Перейти к содержанию

Продаж маток Карніки ШО (2019 рік) від Андрія Сумчанина


Рекомендуемые сообщения

На початок липня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 30.10.2018 в 17:19, Егор Юрьев сказал:

Переганять не стоит,а то увидят у нас голый зад.

Верно сказано.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заказы ещё принимаете? Если да то на когда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Цікаво, як там успіхи у Андрія і коли чекати маток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 03.06.2019 в 11:53, Алекс 7 сказал:

Цікаво, як там успіхи у Андрія і коли чекати маток?

Всем интересно,а у Андрея-молчание...Кто-то уже получил маток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обіцяв після 13 числа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Маслюк сказал:

Всем интересно,а у Андрея-молчание...Кто-то уже получил маток?

Обещал на этой неделе начать рассылать, пока тишина, наверно с понедельника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, roman72201 сказал:

Обещал на этой неделе начать рассылать, пока тишина, наверно с понедельника.

На звонки не отвечает,личные сообщения читает,но молчит.Как-то странно всё это. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Маслюк сказал:

На звонки не отвечает,личные сообщения читает,но молчит.Как-то странно всё это. 

Первый блин комом. Я покупаю маток у Липава качеством доволен. Вывел 70 маток от ИО пешец на пернере все матки как одна чёрные сразу видно качество материала и материнка супер вышла с земы на 4-ре рута но акации пренисла 15 кг. Брали пакеты во Львовской обл. дочек Липатовских маток воротолеранс на пернере  пакеты супер. Закал Липатову 3-ри ИО проверенных в начале июня обещал на 17 июня сегодня уже 15 матки отправил. Андрею нужно немного опыта потом продавать. В пчеловодстве не день дорог а каждая минута. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, igor сказал:

Первый блин комом. Я покупаю маток у Липава качеством доволен. Вывел 70 маток от ИО пешец на пернере все матки как одна чёрные сразу видно качество материала и материнка супер вышла с земы на 4-ре рута но акации пренисла 15 кг. Брали пакеты во Львовской обл. дочек Липатовских маток воротолеранс на пернере  пакеты супер. Закал Липатову 3-ри ИО проверенных в начале июня обещал на 17 июня сегодня уже 15 матки отправил. Андрею нужно немного опыта потом продавать. В пчеловодстве не день дорог а каждая минута. 

Можливо що пішло щось не по сценарію? Але нічого, Андрій зправиться, і вийде з тої ситуації сильнішим. Він сам по собі людина хороша,. Можливо стався якийсь форс мажор?. Я взагалі ніколи нерадив би операторам ШО після того як освоять осіменіння, у перший же рік виходити на ринок продажу маток. Адже обов’язково десь відбудеться збій. Тільки набравшись як слід досвіду, доведеного до автоматизму, можна пропонувати до продажу маток. Комусь Ш,О дається дуже легко, комусь треба попотіти щоб навчитись. Тому раджу на Андрія не робити нападок, а ліпше підтримати словом втіхи. Те що він взявся за цю справу з освоєння Ш.О, то вже молодець. Одним словом не закльовуйте людину, з`явиться тут на форумі, і все пояснить. Все буде добре

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Можливо що пішло щось не по сценарію? Але нічого, Андрій зправиться, і вийде з тої ситуації сильнішим. Він сам по собі людина хороша,. Можливо стався якийсь форс мажор?. Я взагалі ніколи нерадив би операторам ШО після того як освоять осіменіння, у перший же рік виходити на ринок продажу маток. Адже обов’язково десь відбудеться збій. Тільки набравшись як слід досвіду, доведеного до автоматизму, можна пропонувати до продажу маток. Комусь Ш,О дається дуже легко, комусь треба попотіти щоб навчитись. Тому раджу на Андрія не робити нападок, а ліпше підтримати словом втіхи. Те що він взявся за цю справу з освоєння Ш.О, то вже молодець. Одним словом не закльовуйте людину, з`явиться тут на форумі, і все пояснить. Все буде добре

Так никто-же не против и подождать,если форс-мажор.Только молчание оно рождает домыслы.Если человек заходит на форум,читает почту,а в ответ-молчание,то что думать можно?И как можно "підтримати словом втіхи" если на звонки не отвечает?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дзвонив минулого тижня до нього-Обіцяв на кінець червня ! Трубку бере ,все ок!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30хв назад розмовляли, все нормально. Планується дві відправки. +-тиждень два нічого страшного. 

6 часов назад, Укроп сказал:

Я взагалі ніколи нерадив би операторам ШО після того як освоять осіменіння, у перший же рік виходити на ринок продажу маток. Адже обов’язково десь відбудеться збій. Тільки набравшись як слід досвіду, доведеного до автоматизму, можна пропонувати до продажу маток. Комусь Ш,О дається дуже легко, комусь треба попотіти щоб навчитись.

Я в 2018 році замовляв ШО матку від досвідченного оператора і все одно збій на 1,5місяця відбувся. Але це таке... всі ми люди. Головне щоб матеріал був гідний і оператор порядний.

Раніше знав коли взяток кінчається,(місцева бджола) працюєш з бжолами все нормально і тут бац-бац-бац...о все пора закінчувати.

А зараз не порядок:umora: 21-00 відкриваю вулик ще 1 віводок залишилось зробить і ловлю себе на думці що вже й темно як би:hmm:

То вночі по личинку...прививатись потрібно....Ох ця карніка....:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Андрій людина обов"язкова і порядна. Більш досвідчена в бджолярстві і маткарстві ніж більшість, в тому числі і я. Все буде добре, а заминки і затримки виникають і в мене, і в інших. Враховуючи перший рік в справі ШО ( а ця справа дуже не проста) скажу так - іноді сідаю тільки поїсти, решту часу бігаю як вжалений. Тому на дзвінки можу відповідати внятно лише ввечері, якщо ще не сплю, або ще живий. Сил тобі Андрію!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

Андрій людина обов"язкова і порядна. Більш досвідчена в бджолярстві і маткарстві ніж більшість, в тому числі і я. Все буде добре, а заминки і затримки виникають і в мене, і в інших. Враховуючи перший рік в справі ШО ( а ця справа дуже не проста) скажу так - іноді сідаю тільки поїсти, решту часу бігаю як вжалений. Тому на дзвінки можу відповідати внятно лише ввечері, якщо ще не сплю, або ще живий. Сил тобі Андрію!

Раз на форумі виникли запитання, то доцільно було б автору теми, дати власне пояснення в думаю на цьому все закінчилося б.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Раз на форумі виникли запитання, то доцільно було б автору теми, дати власне пояснення в думаю на цьому все закінчилося б.

Не надо ничего додумывать.(Это не к автору цитируемого)

Все мы люди и занимаемся одним делом.

Тот у кого пасека за 50+ и так понимают что порой 24 часов не хватает в сутках в разгар сезона.

Видимо и у Андрея сейчас цейтнот.

Я как-то пытался объяснить человеку что когда запар то инотда ни читать,ни писать времени нет.Ну вот нет,от слова совсем.Поверил он или нет считаю его проблемой.

Иногда ночью прививки,проверки нуклеусов и отбор маток.

Бывает и такое, ничего здесь сверх я не вижу.

Наберитесь терпения и ответы , на возникшие вопросы у вас,будут получены.

Всем удачи,успехов и здравия.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі заспокоїлися. Андрій почав розсилку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошу всіх телефонувати вранці до 9.00 або ввечері після 21.00.

Читати форум і повідомлення нема часу і хвилини. 

Тільки по телефону. 

Дякую за розуміння.

Адмінів прошу закрити тему

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...