Перейти к содержанию

Розмір пасіки: кількість\рентабельність\навантаження


Рекомендуемые сообщения

32 минуты назад, Иосифович сказал:

Не знаю как в Вашей местности, но в моей с 80 семей реально снять  до12т

И я снимаю)) 3; 4; 5 максимум.... всё время тоже до 12Т. вписываюсь. ))

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 12
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Иосифович сказал:

Не знаю как в Вашей местности, но в моей с 80 семей реально снять  до12т. Если здать даже по 40гр/кг ----хватит и на пеленки и на пирсинг. Но Поршака не купить, это точно. Увы.:umora:

При таких медосборах и умении на Поршак можете насобирать если курсы для пчеловодов организуете. После Вашего сообщения желающих будет очень много.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, В.Ю.А. сказал:

При таких медосборах и умении на Поршак можете насобирать если курсы для пчеловодов организуете. После Вашего сообщения желающих будет очень много.:ay:

Если будет много желающих значит пакетчики будут иметь работу.:umora: Тогда и мне, возможно, что-то перепадет --- типа спасибо.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Иосифович сказал:

Если будет много желающих значит пакетчики будут иметь работу.:umora: Тогда и мне, возможно, что-то перепадет --- типа спасибо.:az:

Так надо было написать что 12 тн это ещё и  с пакетов.  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так надо было написать что 12 тн это ещё и  с пакетов.  :umora:
Акації

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Якось десь була тема про оплату пасічника, але не зміг знайти. Лісництво пропонує обслуговувати пасіку, вірніше починати з нуля-до 50 сімей. Фінансування забезпечує. Скільки коштує така робота? На що орієнтуватись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, савд сказав:

Якось десь була тема про оплату пасічника, але не зміг знайти. Лісництво пропонує обслуговувати пасіку, вірніше починати з нуля-до 50 сімей. Фінансування забезпечує. Скільки коштує така робота? На що орієнтуватись?

10 тис. грн. місяць

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, mary@sko сказал:

10 тис. грн. місяць

Це дуже багате лісництво... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 years later...
7 годин тому, Николай77 сказав:

Ну це майже як з медом. Ті хто саме більше кричать не здавати поки не має ціни давно здали. Так і з пакетами саме більше кричать не розширятись ті хто буде. І дійсно при ціні пакетів яка може бути в цьому році а це 600-700грн. :IMHO:То багато хто може ризикнути. Як намене то краще вже в пакети по такій ціні вкластися чим криптовалюту. Всеж стабільність:umora:

Нащо ті пакети? Для розширення на перспективу вистачить по 1 р розплоду +1кормова з бджолами + маточник + 1 суші + 7 вощин в травні. В червні перевірив обліт, обробив від кліща і до вересня забув за їх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Cfif сказав:

Хто ж їх їм дасть??? Ну звісно... Тепер будуть більше працювати за менші гроші.))

Один служить. Літом залились на першому взятку, другий не було кому носити, взимку від мишей постраждали. Там не до розширення.лнгл

Один продав з 100+ до 30+.

Один десь 25% продав, забив на бджіл і щось в нього по сезону не пішло.

В мене і ще одного-двох кількість +/- стабільна.

І одного ''розбивають''....

Це ті історія що я знаю. З пасіки живу тільки я інші можуть сміливо забити на бджільництво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Николай77 сказав:

Це просто приклад. Як на мене пасічнику потрібно зрозуміти що щоб мати достойний дохід потрібно дійсно пахати а не мріяти що хтось за нього щось зробить і він продасть мед як тут на форумі люблять виставляти баночки з медом з ціниками з Німетчини,Італії і т.д. 

Так, за 17 тис. Грн 1 найманий працівник пасіку в 300 сімей не обслужить:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, yu1986ra сказав:

Так, за 17 тис. Грн 1 найманий працівник пасіку в 300 сімей не обслужить:rofl:

Причому тут найманий працівник. Це Ваша чи моя зарплата як пасічнику. Хоча взята як середня за 2023 рік що значно завищено як для сільського господарста. Тобто може бути ще менше.  Хоча якщо оформити все офіціціно то зарплату будуть показувати мінімальну, мед записувати по родичам щоб неплатити податки і т.д. тобто красти у держави, і кожен раз когось звинувачувати в своїх проблемах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Николай77 сказав:

А Ви не задумувались чого одні з заробітків з Польщі, Німетчини  в т.д купують машини, квартири і т.д, а інші голожопі. Бо перші мають три Г а інші ще працюють як при совку, що їм хтось завжди щось винен. А от наш пасічник,як колгоспний йому подавай безкоштовний цукор, бензин, до нього повині приїхати по мед і на колінах благати здати мед по 3 у.е. а він не проти ще вкрасти. 

