Перейти к содержанию

Куплю бджолопакети 400шт


Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Николай S сказав:

 далі чим 3 даданівськи корпуси під мед  бджола меду складувати не буде.....

Звідки така категоричність?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, larson сказав:

 

без решітки можуть з*явитись нижні проходні корпуси забиті пергою

Невже це погано?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Anatoliy50 сказав:

Ха, а на відкачку ще є зяті)

Після відкачки такої кількості створюйте тему "Шукаю нових зятів". Доньок попередили, що хочите уграти їхніх чоловіків?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Олег Мельник сказал:

Звідки така категоричність?

З практики, на десятирамочниках, вище чим на 6 медових корпусів на 145 нести не хочуть, хіба, що вже занесене підняти вище всунувши ще парочку на 145, але тоді верхні не хочуть печатати першими і перекидаєш їх слабакам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, wwlo сказал:

....Я також прихильник української рамки .....19 рамочним укр.лежаком ......-знизу українська вузьковисока рамка+1-2 магазини на піврамку .

Півсотня 19 рамочних  лежаків  з 2 магазинами це нормальний варіант , але 8  рамочні напівкорпуси на пасіці в 800сімей це зовсім інше:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Anatolij сказал:

Після відкачки такої кількості створюйте тему "Шукаю нових зятів". Доньок попередили, що хочите уграти їхніх чоловіків?:)

і свата першим, що скаже сваха:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, larson сказал:

на одну рамку розплоду для доброго медозбору треба 4-ри памки сушини, якщо нормальною мовою то це 22-ві рамки дадана на вулики взагалі, далі можете перерахувати на свої корпуси

Ще один фактор на який треба робити поправку, це порода,   ніяк не можу зрозуміти  про  які 22 рамки дадана йде мова, якщо під мед то мінімум 30шт 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Олег Мельник сказал:

Невже це погано?)

потім до пізньої осені розплід, також заважа закормці на зиму, носишся з ним як Ганна без соли, незнаєш куди притулить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, larson сказал:

ну головне що ви поняли моє відношення до вас, все інше вже не важливо

Ой я сильно расстроен и озабочен:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Николай S сказал:

ніяк не можу зрозуміти  про  які 22 рамки дадана йде мова

зразу поясню на своєму прикладі, уявіть корпус на 9-ть українських рамок( або перевернуті дадани про які я кажу), зверху ще такий же корпус на 9-ть українських, і зверху 9-ть напівукраїнок ( які ми тут у цій темі розглядаєм), це якраз гранична висота вулика з якою можна працювати з землі ( без стремянки) якщо накидать зверху пару напівкорпусів, мед ви отримаєте, але будьте добрі, тягніть до вулика стремянку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Николай S сказав:

там в гнізді 9  в магазинах 8  рамок матка не повинна йти вгору сіяти, а тупити звичайно буде......

Цікаво чому?
бо я якраз активно шукаю хто виготовить решітку під мої розміри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Anatolij сказав:

Після відкачки такої кількості створюйте тему "Шукаю нових зятів". Доньок попередили, що хочите уграти їхніх чоловіків?:)

думаю що після цьогорічних пригод на відкачці їм уже нічого не страшне)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, petrycho сказал:

 

Можно попробовать зимовать слабым семьям на одном полукорпусе...

В общем можно отработать оптимальную технологию пчеловождения.

Основной упор делать не на силу семей, а на их количество.

Так со слабыми семьми то как раз проблем и не будет и количество вроде в норме.Так что эта часть технологии откатанна автоматом.И хочет пчеловод или нет но выбрав такой улей,слабые семьи лозунг для его пасеки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, larson сказал:

це саме стосується і 230-ї і 145-ї і 300-ї рамки, просто конфігурація різна, а суть одна і та ж

Для 145 рамки почти так же, а если брать 300 рамку то для отводка на 2 рамки расплода - использую обычно для облёта маток, надо в 2 раза меньше и расплода и пчёл. Но это на 2-3 недели до начала засева маткой дальше надо усиливать.

1 час назад, larson сказал:

весною буде так само тупить як і при інших системах вуликів

Для тёплых уликов, должно быть лучше развитие слабых семей при наличии кормов.

