Перейти к содержанию

Пропоную 100 бджолопакетів на рутівську рамку.


Рекомендуемые сообщения

Продам 100 бджолопакетів на рутівську рамку, 4+1.  2019р, орієнтовно 5-15 травня.  Бджола бакфаст і італійка. Маточки  2018р. Самовивіз. Ваша тара, відбір пакетів разом. В квітні покупець приїжджає і оцінює стан сімей з яких будуть відбиратися пакети. Оставляє завдаток в розмірі 10%. Ціна бджолопакету 50 у.е.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году брал у этого человека пакеты.Мне все понравилось,пакеты хорошие давал трусить пчел и выбирать рамки какие нам приглянулись.5 рамок крытого разплода  было  почти во всех  семьях.Так что советую.Но каждый решает для себя

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По порядочному.:ay:Жаль далеко ехать:(.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Агропродукты сказал:

В этом году брал у этого человека пакеты.Мне все понравилось,пакеты хорошие давал трусить пчел и выбирать рамки какие нам приглянулись.5 рамок крытого разплода  было  почти во всех  семьях.Так что советую.Но каждый решает для себя

Дякую за фідбек. Мені теж було приємно з Вами працювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 07.11.2018 в 20:32, attello сказав:

Дякую за фідбек. Мені теж було приємно з Вами працювати.

У вас такі словечки, що я вже й не розумію.:umora::dntknw:

 Гарна пропозиція й недалеко, але як на мене - таки дорогувато . Рут по об"єму  - все ж  не Дадан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

У вас такі словечки, що я вже й не розумію.:umora::dntknw:

 Гарна пропозиція, але як на мене - дорогувато все ж. Рут по об"єму  - все ж  не Дадан.

Но человек комплектует пакет из пяти рамок расплода и струшивает пчелу дополнительно - это супер цена качество.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2018 в 23:21, ДобровоЛ сказал:

У вас такі словечки, що я вже й не розумію.:umora::dntknw:

 Гарна пропозиція й недалеко, але як на мене - таки дорогувато . Рут по об"єму  - все ж  не Дадан.

Леонид Александрович,там 4+1,а это больше по расплоду,чем дадан 3 рамки(правда меньше по меду) ;).Хотя по меду-это не существенно.Для перевозки в любом случае хватит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Маслюк сказал:

Леонид Александрович,там 4+1,а это больше по расплоду,чем дадан 3 рамки(правда меньше по меду) ;).Хотя по меду-это не существенно.Для перевозки в любом случае хватит.

3 рамы на 300 равно 4 рамы на 230.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Маслюк сказал:

Леонид Александрович,там 4+1,а это больше по расплоду,чем дадан 3 рамки(правда меньше по меду) ;).Хотя по меду-это не существенно.Для перевозки в любом случае хватит.

 

14 часов назад, Гурович сказал:

3 рамы на 300 равно 4 рамы на 230.

А якщо  купляють 4 рамки дадана з розплодом +1 струс: це за два тиждня повний 8 рамковий бджоли:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Yaroslav сказал:

 

А якщо  купляють 4 рамки дадана з розплодом +1 струс: це за два тиждня повний 8 рамковий бджоли:ay:

Это на бумаге, а на практике далеко не каждый отводок так быстро стартонет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Джаз сказал:

Это на бумаге, а на практике далеко не каждый отводок так быстро стартонет. 

Старт будет зависеть от количества печатного расплода в пакете, качества матки, наличия взятка или подкормки и наличия запаса суши.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Джаз сказал:

Это на бумаге, а на практике далеко не каждый отводок так быстро стартонет. 

 Чорири рамки , які обсиджують бджоли+4рамки закритого розплоду. Чому не має бути 8 рамок бджіл?! Це не тільки на папері відбувається, якщо підгудовувати, або в природі є взяток-це закономірність. Дехто умудряється ще мед з акації качати купивши пакети!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Минулого року я купив пакети карніки 25 квітня так на 15 травня 8 рамок бджоли було маже у всіх

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Yaroslav сказал:

 Чорири рамки , які обсиджують бджоли+4рамки закритого розплоду. Чому не має бути 8 рамок бджіл?! Це не тільки на папері відбувається, якщо підгудовувати, або в природі є взяток-це закономірність. Дехто умудряється ще мед з акації качати купивши пакети!

