Перейти к содержанию

Матки Штучного Осіменіння Бакфаст на 2019 рік.


Рекомендуемые сообщения

6 часов назад, грєг сказал:

Подскажите пожалуйста в прошлом году брал В19 наВ319 вывел маток и поменял на всей пасеке, теперь все матки на пасеке сёстры , какую линию брать в этом году чтобы небыло  близкородственного скрещивания ?

У всих комбінація бакфаста намішано стільки всього, що добитись імбредінгу просто не реально. Та і не думайте що Ваші матки будуть паруватись лише з Вашими трутнями. Будуть їх любити всі трутні які літають у вашій окрузі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
 
 
5 часов назад, Укроп сказал:

У всих комбінація бакфаста намішано стільки всього, що добитись імбредінгу просто не реально. 

На прояви близько спорідненого инбридингу не впливає те що там багато чого намішано намішано. В відео з 6.30 хв. показано звідкіля береться цей інбридінг. Та якщо взяти до уваги то що мої матки ШО покриті гемотизованою спермою від 3-5 сімей 100 трутнями, то критичного инбридінгу не буде точно.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьгодні отримав від Юрія Петровича матку ШО В319. Дякую!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Записувався в перших рядах на Б-319,а щось ніхто не дзвонить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, VВиталий сказал:

Записувався в перших рядах на Б-319,а щось ніхто не дзвонить.

На какое Вам число, обещали? А Вы, почему не позвоните?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, VВиталий сказал:

Записувався в перших рядах на Б-319,а щось ніхто не дзвонить.

Юрій людина слова- якщо писались, то все буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кого цікавить як рухається його черга, дзвоніть після 20.00. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, VВиталий сказав:

Записувався в перших рядах на Б-319,а щось ніхто не дзвонить.

Отримав своє замовлення наперед, ще і не сподівався. Зателефонуйте І. Михайлівні .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.11.2018 в 11:58, Олександр Кривченко сказал:
В 04.11.2018 в 11:49, Саша К. сказал:
какой процент приема маток ИО у вас ? Какой процент после приема начинает нормально сеять? Ведь ясно, и это нормально, что существует какой-то процент брака

Процент прийому залежить від вміння пасічника. Можна підсадити і місячну неплідку.

А если матка и.о. проверенная на засев сеет пестрый расплод и семья не развивается. Кто в этом виноват??? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пришла сегодня маточка , а у ниё крылья растопыроены,  еле передвигается , подскажите -это так и должно быть?WP_20190603_19_15_36_Pro[1].mp4

WP_20190603_19_13_26_Pro[1].jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5cf555df94141_WP_20190603_19_15_26_Pro1.thumb.jpg.625b7b3d795eb0d8d5090beb7b095019.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Лавр сказал:

Отримав своє замовлення наперед, ще і не сподівався. Зателефонуйте І. Михайлівні .

Я теж радів у тому році що матку отримав Б80. А як виявилось  маточка з дефектом. Отакі не приємні моменти. Повне розчарувані ось і все. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав,  підсадив, поки все ок. Дякую. Хто виводив дочок від В80? Які відгуки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Yuriu сказал:

Отримав,  підсадив, поки все ок. Дякую. Хто виводив дочок від В80? Які відгуки? 

Які відгуки??? А ні яки. у тому році у червні отимав B80 підсадив на дві рамки закритого розплоду та ще струсив дві рамки і усе літо годував і підсилював. Перезимували на 3 рамках на початку квітня знов двома рамками підсилив і усе марно. Тому немає від чого виводити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Incap сказав:
29 хвилин тому, Yuriu сказав:

Отримав,  підсадив, поки все ок. Дякую. Хто виводив дочок від В80? Які відгуки? 

Які відгуки??? А ні яки. у тому році у червні отимав B80 підсадив на дві рамки закритого розплоду та ще струсив дві рамки і усе літо годував і підсилював. Перезимували на 3 рамках на початку квітня знов двома рамками підсилив і усе марно. Тому немає від чого виводити.

Це ви про матку ШО, чи її дочок? Отримав минулого року В80. Матка прийшла підпареною, погано рухалась, майже вся свита загинула. Повідомив про це Юрія Петровича, домовились, вразі, як помре бідолаха, то вишле мені другу. Підсадив вдало, сіє слабенько, та перезимувала, а от її дочки показали відмінний розвиток на весні, одна що правда зроїлась, але тут моя вина, інші ще й меду принесли з акації. Ішка може бути травмована під час осіменіння, от і сіє не дуже, є в мене В21МАА 2016, сіє слабенько, більше 6 рамок росплоду в неї не бачив, а от її дочки показують хороші результати, цього року буду собі виводити і люди замовляють, ті що брали їх у мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Seos сказал:

Це ви про матку ШО, чи її дочок? Отримав минулого року В80. Матка прийшла підпареною, погано рухалась, майже вся свита загинула. Повідомив про це Юрія Петровича, домовились, вразі, як помре бідолаха, то вишле мені другу. Підсадив вдало, сіє слабенько, та перезимувала, а от її дочки показали відмінний розвиток на весні, одна що правда зроїлась, але тут моя вина, інші ще й меду принесли з акації. Ішка може бути травмована під час осіменіння, от і сіє не дуже, є в мене В21МАА 2016, сіє слабенько, більше 6 рамок росплоду в неї не бачив, а от її дочки показують хороші результати, цього року буду собі виводити і люди замовляють, ті що брали їх у мене.

