Перейти к содержанию

Продаж бджолосімей! 65 штук. Вінницька обл.


Рекомендуемые сообщения

45 минут назад, Lexus2011 сказал:

Хоть вопрос и не ко мне, НО, я готов купить семью; состоящую из 10ти рам пчелы (300) 7-8 рам расплода ((не менее)), не позднее 25 апреля - 2200гр. :ah: 

Все, что позже "начало мая" - то, ПАКЕТ. (ИМХО) 

За таку ціну і на таку дату сім'я 8рамок 6 рам розплоду,продавали цего року. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, wwlo сказал:

Ціна справді зашкалює можливо розрахована на пасіку типу семенівки.

Так в Семёновке тоже не дураки. Семья не может стоить в два раза дороже пакета. Максимум на 30%. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Lexus2011 сказал:

Хоть вопрос и не ко мне, НО, я готов купить семью; состоящую из 10ти рам пчелы (300) 7-8 рам расплода ((не менее)), не позднее 25 апреля - 2200гр. :ah: 

Все, что позже "начало мая" - то, ПАКЕТ. (ИМХО) ;)

Ось видно конкретику з цифрами, ДЯКУЮ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Волкотрубенко сказав:

Так в Семёновке тоже не дураки. Семья не может стоить в два раза дороже пакета. Максимум на 30%. 

Дураки чи ні,а гребли 3р. пакети по ціні 1400-1500 у місцевих.Головне не наповнення пакету,а виконати план,так вони робили і робитимуть:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, дон57 сказал:

На какое число и что Вы понимаете под словом семья? Семья может быть и на 5,6 и 10 рамках. 

Я в попередніх постах чітко написав що я маю на увазі! 

Дякую Вам за Вашу конкретну відповіть!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Роман Кременчук сказал:

Дураки чи ні,а гребли 3р. пакети по ціні 1400-1500 у місцевих.Головне не наповнення пакету,а виконати план,так вони робили і робитимуть:IMHO:

Дійсно виконували план, 18 травня брали по 1500 грн, де на рамках з розплодом було вже по пів рами меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.11.2018 в 00:05, Волкотрубенко сказал:

Так в Семёновке тоже не дураки. Семья не может стоить в два раза дороже пакета. Максимум на 30%. 

Что подразумевается под семьей? Сколько рамок пчёл, рамок расплода и рамок мёда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, seim сказал:

Что подразумевается под семьей? Сколько рамок пчёл, рамок расплода и рамок мёда?

Кількість розплоду залежить від календарної дати. Скажімо у березні після обльоту у сім'їсередньої сили буде півтора рамки розплоду, а на середину квітня в тій же сім'ї буде 7 рамок розплоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не можу припам'ятати  подібної картини в себе а також в колег. Винос з зимівника і обліт частіше в перших числах квітня, ревізія в той же день або найближчий теплий-розплоду можна сказати немае,кількість в 5-6р.р. набувають під час цвітіння вишні і то рідко, зазвичай пізніше. Прочитавши ваш пост п. Серж 82 пригадуеться фільм "Земля Санникова".Прочитавши тему  подумав-"Чи то в мене так погано бджоли розводяться, чи колеги "рибаки".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Винодел сказав:

Не можу припам'ятати  подібної картини в себе а також в колег. Винос з зимівника і обліт частіше в перших числах квітня, ревізія в той же день або найближчий теплий-розплоду можна сказати немае,кількість в 5-6р.р. набувають під час цвітіння вишні і то рідко, зазвичай пізніше. Прочитавши ваш пост п. Серж 82 пригадуеться фільм "Земля Санникова".Прочитавши тему  подумав-"Чи то в мене так погано бджоли розводяться, чи колеги "рибаки".

Зверніть увагу, де Ви, а де Серж-82, між вашими пасіками велика відстань і різні кліматичні умови. У Вас обліт 1 квітня, а у нас нерідко в середині лютого, до кінця лютого я часто вже і ревізію встигаю зробити, лиш цей сезон був вийнятком. Оскільки матки починають сіяти досить рано, на момент ревізії часто вже є по 2-3 рамки розплоду, раніше, коли тримав місцевих бджіл, на кінець квітня вже рої вилітали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, davolodya сказал:

Зверніть увагу, де Ви, а де Серж-82, між вашими пасіками велика відстань і різні кліматичні умови. У Вас обліт 1 квітня, а у нас нерідко в середині лютого, до кінця лютого я часто вже і ревізію встигаю зробити, лиш цей сезон був вийнятком. Оскільки матки починають сіяти досить рано, на момент ревізії часто вже є по 2-3 рамки розплоду, раніше, коли тримав місцевих бджіл, на кінець квітня вже рої вилітали.

