Перейти к содержанию

Наша лінія


Ю.М.

Рекомендуемые сообщения

1.    Традиційно звітую перед "Точком":  Ми зробили лінію! 

Матеріал:   нержавіюча сталь AISI 304       
Габарити: 7000х1400х2300       
Загальна вага: 400кг       
Робоча напруга: 230Вт       

Загальна потужність лінії: 2,2кВт       
Продуктивність: 200-400л/год (200…300рам./год.)    

Багато пасічників її вже бачили на виставках Бджолярського кругу, біля Інституту П.Прокоповича, на семінарі "Золота пасіка" в Миколаєві.

В результаті транспортування по наших дорогах лінію добре пошкрябали і "розтрясли" причіпа.

Тому поставили на зимове зберігання у себе на підприємстві, кому цікаво - приїздіть , дивіться.

2. На проектування, виготовлення та "обкатку" витрачено значні кошти. Повертати їх планується не один рік,і можливо, не нашому поколінню.

Також, можливо, для мене це вершина трудової діяльності, бо на інше вже часу обмаль... Тому головне завдання - налагодити серійне виробництво.

Бо в Україні вже працює до десятка закордонних ліній і товстосуми гроші знайдуть. А сімейна пасіка повинна мати вітчизняну, доступну, адаптовану,

ремонтопригодну,  НАШУ лінію!

3.  Провівши аналіз ринку та ревізію у "засіках",  роблю невтішні висновки: "грошей нема й не буде"!

Позичати в банку - плюс 50% вартості, інвестор - від 20% і втрата підприємства, просити у держави - плюс 100% чиновникам!

ПРОПОЗИЦІЯ!  Я прошу грошей у пасічників під проект "Наша лінія".  Гроші отримую на карту і за кожну копійку звітую на нашому сайті, або на форумі. Гроші витрачаю тільки на метал і комплектуючі! На отримані кошти готовий нараховувати відсотки -  2% в місяць. Вкладені кошти можна витрачати на закупку лінії або іншого інструменту. Якщо пасічник бере обладнання на виплату - нараховуються 1% у місяць від залишкової вартості. На отримані кошти даю розписку із зобов"язанням  повернути протягом місяця за вимогою позичальника.

Прошу висловитись і надати Ваші пропозиції.

З пов. Ю.М. Гуслій.

  • Подобається 16
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Ю.М. сказал:

готовий нараховувати відсотки -  2% в місяць

як на мене це зайве

 

44 минуты назад, Ю.М. сказал:

надати Ваші пропозиції.

розбити лінію на складові, і виставляти частинами, ( наприклад перший складовий вузол це автоматична розпечатка) далі придбавши її людина в подальшому ( якщо буде рости пасіка) може докупляти лінію до кінця

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Україні вже є лінія яку можна придбати як почастинам так і цілу  виготовляє Віницьке підприємство Бистар

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ю.М. сказал:

Ми зробили лінію! 

Ну так фото-видео в студию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ю.М. сказав:

Робоча напруга: 230Вт  

Мабуть, все-таки 230В.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

Мабуть, все-таки 230В.:hi:

Так!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я считаю, что Ю.М. Гуслий хороший и порядочный человек.  Неоднократно заказывая товары производства "Павик"  мне их высылали без всяких предоплат и наложенных платежей. Чем оказали мне огромный кредит доверия. Считаю что пришло время выручить нашего производителя!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена  линии в сборе и если можно по частям?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в Вас не сумнівався

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, djdf сказал:

яку можна придбати

коли буде конкуренція, то отримаєте якість, а взагалі колгосп діло добровольнє, можете і не учавствувать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, larson сказал:

коли буде конкуренція, то отримаєте якість, а взагалі колгосп діло добровольнє, можете і не учавствувать

Сирове ще років 2-3 буде сировим з постійним удосконаленням і допрацюваннями. Я 3 роки горизонтальною користуюсь і добре що виробник Український а не Польський чи Фінський

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, djdf сказал:

Сирове ще років 2-3 буде сировим з постійним удосконаленням і допрацюваннями. Я 3 роки горизонтальною користуюсь і добре що виробник Український а не Польський чи Фінський

;) так добре! тому що виробник з тих країн не буде учитись виробництву за Ваш рахунок :IMHO:

там при найменьшому браку всю партію відзивають, а ми думаємо як в нас добре, ай як добре!!!

