Перейти к содержанию

Пакети з пасіки miro


Рекомендуемые сообщения

В 25.11.2018 в 08:08, yurko сказав:

Я брав. Я хочу сказати. Хочу сказати багато, та не маю можливості багато набирати. Отже буду казати в декількох постах. Прошу вибачення в шановного товариства за це.

Я початківець. Це був мій перший сезон. По осені замовив у m?ro 20 пакетів карніки з умовою що тара буде його. За ціну домовилиь вирішити весною і якщо вона буде не захмарна, то візьму 30 пакетів. 

Далі буде. 

30 пакетів... - досить гарний початківець!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.11.2018 в 19:53, yurko сказав:

Точок стояв під Сквирою, а це ще 100 з добрим гаком від Києва.

То чого ж це ви, Юрію,  з Сквири перлися через Київ? На Любар чи Житомир - км на 150 коротше.:ah::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане @miro , то ще є у вас пакети?  Про якість їх мені не потрібно говорити - добре з ними знайомий. Хіба що ще Василь Гайдар колись мені подібне присилав... Тоді перейдемо в личку.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Пане @miro , то ще є у вас пакети?  Про якість їх мені не потрібно говорити - добре з ними знайомий. Хіба що ще Василь Гайдар колись мені подібне присилав... Тоді перейдемо в личку.:az:

звичайно для Вас є і буде:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, miro сказав:

звичайно для Вас є і буде:az:

:ay: Тоді переходжу в личку.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ДобровоЛ сказав:

То чого ж це ви, Юрію,  з Сквири перлися через Київ? На Любар чи Житомир - км на 150 коротше.:ah::IMHO:

Весною тої дороги не було.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Продам 60 бджолопакетів   на 300 рамку. 3+1 +1струс

Ціна: за чотири рамковий пакет 1400 грн.без тари,    1530 грн.з тарою.

НОВА ЦІНА 1300грн. з тарою та доставкою:)

Порода: карніка (70%), карпатка(30%)

Терміни: 06.05. - 10.05.2019 року.  

Умова продажу: Набір пакетів в присутності покупця. Тара, доставка згідно домовленості, вет. документи в наявності. 10% завдаток, можлива продажа малими партіями.

 

Регіон: Прикарпаття.

                                                                                                         УВАГА!!!

                                                                              Зміни станом на 05.03.2019року

залишилось 45 пакетів  на терміни: 6-10 травня ціна на ці числа 1300грн. з тарою, на 300 рамку. 3+1 +1струс. Порода: карніка (70%), карпатка(30%)

Умова продажу:  та сама.

тел.0971910619 Михайло

                                                                                                          УВАГА!!!

доставка пакетів на 06 травня за ціною 1300грн в м.Київ, грузовим автомобілем до пр. Перемоги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пакети за ціною, як за дарма з доставкою на хату:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доставка пакетів на 06 10 травня за ціною 1300грн(з тарою) в м.Київ, грузовим автомобілем до пр. Перемоги.

 

йде формування списку, пишіть про замовлення в приват, дякую:)

 

Ціна пакетів після 15 травня 1100грн. без тари, продаж з пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишається 20 пакетів :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Fri Nov 16 2018 в 17:04, miro сказал:

вчора вечером телефонував колега і питав чому я не вказав скільки меду я беру на тих добротних матках, то скажу лише одне я стою на пакетах, але в цьому році спробував піти на кочівлю на хвості, і з 16 хвостів на круг взяв 530кг =33кг(лише сонях:ah:), якщо хочуть можуть сказати ті хто бере пакети. Бджоли це любов і життя, а пакети це праця для результату, продажа це бізнес в якому враховано всі надії клієнта, це прагнення до кращих сподівань.

ну і як вам српоба?кочуєте далеко?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, igorstep сказав:

ну і як вам српоба?кочуєте далеко?

Спроба :ay:,по прямій трасі 10км, в знайомого в саду поставив, за парканом сотні гектарів соняшнику було.Погрузка займила до години часу, розгрузка трішки менше бо скати під васирвагу були виставлені у садку, магазини своєю "октавією" довіз, місце для наступних кочівель просто шикарне, там то гречка,то ріпак, а тепер сонях.Сонях фермер немає чим обробляти, тому обробка лише доки культура зросла до 50см., дальше кажуть вся надія на Бога, в цьому році результат урожаю їх приємно здивував, а саме бажане перевершено в багато процентів, а це означає, що фермер буде дальше сіяти сонях.І взагалі кочівля в мене ,це не вперше, це лише початок після перериву:).Мед оптом не здавав, я його оптом завдяки колезі продав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, miro сказал:

Спроба :ay:,по прямій трасі 10км, в знайомого в саду поставив, за парканом сотні гектарів соняшнику було.Погрузка займила до години часу, розгрузка трішки менше бо скати під васирвагу були виставлені у садку, магазини своєю "октавією" довіз, місце для наступних кочівель просто шикарне, там то гречка,то ріпак, а тепер сонях.Сонях фермер немає чим обробляти, тому обробка лише доки культура зросла до 50см., дальше кажуть вся надія на Бога, в цьому році результат урожаю їх приємно здивував, а саме бажане перевершено в багато процентів, а це означає, що фермер буде дальше сіяти сонях.І взагалі кочівля в мене ,це не вперше, це лише початок після перериву:).Мед оптом не здавав, я його оптом завдяки колезі продав.

