Перейти к содержанию

Покупка пчелопакетов


Рекомендуемые сообщения

Здраствуйте, подскажите пожалуйста покупал ли кто-то пчелопакеты вот в этого человека, фото прикрепил, его  Ф.И.(Стаховский Олександр)!!!

Хочу на весну заказать, так как говорит что везут сами своим транспортом по маршруту, и цена хорошая как бы,  доставка бесплатно.Вот заинтересовало. Только вот момент в том что просит предоплату 100 грн за каждый пчелопакет. Вроде бы  всё правильно предоплату брать нужно, я все прекрасно понимаю. Ну вот ради интереса может кто-то покупал,  и даст точную информацию!Заранее спасибо . 

blob.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Виктор1992 сказав:

. Вроде бы  всё правильно предоплату брать нужно, я все прекрасно понимаю.

За что предоплату? :) Предложите к нему на пасеку приехать и там на месте определится с предоплатой. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Виктор1992 сказал:

Здраствуйте, подскажите пожалуйста покупал ли кто-то пчелопакеты вот в этого человека, фото прикрепил, его  Ф.И.(Стаховский Олександр)!!!

Хочу на весну заказать, так как говорит что везут сами своим транспортом по маршруту, и цена хорошая как бы,  доставка бесплатно.Вот заинтересовало. Только вот момент в том что просит предоплату 100 грн за каждый пчелопакет. Вроде бы  всё правильно предоплату брать нужно, я все прекрасно понимаю. Ну вот ради интереса может кто-то покупал,  и даст точную информацию!Заранее спасибо . 

blob.png

Кидалово чистой воды. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мой взгляд разводняк чистой воды.

Одно то что цена пакета 900 грв и + бесплатная доставка уже как бы неувязка.

Наверное у человека пасека в Nn семей и пчел девать некуда.Благотворительность какая-то.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не чудакуйте..........які 900грн з доставкою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Олег77 сказал:

Не чудакуйте..........які 900грн з доставкою?

Весной такая цена возможна при такой цене на мед но не сейчас. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Объявление для лохов ,любящих дармовщинку 

Итог -минус 100 гривен за каждую миску  манны небесной 

Семья голодная , денег больше нет и никто никогда их не вернёт 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Позвоните самому известному пчеловоду Тячева -Василию Дочинцу

и он вам расскажет есть ли такой пчеловод в Тячеве 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И опять привязали пакеты к меду в ценах.

Я одного два года тому отговаривал,убеждал не брать дешевую рыбку для юшки.

Нет,не кинули.Прислали.

Из 20 ссыпалось до 10.Рамки в перетопку.

Вот так и обошлись ему 10 пакетов по ну очччень хорошей цене.Ну и меда с них также поимел проплясав вокруг них ввесь сезон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Виктор1992 сказал:

Здраствуйте, подскажите пожалуйста покупал ли кто-то пчелопакеты вот в этого человека, фото прикрепил, его  Ф.И.(Стаховский Олександр)!!!

Хочу на весну заказать, так как говорит что везут сами своим транспортом по маршруту, и цена хорошая как бы,  доставка бесплатно.Вот заинтересовало. Только вот момент в том что просит предоплату 100 грн за каждый пчелопакет. Вроде бы  всё правильно предоплату брать нужно, я все прекрасно понимаю. Ну вот ради интереса может кто-то покупал,  и даст точную информацию!Заранее спасибо . 

blob.png

Скільки вам потрібно пакетів? Краще вже купити у когось з форумчан, які дорожуть своїм ім"ям і вже не один рік продають пакети. Хай буде дороще, зато добрі будуть пакети. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Yaroslav сказал:

Скільки вам потрібно пакетів? Краще вже купити у когось з форумчан, які дорожуть своїм ім"ям і вже не один рік продають пакети. Хай буде дороще, зато добрі будуть пакети. 

