Перейти к содержанию

Пакети з пасіки miro


Рекомендуемые сообщения

Продовження.
Протягом зими я декілька разів цікавився станом зимівлі моїх бджіл, ціною, та пробував умовити пана Miro продати мені не 3+1, а 4. Перезимували добре, за 4 замість 3+1 Miro  відмовив (та я сильно і не наполягав), за ціну домовились трішки нижчу за середню на ринку, і я отримав можливість взяти не 20 а 30 пакетів. Ось тут мене очікував перший сюрприз. Без жодного натяку з моєї сторони, пан Miro, як оптовому покупцю, дає знижку від вже погодженої ціни.
Далі буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, yurko сказав:

Продовження.
Протягом зими я декілька разів цікавився станом зимівлі моїх бджіл, ціною, та пробував умовити пана Miro продати мені не 3+1, а 4. Перезимували добре, за 4 замість 3+1 Miro  відмовив (та я сильно і не наполягав), за ціну домовились трішки нижчу за середню на ринку, і я отримав можливість взяти не 20 а 30 пакетів. Ось тут мене очікував перший сюрприз. Без жодного натяку з моєї сторони, пан Miro, як оптовому покупцю, дає знижку від вже погодженої ціни.
Далі буде.

пане Юра дякую, знаю що не легко Вам зараз набирати текст, бажаю Вам сили і здоровя, вірю ,що Ви зможете в цьому сезоні знову розвивати свою пасіку, приємно мати справу з людьми слова, з людьми які своєю впевністью надихають, людьми в яких за плечами великий життєвий досвід.Всіх благ Вам, Ви сказали і зробили багато, дякую Вам за щирий відгук:wave:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовження.
Підійшов час їхати за пакетами, але обставини склалися так, що на все про все я міг виділити лише одну добу. В акурат доїхати, загрузитись та повернутись. Тому, всупереч всім порадам, попросив Miro спакувати пакети самому, без мене. Він ввійшов в мою скруту і погодився. Приїхав я в пообідню пору. Пакети очікували в затінку, стіл... але це інша історія. Планувалось перевезти їх на легковому прицепі в два поверхи. Miro підготовив стопку рейок та інструмент для закріплення пакетів. І вдвох з помічником і загрузив і закріпив так, що все доїхало без пригод майже 1000 км. І з них 100 по бувший дорозі. Причому все робили самі, а мене ганяли, щоб під ногами не путався. За роботу і рейки оплату взяти відмовився. Таким чином я вклався в відведену добу, і ранком розставив пакети по місцях та повідкривав льотки.
Далі буде.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, yurko сказав:

Продовження.
Підійшов час їхати за пакетами, але обставини склалися так, що на все про все я міг виділити лише одну добу. В акурат доїхати, загрузитись та повернутись. Тому, всупереч всім порадам, попросив Miro спакувати пакети самому, без мене. Він ввійшов в мою скруту і погодився. Приїхав я в пообідню пору. Пакети очікували в затінку, стіл... але це інша історія. Планувалось перевезти їх на легковому прицепі в два поверхи. Miro підготовив стопку рейок та інструмент для закріплення пакетів. І вдвох з помічником і загрузив і закріпив так, що все доїхало без пригод майже 1000 км. І з них 100 по бувший дорозі. Причому все робили самі, а мене ганяли, щоб під ногами не путався. За роботу і рейки оплату взяти відмовився. Таким чином я вклався в відведену добу, і ранком розставив пакети по місцях та повідкривав льотки.
Далі буде.
 

За добу проїхати  майже 2000км :blink: .Це по нашому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовження.

11 година тому, yurko сказав:

вдвох з помічником і загрузив і закріпив так, що все доїхало без пригод майже 1000 км. І з них 100 по бувший дорозі.

Краще один раз побачити, чим сто разів почути.

IMG-273d7f97adb21f5c3a33e0ce9a237d83-V.jpg

IMG-d0260ee24860cc8459f613c9c9291875-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, yurko сказав:

Продовження.
Підійшов час їхати за пакетами, але обставини склалися так, що на все про все я міг виділити лише одну добу. В акурат доїхати, загрузитись та повернутись. Тому, всупереч всім порадам, попросив Miro спакувати пакети самому, без мене. Він ввійшов в мою скруту і погодився. Приїхав я в пообідню пору. Пакети очікували в затінку, стіл... але це інша історія. Планувалось перевезти їх на легковому прицепі в два поверхи. Miro підготовив стопку рейок та інструмент для закріплення пакетів. І вдвох з помічником і загрузив і закріпив так, що все доїхало без пригод майже 1000 км. І з них 100 по бувший дорозі. Причому все робили самі, а мене ганяли, щоб під ногами не путався. За роботу і рейки оплату взяти відмовився. Таким чином я вклався в відведену добу, і ранком розставив пакети по місцях та повідкривав льотки.
Далі буде.
 