Михайле.. я би цю подію не назвав кочівлею-просто переізд до медоносів .В моєму розумінні відстань+-,але жити з бджолами1.5місяці ,-ото є кочівля...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, igorstep сказав:

Михайле.. я би цю подію не назвав кочівлею-просто переізд до медоносів .В моєму розумінні відстань+-,але жити з бджолами1.5місяці ,-ото є кочівля...

Ви можете вважати,як завгодно, але поняття кочівля пасіки,"В моєму розумінні відстань+-,але жити з бджолами1.5місяці ,-ото є кочівля...,  не є обовязково ,як приклад наслідування чиємусь розумінню, тлумачення його  https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi3toLJwPngAhVnh4sKHd5lDCUQFjADegQIBxAB&url=https%3A%2F%2Fwww.marazm.org.ua%2Fdocument%2Ftermin%2Findex.php%3Ffile%3D%CF%E5%F0%E5%E2%E5%E7%E5%ED%ED%FF%20%28%EA%EE%F7%B3%E2%EB%FF%29%20%EF%E0%F1%B3%EA.txt&usg=AOvVaw3zUqIFLpkPiqYfp_cxxCT-

основа кочівлі це збір меду та пилку, а які умови ми при цьому долаємо,це інше питання і повязане воно з нашим бажанням організації роботи яку ми плануємо, а плани наші йдуть паралельно з можливостями, основа всьому це доцільність, я ж поки-що обмежений щодо планування роботи кочівлі пасіки в постійному режимі, причина тому основна робота.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишається 15 пакетів, станом на 12.03. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, miro сказав:

Залишається 15 пакетів, станом на 12.03. :)

:ay:. А то нам прогнозували, що пакетчики будуть рої ловити.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, davolodya сказав:

:ay:. А то нам прогнозували, що пакетчики будуть рої ловити.:)

здається  так  не буде !  Знаю що  Закарпаття  готує  пакети  за кордон!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, davolodya сказав:

:ay:. А то нам прогнозували, що пакетчики будуть рої ловити.:)

З пакетами нема проблем, ціну знизив це, як акція (всі ми любимо коли є знижка на товар, а ще коли він якісний), умова з доставкою, це попутньо.

Хлопці дзвонили помогти з продажею пакетів, бо кажуть в них хотіли на 1.05. за 900грн., тепер йдуть торги 1000грн. на 13.05..

Пакети цьогоріч радше будуть в минулорічній ціні, але багато хто здався паніці та домовився на невигідні умови, про це будуть жаліти.

Памятаймо про мого товариш якого я був цитував в іншій темі, як він необачно продавав пакети спершу дешево, а коли платили на 100-150грн.більше, то продавати вже не було чого, тож цінуймо свій товар, поважаймо нашого покупця і ми знайдемо золоту серединку в якій для обох вигода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишається 10 пакетів, станом на 14.03. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

завтра 15.03. обдзовонюватиму замовників пакетів:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я не записав номер одного замовника,тож якщо не телефонував, прошу перетелефонувати мені, дзвінок здійснював з 0986427902:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

щодо запиту які у тебе бджоли, тож нового відео не робив поділюсь старим, зауважте 2 квітня 6годин, без димаря, і головне вся бджола сіра:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Надаю дату та час доставки. інформація 23.04.2019р.

Доставка 8 10 травня з 6-00 до 8-00, місце розвантаження додатково буде вказано, орієнтовано біля комплексу Чайка, або на вїзді в Київ зі сторони Житомирської траси, що виходить на проспект Перемоги.:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пакети продано, в даній темі лише інформуватиму про проплати завдатку або-що інше відносно продажі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

звіт про завдаток станом на 06.05.2019р

оплачено:

Сергій           2шт     20% 480грн. без тари.     (Київ з доставкою)

Рустам         2шт     20% 520грн. з тарою       (Київ з доставкою)       + 1 пакет по акційній ціні

Саша             2шт      20% 520грн. з тарою      (Київ з доставкою)

Ігор                 2+1шт      20% 520грн. з тарою   (Київ з доставкою)

Микола         10шт    20% 3000грн. з тарою    (Київ з доставкою)

Леонід              7шт   20% 1820грн. з тарою     (Київ з доставкою)     +8 пакетів по акційній ціні

Кирило          5шт     20% 1310грн. з тарою     (Київ з доставкою)  

                                              

Марян         20шт    20% 4800 гнр з тарою   (Львів без доставки)

Ігор              1шт          20% 120 з тарою           (Львів без доставки)   +2 пакети по акційній ціні

Володя       3шт         20% 650    з тарою         (Львів без доставки)

 

Щиро дякую за своєчасне перечислення завдатку

 

доставка бджолопакетів 10.05.

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...