Перейти к содержанию

Пакети з пасіки miro


Рекомендуемые сообщения

Продам 60 бджолопакетів   на 300 рамку. 3+1 +1струс

Ціна: за чотири рамковий пакет 1400 грн.без тари,    1530 грн.з тарою.

НОВА ЦІНА 1300грн. з тарою та доставкою:)

Порода: карніка (70%), карпатка(30%)

Терміни: 06.05. - 10.05.2019 року.  

Умова продажу: Набір пакетів в присутності покупця. Тара, доставка згідно домовленості, вет. документи в наявності. 10% завдаток, можлива продажа малими партіями.

 

Регіон: Прикарпаття.

                                                                                                         УВАГА!!!

                                                                              Зміни станом на 05.03.2019року

залишилось 45 пакетів  на терміни: 6-10 травня ціна на ці числа 1300грн. з тарою, на 300 рамку. 3+1 +1струс. Порода: карніка (70%), карпатка(30%)

Умова продажу:  та сама.

тел.0971910619 Михайло

                                                                                                          УВАГА!!!

доставка пакетів на 06 травня за ціною 1300грн в м.Київ, грузовим автомобілем до пр. Перемоги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

може бракне два пакети ,то готовий довезти.,з дозволу Міро...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.11.2018 в 22:54, igorstep сказал:

може бракне два пакети ,то готовий довезти.,з дозволу Міро...

А що решту вже продали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Серж 82 сказал:

А що решту вже продали?

Не в обіду автору теми, я так написав , тому що, десь два тижні назад дзвоне до мене якийсь дядько  з тих краів де живе Міро і дуже наполегливо хотів купити два пакети,але зараз і вже. /хоче поміняти маток/.Я йому відмовив-нехай чекає весни, а там буде видно що і як.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купляв в автора теми в минулому році пакети,дуже задоволений,наповнення пакета і розплід дуже добрий.Дуже дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, shpak сказал:

Купляв в автора теми в минулому році пакети,дуже задоволений,наповнення пакета і розплід дуже добрий.Дуже дякую.

а я брав маток,коли місцевий "гуру"підвів,якість на висоті.І головне людина слова.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, igorstep сказал:

десь два тижні назад дзвоне до мене якийсь дядько  з тих краів де живе Міро і дуже наполегливо хотів купити два пакети,але зараз і вже. /хоче поміняти маток/.Я йому відмовив-нехай чекає весни, а там буде видно що і як.

Вот и прекрасно, услужите miro бакфастом для карніка -карпатка в той месности :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

28 хвилин тому, Komissar60 сказав:

Вот и прекрасно, услужите miro бакфастом для карніка -карпатка в той месности :).

У городі бузина, а в Києві дядько... 

Для чого ви це приліпили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Komissar60 сказал:

Вот и прекрасно, услужите miro бакфастом для карніка -карпатка в той месности :).

:IMHO::blink::at::ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, dust сказал:

 

У городі бузина, а в Києві дядько... 

Для чого ви це приліпили?

Так пакеты если поедут в месность к miro, то логично что трут бакфаста будет летать , какраз для смешивания с карника - карпатка, логично ведь. Вот это да и есть ".бузина ".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ви справжній диверсант !

А що з диверсантами роблять ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, dust сказал:

Та ви справжній диверсант !

В нас більшість на форумі деверсанти :IMHO:;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пакети стараюсь формувати на віддачу, тобто щоб людина отримала сподіване, правило стандарту 3+1, це радше страховка, а от дати більше за правило , це основа для співпраці, бджола на матках від провідних матководів, на разі розголосу не підлягає, а і основне купівля партії 50 пакетів, лопата для вигрібання меду йде безоплатно, лопата згідно ГОСТу:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, miro сказав:

лопата згідно ГОСТу:)

а молоток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, gardener сказав:

а молоток?