А мені в тій історії запамяталось , як Ви пропали із зони досяжності на декільканадцять днів, то я так собі мудрував думаю чого чоловік не зявляється на звязку , а виявилось, що є ще такі місця де сигнали мобільного недоходять, а мене цікавило , як там матки доїхали , а пан Юра каже та ви там стільки втрясли бджоли, що маток серед них найти то вже непроста задача:umora:, а трясли по тій причині,що пан Юра довірив пакування нам, а підвести не хотілось ,плюс ще марку треба тримати, напарник який помагав мені казав,що я його позбавив бажання торгувати пакетами, каже,  - як так більше віддати, а менше собі лишити:dntknw:, ось так получається, успіх не лише в словах, він ще і в підході до роботи. панe  @yurko щиро дякую за деталі нашої співпраці, виявлену довіру, яку Ви не лише в пакетах виявили, але з самого початку задекларували , щодо наміру купівлі бджолопакетів, а тут вже урок для багатьох, можливо в таких діях для іншої сторони являється мотивація для бездоганого виконання зообовязань.:az:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, yurko сказал:

що все доїхало без пригод майже 1000 км.

Прошу вибачення, але хочеться уточнити... від Львова до Харкова близько 1000км...

у вашому профілі згадується Київ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

55 хвилин тому, ромео сказав:

Прошу вибачення, але хочеться уточнити... від Львова до Харкова близько 1000км...

у вашому профілі згадується Київ...

від мене до пана Юри порядка буде 700 км ще + в сторону там де його пасіка, разом натягує 1000км, хоча 100км бездоріжя порою гірше 1000 км доброї дороги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Точок стояв під Сквирою, а це ще 100 з добрим гаком від Києва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовження.
За пару днів залагодив свої нагальні діла та й почав пересадку. Перше що кинулось в очі кількість бджіл. Вони були на кожній рамці в два три шари та ще й на ящику на одну рамку залишалось. Були б матки, то з двох пакетів можливо було б три якісних зробити. Да, матки. Вірніше їх пошук. Вже на третьому пакетів я зрозумів що це марина справа. В такому натовпі бджіл побачити матку можливо тільки випадково. В підсумку тільки в семи пакетах я знайшов матку. 
Під час пересадки я зрозумів чому @Miro не погодився продати мені 4 а не 3+1, бо в кожному пакетів він і так дав 4 рамки розплоду, а за кормову рамку зарахував смужку меду по під верх рамок.
З недоліків. Одна сім’я попалась лиха. Без диму до них не підходь і майже на кожному підході знаходили можливість ‘пригостити' мене. То у вухо через сітку, то в дірочку в штанах, пропалену іскрою, то в засаду сяде і дочекається роздягання, то ...
Далі буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, yurko сказав:

Продовження.
...... Одна сім’я попалась лиха. Без диму до них не підходь і майже на кожному підході знаходили можливість ‘пригостити' мене. То у вухо через сітку, то в дірочку в штанах, пропалену іскрою, то в засаду сяде і дочекається роздягання, то ...
Далі буде.

на 30 штук одна...., це не так вже і страшно, були б подзвонили я мав маток до кольору і вибору:umora:, одразу надіслав би був:), але побачив ,що Ви настільки пішли в самостійну роботу і при відсутності суші , а лише вощина була на розширення та медова база лише природній взяток, а на круг підняли з пакета ого, та ще на природньому взятку.... стільки..., то скажу, як для початківця це є дуже гарний результат, і головне за весь час жодних нарікань, лише спрямована праця на досягнення мети.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, miro сказав:

були б подзвонили я мав маток до кольору і вибору:umora:, одразу надіслав би був:)

Та ні. То вони лихі в порівнянні з іншими, а в порівнянні з місцевими - ягнята. Відкрив дмухнув поверх рамок тай працюй. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  •  
  • 10 часов назад, yurko сказал:

    З недоліків. Одна сім’я попалась лиха. Без диму до них не підходь і майже на кожному підході знаходили можливість ‘пригостити' мене. То у вухо через сітку, то в дірочку в штанах, пропалену іскрою, то в засаду сяде і дочекається роздягання, то ...

