Перейти к содержанию

Матки Штучного Осіменіння Бакфаст на 2019 рік.


Рекомендуемые сообщения

Пропоную, ШО бджолиних маток Бакфаст таких ліній http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/VYP

Обов'язково будуть лідери, з гарантованим результатом В319, В54, В80. По інших лініях буде видно весною, це скоріш за все В255. Всьго буде 4 - 5 ліній.

Трутневі сім'ї В12. В11. В54. В80... Трутневі сім'ї відібрані кращі з кращих, по 3 - 5 штук з 12 до 20 сімей. 

Ціна; перевірені - 50$

     Не перевірені - 15$

    Вільного парування - 10$

    Не плідки - 5$

Замовляти бажано по т. 0678617827 Вальчук Юрій Петрович.

0989447582 Ірина Михайлівна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предоплата какая при заказе?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Впишите меня в очередь на непроверенные (количество согласуем по телефону). Тем, кто не знает какую комбинацию заказать рекомендую начать с В319 .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юра запиши на чергу наВ255 любі-дві не перевірені,або одна перевірена. Дальше по тел., або в лс,.Дуже добрий матеріал від КВ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Візьму 3 не перевірених.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отправил заказ в вайбер. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запишите на меня одну не проверенную В319. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запишите в очередь на не проверенные В319 и В255.

Какие условия предоплаты ?

Есть ли гарантия на непровереных маток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Slogger сказал:

Запишите в очередь на не проверенные В319 и В255.

Какие условия предоплаты ?

Есть ли гарантия на непровереных маток?

Неперевірені краще брать з запасом. Рекомендую мін 2-3 матки одної лінії..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, teplov сказал:

лідери, з гарантованим результатом В319, В54, В80

Можете більш детально розказати чим відрізняються ці лінії, які мають переваги й недоліки? Тому що для не посвідченої людини цифри нічого не говорять. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Yuriu сказал:

Можете більш детально розказати чим відрізняються ці лінії, які мають переваги й недоліки? Тому що для не посвідченої людини цифри нічого не говорять. 

В80 трохи перемичок більше та і будує вона гарно, на вербі вже побілка.

В255 можу сказати, перспективна, в зиму пішли сильні, здорові сім'ї. Весною скажу більше.

В319 Цьго року лідер, що по меду, що по воску.

В54 В мене недоліків практично не помічено. 

Взагалі то я відбираю по цих рекомендаціях 

Якщо яка лінія хоч трохи сутьєво в чомусь відстає, я її бракую, або далі з нею працюю, не продаю промисловикам.

Є ще В30 теж проходить по всіх параметрах, та по кольору не стабільна, клієнти хочуть щоб матки та бджоли були однакового кольру, то я її не продаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, teplov сказал:

В319 Цьго року лідер, що по меду, що по воску

Для этой линии еще характерно и потрясающее миролюбие, агрессия отсутствует, при осмотре пчелы не слетают с рамок. Прием маток в отводках происходил без проблем, засевали в первые десять дней. Дочки от Иошек этой линии все получались однородные по цвету(рыжие).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, военрук сказал:

Для этой линии еще характерно и потрясающее миролюбие, агрессия отсутствует, при осмотре пчелы не слетают с рамок. Прием маток в отводках происходил без проблем, засевали в первые десять дней. Дочки от Иошек этой линии все получались однородные по цвету(рыжие).

Доверился Вам и заказал. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Джаз сказал:

Доверился Вам и заказал. 

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Slogger сказал:

Запишите в очередь на не проверенные В319 и В255.

Какие условия предоплаты ?

Есть ли гарантия на непровереных маток?

Гарантії є. Якщо матка трутівка чи не сіє 25 днів, в цих випадках я міняю. Перевірені міняю теж.

Щоб записатись пишіти в приват, а краще позвонити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Джаз сказал:

Доверился Вам и заказал. 

Не прогадали, тем более, что и Юрий Петрович ее определил, как лидера. А вообще то, хороши все. Для себя в зиму оставил кроме В319 еще и  В80*В19, В54*В100(КАА), В54*В12 и В19*В12, зимовать будут на улице. Практически от всех делал закладки и выводил маток, мне материал нравится. Из тех, что прошли через мои руки запомнилась как одна из лучших пчеломатка В19*В53, матка была крупная, красивая, сеяла рамка за рамкой, засев был плотный, пчела мирная.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, военрук сказал:

Не прогадали, тем более, что и Юрий Петрович ее определил, как лидера. А вообще то, хороши все. Для себя в зиму оставил кроме В319 еще и  В80*В19, В54*В100(КАА), В54*В12 и В19*В12, зимовать будут на улице. Практически от всех делал закладки и выводил маток, мне материал нравится. Из тех, что прошли через мои руки запомнилась как одна из лучших пчеломатка В19*В53, матка была крупная, красивая, сеяла рамка за рамкой, засев был плотный, пчела мирная.

19 вже немає, 53 залишилось 2 сім'ї батьківських, на весну може і одна тільки залишиться. На В20 є ще надії, та краща матка загинула, зараз тестуються нові 20.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А можна характеристику таких ліній 

- B 319 

- B 255

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В телефонному режимі спілкувався з Юрієм Петровичем. Тільки позитивні враження від спілкування. Замовив перевірену на засів В319.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, pchelomaks сказал:

А можна характеристику таких ліній 

- B 319 

- B 255

Трохи вище писав. В255 цього річна. Точніше важко мені сказати, почитайте блог " Селекція аборигенних бджіл, моє бачення", Вам стане набагато все зрозуміліше.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема

Запишите на 319 вильного парування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.11.2018 в 11:52, teplov сказал:

На В20 є ще надії, та краща матка загинула, зараз тестуються нові 20.

Не зрозуміло, такі матки будуть у продажі?Ваша думка про них?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.11.2018 в 18:58, Oskar сказал:

Не зрозуміло, такі матки будуть у продажі?Ваша думка про них?

Не можу зараз конкретно щось сказати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

какой процент приема маток ИО у вас ? Какой процент после приема начинает нормально сеять? Ведь ясно, и это нормально, что существует какой-то процент брака

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

какой процент приема маток ИО у вас ? Какой процент после приема начинает нормально сеять? Ведь ясно, и это нормально, что существует какой-то процент брака
Процент прийому залежить від вміння пасічника. Можна підсадити і місячну неплідку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...