-7 рамок пчел вышедших из зимы. За первые три недели сменится пчела а за вторые три недели количество пчел увеличится в 3 раза. Так как молодая весенняя пчела выкармливает 4 личинки. Апрель 2018 полностью был летный. Пчелы не сидели в улье. Поэтому развивались активно.

Неправильно мыслите и считаете.Развитие идет постепенно,наростая количественно,а не сразу 6-7рамок и поехали.И ещё есть отход,эти 6-7 рамок при такой  развитии отойдут в эти 3 недели и получите Вы через 1.5 месяца в лучшем случае 10-12 рамок пчелы и 5-6 рамок расплода(разновозрастного),если считать 1-5.04 первый облет .

И последнее:Перезимовавшая пчела выкармливает только одну личинку, а родившаяся весной и летом - три-четыре.При условии ,что есть чем кормить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, дон57 сказал:

Вы опеллируете такими понятиями" взривний" , которые каждый может понимать по своему. Чтобы выйти из улея на первый облет 1 апреля и к 15 мая иметь 10рамок Дадана и 9 рамок Рута расплода, взрыв должен быть "ядерный"и  пасека ,как говаривал Киселев на ватаТВ, должна превратится в "радиационный пепел".:umora:

Вы возьмите ручку и просчитайте 16рамок Дадан за 1,5 месяца в условия.когда 1апреля у Вас  и у нас лежал ещё снег:dntknw:.

Обльот був 1-5 квітня,а 5-10 травня відбирали пакети,низ дадана верх рута,битком набито бджоли,розплоду 7-10 рамок,трішки запізнилися з відбором,треба було раніше відбирать на тиждень мінімум.Но ніхто не думав,що такий ядерно- взривний розвиток може бути. Пасічники самі телефонували просили раніше забрати пакети.Я вас розумію,в це важко повірити,я б сам ніколи не повірив.Так ,що вельми -шановний Дон-Бахмут не завжди ваш калькулятор прав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, дон57 сказал:

 

Фото 10 травня 2018 року 5 день відбору пакетів,даний вулик покинули,не найшли матку,зверніть увагу пасічник в маскі і рукавицях резових.Була б слаба сім'я,ніхто б не надівав маску,рукавиці тим більш.Не  спорте,ви не правий.

IMG_20180510_100637.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, дон57 сказал:

Вы с Сум .У Вас было "ядерное" развитие?

Арифметика не сходится с 1-5.04 по 15.05 развится семья с зимы на 16 рамок дадан не успеет. Вот если в 2017г. первый облет (очистительный) у нас был 24.03,то дав меда или канди с пыльцой можно было бы разогнать семью  в Сумах до уровня Карпат на этот период.

О чём спор? Пишут же, что может быть и не один, а Вы нет и всё.:dntknw: Бывают года, что после облёта, в ульях уже есть по 3-5 росплода, правда не от бруска до бруска, но всё же бывает и "до брусков" он заполняется быстро. Так что отложите свой куркулятор, ничего Вы им не посчитаете, погода Весной разная, сила семей разная.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, mits сказал:

О чём спор? Пишут же, что может быть и не один, а Вы нет и всё.:dntknw: Бывают года, что после облёта, в ульях уже есть по 3-5 росплода, правда не от бруска до бруска, но всё же бывает и "до брусков" он заполняется быстро. Так что отложите свой куркулятор, ничего Вы им не посчитаете, погода Весной разная, сила семей разная.

Тепла погода посприяла бурхливому розвитку. У нас за цілий квітень не було жодного дощового дня, бджола цілими днями працювала, надходження пилку і нектару для розвитку було більш ніж достатнє.  Частина сімей на поч травня займала 18 ато і 20 рам . Акація почала цвітіння 1.05.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так за Вас и разговора нет. Но в Сумах 19 рамок?:hmm:Дело не в калькуляторе ,а в физиологии.Это теоретически невозможно.Разве ,что феномен. Лишь бы не как в анекдоте-...

Ну а перчатки и маска к силе семьи какое отношение имеет? Миролюбие и злобливость определяют наличие и отсутствие маски и перчаток.:hi:

И ещё,последнее.Глядя на фото на всей пасеке одна семья имеет 2-й корпус.:blink: Выводы делайте сами. Взрыв в 1семье?Или просто забыли снять корпус.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, дон57 сказал:

Вы с Сум .У Вас было "ядерное" развитие?

Арифметика не сходится с 1-5.04 по 15.05 развится семья с зимы на 16 рамок дадан не успеет. Вот если в 2017г. первый облет (очистительный) у нас был 24.03,то дав меда или канди с пыльцой можно было бы разогнать семью  в Сумах до уровня Карпат на этот период.

А  Ви з рибнадзору ?  Я дивлюсь тут є колеги :ae: . Не ламайте  кайф .:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, дон57 сказал:

Так за Вас и разговора нет. Но в Сумах 19 рамок?:hmm:Дело не в калькуляторе ,а в физиологии.Это теоретически невозможно.Разве ,что феномен. Лишь бы не как в анекдоте-...

Ну а перчатки и маска к силе семьи какое отношение имеет? Миролюбие и злобливость определяют наличие и отсутствие маски и перчаток.:hi:

И ещё,последнее.Глядя на фото на всей пасеке одна семья имеет 2-й корпус.:blink: Выводы делайте сами. Взрыв в 1семье?Или просто забыли снять корпус.:umora:

1)Я живу майже в Сумсікій обл  2)Ви не бачили всих пасік.3) Грамотно "Балакать" ви навчились тут з вами не потягаєшся,4) щось вам доказувать не маю ні бажання ні можливості.Розкажіть краще про вовків,цікавіше буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Олег77 сказал:

1)Я живу майже в Сумсікій обл  2)Ви не бачили всих пасік.3) Грамотно "Балакать" ви навчились тут з вами не потягаєшся,4) щось вам доказувать не маю ні бажання ні можливості.Розкажіть краще про вовків,цікавіше буде.

 

Про вовків у другій темі.Маю дозвіл на відстріл до 22.03.Бачив у неділю в бинокль 3 крупних,але вже було 14.30 и обрізати не встиг -ходові , а їх тяжко брати,майже пуста справа.:hi:

Чекаю снігу .Завтра буде йти цілий день,а в неділю можна і знайти, якщо повезе. Завтра теж поїду:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Лозко Василий сказал:

А  Ви з рибнадзору ?  Я дивлюсь тут є колеги :ae: . Не ламайте  кайф .:hi: 

Зрозумів. Краще мовчати і робити свою справу тихенько. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.11.2018 в 21:48, дон57 сказал:

 Выводы делайте сами. 

По  чому  ідеї ?   А Ви  їх підкидаєте , чи автор теми родич ?:hmm: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лозко Василий сказал:

По  чому  ідеї ?   А Ви  їх підкидаєте , чи автор теми родич ?:hmm: 

По какой причине такие подозрения?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовжується продаж бджолосімей .    Залишилось 90 сімей. Ціна 2800грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Залишилось 85 бджолосімей. Ціна 2700грн зі 1 сім'ю без вулика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Продаж актуальна. 

85 бджолосімей без вулика по 2700грн за сім'ю.

Аванс 1000грн. Без авансу в чергу не записуються. 

 

 

Только что, mascot сказал:

Продаж актуальна. 

85 бджолосімей без вулика по 2700грн за сім'ю.

Аванс 1000грн. Без авансу в чергу не записуються

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Актуально!

Залишилось 65 бджолосімей.

Ціна 2600грн за 1 бджолосімю без вулика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.11.2018 в 21:32, Lexus2011 сказал:

Хоть вопрос и не ко мне, НО, я готов купить семью; состоящую из 10ти рам пчелы (300) 7-8 рам расплода ((не менее)), не позднее 25 апреля - 2200гр. :ah: 

Маловато за таку комплектацію та в таких числах:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.11.2018 в 00:05, Волкотрубенко сказал:

Семья не может стоить в два раза дороже пакета. Максимум на 30%

:IMHO:Сім"я, яка складається з 10-8 рам із яких 8 рамок розплідних може коштувати в два рази, тільки потрібно відняти ціну однієї матки. Якщо на 25 квітня пакет коштує припустим 1500грн. то сім"я на цей період 2750-2700грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Yaroslav сказал:

:IMHO:Сім"я, яка складається з 10-8 рам із яких 8 рамок розплідних може коштувати в два рази, тільки потрібно відняти ціну однієї матки. Якщо на 25 квітня пакет коштує припустим 1500грн. то сім"я на цей період 2750-2700грн.

Домовився на кінець квітня в себе в Харківській обл. 50 сімей на 10 рамок, 2000грн . Пасічник кожну весну продає половину пасіки, в травні діле свою пасіку на пів лету і так кожен рік.

Тому від замовлених пакетів з міста Хуст відмовився по 40-45?. При цінах на мед в 35-37грн, не бачу сенсу брати бджіл дорожче. 

Вибачаюсь, що свою думку висловив в вашій темі, та й проти ваших цін в вашому регіоні не маю заперечень. Тільки щоб вийти в нуль з ціною сімей в 100 баксів треба викачати 70 кг меду, та ще й в зиму і на весну залишити 30 кг. Почінаючий пасічник відбиватиме цю ціну не менше 2 років, це якщо перезимує.

Думаю треба шукати на місці пасіки і весною 1800 - 2000грн за бджолородину цього року можно буде купити без проблем.:IMHO:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Юрец 76 сказал:

Домовився на кінець квітня в себе в Харківській обл. 50 сімей на 10 рамок, 2000грн . Пасічник кожну весну продає половину пасіки, в травні діле свою пасіку на пів лету і так кожен рік.

Тому від замовлених пакетів з міста Хуст відмовився по 40-45?. При цінах на мед в 35-37грн, не бачу сенсу брати бджіл дорожче. 

Вибачаюсь, що свою думку висловив в вашій темі, та й проти ваших цін в вашому регіоні не маю заперечень. Тільки щоб вийти в нуль з ціною сімей в 100 баксів треба викачати 70 кг меду, та ще й в зиму і на весну залишити 30 кг. Почінаючий пасічник відбиватиме цю ціну не менше 2 років, це якщо перезимує.

Думаю треба шукати на місці пасіки і весною 1800 - 2000грн за бджолородину цього року можно буде купити без проблем.:IMHO:

 

 

Думаю цей рік буде переорінтація цін на пакети , відповідно до медоносів регіону покупця пакету

Це раніше на пакет була одна ціна яка залежала тільки від сроків прродажі 

Зараз ціна пакету і смисл його купляти напряму , буде залежать від кількості взятку по  сортіах меду  (акація ., липа , разнотравья . сонях )

який можна буде взяти на місці будущей пасіки

Тому однозначної ціни для всіх сказать неможна , для кожного регіону окупаємость пакету можеть різниця в майже в три рази в залежности від медосбору

і ще в великій мірі від примх погоди

Може не там написав , треба боло в ціна пакета :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Юрец 76 сказал:

Домовився на кінець квітня в себе в Харківській обл. 50 сімей на 10 рамок, 2000грн . Пасічник кожну весну продає половину пасіки, в травні діле свою пасіку на пів лету і так кожен рік.

Тому від замовлених пакетів з міста Хуст відмовився по 40-45?. При цінах на мед в 35-37грн, не бачу сенсу брати бджіл дорожче. 

Вибачаюсь, що свою думку висловив в вашій темі, та й проти ваших цін в вашому регіоні не маю заперечень. Тільки щоб вийти в нуль з ціною сімей в 100 баксів треба викачати 70 кг меду, та ще й в зиму і на весну залишити 30 кг. Почінаючий пасічник відбиватиме цю ціну не менше 2 років, це якщо перезимує.

Думаю треба шукати на місці пасіки і весною 1800 - 2000грн за бджолородину цього року можно буде купити без проблем.:IMHO:

 

 

Ціну 35 гр за 1кг множимо на 50 кг з однієї сім'ї виходить 1750 гр. Так ваш пасічник ще й у наварі у 250 гр, і спина ціла. От і вся математика, і ціна за пакет із закарпаття у 1500 гр. А 50 кг, із пакету, щось я мало впевнений, хіба що із соняху. Так з того пакету після соняху одні друзки залишаться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.02.2019 в 09:38, AVA сказал:

 

Може не там написав , треба боло в ціна пакета :hmm:

Точно не туди написано i перенести у вiдповiдну тему не можу ,

бо такоi можливостi в комерцiйних темах не маю 

Прохання не засмiчувати тему продажу сiмей 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Продовжується продаж бджолосімей. 

Кількість бджолосімей 65 штук. Ціна 2500грн

П.С. Прохання до модератора змінити в першому повідомлені ціну і кількість бджолосімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовжується продаж 65 бджолосімей. Ціна 2500грн за сімю без вулика, сімя на сьогодні не менше 7 рамок обсиджених бджолами. Безкоштовно робимо доставку, якщо покупець знаходиться в радіусі 100км від м.Іллінці Вінницької області і купує відразу усі 65 сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...