до Ю.М. Гуслія немаю ніяких особистих претензій. Але факт остається фактом. Відчизняний інвентар купують по одній причині це ціна! тому що в пасічників не вистачає коштів на якісний інвентар з наведеної в приклад Польші, яка в європі не є взірцем якості.

Можливо відхиляюсь від теми, але напишу: неякісний інвентар, препарати, - неякісний мед: неякісний мед - мала ціна: мала ціна - неякісний інвентар і т.д. .... якось так!!!! НАБРИДЛО!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, M_Oleksandr_V сказав:

Можливо відхиляюсь від теми, але напишу: неякісний інвентар, препарати, - неякісний мед: неякісний мед - мала ціна: мала ціна - неякісний інвентар і т.д. .... якось так!!!! НАБРИДЛО!

1. Ю.М. ще не сказав, скільки коштує лінія, а Ви вже ногами тупочете!  Можливо, ціна і якість будуть високі, що Ви тоді скажете?

2. Якщо НАБРИДЛО, то зробіть краще!

3. Якщо не можете, то ідіть в школу, в 2-й клас і вишивайте хрестиком слово Вітчизна, доки не навчитесь. Якось так.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітчизняна лінія в любому випадку буде дешевша в рази за тіж прототипи закордонного зразку.А наші вміють і можут робити негірше а то й краще:UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, djdf сказал:

Вітчизняна лінія в любому випадку буде дешевша в рази за тіж прототипи закордонного зразку.А наші вміють і можут робити негірше а то й краще:UA:

Могти - то могут! Да не делают!:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, dacha сказал:

Могти - то могут! Да не делают!:IMHO1:

Як кажуть: "Круг замкнувся"! 

Я вже спробував одного разу розірвати круг, і в мене вийшло! Багато років підряд ходив на збори обласної спілки, потім братства, потім знову спілки. Кричали, голосували, шукали винних, але нічого не робили. Я вирішив працювати по іншому і маю результат. Зараз та сама історія з СПУ - нема реальних справ і нема довіри. Разом з тим без об"єднання зусиль ми завжди будемо  аутсайдерами. 

Ще один аргумент, який я підкреслюю, ми (вітчизняні виробники обладнання) вийшли на європейський рівень, останній ривок - зробити лінію, зроблено. Тепер важливо зберегти потенціал росту і особливо зберегти людей, які створили цей потенціал і тоді є великі шанси вийти вперед. Ми вже зараз активно продаємо свої товари за кордоном і не тільки в Європі. Але для подальшого зростання не вистачає ресурсів. 

  Я пропоную об"єднання не під 100 пунктів програми, а під 1 пункт:  налагодити серійний випуск необхідного нам обладнання. А оскільки лінія - це обладнання тривалого користування, то і вклад можна зробити сьогодні, а результат (з відсотками) забрати по мірі необхідності. Крім того це реальна справа яка може і повинна показати зразок успішного об"єднання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, asaltan сказал:

1. Ю.М. ще не сказав, скільки коштує лінія, а Ви вже ногами тупочете!  Можливо, ціна і якість будуть високі, що Ви тоді скажете?

2. Якщо НАБРИДЛО, то зробіть краще!

3. Якщо не можете, то ідіть в школу, в 2-й клас і вишивайте хрестиком слово Вітчизна, доки не навчитесь. Якось так.:umora:

Поперше Ви лізете не туди куди Вас просять!

Тут іде розмова виробника інвентаря і пасічників! А Ви відноситесь до третьої ланки і як би у Вас і ваших колег був меньший апетит і краще вміння домовлятися з європейським покупцем нашого продукту, а це і є Ваша безпосередня робота яку Ви виконуєте поганенько..... так що займайтесь своєю справою і не тикайте носа куди Вас не просять, виробник інвентарю займається своєю справою, а я і такі як я мають справу безпосередньо з бджолою і я займаюсь своєю справою. 

Я надіюсь нікого не образив, якщо когось образив ВИБАЧТЕ, але по іншому я не знав як донести свою думку!

  • Подобається 10
  • Дякую 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, M_Oleksandr_V сказав:

Поперше Ви лізете не туди куди Вас просять!

Дозвольте Вам не дозволити! Якщо не лізти туди, куди не просять, то кури лапами загребуть.

Медалі на виставках ми одержали саме тому, що освоїли промислове фасування стільникового різаного меду, а також виробництво соняшникового крем-меду в оптових кількостях. Пасічники цього не роблять, вони цей продукт вимірюють рамками і півлітровими банками.:hi:

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 3
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, asaltan сказал:

Медалі на виставках ми одержали саме тому, що освоїли промислове фасування стільникового різаного меду, а також виробництво соняшникового крем-меду в оптових кількостях. Пасічники цього не роблять, вони цей продукт вимірюють рамками і півлітровими банками.

