Перейти к содержанию

Матки Штучного Осіменіння Бакфаст на 2019 рік.


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Incap сказал:

Да как раз так и есть.

у В37 развитие взрывное,

Вскоре это все будет выложено на ютуб.

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk
 

Улей хоть не разорвало взрывом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Incap сказав:

Та не смешите. Джентер признаный не одной Апимондией. И грош цена той матки которая не сеет в джентер. Большая часть любительского европейского пчеловодства это джентер. Во Франции это никот. Альманах апимондии почитайте. Егошин 25 лет использует Джентера.

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk
 

Смешно . был у меня никот   матки  неохотно в нем сеяли повозился с ним  , попробовал шпатель и о никоте забыл.  А то что признано Апимондией  не факт что будет признано пчелой .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Улей хоть не разорвало взрывом 
А что улью то сделается. Дерево 35 фальцевый. Вот если был бы стенка по тоньше тогда бы может и разорвало.

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Incap сказав:

Та не смешите. Джентер признаный не одной Апимондией. И грош цена той матки которая не сеет в джентер. Большая часть любительского европейского пчеловодства это джентер. Во Франции это никот. Альманах апимондии почитайте. Егошин 25 лет использует Джентера.

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk
 

де гарантія що в тебе Джентер, а не китайська штамповка про це можу посперечатись тому що бачив і тримав в руках джентера привезеного з Німеччини і ті які продаються в Україні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2019 в 05:54, Incap сказав:

Мені не потрібно раз в місяць. Мені потрібно 10 якісних маток у сезон і все. А ще потрібен якісний трутень. А ще ш.о. повина тримати якусь базову бджолородину і мати якісь гігієнічні характеристики. І що буде в зиму з вашого шести рамочника. Я вже бачив Б80 в зимівлі. А ще я бачив Б37 и Б29 ш.о. Мастерчука І це небо і земля. Я теж дуже хтів би побачити відгуки по Б80.

якщо вам потрібно 10 маток проще купити відразу пліних від перевірених материнок і не парити мізки, ні собі ні людям. в мене є 5 маток В80 родовід http://bj.tochok.info/Pedigree/Buckfast-B84(BOS)-2018 тобто получається сестри вашої матки. а також 4 шт В81  родовід http://bj.tochok.info/Pedigree/Buckfast-B2(BOS)-2018 тобто сестра матері вашої В80 всі вони заплідненні Вальчуком і у родоводах можна подивитись скільки ще маток є у мене від Петровича кожної лінії, яка записана в родоводах мінімум три матки для груп аналогів. так от що  я скажу є матки однієї лінії 1 з них може вистрілити колосально 1 може не працювати, а всі інші 3-чи 4 матки працювати стабільно, хоча по фенотипічних ознаках дають всі однакове потомство. навіть з  машин однією марки однакової копплектації може одна простійно ломатись.  на рахунок В 80 претензій нема, є комбінації трохи кращі, але є і гірші але це не означає що вона гірша скрізь. в кожному регіоні свої взятки і якщо вона не працює  в вас вона може чудово сабе показати в іншому регіоні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

де гарантія що в тебе Джентер, а не китайська штамповка про це можу посперечатись тому що бачив і тримав в руках джентера привезеного з Німеччини і ті які продаються в Україні. 
Так дiйсно кітайський має запашок не гарний, я брав собі і знайомим з сайті Карла Джентера присилали з Німетчини. Першому джентеру вже років 8 другий брав у позапрошлому році. Є також нікот. Що той що той працює. Нікот більше використовую для молочка.

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2019 в 14:19, Incap сказал:

56bc776a155f7cf92af2367022db3aed.jpgcf3a0aa5bd92e9e3ac91bd29d33db858.jpg

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk
 

Дуже симпатична бджола. Може в когось знайдеться ще фото B319???  Не погано було  б тут в темі виставити для наглядності. Инкап навіщо ви заморочуєтеся з тими мисочками, заберіть матку підріжте сот в декількох місцях вони заложать самі маточники. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Incap сказав:



Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk
 

Ви краще скажіть нам яка мета ваших публікацій ? Ми тут не діти і добре знаємо що в бджільництві буває і не перший рік користуємось послугами різних маткарів і ВЮП зокрема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, daring сказал:

Дуже симпатична бджола. Може в когось знайдеться ще фото B319???  Не погано було  б тут в темі виставити для наглядності. Инкап навіщо ви заморочуєтеся з тими мисочками, заберіть матку підріжте сот в декількох місцях вони заложать самі маточники. 

319 

IMG_20190606_131853.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив трохи маток для себе В112 для подальшої роботи з ними, та штук 15 є на продаж. Так що кому пропонує Ірина, то щоб мали уявлення.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, teplov сказал:

Зробив трохи маток для себе В112 для подальшої роботи з ними, та штук 15 є на продаж. Так що кому пропонує Ірина, то щоб мали уявлення.

 

На продажу есть В112 ИО? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, igor сказал:

На продажу есть В112 ИО? 

Все тільки по черзі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, teplov сказал:

Все тільки по черзі.

Очередь на проверенных ИО на когда? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, igor сказал:

Очередь на проверенных ИО на когда? 

На Липень, точніше не скажу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, teplov сказал:

На Липень, точніше не скажу.

Коли буде кінець черги для непровіриних

Для заказа маток на слідующий рік , щоб цей рік безтолку не сіяли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В19ХВ100 

ф1 очень классные - весеннее развитие - лучше всех . Материнки Маточка уже старенькая , точнее две , но работают на отлично в зажатых семейках. ф1 лучше пчелы не видел. Зитмовка немного хромает, но с этим можно мирится. В этом году пробую в основном разводить трутня от карники посмотрим что получится...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
 
 
17 часов назад, AVA сказал:

Коли буде кінець черги для непровіриних 

Для заказа маток на слідующий рік , щоб цей рік безтолку не сіяли

Всі замовлення на 2020 рік, (станки, кліточки, матки) приймаються з 1 Листопада.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я мав на увазі, коли можна заказать в цьому році , коли буде самий кінець черги непровіриних в цьому році В319 і В 255

А виводить я буду від них наслідуючий рік , на цей рік уже виводю від 19 , 54 і 80 

Так краще,  береш під осінь непровіринех, а наслідующий рік від них спокійно сезон виводиш 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем доброго времени суток.

Как можно узнать ПРИБЛИЗИТЕЛЬНЫЕ сроки отправки маток???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2019 в 13:54, teplov сказал:

Післязавтра Вам вишлю заміну.

Юрий маточку заменил,спасибо,  пришла шустренькая, сидит под  колпачком на выходящем расплоде ,ждем яйцекладку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.06.2019 в 22:03, Slogger сказал:

Всем доброго времени суток.

Как можно узнать ПРИБЛИЗИТЕЛЬНЫЕ сроки отправки маток???

З неперевiреними на тиждень затримка, пропало багато неплодок. Взнати коли будуть можнапо телефону з 20.00 до 21.00.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовляв шо з перевіркою прийшла навіть раніше ніж я очікував вже зробив першу прививку рекомендую.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ф1 от 319 симпатюли с черным кончиком .

IMG_20190618_193741.jpg

За качество фото сорри

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, teplov сказал:

З неперевiреними на тиждень затримка, пропало багато неплодок. Взнати коли будуть можнапо телефону з 20.00 до 21.00.  

Получил в воскресенье.Проходит подсадка.Спасибо!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Задають питання що за лыныя В194. Вона стоїть в полі, 3 сім'ї ШО, всі три супер, то пустив на трутня та зробив кілька прививок.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...