На своих украинских утеплённых уликах это наблюдал...

1 час назад, larson сказал:

без решітки можуть з*явитись нижні проходні корпуси забиті пергою

Зависит от местных условий - 2 года подставляю под гнездо вниз 145мм магазины а перги в них нет!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, larson сказав:

зразу поясню на своєму прикладі, уявіть корпус на 9-ть українських рамок( або перевернуті дадани про які я кажу), зверху ще такий же корпус на 9-ть українських, і зверху 9-ть напівукраїнок ( які ми тут у цій темі розглядаєм), це якраз гранична висота вулика з якою можна працювати з землі ( без стремянки) якщо накидать зверху пару напівкорпусів, мед ви отримаєте, але будьте добрі, тягніть до вулика стремянку

навіть при 5 магазинах, це трохи вище півтора метра, а при вазі до 20кг навіть я знімаю)

враховуйте, що це на платформі, можна спокійно і стільчик тримати)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Anatoliy50 сказал:

Цікаво чому?
бо я якраз активно шукаю хто виготовить решітку під мої розміри.

Я так розумію, що 9 в гнізді при нормальному, тобто стандартному розмірі по центрам рамок 37мм  якщо в магазині тієї ж ширини буде 8 рамок соти будуть більш витягнуті, глибші,  матка не зможе там сіяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

там в гнізді 9  в магазинах 8  рамок матка не повинна йти вгору сіяти, а тупити звичайно буде......

Вспомним ,что корпус 320,а 10 рамочник по госту 375,пчеловоды делают 380.Корпус у него 8 рамочный и получается только 8, и 7..9 и 8 можно но в гнезде будет уменьшенная улочка,а медовые рамки распечатывать вилочкой,потому как ни какой раздутости там не буде,а вот бугров с ямами в достатке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Николай S сказав:

Я так розумію, що 9 в гнізді при нормальному, тобто стандартному розмірі по центрам рамок 37мм  якщо в магазині тієї ж ширини буде 8 рамок соти будуть більш витягнуті, глибші,  матка не зможе там сіяти.

в гнізді ширина вуличок 10мм у магазині 15.

при відкачці забрус зрізається під рамку, тому суш у магазині буде стандартною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Иван Иваныч сказал:

выбрав такой улей,слабые семьи лозунг для его пасеки

Тогда легко сделать выбор породы пчёл это карника или кавказская-(мигрельская).

Итальянской или бакфасту  нужны будут Хмарочёсы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Anatoliy50 сказал:

це трохи вище півтора метра,

проблема в том ,что большинство семей стопорятся при высоте 1 метр и начинается хождение по мукам.Микроклимат мать его за ногу,а тобы пчедлводы уже давно шкафы поделали и чтобы весь сезон пиво пить,а в конце сезона бочку меда откатал и ляпота

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, larson сказал:

....... будьте добрі, тягніть до вулика стремянку

Якщо в мене на 145 мм 10 рамочниках буває така потреба, вірішую просто

 

1 час назад, Николай S сказал:

З практики, на десятирамочниках, вище чим на 6 медових корпусів на 145 нести не хочуть, хіба, що вже занесене підняти вище всунувши ще парочку на 145, але тоді верхні не хочуть печатати першими і перекидаєш їх слабакам.

а от  на 8рамочних українцях  вона гарантована   точно, навіть сват з драбиною не поможе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Anatoliy50 сказал:

думаю що після цьогорічних пригод на відкачці їм уже нічого не страшне)

А Ви не пробували розмовляти з ними на цю тему пісьля  трьох стаканів:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Вспомним ,что корпус 320.......Корпус у него 8 рамочный   в гнезде будет уменьшенная улочка,....

А я как то сразу не приметил, думаю хозяин темы сейчас нам всё ростолкует.....:hmm:как при ширине корпуса 315мм ставить 9 рамок, максимально возможное растояние по центрам 35мм, что скажут наши гуру???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

шо там толкувать 37 мм*8=296 а в нього 315 мм

11 минут назад, Николай S сказал:

ставить 9 рамок

у нього 8-м

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, larson сказал:

шо там толкувать 37 мм*8=296 а в нього 315 мм

у нього 8-м

так писав в гнізді 9:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...