Підтримую,я майже поряд знахожусь коло Сержа .В нашому районі з середини квітня відбувається продаж бджолосімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Винодел сказал:

Не можу припам'ятати  подібної картини в себе а також в колег. Винос з зимівника і обліт частіше в перших числах квітня, ревізія в той же день або найближчий теплий-розплоду можна сказати немае,кількість в 5-6р.р. набувають під час цвітіння вишні і то рідко, зазвичай пізніше. Прочитавши ваш пост п. Серж 82 пригадуеться фільм "Земля Санникова".Прочитавши тему  подумав-"Чи то в мене так погано бджоли розводяться, чи колеги "рибаки".

Ваще право

 

1 час назад, davolodya сказал:

Зверніть увагу, де Ви, а де Серж-82, між вашими пасіками велика відстань і різні кліматичні умови. У Вас обліт 1 квітня, а у нас нерідко в середині лютого, до кінця лютого я часто вже і ревізію встигаю зробити, лиш цей сезон був вийнятком. Оскільки матки починають сіяти досить рано, на момент ревізії часто вже є по 2-3 рамки розплоду, раніше, коли тримав місцевих бджіл, на кінець квітня вже рої вилітали.

Лиш хотів написати що у нас розвиток починається скоріше, а глянув нижче і побачив Ваше підтвердження, дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Винодел сказал:

Не можу припам'ятати  подібної картини в себе а також в колег. Винос з зимівника і обліт частіше в перших числах квітня, ревізія в той же день або найближчий теплий-розплоду можна сказати немае,кількість в 5-6р.р. набувають під час цвітіння вишні і то рідко, зазвичай пізніше. Прочитавши ваш пост п. Серж 82 пригадуеться фільм "Земля Санникова".Прочитавши тему  подумав-"Чи то в мене так погано бджоли розводяться, чи колеги "рибаки".

Зараз відшукаю в цій темі своє повідомлення з фото на 15 квітня минулого чи позаминулого року, 

Вибачте не в цій темі,  то була тема карпаток. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Серж 82 сказал:

Кількість розплоду залежить від календарної дати. Скажімо у березні після обльоту у сім'їсередньої сили буде півтора рамки розплоду, а на середину квітня в тій же сім'ї буде 7 рамок розплоду.

Дата та же что и на момент продажи пакетов. Какой силы семья которая оценивается на 30% дороже пакета. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Винодел сказал:

Не можу припам'ятати  подібної картини в себе а також в колег. Винос з зимівника і обліт частіше в перших числах квітня, ревізія в той же день або найближчий теплий-розплоду можна сказати немае,кількість в 5-6р.р. набувають під час цвітіння вишні і то рідко, зазвичай пізніше. Прочитавши ваш пост п. Серж 82 пригадуеться фільм "Земля Санникова".Прочитавши тему  подумав-"Чи то в мене так погано бджоли розводяться, чи колеги "рибаки".

У нас обліт цієї весни був в один день із закарпаттям (1,03 чи 8,03 ) точно не памятаю. І не можу не згадати за такий факт: - якщо не помилюсь то 16 квітня у нас були обласні збори пасічників, а мій сусід колега(наші пасіки в одному селі) не зміг приїхати на збори бо мусів терміново виставляти на сім'ї другі корпуси (у нього дадани на 12 рам, потягнули під рамками язики(глибоке дно), боявся щоб не зайшли в ройове)). В той день він виставив другі корпуси на 25 сімей. Мушу сказати що в мене сім'ї були слабші, другі корпуси я почав виставляти лиш через тиждень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запізнення з постановков вощини в 7 днів на півдні Тернопільщини.
44 просмотра
1 година тому, Серж 82 сказав:

У нас обліт цієї весни був в один день із закарпаттям (1,03 чи 8,03 ) точно не памятаю. І не можу не згадати за такий факт: - якщо не помилюсь то 16 квітня у нас були обласні збори пасічників, а мій сусід колега(наші пасіки в одному селі) не зміг приїхати на збори бо мусів терміново виставляти на сім'ї другі корпуси (у нього дадани на 12 рам, потягнули під рамками язики(глибоке дно), боявся щоб не зайшли в ройове)). В той день він виставив другі корпуси на 25 сімей. Мушу сказати що в мене сім'ї були слабші, другі корпуси я почав виставляти лиш через тиждень.