Так це ш.о. а в мене навпаки були б21 від артема то це бомба а не матки. Три роки відпрацювали. Но то були природного обльоту. Бачіте Вам Юрій поміняв а зі мною навіть говороти не хтів сказав що занятий. Сказав виводь маток. А то що вона загнеться цієї зими то мої проблеми. І підмору багато на дні. Це напевно що слабенька сімейка? Я просто у ступорі. Я розраховував що виведу собі якісних маток...Це просто капец. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брал и я в прошлом году Б80, но уже поздновато и набрать хорошую силу семья не смогла. В средине августа пчелы решили ее сменить, но благо вовремя заметил и пообрывал маточники, а потом начал давать стимулирующую подкормку и все наладилось. Весной вышли слабоваты, но практически без подмора. Сейчас семья занимает 20 дадановских рам. По Ф1 пока сказать ничего не могу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брал и я в прошлом году Б80, но уже поздновато и набрать хорошую силу семья не смогла. В средине августа пчелы решили ее сменить, но благо вовремя заметил и пообрывал маточники, а потом начал давать стимулирующую подкормку и все наладилось. Весной вышли слабоваты, но практически без подмора. Сейчас семья занимает 20 дадановских рам. По Ф1 пока сказать ничего не могу.
Я тоже брал в прошлом году и.о. Б80 Но пчела практически не развивается. Если убрать кроющие кормовые, которые добавил из других ульев то пчела на 5 рамках на 3 июня. Что не есть нормально. Кормлю сытой с пыльцой по 200 гр. а толку ноль

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Incap сказал:

Які відгуки??? А ні яки.

Люди, якшо ви не розуміете навіщо потрібні на пасіці ш.о. матки, то навіщо їх купуєте?! Це ж не малі гроші!!! 

Вони й неповинні розганяти сім'ї. Я свою з 6-рамника й не планую переселяти. Навіщо її висівати!?

Її задача дати раз у місяць розплід для прививки - все. На мед будуть працювати вже доньки. Я запитував про відгуки по Ф1. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Люди, якшо ви не розуміете навіщо потрібні на пасіці ш.о. матки, то навіщо їх купуєте?! Це ж не малі гроші!!! 
Вони й неповинні розганяти сім'ї. Я свою з 6-рамника й не планую переселяти. Навіщо її висівати!?
Її задача дати раз у місяць розплід для прививки - все. На мед будуть працювати вже доньки. Я запитував про відгуки по Ф1. 
Мені не потрібно раз в місяць. Мені потрібно 10 якісних маток у сезон і все. А ще потрібен якісний трутень. А ще ш.о. повина тримати якусь базову бджолородину і мати якісь гігієнічні характеристики. І що буде в зиму з вашого шести рамочника. Я вже бачив Б80 в зимівлі. А ще я бачив Б37 и Б29 ш.о. Мастерчука І це небо і земля. Я теж дуже хтів би побачити відгуки по Б80. IMG_20190602_112657.jpgIMG_20190602_112647.jpg

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Incap сказав:

Бачіте Вам Юрій поміняв а зі мною навіть говороти не хтів сказав що занятий. Сказав виводь маток. А то що вона загнеться цієї зими то мої проблеми. І підмору багато на дні.

Він мені її не міняв, була розмова, що погано перенесла подорож НП, але вона вижила і по сьогодні працює. Дуже сподобалась В19, не такий різкий старт, як у В80, але на на акації спрацювали добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Yuriu сказал:

Люди, якшо ви не розуміете навіщо потрібні на пасіці ш.о. матки, то навіщо їх купуєте?! Це ж не малі гроші!!! 

Вони й неповинні розганяти сім'ї. Я свою з 6-рамника й не планую переселяти. Навіщо її висівати!?

Її задача дати раз у місяць розплід для прививки - все. На мед будуть працювати вже доньки. Я запитував про відгуки по Ф1. 

Всі мої матки Ш.О. Працюють без обмежень, полячка вже перевалила на четвертий рік, інші пішли на третій. Якщо матка інсеменована якісно, то вона не повинна відрізнятись від  маток природнього спарування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Укроп сказал:

Всі мої матки Ш.О. Працюють без обмежень, полячка вже перевалила на четвертий рік, інші пішли на третій. Якщо матка інсеменована якісно, то вона не повинна відрізнятись від  маток природнього спарування

Так усе вірно. Про це ще писав Рутнер у своїй книжці Инструментальное осеменение пчелиных маток у 1975 році. А мені тут розповідають що Ш.О. якась не така. Мені підсуниул неякісну браковану матку ш.о. за не малі гроші, чи ще гірше ліния B80 невдала. Бо не бачу по неї відгуків. На сам перед мав-би бути відгук від  того хто її, цю лінію вивів. Як вона тестувалась у яких умовах...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виходячи із родоводу б80 повинна бути классною. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, chajka2005 сказал:

Виходячи із родоводу б80 повинна бути классною. 

Так я теж на це дивився, але щось не зрослося чи може просто в мені така дефектна матка попалася. Але ні хто ні чього не пише про неї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...