Перейти к содержанию

Матки Штучного Осіменіння Бакфаст на 2019 рік.


Рекомендуемые сообщения

17 часов назад, Сергей Викторович сказал:

Пришла сегодня маточка , а у ниё крылья растопыроены,  еле передвигается , подскажите -это так и должно быть?WP_20190603_19_15_36_Pro[1].mp4

WP_20190603_19_13_26_Pro[1].jpg

 Не вижила маточка , сегодня посмотрел лежит , позвонил Юрию Петровичу, сказал ,что не стоило и подсаживать , вышлет взамен другую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергей Викторович сказал:

 Не вижила маточка , сегодня посмотрел лежит , позвонил Юрию Петровичу, сказал ,что не стоило и подсаживать , вышлет взамен другую

Я дуже радий за Вас. А мені Юрій Петрович  ні чого не сказав. Сказав виводь маток.  Не хочу ні чого більше говорити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Сергей Викторович сказал:

5cf555df94141_WP_20190603_19_15_26_Pro1.thumb.jpg.625b7b3d795eb0d8d5090beb7b095019.jpg

Післязавтра Вам вишлю заміну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Incap сказав:

Я дуже радий за Вас. А мені Юрій Петрович  ні чого не сказав. Сказав виводь маток.  Не хочу ні чого більше говорити.

Я перепрошую, але складається враження, що Ви на форумі зареєструвалися виключно з метою просвітлення суспільства щодо непрофесійності Юрія Петровича:)
На іншу тематику і дописів нема:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

А так і є тільки того і зареєструвався я говорив два рази з Юрієм Петровичем він нехоче говорити какже що в нього немає часу. Це просто не порядно з його боку ось і все. Хочаб пояснив щось. А про капіляри мене не цікавити. Я заплатив 1500 грн. 

 

5 минут назад, Олег Мельник сказал:

Я перепрошую, але складається враження, що Ви на форумі зареєструвалися виключно з метою просвітлення суспільства щодо непрофесійності Юрія Петровича:)
На іншу тематику і дописів нема:hmm:

А так і є тільки того і зареєструвався я говорив два рази з Юрієм Петровичем він нехоче говорити какже що в нього немає часу. Це просто не порядно з його боку ось і все. Хочаб пояснив щось. А про капіляри мене не цікавити. Я заплатив 1500 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Incap сказал:

Я перепрошую, але складається враження, що Ви на форумі зареєструвалися виключно з метою просвітлення суспільства щодо непрофесійності Юрія Петровича:)
На іншу тематику і дописів нема:hmm:

Юрій Петрович менеі каже виводь від неї маток так ось у нікоті за 2 суток засіяно аж 12 мисочок. Матка просто супер. Це крик душі ні чого особистого. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрій Петрович менеі каже виводь від неї маток так ось у нікоті за 2 суток засіяно аж 12 мисочок. Матка просто супер. Це крик душі ні чого особистого. 
Якщо з цього вулика викинути заставну і сот нікот у центрі лишаеться сім рамок с урухуванням двох криючих кормових узятих з другіх виликів. Ось Вам розвиток Б80 Вальчука. І це 3 червня. 56bc776a155f7cf92af2367022db3aed.jpgcf3a0aa5bd92e9e3ac91bd29d33db858.jpg

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Incap сказал:

Ось Вам розвиток Б80 Вальчука.

Дочок від неї виводили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не буду говорити про матки  ИО - поки не маю досвіду, повідаю цікаву історію з минулого року, із звичайною маткою від поважного маткаря по Бакфасту, за його порадою струсив бджіл і підсадив в безрозплідний відводок (брав декілька маток, бджіл трусив на кожен відводок із різних сімей) на вигляд матки під копірку в одному відводку матку прийняли почала сіяти в іншому матка ходить але не сіє. Зателефонував отримав відповідь, що може бути що бджоли не годують через це не сіє (підсаджував на іншу породу)- струсив бджіл із другої сімї знову підсадив - засія в перший день коли випустили із кліточки. із тієї сімї двічі трусив бджолу і жодного разу матка не починала сіяти (плюнув більше бджіл з тієї сімї не трусив)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, слава 1987 сказал:

Не буду говорити про матки  ИО - поки не маю досвіду, повідаю цікаву історію з минулого року, із звичайною маткою від поважного маткаря по Бакфасту, за його порадою струсив бджіл і підсадив в безрозплідний відводок (брав декілька маток, бджіл трусив на кожен відводок із різних сімей) на вигляд матки під копірку в одному відводку матку прийняли почала сіяти в іншому матка ходить але не сіє. Зателефонував отримав відповідь, що може бути що бджоли не годують через це не сіє (підсаджував на іншу породу)- струсив бджіл із другої сімї знову підсадив - засія в перший день коли випустили із кліточки. із тієї сімї двічі трусив бджолу і жодного разу матка не починала сіяти (плюнув більше бджіл з тієї сімї не трусив)

Так згоден. Але я виклав фото матки. Матка жирна її гудують так розумію. Я їм даю ситу з пільцою коженден по 200 гр буває через день як-що не забирають. І матка не сіє ні трутових не бджолиних. Вірніше вона сіє. Но розвиток у неї нульовий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, chajka2005 сказал:

Дочок від неї виводили?

Ні ні чого не виводив сімейка слабенька ні нікот ні Джентер не засіває. Як-що і засіє, бджоли викидають. Тільки не треба казати що то проблеми Нікота. На Ш.О. Б37 Масйстерчука у цему соті засіває за 12 годин і не викидають. Проблеми у матці B80 ось і усе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я перепрошую, але складається враження, що Ви на форумі зареєструвалися виключно з метою просвітлення суспільства щодо непрофесійності Юрія Петровича[emoji4]
На іншу тематику і дописів нема:hmm:
Про професіаналізм ось Вам паспорт матки шматок паперу. 1.Де дата коли матка розпочала яйцекладку?
2.Де доза осемініння? Не паспорт а фікція. Таке враження що мені просто підсунули ш.о. без перевірки. А гроши узяли як з перевіркою. А це вже називається трошки по другому.e53058292269623fd81fe125e67364db.jpg

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Incap сказав:

Хто що може сказати про це фото. Це так матка несе яйця

2f1d50d2150a551b649807da2a7f6a77.jpg

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk
 

і в чому проблема? візьміть шпатель і перенесіть личинку в ті ж мисочки, бо не всі матки сіють в нікот, у мене карніка є з острова, її ніяк не заставиш. Ваші обвинувачення необгрунтовані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і в чому проблема? візьміть шпатель і перенесіть личинку в ті ж мисочки, бо не всі матки сіють в нікот, у мене карніка є з острова, її ніяк не заставиш. Ваші обвинувачення необгрунтовані.
Б37 МАА сіє у цей ж нікот і вже дві закладки були а ось Б80 ВЮП не сіє, диво якесь. Ось Вам і неогрунтоване. Хтів би почути реальні відгуки про Б80 ш.о. 2018 року Тільки за вчора і сьогодні чув про проблеми з матками цього оператора штучного осеменіня.

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Incap сказал:

Б37 МАА сіє у цей ж нікот і вже дві закладки були а ось Б80 ВЮП не сіє, диво якесь. Ось Вам і неогрунтоване. Хтів би почути реальні відгуки про Б80 ш.о. 2018 року Тільки за вчора і сьогодні чув про проблеми з матками цього оператора штучного осеменіня.

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk
 

Є матка прошлого року В80*В12 неперевірина 

Прощлий рік більше місяця несіяла , точніше їх дві несіяли 

Ну благодаря підсказкі davolodya  пропустив через " мініралку ", то засіяли уже пізно 

Зробив закладки по 7штук від  кожної , то від В80 в зіму непішло ніодної Ф1:dntknw:

З весни всі три ИО матки неперевірині 2018р В19 , В54 і В80 в розвитку відміно , пришлось даже розплідні рамки забрать , щоб остановить розвиток

Зімували В19 на своїй бджолі , меду правда з"їли багатенько :hmm:

В80 і В54 на зіму підсилив бджолою бакфаста , 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пояснюю коли, та в яких випадках я міняю маток. Перших дві неділі міняю якщо не сподобався вигляд її, до кінця сезону замінюю чи повертаю кошти за повернуту матку по всіх інших питанях: трутовка, не сіє, строкатий розплід, хвороба матки. Не міняю, коли не подобається колір виведених від неї маток, а також делитантам котрі роблять притензії через рік.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет абсолютно никаких проблем с матками ИО от Вальчука, более двадцати маток ИО брал у него в прошлом году. Линию В80 могу рекомендовать как одну из лучших по зимовке и весеннему развитию, миролюбие такое, что прививку делаю не струшивая пчел с рамок, экономна по кормам в зимовке, о роении нет и речи.  Сейчас раз в три дня привививаюсь от матки комбинации В80(VYP) *B19(VYP), для тех, кто хочет попробовать эту линию могу предложить после 15 июня  неплодок   для форумчан по цене ниже рыночной. Матки рождаются все рыжие. Семья этой матки ИО находится  на десяти дадановских рамках, при этом за май месяц я уже забрал от нее пять рамок с расплодом  для создания отводков для облета неплодок.Мой вывод такой--- линию Б80 рекомендую иметь у себя на пасеке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, еще забыл написать, что Джентером и Никотом не пользуюсь, только китайским шпателем, так что не знаю сеяли бы мои матки в искуственные мисочки или может быть и нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера получил свою В319, в сопровождении 5 пчёл, одна не доехала. Матка резвая, без видимых дефектов. 

Отправили мне без предоплаты и наложенного платежа, за что отдельное спасибо. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, teplov сказал:

Пояснюю коли, та в яких випадках я міняю маток. Перших дві неділі міняю якщо не сподобався вигляд її, до кінця сезону замінюю чи повертаю кошти за повернуту матку по всіх інших питанях: трутовка, не сіє, строкатий розплід, хвороба матки. Не міняю, коли не подобається колір виведених від неї маток, а також делитантам котрі роблять притензії через рік.:hi:

Можете на даний час назвати тройку лідерів серед ваших материнок цього року , по результатам цієї весни і по відгукам 

Потрібно для вибору заказу маток ИО під кінець сезону , для слідуючого року 

Думаю це багатьом буде інтересно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К  Юрию Петровичу, вопросов нет! Его матка у меня перезимовала третью зиму, и на данный момент может преподавать по пасеки, её дочки в лидерах, эта комбинация 52*53 букоф не помню, в этом году опять перевожу всю пасеку от этой материки. 

Б-80 у меня не пошла, по зимовке, могу поменять кому нужно, на пиво.

Очень понравилась Б-12, но к сожалению не уберег...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Олег Мельник сказал:

Я перепрошую, але складається враження, що Ви на форумі зареєструвалися виключно з метою просвітлення суспільства щодо непрофесійності Юрія Петровича:)
На іншу тематику і дописів нема:hmm:

Тоже сложилось такое мнение 

И многие другие операторы учились у Вальчука 

:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, еще забыл написать, что Джентером и Никотом не пользуюсь, только китайским шпателем, так что не знаю сеяли бы мои матки в искуственные мисочки или может быть и нет.
Та не смешите. Джентер признаный не одной Апимондией. И грош цена той матки которая не сеет в джентер. Большая часть любительского европейского пчеловодства это джентер. Во Франции это никот. Альманах апимондии почитайте. Егошин 25 лет использует Джентера.

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже сложилось такое мнение 
И многие другие операторы учились у Вальчука 
:IMHO1:
Да как раз так и есть. Если Вальчук не хотел говорить по телефону я начал его искать в интернете. Я вышел на этот сайт. Если бы Вальчук мне пояснил при первом моем звонке на что распространяется гарантия. А на что нет. Я и на сайте бы не появился. А то что мне матка попалась дефектная это факт. В 2018 году я получил две и.о. одна B80 вторая B37 на пять дней позже.есть паспорта на обе матки И стоят они на одной палете. Только у В37 развитие взрывное, на данный момент 300+145(перевожу и.о.В37 на 145) а В80 пршлось усиливать от Б37. Поэтому у меня есть с чем сравнить и.о маток. Моя вина в том что я еще в том году Не сообщил об этом Вальчуку. Вчера полночи искал видео нашлось все. Как формировались отводки от дочки б21 для обоих и.о. для подсадки. Какой силы ушли обе в зиму. Вскоре это все будет выложено на ютуб.

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...