Перейти к содержанию

Розмір пасіки: кількість\рентабельність\навантаження


Рекомендуемые сообщения

34 минуты назад, larson сказал:

@Андрей Баскевич  не одобрив би цю мислю, він щита шо завівши 500 сімей можна дозволити собі все, ми йому вірим, морально його підтримуєм і держим за нього кулаки, все в нього вийде, от тільки дожить би коли він стане мільярдером здаючи нашим експортерам свій мед

Не смішіть))) я товаришую з пасічниками і по 500 і по 750 сімей,але вони не мільйонери.Так достаток гарний,але також постійно затрати.. з 50 сімей зовсім нічого не викрутить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я хочу щоб за 10 тон в мене  було не 15 а так само як в людей 25 тисяч. І купити не під Києвом халупу. А  нормальний будинок десь біля моря.в Одесі  скільки коштує?

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Точно, але мабуть за 15 &.:IMHO:Це у нас біля Києва .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Андрей Баскевич сказал:

Не смішіть))) я товаришую з пасічниками і по 500 і по 750 сімей,але вони не мільйонери.Так достаток гарний,але також постійно затрати.. з 50 сімей зовсім нічого не викрутить

500  сімей при такій ціні  на мед це мінімум щоби нормально жити.:IMHO:пройшли ті часи коли з 20 вуликів жили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, охотник пчел сказав:

А я хочу щоб за 10 тон в мене  було не 15 а так само як в людей 25 тисяч. І купити не під Києвом халупу. А  нормальний будинок десь біля моря.в Одесі  скільки коштує?

 

За 50 км від Києва маю в мальовничому селі Красна Слобідка неподалік річки 50 соток с/г. Міг би й продати під пасіку страждущим.Але точно не за мед за такою ціною.:az::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, охотник пчел сказал:

500  сімей при такій ціні  на мед це мінімум щоби нормально жити.:IMHO:пройшли ті часи коли з 20 вуликів жили.

Прошу з Вашого досвіду скільки потрібно людей для утримання такої пасіки і їхня ЗП.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

Прошу з Вашого досвіду скільки потрібно людей для утримання такої пасіки і їхня ЗП.....

Дивлячись який напрямок, я й сам зможу утримать 500. якщо кочувать на мед то сам 250максиимум

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

За 50 км від Києва маю в мальовничому селі Красна Слобідка неподалік річки 50 соток с/г. Міг би й продати під пасіку страждущим.Але точно не за мед з такою ціною.:az::umora:

Далекувато, давайте краще квартиру в Вас куплю в Києві,а Ви їдьте в село до бджілок:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай S сказал:

Прошу з Вашого досвіду скільки потрібно людей для утримання такої пасіки і їхня ЗП.....

В мене 300 тримаю вдвох з жінкою, особливо не напрягаюсь.обладнаня 10000 доларів, купляв коли мед був3-4 Дол кг. Щоб тримати 500  вдвох, то ще треба вложитися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, охотник пчел сказал:

500  сімей при такій ціні  на мед це мінімум щоби нормально жити.

Хтось і при 100 сімей нормально живе, а комусь і 500 замало..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Дмитрий 94 сказал:

Хтось і при 100 сімей нормально живе, а комусь і 500 замало..

Нормально це хоча 1000& в місяць на людину.:IMHO:і при цьому не дуже перероблятись:umora:допоки не відійдуть від нас ті трудяги старого закалу, які звикли працювати задурно , нормальної  европейської ціни на мед нам не бачити

  • Подобається 9
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, охотник пчел сказал:

Далекувато, давайте краще квартиру в Вас куплю в Києві,а Ви їдьте в село до бджілок:umora:

Вот так .  пчеловоды на цены мёда жалуются но при этом им как не квартиру в Киеве подавай так домик в Одессе у моря..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, охотник пчел сказал:

Нормально це хоча 1000& в місяць на людину.:IMHO:і при цьому не дуже перероблятись:umora:допоки не відійдуть від нас ті трудяги старого закалу, які звикли працювати задурно , нормальної  европейської ціни на мед нам не бачити

Вас і 1000 сімей не спасуть ні 2000

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не хотелось писать. Но у меня есть разные мысли по развитию пчеловодческой отрасли. и одна из них очень пессимистическая.   

Если коротко. то от постоянного загрязнения химией мы уже почти угробили или скоро угробим наш чёрнозём. В следствии будут потеряны дорогие рынки Европы и Америки. но если сельхоз производители свою загрязненную продукцию будут продавать в бедные страны так как кушать им хоть какое то зерно нужно  то мёд загрязненный бедные не купят(нету денег) а богатые откажутся. Вот такой апокалипсис вырисовывается с Китайской химией для нашего мёда.  сейчас Китай зарабатывает на химии а потом ему ещё и откроют дополнительный рынок мёда.  Надеюсь что я ошибаюсь и всё не так уж и страшно.

  • Подобається 14
  • Дякую 2
  • Сумно 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олег8 сказал:

Вас і 1000 сімей не спасуть ні 2000

Ну почему ?  человек попросил всего лишь  по 1 тысяче в месяц на двоих  то есть 24 тыс.дол   на год.  это же как нужно о не эффективно вести хозяйство что бы из 1000-2000 семей не заработать 24 тыс ?

