Перейти к содержанию

Мітинг під кабміном


mukola-s

Рекомендуемые сообщения

50 хвилин тому, РУТ-61 сказав:

Мабудь тому що :       1) Не анонсували по АЙСІТІВІ.

   2)   Цей захід організував та проводив Овдієнко Ю.:wave:

:umora:Тоді - все зрозуміло. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, miro сказав:

Є бажання тему перетворити у флуд?

Вибачайте. Промовчу.Не сприймайте так все у  штики. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

:umora:Тоді - все зрозуміло. :wave:

То напевно більш достойних не знайшлося.Дрібниці якісь,десятки тисяч загублених сімей. Та й не вчасно,зараз головне мед зібрать і відправить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Лавр сказав:

То напевно більш достойних не знайшлося.Дрібниці якісь,десятки тисяч загублених сімей. Та й не вчасно,зараз головне мед зібрать і відправить.

:blink:!!!?Джазе, не думав що з цим виникнуть складнощі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.10.2018 в 21:36, ДобровоЛ сказав:

А чому про цю акцію я, наприклад, дізнаюсь оце тільки зараз?!:blink::hmm:

 Отож до організаторів: Вчіться інформувати людей, шановні, якщо хочете хоть чогось добитися у цьому житті -

Хто володіє інформацією, той володіє і світом!

Тупа відмазка тоже відмазка.  Скажіть прямо що пішли на поводу  і просто піджали ...х... інформація  була подана  і активно обговорювалась.   Достатньо було загляну в календар  тут на форумі .   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.10.2018 в 21:45, Ысч сказав:

Мне в этом году мелкий фермер пасеку травонул. По мелочи травонул. Обработал свой "клаптик земли" в 2га от клопа-черепашки в ветренную погоду. Ветром отраву снесло на луг. Итог - летная пчела посыпалась, имнунитет семей снизился и полезли  гнильцы... Мелкие потравы не менее страшны - их результат не так заметен по падежу летной пчелы но через десяток дней потрава вылазит болячками расплода. 

Так шо разницы нет - мелкие фермеры или крупные. Мелкие шкодят не меньше, а может и больше, и как правило, у них  участки близко к селу.

Я також постраждав від дрібних фермерів   непомітно збили льотну бджолу спасло оперативне скорочення гнізд і то що в гніздах було достатньо кормів  деяким довелось додати кормові рамки  з острахом чекаю 2019р  мене зі всіх боків обклали ріпаками .  Готуюсь провести консультації в фітосанітарній службі району.    Всі ми повинні розуміти найважде буде тому хто постраждає першим тож  при першому дзвінку потрібно бути готовим до всього .   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, mukola-s сказав:

Тупа відмазка тоже відмазка.  Скажіть прямо що пішли на поводу  і просто піджали ...х... інформація  була подана  і активно обговорювалась.   Достатньо було загляну в календар  тут на форумі .   

Я ж чесно повідомив, що до мене інфо про цю подію не дійшло, хоча до цих пір вважав себе трохи поінформованим, але був завжди поза полтиканством. І , мабуть, не лише до одного мене...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.10.2018 в 09:32, miro сказал:

вірно, саме те "через" ми і повинні турбувати та доносити ,які необхідні закони і тд. Сказане мною "зневірився" і є тим, що влада яка через органи державної влади і тд., не завжди створює законодавчу базу такою, яка б мала відповідати вимогам суспільства.

та як бачіш як та влада просить, а не вимагає, то стає дуже сумно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Демків Юра сказав:

 

закономірність страху

43522995_288525908430623_8975961399251435520_n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Демків Юра сказал:

 

Ну якщо так то СПУ разом зі стретовичом треба посилати в дупу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Николай Ахтырка сказал:

Ну якщо так то СПУ разом зі стретовичом треба посилати в дупу.

Чтоб кого то куда то послать для начала нужно как минимум выслушать обе стороны.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Николай Ахтырка сказав:

Ну якщо так то СПУ разом зі стретовичом треба посилати в дупу.