    Хіба, то зле, якщо десь там вжалить;). Це ж на здоров"я:ay:. Ну що вам сказати, трутні, як ті шпіони літають, п. Михайлові вже той процес вашко контролювати. Диверсанти, вони всюди деверсанти, завжди лишуть після себе слід:IMHO: :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовження.
Ну і результати роботи і моєї і пакетів. При оцінці не забувайте що я початківець, а отже зробив усі помилки, які має зробити початківець і суші в мене не було від слова зовсім. Розширення тільки вощиною.
Мед.
700 з гаком кіл. очікують ціни.
100 з гаком кіл. роздані родичам, сусідам, знайомим.
100 з гаком кіл. стоять в рамках, як НЗ.
Розділити по сортах не зміг. Все перемішано.
Сім’ї.
Вийшло 4 роя. Два зловив, а двоє навіть не бачив. В зиму пішли в пополамі сильні/слабкі сім'ї. Як перезимують весною взнаю.
Стопки корпусів з сушою  на слідуючий сезон милують око. 
Далі  НЕ буде. Все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, yurko сказал:

Вийшло 4 роя.

З пакетів? :blink: Це ж який у них був вибуховий старт...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Невже  й досі не продані пакети?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Винодел сказав:

Невже  й досі не продані пакети?

ще ні, було два покупці але тут справа була ,що мені треба відправляти почтою, я ж кажу ,якщо приїхати до мене то немає питань я спакую і допоможу відвезти до перевізника, я нехочу мати справи з перевізником де в мене немає впевненості про відповідну доставку.Також дзвонять і торгуються, а я ще до торгу не зізрів, тобто хочу продати як заявлено:ah:, хоча ближче до весни можна буде вже більш впевненим бути, тобто відстоювати до йоти заявлену ціну, чи ж піти на зустріч торгу:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Джаз сказав:

З пакетів? :blink: Це ж який у них був вибуховий старт...

причини могли бути різні, але мені важко відповісти:dntknw:, цього року на яблуні літом не дивився:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевне треба подумати про акцію, типу хто купить до 12.12.2018 для того скидка 3%:hmm:, а шо це майже 100 доларів:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, miro сказал:

Напевне треба подумати про акцію, типу хто купить до 12.12.2018 для того скидка 3%:hmm:, а шо це майже 100 доларів:)

Не спішіть і не будьте такими добрими!:af: Якщо б ви поставили ціну у доларах, тоді так. Передноворічна акція була б доречна. Долар росте, гривня падає. Отже ваші пакети з кождним днем в ціні падають.

В близькому часі також напевно виставлю на продаж  пакети.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 29.11.2018 в 09:26, Yaroslav сказал:

Не спішіть і не будьте такими добрими!:af: Якщо б ви поставили ціну у доларах, тоді так. Передноворічна акція була б доречна. Долар росте, гривня падає. Отже ваші пакети з кождним днем в ціні падають.

В близькому часі також напевно виставлю на продаж  пакети.:hi:

Доброго вечора, то  як там справи, пане  Михайло, пакети продані чи ні,:hmm: може акція буде?:umora:

Цікавлюсь бо минулорічний покупець так поміг з рекламою, що я вже готовий їхати за півтори тисячі кілометрів.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Николай S сказал:

Доброго вечора, то  як там справи, пане  Михайло, пакети продані чи ні,:hmm: може акція буде?:umora:

Цікавлюсь бо минулорічний покупець так поміг з рекламою, що я вже готовий їхати за півтори тисячі кілометрів.:hmm:

Таж ніби договорились, ціна пакета +-50 дол.+5 дол. за бренд (ім"я):). За рахунок кредиту, який Україна отримала, гривня стоїть на місці твердо. Світова практика показує, що акції новорічні це не зле. Можливо це закономірність у Європі чи в Америці:ole_ole:, а що заважає це робити  в Україні:hmm:п. Миколо акція триває лише певний час:hmm::hi::hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.11.2018 в 19:47, miro сказал:

від мене до пана Юри порядка буде 700 км ще + в сторону там де його пасіка, разом натягує 1000км, хоча 100км бездоріжя порою гірше 1000 км доброї дороги.

 

В 26.11.2018 в 19:53, yurko сказал:

Точок стояв під Сквирою, а це ще 100 з добрим гаком від Києва.

Ну нету там 1000км 

1000км - это Харьков а не Сквира на которую и ехать то надо с Житомира

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, avg сказав:

 

Ну нету там 1000км 

1000км - это Харьков а не Сквира на которую и ехать то надо с Житомира

 

нижче пан Юра пише 100км з гаком, від мене до нього 700+100 з гаком, назвав це 1000,хоча тих 100 з гаком ще гірші аніж ті 700км, це для Вас сутєво, думаю наміру ні в кого немає міряти лінійкою.

В 26.11.2018 в 19:53, yurko сказав:

Точок стояв під Сквирою, а це ще 100 з добрим гаком від Києва.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сквира-Бибрка-540 км ну никак не 700+100 и это еще самый дальний маршрут по основной трассе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...