Не ліпіть совок туди, куди він не має відношення.  От наприклад була ціна на мед 65 грн кіло. Потім ціна впала до 50. І нам продвигать і промивають мізки, що ціни не буде і звикайте до даної ціни і працюйте більше. А потім ціна впала до 43 і такий же чос... Скоро стане 35 і мооооже колись зовсім 25. Що ви предлагаєте? Мало того, що мій прибуток впав майже в два рази, то треба вкладувать в розширення пасіки? Ви мабуть експортер???? Ну, ну... Та ніхто мені нічого не винен.

Просто за кордоном платять достойну зарплату працівнику, а не гребуть все собі і вважають працівника за раба, щоб йому хватало на хліб, а ще не крадуть в такій кількості і не вивозять за кордон.

Розкажіть це полякам, що треба більше працювати, раз зашло дешеве иукраїнське зерно з Українию Ті швидко рішили розібратися, а не працювати в два рази більше.

Пардон, Николай , прочитали, що я написав і йдіть собі.... Нічого про совок мені писати, доказувати щось, про сахар, бензин, воші та кліща....:umora:

  • Подобається 4
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ПчОла сказав:

Просто за кордоном платять достойну зарплату працівнику, а не гребуть все собі і вважають працівника за раба, щоб йому хватало на хліб, а ще не крадуть в такій кількості і не вивозять за кордон.

Тому там є середній клас , який не лінується і працює, а не багаті та жебраки як у нас.:hi::hi::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ПчОла сказав:

Тому там є середній клас , який не лінується і працює, а не багаті та жебраки як у нас.:hi::hi::hi:

Напевно ви пропрацювали років 10 за кордоном, інтересно де? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, ПчОла сказав:

Тому там є середній клас , який не лінується і працює, а не багаті та жебраки як у нас.:hi::hi::hi:

Не треба усіх судити по собі, це неправильно. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Николай77 сказал:

Хоча якщо оформити все офіціціно то зарплату будуть показувати мінімальну, мед записувати по родичам щоб неплатити податки і т.д. тобто красти у держави, і кожен раз когось звинувачувати в своїх проблемах.

І з якого це дива ти нас усіх скопом в крадії записуєш? Ти слушайно не із податкової будеш?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Николай77 сказал:

А Ви не задумувались чого одні з заробітків з Польщі, Німетчини  в т.д купують машини, квартири і т.д, а інші голожопі. Бо перші мають три Г а інші ще працюють як при совку, що їм хтось завжди щось винен. А от наш пасічник,як колгоспний йому подавай безкоштовний цукор, бензин, до нього повині приїхати по мед і на колінах благати здати мед по 3 у.е. а він не проти ще вкрасти. 

З трьома г сил вистачить хіба що на ліки, а на квартири і машини мабуть ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

16 хвилин тому, Гурович сказав:

З трьома г сил вистачить хіба що на ліки, а на квартири і машини мабуть ні.

Так ви з початку зпробуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Гурович сказав:

І з якого це дива ти нас усіх скопом в крадії записуєш? Ти слушайно не із податкової будеш?

Ні. А що я не так написав? Що при здачі меду мед розписується на родичів щоб неплатити податки? Чи ніхто не купляв/ продавав машину, квартиру,будинок по занищеній ціні щоб неплатити податки отримати субсидію і т.д. так що в першу чергу потрібно починати з себе, а не накогось кивати. Цікаво якщо б ви таке зробили в Польщі, Німетчині і т.д. щоб з Вами було?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Николай77 сказал:

Так ви з початку зпробуйте.

Та ні - спочатку спробуй сам, потім розкажеш які відчуття.

3 минуты назад, Николай77 сказал:

Ні. А що я не так написав? Що при здачі меду мед розписується на родичів щоб неплатити податки? Чи ніхто не купляв/ продавав машину, квартиру,будинок по занищеній ціні щоб неплатити податки отримати субсидію і т.д. так що в першу чергу потрібно починати з себе, а не накогось кивати.

От із себе і почни. і не треба на всіх кивати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Гурович сказав:

Та ні - спочатку спробуй сам, потім розкажеш які відчуття.

Мені на даний час це не потрібно. Так як працюю і вихідні проводжу на пасіці. Так сказати пасіка вихідного дня. Тобто мед не основний дохід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Николай77 сказал:

Мені на даний час це не потрібно. Так як працюю і вихідні проводжу на пасіці. Так сказати пасіка вихідного дня. Тобто мед не основний дохід.

Тобі, значить, не потрібно. А з чого ти взяв, що воно мені чи комусь ще потрібно? Три г не потрібні нікому. Здоров*я не купиш ні за які гроші. А при дурній роботі варіант працювати на аптеку дуже вірогідний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Гурович сказав:

Та ні - спочатку спробуй сам, потім розкажеш які відчуття.

От із себе і почни. і не треба на всіх кивати.

Не повірите але так і роблю. Чого і вам бажаю:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Николай77 сказал:

Не повірите але так і роблю. Чого і вам бажаю:az:

Удачі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Розмір пасіки: кількість\рентабельність\навантаження

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...