     Думаю спілка повинна існувати і потрібно її удосконалювати  і  це повинні робити ми пасічники  які створювали  і є її  членами.   Розвалити  найлекше а потім що  знову починати зпочатку то ні   є готова структура  і потрібно визначити пріоритети  і людей які  зможуть ці пріоритети   втілювати в життя .  Сьогодні спілка є однією з найпотужніши  пасічних організацій  створених пасічниками для пасічників  і це потрібно поважати  незважаючи на позицію певних  членів   люди приходять і відходять а  структура залишиться .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, mukola-s сказал:

     Думаю спілка повинна існувати і потрібно її удосконалювати  і  це повинні робити ми пасічники  які створювали  і є її  членами.   Розвалити  найлекше а потім що  знову починати зпочатку то ні   є готова структура  і потрібно визначити пріоритети  і людей які  зможуть ці пріоритети   втілювати в життя .  Сьогодні спілка є однією з найпотужніши  пасічних організацій  створених пасічниками для пасічників  і це потрібно поважати  незважаючи на позицію певних  членів   люди приходять і відходять а  структура залишиться .

:IMHO:Поясню чому так, я зараз бачу як наш місцевий орган знищує деякі структури в мойому місті, і бачу як вони чують громаду. ви гадаєте що стретовичу є справа до простих смертних бджолярів? Тим паче деским я спілкувався і бачів як верхівка СПУ поводилася іх хекспортерами які на них ором кричали. :IMHO:Спробуйте змістити стретовича і його посіпак, так вас заклюють як мамонта. Так що :IMHO:спілок можна створити хочь тисячу, але тільки деякі будуть дієві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mukola-s сказал:

Сьогодні спілка є однією з найпотужніши  пасічних організацій  створених пасічниками для пасічників

Це хто так вирішив? Керівництво спілки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Николай Ахтырка сказал:

деским я спілкувався і бачів як верхівка СПУ поводилася іх хекспортерами які на них ором кричали.

Довелось спілкуватися з деякими членами СПУ , дай Бог мені помилятися, але  чомусь в мене склалось враження що якимось чином їх тримають на гачку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.10.2018 в 20:23, mukola-s сказав:

     Думаю спілка повинна існувати і потрібно її удосконалювати  і  це повинні робити ми пасічники  які створювали  і є її  членами.   Розвалити  найлекше а потім що  знову починати зпочатку то ні   є готова структура  і потрібно визначити пріоритети  і людей які  зможуть ці пріоритети   втілювати в життя .  Сьогодні спілка є однією з найпотужніши  пасічних організацій  створених пасічниками для пасічників  і це потрібно поважати  незважаючи на позицію певних  членів   люди приходять і відходять а  структура залишиться .

Микола розсуди сам, не вся спілка твоєї області вийшла під кабмін, а лише ти, якщо певні речі залежать від керівника спілки, а в даному випадку говоримо про СПУ в особі Стретовича, то що завадило вийти іншим членам спілки СПУ твоєї області, так як це зробив ти, твій особистий вчинок є правильним, але за тобою більше сотні можливо з тисяча членів спілки, які виконують настанову у структурі, і вони її бездоганно виконали, вони не вийшли на мітинг.Тож структура яка є бездіяльна та керована людьми меркантильним інтересом, вона непотрібна бо породжує собі подібних, така установа, а точніше громада створює образ для успадкування організацій і будови їх роботи яка має бути орієнтована у всьому на них, по суті це домінуюча структура яка використовує все для вузького кола прикриваючись масою, людей навіть з добрими намірами, але в силу "начальство все за мене рішає" є бездіяльна.Тож лише та громадська організація яка будується на спільному інтересі, яка здатна відстоювати права кожного пасічника який є членом її структури здатна і має право на існуванння.Я нехочу бути спільником структури яка обирає свого очільника не демократичним шляхом, а лише вузьким колом яке і є її проблемою бездіяльності, заангажованості та в цілому змови.Лише та спілка,громада здатні до результатів де прозорість обирання та демократичних механізмів закладена в її статуті та діяльності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, miro сказал:

лише та громадська організація яка будується на спільному інтересі, яка здатна відстоювати права кожного пасічника який є членом її структури здатна і має право на існуванння.

Таке можливо лише за однієї умови - якщо організація будується ЗНИЗУ-ВГОРУ а не навпаки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...