нема потреби, все сіро:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

стараюсь з @Yaroslav тримати одну марку, тобто один гатунок, тому в попередніх роках наші пакети просто обговорюють , як від одного продавця, бо дотримання вимог однакове, а покупці задоволені результатом.

П.С. правда я вважаю ,що мої бджоли дальше літають ніж його.....:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А це вже цікавіше - поділіться , як вдається тримати  один гатунок.

Бо диверсанти так і шастають :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відносно запитів, щодо відправки пакетів нічним експресом, чи іншим відправником, повідомляю наперед, пересилки здійснювати не буду,  оскільки таке я б міг зробити за присутності покупця, щоб той переконався в дотримані умов формування пакету, та загального стану в цілому. Тож якщо буде покупець на місці я можу йому помогти у відправці, а саме надати свій грузовий транспорт (газель, чи інший ) до місця де знаходиться перевізник. Тому якщо покупець прибуде до мене ЖД, чи легковиком, він прийме участь у формуванні пакетів і відправці, а так відправка повністью покладається на покупця і притензій немає бути.Ось так я погоджусь:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, miro сказал:

Відносно запитів, щодо відправки пакетів нічним експресом, чи іншим відправником, повідомляю наперед, пересилки здійснювати не буду,  оскільки таке я б міг зробити за присутності покупця, щоб той переконався в дотримані умов формування пакету, та загального стану в цілому. Тож якщо буде покупець на місці я можу йому помогти у відправці, а саме надати свій грузовий транспорт (газель, чи інший ) до місця де знаходиться перевізник. Тому якщо покупець прибуде до мене ЖД, чи легковиком, він прийме участь у формуванні пакетів і відправці, а так відправка повністью покладається на покупця і притензій немає бути.Ось так я погоджусь:)

Все правильно, хай бачить, що купляє. Щоб потім не було претензій. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, miro сказал:

П.С. правда я вважаю ,що мої бджоли дальше літають ніж його.....:umora:

П.С. я вот своїм мусів льотки більші сверлити, бо з відрами, з медом  ледве  влізали...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відносно бджоломаток які пропонуються в бджолопакетах:

  • Карніка (вивід від ІО )  F1           Пернер х Пернер        25 шт.         матковод    Богдан Болюбаш

                                                                          Пехакер х Пернер     10шт.          матковод     Богдан Болюбаш   

                                                                          Пернер х Пернер        5шт.            матковод      Огоновський Ярослав ( ІО від Богдана Болюбаш)   

  • Карпатка       F1                               лінія       Галичанка   15шт.          матковод      Богдан Болюбаш

                                                                          лінія     Вучкова           5шт.            матковод       Ігор Викович  ( ІО від Плиски Михайло )

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.11.2018 в 21:19, Komissar60 сказав:

Вот и прекрасно, услужите miro бакфастом для карніка -карпатка в той месности :).

ненадо, в нас на форумі є матковод який вже раз "услужив":umora:, більше послуг ненадо:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вчора вечером телефонував колега і питав чому я не вказав скільки меду я беру на тих добротних матках, то скажу лише одне я стою на пакетах, але в цьому році спробував піти на кочівлю на хвості, і з 16 хвостів на круг взяв 530кг =33кг(лише сонях:ah:), якщо хочуть можуть сказати ті хто бере пакети. Бджоли це любов і життя, а пакети це праця для результату, продажа це бізнес в якому враховано всі надії клієнта, це прагнення до кращих сподівань.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 16.11.2018 в 17:04, miro сказав:

якщо хочуть можуть сказати ті хто бере пакети

Я брав. Я хочу сказати. Хочу сказати багато, та не маю можливості багато набирати. Отже буду казати в декількох постах. Прошу вибачення в шановного товариства за це.

Я початківець. Це був мій перший сезон. По осені замовив у m?ro 20 пакетів карніки з умовою що тара буде його. За ціну домовилиь вирішити весною і якщо вона буде не захмарна, то візьму 30 пакетів. 

Далі буде. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заінтригували... що далі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...