Перейти к содержанию

Розмір пасіки: кількість\рентабельність\навантаження


Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, larson сказал:

точно, я сплутав поняття, а якщо конкретно проінтенсифікацію, та ж відкачка методом накопичення з подальшим попереднім підігрівом, розтягується в часі, витрачається менше людиногодин на кг виробленої продукції( це навскидку)

от як би ще при цьому бджоли принесли більше меду (в перерахунку на 1 бджолосімю)......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, yurasaver сказал:

принесли більше меду (в перерахунку на 1 бджолосімю)......

не на одну сім*ю а на одну обслуговувану одиницю до якої пасічник робить підход, так що як не крути а все одно виходять людиногодини на кілограм виробленої продукції, тобто в павільйоні менше переходів і швидше обслуговування чим коли вулики в тій же кількості розміщені на великцй території    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, охотник пчел сказал:

Народ давайте конкретні цифри хто скільки думае треба зараз тримати сімей щоб достойно жити.,....

На міг погляд все залежить від напрямку пасіки, якщо я ставлю основну ставку на акацію та липу кочуючи в межах свого району то тієї сотні сімей що маю сьогодні  мені маловато,   збільшення  пасіки  стримує лише запас суші, буду пробувати збільшити до півтори сотні а там побачим де вузьки місця..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

стримує лише запас суші,

Знаю де можна купить 900 рам на 145 вiдбудованих i 600 навощених 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні Ви тільки плануєте по 500 сімей,  а експортери вже готові до Ваших планів сьогодні (35грн/кг). А яка буде ціна коли здійсіняться Ваші плани і уявити тяжко.:hmm:

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

На міг погляд все залежить від напрямку пасіки, якщо я ставлю основну ставку на акацію та липу кочуючи в межах свого району то тієї сотні сімей що маю сьогодні  мені маловато,   збільшення  пасіки  стримує лише запас суші, буду пробувати збільшити до півтори сотні а там побачим де вузьки місця..... 

Після півтора сотні іде як по маслу. Думаю Ви не спинетесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

Знаю де можна купить 900 рам на 145 вiдбудованих i 600 навощених 

Дякую, тут затримка не за мною, кожен сезон маю не використаний  запас, на сьогодні залишилось пофарбувати 100 новеньких копусів та навощити по вже натянутій проволоці 2000 рам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, В.Ю.А. сказал:

Шановні Ви тільки плануєте по 500 сімей,  а експортери вже готові до Ваших планів сьогодні (35грн/кг). А яка буде ціна коли здійсіняться Ваші плани і уявити тяжко.:hmm:

Вони про це,ще не думали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, a.g. сказав:

Было даже такое явление, как кондитерские шоп-туры из стран западной Европы затариться шоколадом.

5MaximMirovich.jpg

Под промышленниками я подразумевал частников, производящих продукцию для получения прибыли. Чем занимались колхозные - неведомо, наверное внедрением ленинизма. У них была норма, утвержденная КПСС - 140 семей на человека. Это даже не промпасека, а целый холдинг. 

Візьміть книгу по бджільництва "Пасіка, бджоли, мед" ,автор М.Шевчук,видавництва 2016 року,відкрите стор.209-215 і почитайте,що норма нарізати на пасічника,який працює круглий рік без помічника складає85-100 сімей.Так воно і було.Пусті полиці в магазинах стали після " перебудови" М.С.Горбачова.Я не буду сперечатися чи переконувати в чомусь ,але і при СРСР не все було погано, а багатьом базікалам треба попрацювати над собою перед тим,як вправляти мізки дідам.

 ,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Данные ооооочень старые, но все же.

