Перейти к содержанию
  • Объявления

Ю.М.

Наша лінія

В теме 102 сообщения

2 часа назад, mits сказал:

Это 70-130 семей, 1 сезон, работают на линию.

Если бы кроме линии в этой жизни уже ничего не нужно было то годок можно и потерпеть.  А так всё время на что то работают. а хочется чтоб бы пчёлки уже и на хозяина поработали.

Поделиться сообщением

Медогонка радіальна 95 т розпечатка 40т шнек 35т  несос 17т відстійник 7-15т. Приблизно 7000-8000$

А тепер скажіть де ви взяли 400 чи 800 т . На ринку вже є приблизні ціни від них і відштовхуйтесь

Поделиться сообщением

Только что, mits сказал:

У Вас что, тоже куркулятор сломался?:umora:

Я тему не читаю ,так как даже в бреду  не мечтаю о линии ,не дорос и не доросту никогда 

Теперь ЮМ внёс ясность 10000 евриков 

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Ю.М. сказал:

(базова модель) - 10 000 Євро.

ну хочь розумієм про що мова, характеристики на першій сторінці, треба порахувати окупність і на яку кількість сімей її брати

Поделиться сообщением

2 часа назад, mits сказал:

У Вас что, тоже куркулятор сломался?:umora:

Да ничего у него не сломалось.   медовуха шашлык. и медогонка крутится 100 лет...

Поделиться сообщением

6 минут назад, larson сказал:
7 минут назад, larson сказал:

так у вулика також срок експлуатації 15-ть років, у рамки 5-ть, холстик і той на два роки

Пропитуєм парафіном.Від холстиків відмовляємся:umora:

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Да ничего у него не сломалось.   медовуха шашлык. и медогонка крутится 100 лет...

Вот вторую медогонку переделал  на радиалку .

Придётся две помошницы ,но трудодней меньше 

Опять я в выигрыше 

Поделиться сообщением

:az:

Изменено пользователем asaltan

Поделиться сообщением

13 минут назад, Ю.М. сказал:

1.Ціна лінії на сьогодні (базова модель) - 10 000 Євро. 

Поделиться сообщением

пасіку в сто сімей викачує за день, накачує 2,5 тони

Поделиться сообщением

9 минут назад, larson сказал:

пасіку в сто сімей викачує за день, накачує 2,5 тони

я еще конешно не дорос, но бедный тот пчеловод что отберет и принесет корпусов за день на 2.5 тоны

Поделиться сообщением

4 минуты назад, valik1986 сказал:

я еще конешно не дорос, но бедный тот пчеловод что отберет и принесет корпусов за день на 2.5 тоны

да запроста, можете в Тюркіна запитати, не проблема з вулика витягнуть( звісно якщо це не даданівська рамка), проблема вилками чи ножичками колупать та в медогонку з медогонки доставать і з відрами бігать, я, коли ще на роботі робив і було треба, з чотирьох лежаків наставки за 8-м хвилин одним димарем і щіточкою знімав, а як купив щтіль то виходило ще швидше, але це екстрім, весь в милі від такої роботи

Поделиться сообщением

40 минут назад, larson сказал:

є таке поняття як кооперація, лінія купується вскладчину і єксплуатується гуртом, тобто база одна для всіх а копошаться по вуликах каждий сам по собі і в своєму селі, головне щоб корпуси і рамки на відкачку були унітарні, просто бачив досвід мілких фермерів які так вскладчину тримають комбайни чи ще якийсь там інвентар, одному не доцільно, а для гурту вроді би і нічого.

Я очень плохо отношусь к совместной собственности, а тем более к кооперативной. Собственник я.
Знаю из жизни, что общаковая техника долго не работает. Но это просто мой комплекс. В принципе, схема рабочая.

Поделиться сообщением

2 часа назад, valik1986 сказал:

но бедный тот пчеловод что отберет и принесет корпусов за день на 2.5 тоны

2 часа назад, larson сказал:

да запроста, можете в Тюркіна запитати, не проблема з вулика витягнуть( звісно якщо це не даданівська рамка),

І відбирав він їх не за день, а за часа два загружав бус. Перед цим пропрацювавши з відводками, нуклеусами цілий день. А то вже так вечірня зарядка на закуску

Изменено пользователем Надія

Поделиться сообщением

8 часов назад, Надія сказал:

І відбирав він їх не за день, а за часа два загружав бус. Перед цим пропрацювавши з відводками, нуклеусами цілий день. А то вже так вечірня зарядка на закуску

Это на розслабоне когда воровки не лезли. а когда лезут воровки то грузился на рассвете и 2-3 раза быстрее.    +- 150 корпусов    по  145 мм.