Да-да, стандартная фраза пакетчиков :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Джаз сказал:

Да-да, стандартная фраза пакетчиков :crazy:

Я на 80% "пакетчик" - Ви,я так розумію "медовик" - але,той хто із пакета бере товарний мед аж на слідуючий сезон (зустрічалися такі дописи у попередніх розділах).

Бджіл купляли 100р тому.... і будуть купувати і наступного.

Що до пакет - мед із акації, своїх двох відправив і мав третього купця із Запоріжжя,по пакети брав у мене перший раз - у них акація вже почала цвісти - два дня набирали,дорога назад,висадка, - через місяць дзвонить,"як ми лоханулись - пакети висадили у десятирамочні корпусні - взяли по 8кг, - на кілька останніх поставили надставки -14кг".

Цього року брав 120шт, на цей замовив 500.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Король Орест сказал:

Я на 80% "пакетчик" - Ви,я так розумію "медовик" - але,той хто із пакета бере товарний мед аж на слідуючий сезон (зустрічалися такі дописи у попередніх розділах).

Бджіл купляли 100р тому.... і будуть купувати і наступного.

Що до пакет - мед із акації, своїх двох відправив і мав третього купця із Запоріжжя,по пакети брав у мене перший раз - у них акація вже почала цвісти - два дня набирали,дорога назад,висадка, - через місяць дзвонить,"як ми лоханулись - пакети висадили у десятирамочні корпусні - взяли по 8кг, - на кілька останніх поставили надставки -14кг".

Цього року брав 120шт, на цей замовив 500

Емае, пакеты принесли полторы рамки акации, вот это результат. По факту толку ноль, но звучит то как громко. 

В этом году у нас акация цвела больше 2 недель, семьи принесли 1-2 магазина. Чувствуете разницу? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Джаз сказал:

 Чувствуете разницу? 

Колего, мені від даної ситуації не легше і не важче,я написав те,що розповів мені Ваш земляк, і я чомусь йому вірю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Король Орест сказал:

Колего, мені від даної ситуації не легше і не важче,я написав те,що розповів мені Ваш земляк, і я чомусь йому вірю.

А если на оборот рассказал ?  Что было бы ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, blek-269 сказал:

А если на оборот рассказал ?  Что было бы ?

Чомусь би не повірив :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Джаз сказал:
9 минут назад, blek-269 сказал:

А если на оборот рассказал ?  Что было бы ?

Чомусь би не повірив :crazy:

Есть такие люди которым можно верить в любой ситуации, если не равнять по себе.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, NVN сказал:

Есть такие люди которым можно верить в любой ситуации, если не равнять по себе.:az:

Ну конечно , только не там где продают  :wave:( продажа товара ) Что то не встречал на торговле что кто то плохо говорил о своём товаре :dntknw: в лучшем случаи промолчит . :ay:

:IMHO1:  лучше промолчать , чем себя хвалить . А тут сплошь и рядом . Как говориться , если себя не похвалишь , то не кто не похвалит :az:

 Без обид :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, blek-269 сказал:

. Как говориться , если себя не похвалишь , то не кто не похвалит :az:

 Без обид :hi:

Без образ :hi:, мене це ніяк не "зачіпає".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Яцков Андрій сказав:

Минулого року я купив пакети карніки 25 квітня так на 15 травня 8 рамок бджоли було маже у всіх

А у кого і де?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2018 в 23:31, АнатолийМ сказав:

Но человек комплектует пакет из пяти рамок расплода и струшивает пчелу дополнительно - это супер цена качество.

Правильно, при купівлі пакетів все потрібно прощупувати своїми руками та очима.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Король Орест сказал:

через місяць дзвонить,"як ми лоханулись - пакети висадили у десятирамочні корпусні - взяли по 8кг, - на кілька останніх поставили надставки -14кг".

Цього року брав 120шт, на цей замовив 500.

Нічого собі , мабуть не кожна сімя стільки принесла як ваші пакети , можливо вони ще коли були у вас частину акації зібрали? :umora::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...