Цитата: Первая в истории Аргентины обязательная регистрация пчеловодов была начата в середине 2001 г. До этого статистические данные по отрасли носили оценочный характер. К январю с.г. было зарегистрировано 6.335 пчеловодов, которым в общей сложности принадлежало 1,1 млн. пчелиных семей. Из этих данных следует, что «средний» аргентинский пчеловод является владельцем 170 пчелосемей. Однако это еще не окончательные данные, поскольку многие пчеловоды воздерживаются от регистрации. В предыдущие годы официальные источники оценивали их численность в 14 тыс. человек, а количество пчелосемей - в 2,8 млн. (200/чел)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, В.Ю.А. сказав:

Шановні Ви тільки плануєте по 500 сімей,  а експортери вже готові до Ваших планів сьогодні (35грн/кг). А яка буде ціна коли здійсіняться Ваші плани і уявити тяжко.:hmm:

Поки плани здійснюється, то експортери розбіжаться, адже збільшення пасіки потребують грошей,а тому "халявного" меду не буде.Доведеться нашим промисловикам працювати напряму з імпортерами.Може я до того і не доживу, але дуже хочу побачити як 1 людина без сторонньої допомоги утримає 400 чи 500 бджолосімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Віктор60 сказал:

Може я до того і не доживу, але дуже хочу побачити як 1 людина без сторонньої допомоги утримає 400 чи 500 бджолосімей.

це ви побачите буквально наступного року в ютубі, просто треба трішки почекать, на сьогодні вже в вощина на 400 сімей куплена, плани наполеонівські

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, larson сказал:

це ви побачите буквально наступного року в ютубі, просто треба трішки почекать, на сьогодні вже в вощина на 400 сімей куплена, плани наполеонівські

Фінансово все має межу. Пасічники це як то й поїзд, що набрав ходу і різко зупинитися не може. Весна 2019 р. буде рух по інерції і розширюватися ще будуть, а далі хто нерозрахував "паливо" очікує різкий етап зупинки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вощина не у мене, бо ще подумаєте що то я розширююсь:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Фінансово все має межу. Пасічники це як то й поїзд, що набрав ходу і різко зупинитися не може. Весна 2019 р. буде рух по інерції і розширюватися ще будуть, а далі хто нерозрахував "паливо" очікує різкий етап зупинки.

Може виявитися, що по 1,5 дол. не так уже й не невигідно продавати мед, то ще й не те буде. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

то ще й не те буде

о, вірус Бомбуса живе і розмножується:umora:, один я спокійний як двері:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жаліеться мені донька(старша) на ... . Пригадав чому мене навчили в"альма матері"(дещо намертво в'їдаеться в пам'ять)" -Ніколи не бувае так погано щоб небуло ще гірше" . Запам'ятала мої слова і прислідуючому намаганні пожалітись(вплинути на ситуацію) випередила мене : "Да, да батьку  знаю що ніколи..." . Хто потребуе слів втіхи-телефонуйте ... як зможу . Декому допомогае, тимчасово, стати оптимістом.

В одного з моїх улюблених письменників(Олександра Івановича Купріна) є невелике оповідання(назви не пам'ятаю) як вони з товаришем  спустилися в шахту Юзовки , просто на єкскурсію, набратись нових відчуттів, в "гущу народа", нових творчих ідей. Побули вони недовго, робочу смену і коли піднялись на поверхню, "світ божий"- життя заграло для них новими яркими фарбами. І зразу ж  придумався новий(а може і ні ) способ лікування невдоволенності життям, "хандри", суиціідальних настроїв - в шахту їх. Зважте на те, що дореволюційна Юзівська шахта  то вам не сучасна ім. Засядька.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Фінансово все має межу. Пасічники це як то й поїзд, що набрав ходу і різко зупинитися не може. Весна 2019 р. буде рух по інерції і розширюватися ще будуть, а далі хто нерозрахував "паливо" очікує різкий етап зупинки.

Знову прогноз. Вже був прогноз від вас Володимир стосовно ціни на мед але не зовсім точний. Тепер в хід пішли пакети. Ринок пакетів обвалиться ніхто нічого не буде купляти. Більше конкретики, цифри, причини чи то так народний прогноз.

Наступними по прогнозу мабуть будуть матководи з їхніми матками оскільки пакети не будуть купувати той матки не  будуть потрібні.