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

1 час назад, djdf сказал:

Крім того в комплект входить шнек продуктивністю 100кг за год. Якого нема на цьому відео.

Поделиться сообщением

1 час назад, Ю.М. сказал:
2 часа назад, djdf сказал:

Крім того в комплект входить шнек продуктивністю 100кг за год. Якого нема на цьому відео

Відео малоінформаційне, по суті одні катринки. Чому не показати лінію повністю у роботі від загрузки рамок до вигрузки відкачаних. Видно, що рамки не повністю розпечатані (зрізані ножами), момент на третій хвилині.Що далі з тими ділянками, а вони не маленькі, де залишився запечатаний мед? Чи вони  прокатуються додатково катками і розпечатуються, чи так і залишаться? Якщо це буде ріпаковий мед, то потім будуть проблеми

Изменено пользователем Надія

Поделиться сообщением

2 часа назад, Надія сказал:

. Видно, що рамки не повністю розпечатані (зрізані ножами), 

Для линии лучше чтоб рамки были немного раздуты.в корпусе  9 рамок вместо 10...

А больше всего мне не нравится такая загрузка.  рамки с мёдом нужно подымать выше головы.  Чем подымать рамки над головой то проще ножом распечатать и кинуть в медогонку..:IMHO:

Поделиться сообщением

31 минуту назад, Надія сказал:

Відео малоінформаційне, по суті одні катринки. Чому не показати лінію повністю у роботі від загрузки рамок до вигрузки відкачаних. Видно, що рамки не повністю розпечатані (зрізані ножами), момент на третій хвилині.Що далі з тими ділянками, а вони не маленькі, де залишився запечатаний мед? Чи вони  прокатуються додатково катками і розпечатуються, чи так і залишаться? Якщо це буде ріпаковий мед, то потім будуть проблеми

Бо це зразок, про що писалося на першій сторінці. Придбайте лінію запустіть її в процес і до Вас приїдуть і знімуть інформативне відео. А на рахунок недорозпечатаних рамок то це і є промислові масштаби роботи. Там ніхто на це уваги не звертає бо іде процес.

Поделиться сообщением

23 минуты назад, Надія сказал:

Я вже писав, що матеріали по лінії не презентабельні - ці "картинки" знято на пуско -наладочних роботах на пасіці В.І.Нагорнюка і там багато метушні та ненормативної лексики тому звучить музика... На жаль робити якісне відео не було часу і коштів на професіоналів цієї справи.

Щодо неповністю розпечатаних рамок -відпрацьовували різні режими, а рамки чужі - доводилось економити. Як і всякий господар, я не люблю показувати "кухню".

В роботі, після виставлення лінії по ватерпасу, наладки на тип рамки та регулювання все буде добре!

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Для линии лучше чтоб рамки были немного раздуты.в корпусе  9 рамок вместо 10...

А больше всего мне не нравится такая загрузка.  рамки с мёдом нужно подымать выше головы.  Чем подымать рамки над головой то проще ножом распечатать и кинуть в медогонку..:IMHO:

Показаний агрегат передбачає підйомник для корпусів і виштовхувач рамок, ми над цим працюємо.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Ю.М. сказал:

Показаний агрегат передбачає підйомник для корпусів і виштовхувач рамок, ми над цим працюємо.

Ну тогда другое дело. А то я представил картину что нужно или рамки выше головы подымать или придумывать какой то трап для человека который будет загружать рамки.. ну и для корпусов.

Поделиться сообщением

Я знаю цю проблему, але мені не подобається пневматичний механізм підйомника (прототип), хочемо замінити його на електричний.

Поделиться сообщением

11 минут назад, Ю.М. сказал:

Ого і це все при серійному виробницві може коштувати менше 8000!!!! Ще й з шнеком для забрусу. Я вражений

Звичайно я ще недоріс щоб купити лінію. Але якщо все нормально працюватиме, то на мій погляд це буде непогана пропозиція.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти