Перейти к содержанию

Матки Штучного Осіменіння Бакфаст на 2019 рік.


Рекомендуемые сообщения

12 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 На то вони і є НЕПЕРЕВІРЕНІ . Яка тут може бути гарантія. :IMHO::wave: 

У мене із трьох осіменених Юрою і що доїхали додому живими, дві розпочали кладку. А одна так місяць й пробігала й сама бджілкам приказала жити щасливо... Тому й ціна інша.

Така матка не тільки не перевірена на засів, а ще й по іншому осіменяється. Якщо не помиляюсь одноразово великою дозою. І це може вплинути в подальшому як на тривалості життя матки так і на якості засіву. Якщо помилився, то нехай підправлять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.12.2018 в 08:21, seim сказал:

Така матка не тільки не перевірена на засів, а ще й по іншому осіменяється. Якщо не помиляюсь одноразово великою дозою. І це може вплинути в подальшому як на тривалості життя матки так і на якості засіву. Якщо помилився, то нехай підправлять

В не перевіреної на два мікролітра менша доза, близько 6 мк. в перевіреної 8 мк. Основна різниця це в підсадці маток, якщо перевірену підсаджуємо як звичайну плідну матку, то не перевірену як стару неплідку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плюс РР на леток до начала сева

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Sanich, @Wladimir_K, виправте помилку в назві теми "Штучого", бо руки вже другий місяць сверблять у "Наші ляпи" запостити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А приблизительно на какое время идут заказы? также вопрос по маткам  "вільного парування", какая вероятность спаривания именно с бакфастом, на Вашей пасеке только бакфаст, соседние пасеки далеко?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення приймаються на середину Червня.

17 часов назад, Gigabyte сказал:

А приблизительно на какое время идут заказы? также вопрос по маткам  "вільного парування", какая вероятность спаривания именно с бакфастом, на Вашей пасеке только бакфаст, соседние пасеки далеко?

В мене тут в місті багато приватного сектору, я не знаю які там бджоли, по своїх Ф-1 можу сказати що вони рівні в розвитку, та не рояться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

 

В 19.12.2018 в 11:58, teplov сказал:

 

В мене тут в місті багато приватного сектору, я не знаю які там бджоли, по своїх Ф-1 можу сказати що вони рівні в розвитку, та не рояться. 

Как всегда честный ответ. Без всяких рассказов о насыщенном фоне,"условной изоляции".

Зато материал качественный.Настолько ,насколько позволяют условия.:ay::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Добрый вечер , в каких числах и какого месяца будут первые матки ИО . Спасибо .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.01.2019 в 21:35, Булат сказал:

Добрый вечер , в каких числах и какого месяца будут первые матки ИО . Спасибо .

Маток починаю осіменяти числа 20 травня, числа 5 Червня будуть перші для тих хто першим записався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.12.2018 в 18:37, Саша К. сказав:

Плюс РР на леток до начала сева

 

    У мене одна карніка ШО від Марії Гембел  тричі (!) вилазила з вулика вже яйцекладуча . Але була без одного крила і я  цілими днями її "пас" - бо то була моя перша материнка ШО , до речі, доставлена теж Юрою @teplov . Мені це нагадало ШО корів, коли вони і після техніка по ШО зривалися за бичками. Що тут поробиш - природа кличе... Тож РР повинна все ж бути й надалі, якщо то цінна материнка.:IMHO:

              І ,взагалі , моя думка, що цінні  ШО королеви  виводяться не для медовиків, а для виведення в подальшому від них "користувацьких" маток.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

После сегодняшней проверки зимовки семей с матками ИО от Теплова, хочу отметить комбинации В80*В19 и  В54*В12. Эти семьи не оторвались от передней стенки, сидят тихо, пчелы не пытаются вылезать на верх рамок, корм используют экономно. Комбинация В54*В12 будет производиться в этом году, кому интересен хорошо зимующий бакфаст рекомендую эту линию  для заказа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, военрук сказал:

После сегодняшней проверки зимовки семей с матками ИО от Теплова, хочу отметить комбинации В80*В19 и  В54*В12. Эти семьи не оторвались от передней стенки, сидят тихо, пчелы не пытаются вылезать на верх рамок, корм используют экономно. Комбинация В54*В12 будет производиться в этом году, кому интересен хорошо зимующий бакфаст рекомендую эту линию  для заказа.

В12.16 или В12.17?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Гурович сказал:

В12.16 или В12.17?

Не понял вопроса,  в паспорте указано, что трут использовался от В12 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

Есть ещё 2 матки В12 .17 не контролированного облёта. Я так понял это будут отцовские в этом году. Потому и спрашиваю: каким трутом осеменялись матки ?

Для получения трутней с родоводом  В12(VYP) от этой матки выводят дочек ( их облет не важен )и уже из их семей отбираем трутней, какого года будут эти матки не важно, могут быть 16, 17, 18

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Брониславович сказал:

Для получения трутней с родоводом  В12(VYP) от этой матки выводят дочек ( их облет не важен )и уже из их семей отбираем трутней, какого года будут эти матки не важно, могут быть 16, 17, 18

На счёт родовода я как бы понимаю, но трутень от мамки  и от дочек это как бы не одно и то же, или я что то путаю?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Гурович сказал:

На счёт родовода я как бы понимаю, но трутень от мамки  и от дочек это как бы не одно и то же, или я что то путаю?