30 шт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Виктор1992 сказал:

Здраствуйте, подскажите пожалуйста покупал ли кто-то пчелопакеты вот в этого человека, фото прикрепил, его  Ф.И.(Стаховский Олександр)!!!

Хочу на весну заказать, так как говорит что везут сами своим транспортом по маршруту, и цена хорошая как бы,  доставка бесплатно.Вот заинтересовало. Только вот момент в том что просит предоплату 100 грн за каждый пчелопакет. Вроде бы  всё правильно предоплату брать нужно, я все прекрасно понимаю. Ну вот ради интереса может кто-то покупал,  и даст точную информацию!Заранее спасибо . 

blob.png

В тюрмі часу вільного більш ніж достатньо, схеми дурити людей придумуються різноманітні. Надіюсь Ви мене зрозуміли що я хотів цим сказати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Укроп сказал:

В тюрмі часу вільного більш ніж достатньо, схеми дурити людей придумуються різноманітні. Надіюсь Ви мене зрозуміли що я хотів цим сказати?

так,Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Виктор1992 сказав:

Здраствуйте, подскажите пожалуйста покупал ли кто-то пчелопакеты вот в этого человека, фото прикрепил, его  Ф.И.(Стаховский Олександр)!!!

Хочу на весну заказать, так как говорит что везут сами своим транспортом по маршруту, и цена хорошая как бы,  доставка бесплатно.Вот заинтересовало. Только вот момент в том что просит предоплату 100 грн за каждый пчелопакет. Вроде бы  всё правильно предоплату брать нужно, я все прекрасно понимаю. Ну вот ради интереса может кто-то покупал,  и даст точную информацию!Заранее спасибо . 

blob.png

Якщо пограти трохи в Шерлока. 

Ось звідси зтянули фото: 

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/bdzholopaketi-IDz4w68.html 

Ось тут пробивається номер: 

https://ua.m2bomber.com/phone/0675956406 

Не шукайте халяви.

А ще, не в цілях реклами, купуйте в тих же форумчан, які давно на форумі, або які подають оголошення на форумі - тут мінімальні ризики, так як більшість турбується про репутацію. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы позвоните, и просто спросите, как он выводит маток на своей пасеке... И сразу Вам все станет ясно...Кидалы такую чушь начинают нести)))Или зачастую просто бросают трубку.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Triton сказал:

Вы позвоните, и просто спросите, как он выводит маток на своей пасеке... И сразу Вам все станет ясно...Кидалы такую чушь начинают нести)))Или зачастую просто бросают трубку.  

Вже дзвонив, замовив у нього сто пакетів, сказав що проплачу завдаток негайно по 200 гривень за пакет. Він від радості ледь співати не почав, але коли почав розпитувати що за порода, де бере ісходний матеріал, як він виводе маток, ну і все інше. То запал його відразу зник, почав заїкатись і мені так рахунок поки що для негайної проплати не прислав. Не схоже що зек, звичайний аферист

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може створити конкуренцію та замовити бодай 200 пакетів з предоплатою 300 грн?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щойно знову з ним розмовляв. Спочатку сказав що відпусте мені пакети коли почне цвісти акація, але коли я заперечив і сказав що в такий час пакети вже мають бути у нового власника то сказав що відпусте в початку квітня. На питання яким чином виводе маток? То відповів що природнім ройовим, сказав що вже в початку квітня в нього рояться бджоли. Так що шановні колеги всім нам ще треба вчитись і вчитись щоб наші бджолки роїтись починали ледь не зимою. На мої питання,довго думав з відповідю. Пообіцяв йому що негайно проплачу завдаток, і очікую від нього рахунок. Зараз вечір, пропоную всим Вам у кого є бажання подзвонити замовити пакетів ну і подіставати запитаннями. Треба негідника дістати так, щоб йому більше не хотілося дурити людей. Так що шановні колеги, давайте перебивайте мою пропозицію в сто пакетів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Укроп сказав:

Так що шановні колеги, давайте перебивайте мою пропозицію в сто пакетів

Так потихоньку и маток научите его выводить, селекцией займется, сверх ранними роевыми пчелами,   и может человек пасеку себе заведет, спрос же есть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Sanich сказал:

А ще, не в цілях реклами, купуйте в тих же форумчан, які давно на форумі, або які подають оголошення на форумі - тут мінімальні ризики, так як більшість турбується про репутацію. 

Мені форумчанин вуликів висилав на 11000 грн. Грощі перераховував коли вулики вже були дома (так склались обставини - не хотілось лишній раз їхати до райцентру і продавець повірив на слово, якби я не був форумчанином то 100% мені б ніхто не вислав без грошей. Тож згідний з Вами що на форумі безпечніше , 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

Щойно знову з ним розмовляв. Спочатку сказав що відпусте мені пакети коли почне цвісти акація, але коли я заперечив і сказав що в такий час пакети вже мають бути у нового власника то сказав що відпусте в початку квітня. На питання яким чином виводе маток? То відповів що природнім ройовим, сказав що вже в початку квітня в нього рояться бджоли. Так що шановні колеги всім нам ще треба вчитись і вчитись щоб наші бджолки роїтись починали ледь не зимою. На мої питання,довго думав з відповідю. Пообіцяв йому що негайно проплачу завдаток, і очікую від нього рахунок. Зараз вечір, пропоную всим Вам у кого є бажання подзвонити замовити пакетів ну і подіставати запитаннями. Треба негідника дістати так, щоб йому більше не хотілося дурити людей. Так що шановні колеги, давайте перебивайте мою пропозицію в сто пакетів

А ще проговоритись що працюєш у органах і на весну виходиш на пенсію і вирішив розширити пасіку. Нехай ссить кип'ятком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

А ще проговоритись що працюєш у органах і на весну виходиш на пенсію і вирішив розширити пасіку. Нехай ссить кип'ятком.

У нас кожен рік так збирають непоганий куш такі об'яви, думаю і на форумі є ті хто спокусився на "халву" просто признаватися хто ж буде.

Це аналогічно коли при здачі меду нагрівають на вазі, але у голові "ж здали по нормальній ціні і без документів".

Люблять у нас,  щоб побільше "халви" було і за це не потрібно було чимось розплатитися ось цим користувалися і ще довго будуть користуватися, тут головне пообіцяти побільше і красивіше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

То відповів що природнім ройовим, сказав що вже в початку квітня в нього рояться бджоли.

Ох, хачапури, так и у меня роятся в апреле. Правда не в начале, а в конце, но все равно. Только пожалуйста не пинайте ---пакетов я не продаю. А то что это обьявление развод так тут и до гадалки не нужно ходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І що, схоже на те, ніхто не вірить  в можливість що привезуть  весною пакети по 900гр?В цю хвилину я невірю в подібні чудеса, але що буде в травні 2019р?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Винодел сказал:

І що, схоже на те, ніхто не вірить  в можливість що привезуть  весною пакети по 900гр?В цю хвилину я невірю в подібні чудеса, але що буде в травні 2019р?

Тут проблема не є довіри, все повинно бути прозоро і зрозуміло. В цьому році допомагав знайомому продавати пакети, так звонили з Черкаської обл. і попередньо домовилися, а потім вони почали збивати ціну (хоча домовлялися про звичну ціну на той час 1.2 тис грн. за 4 розплоду) мотивуючи, що по оголошеннях з Закарпатської обл. можна дешево купити, відповідь була проста платіть і купуйте.

Більш з ними розмови не вів, але знаю, що вони проплатили завдаток і пакетів так і не отримали.

Аналогічно цього року заготовачі купували мед по 44-45 грн., типу брали аналізи, час проходив, а потім пропадали.

Доставка з наваром 200 грн., для мене десь на 15 травня ціна можлива, якщо погода складеться, попиту вже зараз зрозуміло, що не буде, а виробництво зросло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...