:umora: Знав одного "фахівця" - так хвалився також "Я медаль і грамоту отримав бо почав різати бринзу кубиками і фасувати у прмислових масштабах. А так би про цю бринзу ніхто і не  знав і не ів,  бо "дурні" пастухи іі тільки  круглою робили і  кілограмами вимірювали! " :umora: Ото досягнення світового масштабу  -  а не "якісь там прості пасічники", що тільки і вміють що стільниковий мед у рамках робити. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, asaltan сказав:

1. Ю.М. ще не сказав, скільки коштує лінія, а Ви вже ногами тупочете!  Можливо, ціна і якість будуть високі, що Ви тоді скажете?

Ціна є в журналі "Рентабельна пасіка". Більше того, там є ще сім позицій цін європейських виробників ліній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, M_Oleksandr_V сказал:

Поперше Ви лізете не туди куди Вас просять!

Тут іде розмова виробника інвентаря і пасічників! 

Я з Вами не згоден!  По перше,як кажуть: "Ми всі в одному човні", а по друге, якщо мова йде про розподіл пирога, кому більший кусок дістанеться, то пиріг все таки "печуть" Бджоли, а ми всі решта - після них. Оскільки Бджоли права голосу не мають - всі решта не повинні про це забувати :IMHO:.

13 часов назад, Solo сказал:

Ціна є в журналі "Рентабельна пасіка". Більше того, там є ще сім позицій цін європейських виробників ліній.

На жаль журнал мало читають, тому детальну інформацію по лінії я подам дещо пізніше- матеріал не надто презентабельний бо лінія проїхала більш ніж 2500 км і витримала 8 перевантажень, а копіювати з журналу не зовсім коректно.

20 часов назад, dacha сказал:

Могти - то могут! Да не делают!:IMHO1:

Для мене це дуже болюче питання, але я також відповім пізніше.

Зараз для мене принципово на кого розраховувати в майбутньому - чи на великІ господарства типу "Семенівки", тоді ліній потрібно кілька десятків, але з "понтами"для багатих. Чи на майбутню сімейну пасіку, тоді ліній потрібно сотні, без зайвого "тюнінгу" але простих і надійних. Звичайно, що витягти обидва напрямки ми навіть не мріємо, яле я особисто прихильник сімейної пасіки. Але, підкреслюю, не в сучасному стані, а тої, що буде через 2-3 роки. Ми зараз копіюємо Європейське бджільництво і це неправильно. Підготовка виробництва, людей, набуття досвіду - це тривалий час якраз на 2-3 роки, але потрібно починати зараз! Бо "Промедление смерти подобно.." 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо идти по пути Китая - завоёвывать дешевый сегмент, но хорошего качества . Целиться надо на семейную пасеку 500-800 семей. Позже подробнее раскрою свою точку зрения, если интересно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, senber сказал:

Надо идти по пути Китая - завоёвывать дешевый сегмент, но хорошего качества . Целиться надо на семейную пасеку 500-800 семей. Позже подробнее раскрою свою точку зрения, если интересно. 

Цікаво і потрібно! На сьогодні існує бізнес-проект на 1000 бджолосімей, розроблений В.Очколасом з подачі В.О.Соломки (Діда Василя). Цей проект є в інтернеті та в книзі В.О.Соломки "Петро Прокопович на наших пасіках". Дуже серйозна робота але все гладко на папері, потрібен серйозний аналіз, особливо від пасічників хто має 300-500 сімей. Я з своєї "вершини" 50 вуликів, такий аналіз зробити не можу.

Та досвід пасічника і виробника обладнання підказують мені що краще розраховувати на практиків зі 100 вуликами ніж на теоретиків з 1000.  

Крім того обладнання можна здешевити тільки при серійному виробництві. Від цього залежить також надійність та ремонтоздатність. 

Не може бути дешевою лінія, яку роблять по одній по пів-року.І навпаки, 5-10 за пів-року, краще за 3 місяці дозволяють значно знизити ціну, і відповідно продавати обладнання не тільки в Україні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Ю.М. сказал:

Цікаво і потрібно! На сьогодні існує бізнес-проект на 1000 бджолосімей, розроблений В.Очколасом з подачі В.О.Соломки (Діда Василя). Цей проект є в інтернеті та в книзі В.О.Соломки "Петро Прокопович на наших пасіках". Дуже серйозна робота але все гладко на папері, потрібен серйозний аналіз, особливо від пасічників хто має 300-500 сімей. Я з своєї "вершини" 50 вуликів, такий аналіз зробити не можу.

Та досвід пасічника і виробника обладнання підказують мені що краще розраховувати на практиків зі 100 вуликами ніж на теоретиків з 1000.  

Крім того обладнання можна здешевити тільки при серійному виробництві. Від цього залежить також надійність та ремонтоздатність. 

Не може бути дешевою лінія, яку роблять по одній по пів-року.І навпаки, 5-10 за пів-року, краще за 3 місяці дозволяють значно знизити ціну, і відповідно продавати обладнання не тільки в Україні. 

Наверное лучше было бы чтобы линия была рассчитана на 100-200, за такими семейными пасеками будущее пчеловодства Украины. Содержать больше 300 семей это уже надо сеять медоносы. создавать медовый конвеер. А если у вас есть земля то лучше выращивать  сельхоз продукцию и не морочить себе одно место. Выращивание сельхоз продукции намного рентабельнее пчеловодства.:IMHO1: Конечно есть варианты совмещения , но там очень много но.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Ю.М. сказал:

Цікаво і потрібно! На сьогодні існує бізнес-проект на 1000 бджолосімей, розроблений В.Очколасом з подачі В.О.Соломки (Діда Василя). Цей проект є в інтернеті та в книзі В.О.Соломки "Петро Прокопович на наших пасіках". Дуже серйозна робота але все гладко на папері, потрібен серйозний аналіз, особливо від пасічників хто має 300-500 сімей. Я з своєї "вершини" 50 вуликів, такий аналіз зробити не можу.

Та досвід пасічника і виробника обладнання підказують мені що краще розраховувати на практиків зі 100 вуликами ніж на теоретиків з 1000.  

Крім того обладнання можна здешевити тільки при серійному виробництві. Від цього залежить також надійність та ремонтоздатність. 

Не може бути дешевою лінія, яку роблять по одній по пів-року.І навпаки, 5-10 за пів-року, краще за 3 місяці дозволяють значно знизити ціну, і відповідно продавати обладнання не тільки в Україні. 

Здравствуйте! Мы с Вами пересекались на прошлой выставке в Днепре (если помните, я предложил удешевить ручной станок распечатывающий путём установки на бочку стандартную). Если не вспомнили, то не важно )).

Я могу высказать свои соображения, т.к.  позапрошлый бизнес был инжениринговый и доводилось организовывать монтаж, производство, сервис. Могу набросать тезисы, а там как пойдёт. Тема долгая и серьёзная. Деньгами пока участвовать не смогу, а посоветовать - пожалуйста, т.к. действительно за Державу обидно, что не могут у нас организовать пр-во таких несложных машин. Начну с самого демотивирующего тезиса №1: Эта страна не имеет условий для создания и управления таких бизнесов (прошу не путать бизнес и хобби). Это очень грустно всё, что происходит в стране. Налоги - ужас, кредиты - неподъёмные, среда - не рыночная, коррупция,  бандитизм, беспередел.

Теперь о хорошем. Тезис 2: Рынок пуст и его надо занимать,  т.к. когда-нибудь, может быть, всё это барыжничество закончится и народ выберет нормального президента, который создаст условия для роста бизнеса и экономики в целом.

Теперь о установке. Тезис 3: Отталкиваться надо от задачи и миссии производства.

3-а. Либо работать на западного потребителя (что более перспективно), но тогда надо предоставить серьёзные конкурентные преимущества. В этом случае надо идти путём Китая: делать эконом- копии существующего оборудования + свои инженерные штрихи.

3-б. Либо работать на  внутренний рынок. В этом случае надо делать недорогую модель для семейного бизнеса 500-800 семей. 25-40 т. мёда откачка за неделю. Здесь я могу ошибаться. Надо консультироваться у практикующих пчеловодов с таким количеством. Без их опыта никуда. 

Тезис 4. Опять демотивирующий. Для такого бизнес-проекта и для обеспечения производственного цикла нужны серьёзные инвестиции (думаю, что минимум 400-500 т. дол. на вскидку). Но там Вы потеряете управление, т.к. инвесторы местные очень своеобразные личности и будут перетягивать управление в свои руки.

Пока остановлюсь (хотя много могу ещё писать), т.к. не знаю сам как эти проблемы осилить. Могу пожелать удачи и буду держать за Вас кулаки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Наша лінія

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...