Територія від річки Золота Липа до Збруча входить в ландшафтний заповідник "Дністровський каньйон". Він займає Заліщицький, Бучацький, Бощевскій і Монастириський райони Тернопільської області. Тут ширина річки не перевищує 200 метрів. Вода пробивається по каньйоноподібній долині між Подільськими Товтрами, утворюючи природні пейзажі неймовірної краси. У каньйоні сформувався теплий приємний клімат, який суттєво відрізняється від типового західноукраїнського. Високі скелясті стіни не дають проникати сюди вітрам і затримують сонячне тепло. Тваринний та рослинний світи представлені величезною різноманітністю, але є маловивченими через порізаного рельєфу.  Сам я також з цього регіону в мому смт.є Тютюнова дослідна станція котра займалась адаптацією і селекцієв американських сортів для нашого регіону, а все за того що внас міні  клімат наближений до суб тропіків, що правда він займає малу територію, навідь захоплює не всі райони з вище описаних, такяк я кочую то скажу таке, за 10км від моєї пасіки можуть проходити дощі і кочова пасіка зберає нектар, а ті що в дома седять і майже голодують нема нектару і пилку бо спека і жоден дощ не випадає, а все за того що канйон нагрівшись відштовхує грозові хмари,ось так:( 

Джерело: http://faqukrsx.ru/podorozhi/naprjami/146016-dnistrovskij-kanjon-prirodni-osoblivosti-ta.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.11.2018 в 20:25, военрук сказал:

В этом году продавали пакеты карники 10 мая, развитие семей было такое: 10 рамок Дадана в нижнем корпусе и 9 рамок Рута в верхнем корпусе. Покупатели забирали 5 рутовских рамок с расплодом и пчелой, платили 1600 грн. То, что осталось после продажи пакета  выглядело так, как будто ничего и не забирали с семьи, матки в это время уже плодные были свои.Если бы захотели продать оставшиеся хвосты( на 10 рамках Дадана и 5 рамках Рута) подсадив к ним плодных маток (300грн), то по 2тыс. грн можно было легко найти покупателя. Вот такая математика получается, 3300 грн за семью.:wave:   

Басни Крылова я учил лет 50 назад.

Если и была у Вас в Сумской обл. такая семья,в чем я очень сомневаюсь,:hmm:так как облет был у нас 1 апреля,а у Вас мне кажется не раньше,то на 10 мая и 2 матки столько не насеят:(,а если и насеят, то кормить некому и не чем.:dntknw: И уж если  все таки поверить, что у Вас была одна такая семья на всю пасеку,то что вы подразумеваете под словами Рамка расплода?.Это от бруска до брускаРР , 70% рамки с РР или детский кулачок РР?:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, дон57 сказал:

Басни Крылова я учил лет 50 назад.

Если и была у Вас в Сумской обл. такая семья,в чем я очень сомневаюсь,:hmm:так как облет был у нас 1 апреля,а у Вас мне кажется не раньше,то на 10 мая и 2 матки столько не насеят:(,а если и насеят, то кормить некому и не чем.:dntknw: И уж если  все таки поверить, что у Вас была одна такая семья на всю пасеку,то что вы подразумеваете под словами Рамка расплода?.Это от бруска до брускаРР , 70% рамки с РР или детский кулачок РР?:umora:

 

Підтверджу слова воєнрука,цієї весни розвиток був" взривний" інакше не назвеш. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Андрі сказал:

Запізнення з постановков вощини в 7 днів на півдні Тернопільщини.
44 просмотра

Територія від річки Золота Липа до Збруча входить в ландшафтний заповідник "Дністровський каньйон". Він займає Заліщицький, Бучацький, Бощевскій і Монастириський райони Тернопільської області. Тут ширина річки не перевищує 200 метрів. Вода пробивається по каньйоноподібній долині між Подільськими Товтрами, утворюючи природні пейзажі неймовірної краси. У каньйоні сформувався теплий приємний клімат, який суттєво відрізняється від типового західноукраїнського. Високі скелясті стіни не дають проникати сюди вітрам і затримують сонячне тепло. Тваринний та рослинний світи представлені величезною різноманітністю, але є маловивченими через порізаного рельєфу.  Сам я також з цього регіону в мому смт.є Тютюнова дослідна станція котра займалась адаптацією і селекцієв американських сортів для нашого регіону, а все за того що внас міні  клімат наближений до суб тропіків, що правда він займає малу територію, навідь захоплює не всі райони з вище описаних, такяк я кочую то скажу таке, за 10км від моєї пасіки можуть проходити дощі і кочова пасіка зберає нектар, а ті що в дома седять і майже голодують нема нектару і пилку бо спека і жоден дощ не випадає, а все за того що канйон нагрівшись відштовхує грозові хмари,ось так:( 

Джерело: http://faqukrsx.ru/podorozhi/naprjami/146016-dnistrovskij-kanjon-prirodni-osoblivosti-ta.html

Андрій, від тебе через дністер-Перебиківці (трохи нижче по течії від мене), то я чув що там клімат взагалі унікальний(долина села омивається дністром з трьох боків, наче півострів), весна там як в закарпатті.

Ще що замітив - у мене в селі абрикоси, алича зацвітають на 2-3 дні раніще ніж у селах за 15 км від мене..