Дальше настануть тяжкі часи для виробників і продавців бджолярського реманенту, вощини. Бджіл стане так багато що нектару із медоносів ледь буде вистачати для підтримуючого взятку. Товарного меду не буде. Експортери меду поріжуть свої заводи на метал. Загалом є над чим задуматись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mary@sko сказав:

Вже був прогноз від вас Володимир стосовно ціни на мед але не зовсім точний.

Хто хотів бачити точне - той побачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mary@sko сказал:

Знову прогноз. Вже був прогноз від вас Володимир стосовно ціни на мед але не зовсім точний. Тепер в хід пішли пакети. Ринок пакетів обвалиться ніхто нічого не буде купляти. Більше конкретики, цифри, причини чи то так народний прогноз.

Наступними по прогнозу мабуть будуть матководи з їхніми матками оскільки пакети не будуть купувати той матки не  будуть потрібні.

Дальше настануть тяжкі часи для виробників і продавців бджолярського реманенту, вощини. Бджіл стане так багато що нектару із медоносів ледь буде вистачати для підтримуючого взятку. Товарного меду не буде. Експортери меду поріжуть свої заводи на метал. Загалом є над чим задуматись.

Вже не раз повторював не лінуйтесь знайти і процитивувати, у мене все зійшлося, а більшості така інформація непотрібна.

Все має пояснення, кому потрібна ціна на пакети її можна порахувати, уже зараз, вона тісно пов'язано ціною меду і кількістю пасічників, що здали мед, а далі витрати і результати зимівлі вже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mary@sko сказал:

. Бджіл стане так багато що нектару із медоносів ледь буде вистачати для підтримуючого взятку. Товарного меду не буде

Протягом  10 років  в моєму районі  пасічників збільшилося  добряче , розміри пасік  50 - 100  сімей . Але є й такі  що весною купували пакети -- в серпні  продали  все ,

не отримавши  очікуваного . Пасічники  зі стажем  в  основному  в нас  продають  бджіл , а  не  розширяються . Особисто я прагну  низької  собівартості продукції  , щоб

мати  + при любій ціні закупки . Розмір пасіки має  відповідати  моливостям пасічника обслужити її з мінімумом найнятих рук.:IMHO:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У 2017 році був у Чехії запитував чому у Вас мало вуликів. На що мені старий чех бджоляр відповів. До 2004 року в нас теж було богато вуликів у кожного але зараз усе змінилося Чехи отримують субсидую на кожний вулик до 10 отримують по 450евро ось і рахуйте 4500 евро за десять вуликів в рік і ще компенсують усі  витрати (крім промислового обладненя) бджолярі сплачують тільки податок . А пенсія у Чехіі теж 500 евро. Тай більшість чехів тримають 10-20 вуликів. Тай каже ви теж колись до цього прийдете. 

20% бджолярів у чехії це промисловики в кого 300 і більше вуликів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Урош сказал:

У 2017 році був у Чехії запитував чому у Вас мало вуликів. На що мені старий чех бджоляр відповів. До 2004 року в нас теж було богато вуликів у кожного але зараз усе змінилося Чехи отримують субсидую на кожний вулик до 10 отримують по 450евро ось і рахуйте 4500 евро за десять вуликів в рік і ще компенсують усі  витрати (крім промислового обладненя) бджолярі сплачують тільки податок . А пенсія у Чехіі теж 500 евро. Тай більшість чехів тримають 10-20 вуликів. Тай каже ви теж колись до цього прийдете. 

20% бджолярів у чехії це промисловики в кого 300 і більше вуликів. 

до цього дійде, колись. Але це в дуже не близькому майбутньому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Урош сказал:

в кого 300 і більше вуликів

 

34 минуты назад, Олег8 сказал:

в дуже не близькому майбутньому.

глянув вашу інфу, не так вам і далеко до цього що написав Урош

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Олег8 сказал:

до цього дійде, колись. Але це в дуже не близькому майбутньому.

Наврядчи. Зовсім інші вхідні умови, в першу чергу масиви медоносів і кількість пасічників те ж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Розмір пасіки: кількість\рентабельність\навантаження

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...