Трутни в семье дочерей - В12(VYP) , а в семье самой В12(VYP) трутни с родоводом B183(vdB)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2019 в 20:43, военрук сказал:

Комбинация В54*В12 будет производиться в этом году, кому интересен хорошо зимующий бакфаст рекомендую эту линию  для заказа.

Если Вы не можете сказать какими В 12 осеменялись В54, так может у Юры остались записи, чтобы понять какие трутни нужны для линии хорошо зимующего бакфаста. 

У меня зимуют семьи Ф1 от  3 материнок: В54хВ19   В12.16хВ19  В19хВ54, так они зимуют не хорошо, а можно сказать отлично. От передней стенки ещё не отошли, кормов ещё больше половины, подмора половина гранёного стакана. ИОшки  В54хВ319 и В80хВ319 зимуют так же как и семьи Ф1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.01.2019 в 21:03, Гурович сказал:

На счёт родовода я как бы понимаю, но трутень от мамки  и от дочек это как бы не одно и то же, или я что то путаю?

Від самої матки В 12 VYP трутень B183vdB. Від її дочок В12VYP. Далі тема Бакфаст там розбираємось. Іначе довго пояснювати, хоч зима а часу обмаль:dntknw: Вибачте!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Гурович сказал:

Если Вы не можете сказать какими В 12 осеменялись В54, так может у Юры остались записи, чтобы понять какие трутни нужны для линии хорошо зимующего бакфаста. 

У меня зимуют семьи Ф1 от  3 материнок: В54хВ19   В12.16хВ19  В19хВ54, так они зимуют не хорошо, а можно сказать отлично. От передней стенки ещё не отошли, кормов ещё больше половины, подмора половина гранёного стакана. ИОшки  В54хВ319 и В80хВ319 зимуют так же как и семьи Ф1.

В людей бджоли або зимують, або ні, це з породою мало чим зв'язано, в нас зима доволі коротка, так що зимують всі породи добре. Якщо не зимує БУДЬ ЯКА порода, це вина пасічника. Серед зими росплід, це виходить що  щось їх турбує, три варіанта, кліщ (зазвичай коли делітанти екологічно чисті методи випробовують), синички, миші. Так що Ви можна сказати профі в зимівлі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.01.2019 в 21:23, teplov сказав:

Маток починаю осіменяти числа 20 травня, числа 5 Червня будуть перші для тих хто першим записався.

Юро, а перевірених це також стосується?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Лавр сказал:

Юро, а перевірених це також стосується?

Рахуємо: 5-7 днів до засіву, а може й більше+ 3 дня яйце+6 днів личинка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.01.2019 в 20:56, Брониславович сказав:

Для получения трутней с родоводом  В12(VYP) от этой матки выводят дочек ( их облет не важен )и уже из их семей отбираем трутней, какого года будут эти матки не важно, могут быть 16, 17, 18

        Геннадію, все ж ліпше мати з цією метою маток постарше. :IMHO: Вони охочіше відвідують трутневі чарунки. Минулого року виводив трутнів від замшевих дочок (В-73 -АР), тобто їм вже майже по три роки було. І то "породисті " баки не дуже то й  охоче яйця під  труневий розплід засівають. Доводилось використовувати інколи й ізолятор.:dntknw:

  Але зате баки майже не псують вощину перебудовами під трутневі чарунки, чим надзвичайно захоплюються карпатянки - у них це в крові, як один з пунктів  характеристики породи.  :IMHO::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.01.2019 в 22:51, Гурович сказав:

Если Вы не можете сказать какими В 12 осеменялись В54, так может у Юры остались записи, чтобы понять какие трутни нужны для линии хорошо зимующего бакфаста. 

У меня зимуют семьи Ф1 от  3 материнок: В54хВ19   В12.16хВ19  В19хВ54, так они зимуют не хорошо, а можно сказать отлично. От передней стенки ещё не отошли, кормов ещё больше половины, подмора половина гранёного стакана. ИОшки  В54хВ319 и В80хВ319 зимуют так же как и семьи Ф1.

  На вулиці , а чи в приміщенні ? - це теж немаловажно.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Геннадію, все ж ліпше мати з цією метою маток постарше. :IMHO: Вони охочіше відвідують трутневі чарунки. Минулого року виводив трутнів від замшевих дочок (В-73 -АР), тобто їм вже майже по три роки було. І то "породисті " баки не дуже то й  охоче яйця під  труневий розплід засівають. Доводилось використовувати інколи й ізолятор.:dntknw:

Леонид, тебе много раз говорили что ты выводишь не дочек от В73(АР), а внучек. Для вывода трутней лучше семьи с молодыми матками ( потомство от молодых всегда сильнее и здоровее чем от старых ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

  На вулиці , а чи в приміщенні ? - це теж немаловажно.:IMHO:

На вулиці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...