Про дощі влітку правду кажеш - висхідні потоки гарячого повітря нагрітого розпеченою скалою піднімаються в атмосферу і відгонять грозові хмари. Ще додам по вітрах - приходилось часом весною і не раз їти пішки додому в село то на верху(між селами) вітрюган що з ніг здуває, ну думаю верби цвітуть а бджола у вуликах сидить. Сходиш в каньйон (в село), а там тепло, вітру немає і бджола працює на повну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 З Дністровським заповідником зрозуміло каньйон, мікроклімат схожий на субпропіки, поталанило мешканцям. Але ж на Сумщіні фази розвитку флори завжди були з відставанням від наших на тиждень, теж поталанило з мікрокліматом в селі? Дивовижно швидкий рост сім. ціеї весни спостерігав і на своїй пасіці, остаточних , переконливих пояснень явищу не дав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Олег77 сказал:

Підтверджу слова воєнрука,цієї весни розвиток був" взривний" інакше не назвеш. 

Вы опеллируете такими понятиями" взривний" , которые каждый может понимать по своему. Чтобы выйти из улея на первый облет 1 апреля и к 15 мая иметь 10рамок Дадана и 9 рамок Рута расплода, взрыв должен быть "ядерный"и  пасека ,как говаривал Киселев на ватаТВ, должна превратится в "радиационный пепел".:umora:

Вы возьмите ручку и просчитайте 16рамок Дадан за 1,5 месяца в условия.когда 1апреля у Вас  и у нас лежал ещё снег:dntknw:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, дон57 сказал:

Вы опеллируете такими понятиями" взривний" , которые каждый может понимать по своему. Чтобы выйти из улея на первый облет 1 апреля и к 15 мая иметь 10рамок Дадана и 9 рамок Рута расплода, взрыв должен быть "ядерный"и  пасека ,как говаривал Киселев на ватаТВ, должна превратится в "радиационный пепел".:umora:

Вы возьмите ручку и просчитайте 16рамок Дадан за 1,5 месяца в условия.когда 1апреля у Вас  и у нас лежал ещё снег:dntknw:.

Снег лежал до 5 апреля. 1 апреля был частичный облёт, 5 был полный облёт. 

10 рамок дадана  и 9 рамок рута     это я так понимаю было всего пчёл, а не столько рамок расплода. Нужно уточнить сколько было рамок расплода в этой семье.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, seim сказал:

Снег лежал до 5 апреля. 1 апреля был частичный облёт, 5 был полный облёт. 

10 рамок дадана  и 9 рамок рута     это я так понимаю было всего пчёл, а не столько рамок расплода. Нужно уточнить сколько было рамок расплода в этой семье.

Вы с Сум .У Вас было "ядерное" развитие?

Арифметика не сходится с 1-5.04 по 15.05 развится семья с зимы на 16 рамок дадан не успеет. Вот если в 2017г. первый облет (очистительный) у нас был 24.03,то дав меда или канди с пыльцой можно было бы разогнать семью  в Сумах до уровня Карпат на этот период.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, seim сказал:

10 рамок дадана  и 9 рамок рута     это я так понимаю было всего пчёл,

Да, именно так оно и было. Семья была не одна на всю пасеку, а шестнадцать пакетов карники  было продано в тот день. С точно таким развитием были и семьи бакфаста, но люди с Умани Черкасской области приезжали именно по карнику Скленар, рамки с расплодом выбирали сами, уехали довольные, отношения с Лешей (покупателем) поддерживаю по сегодняшний день.

 

50 минут назад, дон57 сказал:
10 часов назад, seim сказал:

 

Вы с Сум .У Вас было "ядерное" развитие?

Три года подряд продаю пакеты в период с 7 мая по 10 мая и считаю, что для моего региона мною вышеописанное состояние семей является нормой, а не исключением.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, дон57 сказал:

Вы с Сум .У Вас было "ядерное" развитие?

Арифметика не сходится с 1-5.04 по 15.05 развится семья с зимы на 16 рамок дадан не успеет. Вот если в 2017г. первый облет (очистительный) у нас был 24.03,то дав меда или канди с пыльцой можно было бы разогнать семью  в Сумах до уровня Карпат на этот период.

В этом году был аномально теплый апрель. Даже жаркий. Поэтому развитие семей особенно сильных было хорошее. И удалось взять почти все апрельские  взятки. Если считать арифметику, то 16 рамок Дадана за 1,5 месяца даст 6-7 рамок пчел вышедших из зимы. За первые три недели сменится пчела а за вторые три недели количество пчел увеличится в 3 раза. Так как молодая весенняя пчела выкармливает 4 личинки. Апрель 2018 полностью был летный. Пчелы не сидели в улье. Поэтому развивались активно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...