2 часа назад, КАЕ сказал:

Потому что не покупаем,своего хватает.

Вы что уже в Европе ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну почему ?  человек попросил всего лишь  по 1 тысяче в месяц на двоих  то есть 24 тыс.дол   на год.  это же как нужно о не эффективно вести хозяйство что бы из 1000-2000 семей не заработать 24 тыс ?

Вы что уже в Европе ?

Как раз нет,сегодня выходной ,котел дровами растопил,газ экономлю,ищу телефон лесничества дрова прикупить.Все по нашему ,по Украински.На пенсии по экскурсиям не хожу.А увидели бы цену Европейскую на мед ,если бы они наш здесь продавали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Олег8 сказав:

Вас і 1000 сімей не спасуть ні 2000

чекати з неба мани небесної -також не вихід.ЯК каже мій батько -хто дбає той і має.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, охотник пчел сказал:

Зараз щоб розкачати до 1000 треба дуже добре вкластися, ну і наняти раб силу якої в нас нема. А Вас , Олег що спасе?? Дешевий мед? Ви заготовач? 

Кожного спасе праця. І мене сподіваюсь теж. А ви, як я розумію хочете щоби вас 20 вуликів кормили весь рік. Не було такого і не буде!

А на рахунок чи заготовач я чи ні, ну я вже казав.  Але скажу відверто, якби навіть був заготовачем, то мені би всі ці качелі з ціною точно були би не до душі. Я думаю, що тут у програші всі. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, охотник пчел сказал:

В мене 300 тримаю вдвох з жінкою, особливо не напрягаюсь.обладнаня 10000 доларів, купляв коли мед був3-4 Дол кг. Щоб тримати 500  вдвох, то ще треба вложитися

Який  запас суші тримаєте,  тобто  до якого    об"єму збільшується кожен вулик на ГВ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Николай S сказал:

Який  запас суші тримаєте,  тобто  до якого    об"єму збільшується кожен вулик на ГВ

Давайте це в другу тему Або в  пріват.

 

18 минут назад, Олег8 сказал:

Кожного спасе праця. І мене сподіваюсь теж. А ви, як я розумію хочете щоби вас 20 вуликів кормили весь рік. Не було такого і не буде!

А на рахунок чи заготовач я чи ні, ну я вже казав.  Але скажу відверто, якби навіть був заготовачем, то мені би всі ці качелі з ціною точно були би не до душі. Я думаю, що тут у програші всі. 

 

Хочу щоб 2 вулика кормило.:umora:а ще хочу щоб ціна була така як у всіх+- пару гривень, а не доларів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олег8 сказал:

. А ви, як я розумію хочете щоби вас 20 вуликів кормили весь рік. Не було такого і не буде!

 

 

Ну почему не было.

В советское время 20 семей = +- 1 тонна мёда = 3.5-5 тыс рублей.  за эти деньги можно было не только с шиком кормится но достойно жить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну почему не было.

В советское время 20 семей = +- 1 тонна мёда = 3.5-5 тыс рублей.  за эти деньги можно было не только с шиком кормится но достойно жить.

100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, охотник пчел сказал:

В мене 300 тримаю вдвох з жінкою, особливо не напрягаюсь

як купита бентлі, дайте знать, я за вас щиро порадію:az:

 

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Но у меня есть разные мысли по развитию пчеловодческой отрасли. и одна из них очень пессимистическая. 

в мене також, і не стільки від тих тез , які ви виклали в цьому пості, я їх і спростовувати не буду,  а по простій причині, те що у мене в бочках і те що на полицях супермаркетів дуже сильно відрізняється, тому ми завжди будем барахтаться в нижній ціновій категорії

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну почему не было.

В советское время 20 семей = +- 1 тонна мёда = 3.5-5 тыс рублей.  за эти деньги можно было не только с шиком кормится но достойно жить.

по 4 руб мед був. З того що я від старшого покоління знаю.

Але я вам скажу, що у нас по 50 кг з сім ї навіть і близько не було. Я думаю що 25 це самий максимум.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олег8 сказал:

по 4 руб мед був. З того що я від старшого покоління знаю.

Але я вам скажу, що у нас по 50 кг з сім ї навіть і близько не було. Я думаю що 25 це самий максимум.

Были года что в Каневе на одну семью только одной  акации по 50 кг качали. кто находил хорошие места брали до 100 кг на семью.  ну а на стационаре  без особых технологий 20-30 кг легко.  вот я и написал средние 50 кг.

  • Подобається 6
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Ну почему не было.

В советское время 20 семей = +- 1 тонна мёда = 3.5-5 тыс рублей.  за эти деньги можно было не только с шиком кормится но достойно жить.

Не у всех прошли фантомные боли от тоски по тех временах. :umora:  Это ж мечта бездельника - жить с 20 пчелосемей. 

Такое положение дел в пчеловодстве ссср и породило много странных подходов в методах пчеловождения, где можно было наработать возле 20-ти ульев как возле ста. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Розмір пасіки: кількість\рентабельність\навантаження

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...