Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

18 годин тому, ромео сказав:

Класний майстер-клас як прослуховувати бджіл:umora::ay:

Добра, проста людина. Я вже й раніше стикався з його роликами. Манера говорити в нього смішна, в мене з лиця усмішка не сходить.
А відносно прослуховування — практично все це добре чути й вухом, якщо щільно притиснути його до стінки вулика. Принаймі, мені так здається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Svan сказав:

Добра, проста людина. Я вже й раніше стикався з його роликами. Манера говорити в нього смішна, в мене з лиця усмішка не сходить.
А відносно прослуховування — практично все це добре чути й вухом, якщо щільно притиснути його до стінки вулика. Принаймі, мені так здається.

:ay:Супер.Підтримую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Svan сказал:

Добра, проста людина. Я вже й раніше стикався з його роликами. Манера говорити в нього смішна, в мене з лиця усмішка не сходить.
А відносно прослуховування — практично все це добре чути й вухом, якщо щільно притиснути його до стінки вулика. Принаймі, мені так здається.

Представил я такую картину_накарачках, руки и колени в снегу, ухо плотно прилегает к промерзшей стенке улья. Передвигаться от улья к улью можно не меняя исходное положение 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.12.2018 в 18:43, Svan сказал:

 практично все це добре чути й вухом, якщо щільно притиснути його до стінки вулика. Принаймі, мені так здається.

А если еще и сапогой поулику буцнуть, то и ухо прикладывать не нужно. Я слушаю только фонендоскопом и не стукая, отлично определяется состояние семьи и где она находится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Василика сказал:

А если еще и сапогой поулику буцнуть, то и ухо прикладывать не нужно. Я слушаю только фонендоскопом и не стукая, отлично определяется состояние семьи и где она находится.

Достаточно трубки. По поводу где находится то это к любителям сказок А впрочем - в улье находится тоже правильный ответ 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, КАЕ сказал:

Достаточно трубки. По поводу где находится то это к любителям сказок А впрочем - в улье находится тоже правильный ответ 

Трубка фонендоскопа засовывается в леток и меняя направление отверстия трубки по интенсивности звука определяется положение клуба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, КАЕ сказав:

Представил я такую картину_накарачках, руки и колени в снегу, ухо плотно прилегает к промерзшей стенке улья. Передвигаться от улья к улью можно не меняя исходное положение 

У вас неплохо развито воображение! А ещё много сарказма.:) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Svan сказал:

У вас неплохо развито воображение! А ещё много сарказма.:) 

У вас воображение тоже на высоте. Спасибо. Ещё б немного чувства юмора не мешало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні був на пасіці.На снігу рівномірно розкидано зо два десятки бджіл.:dntknw:І що їх погнало з вуликів і чи це з окремих ?Явних причин для турботи нема.Чи то старі ,що чули свій кінець?Тут правда нюанс.Іде дощ і коли той смертельний виліт був не дуже й визначишся, одначе вони зверху на залишках снігу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, samitnyj сказав:

Сьогодні був на пасіці.На снігу рівномірно розкидано зо два десятки бджіл.:dntknw:І що їх погнало з вуликів і чи це з окремих ?Явних причин для турботи нема.Чи то старі ,що чули свій кінець?Тут правда нюанс.Іде дощ і коли той смертельний виліт був не дуже й визначишся, одначе вони зверху на залишках снігу.

якщо бджоли без голів - то це робота синичок. Ніколи не міг подумати, а воно ось так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

СНГ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почав готувати до нового сезону

D9449900-7D1E-442C-BE56-F86A1E3F1FFC.jpeg

2223C301-10A8-462B-89AA-ED2D6675DC99.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.12.2018 в 17:59, samitnyj сказал:

Сьогодні був на пасіці.На снігу рівномірно розкидано зо два десятки бджіл.:dntknw:І що їх погнало з вуликів і чи це з окремих ?Явних причин для турботи нема.Чи то старі ,що чули свій кінець?Тут правда нюанс.Іде дощ і коли той смертельний виліт був не дуже й визначишся, одначе вони зверху на залишках снігу.

У Ваших вуликах відкриті верхні льотки ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, G.Valera сказав:

У Ваших вуликах відкриті верхні льотки ?

Делони на трьох корпусах льоток внизу,кілька лежаків стандартно льоток та десятирамкові льоток знизу. Верхніх ніде нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 23.12.2018 в 17:29, Олександр Коваль сказав:

якщо бджоли без голів - то це робота синичок. Ніколи не міг подумати, а воно ось так

На жаль це вже не встановлю,бо не звернув увагу,думав що синиці повністю їх з"їдають, вони інколи крутяться біля вуликів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.12.2018 в 17:29, Олександр Коваль сказал:

якщо бджоли без голів - то це робота синичок. Ніколи не міг подумати, а воно ось так

якщо пчоли без голов то це работа мишей! синички седают всю пчелу! у меня в етом году нашествие етих литунов! я уже до килограма сала скормил им штоб они по пасеке не шниряли! а они сало сожрут и обратно на пасеку!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, samitnyj сказал:

Делони на трьох корпусах льоток внизу,кілька лежаків стандартно льоток та десятирамкові льоток знизу. Верхніх ніде нема.

Чого питав - кожного року зимував при відкритих верхніх льотках. Завжди були пташині сліди біля вуликів та декілька бджіл на снігу.

Цього року вирішив закрити верхні льотки. Пташині сліди є , але бджіл на снігу немає. Та й вийти бджоли не дуже можуть , бо нижні льотки прикидало снігом. В  снігу утворились повітряні отвори до льотків. Крім того в мене знизу порожній магазин.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

... синички седают всю пчелу! у меня в етом году нашествие етих литунов! я уже до килограма сала скормил им штоб они по пасеке не шниряли! а они сало сожрут и обратно на пасеку!

минулі роки не  багато синиць крутилось біля вуликів, тому дивився на те скрізь пальці,  а цього року цілими зграями навідуються. Одним словом пів години потраченого часу і спокій до весни.

WP_20190103_001.jpg

WP_20190103_003.jpg

WP_20190103_006.jpg

WP_20190103_007.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Вчора переглянув як сидять мої дівки , в зиму пускав на 7-8 рамках. Прийшлось зараз позабирали по 1-2 р. Клуб зменшився і появилися вільні рамки на яких застигає бджола, зробив скорочення. В загальному клуби гарно сидять біля передньої стінки.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мужики хто користується заставними з полістиролу,є від них толк у весняний час,чи то самовнушеніє для пасічника  ? І чи треба їх ще чимось обмотувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

Мужики хто користується заставними з полістиролу,є від них толк у весняний час,чи то самовнушеніє для пасічника  ? І чи треба їх ще чимось обмотувати.

Я трохи тестував. Різниці у розвитку не помітив. Думаю, що вона має бути щільно припасована до стінок. Тоді буде краще. :IMHO::dntknw:

Окрім того бджоли гризуть заставну в першу чергу, на перспективу росту гнізда. Треба чимось захищати. Зважаючи на це, відмовився. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Женя Циба сказал:

Мужики хто користується заставними з полістиролу,є від них толк у весняний час,чи то самовнушеніє для пасічника  ? І чи треба їх ще чимось обмотувати.

Звичайний пінопласт 30мм обмотую скотчем. У корпусні заходить вплотну. Якщо мені під ковдрою тепліще то і бджолам із заставною буде тепліше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Женя Циба сказав:

Мужики хто користується заставними з полістиролу,є від них толк у весняний час,чи то самовнушеніє для пасічника  ? І чи треба їх ще чимось обмотувати.

У мене заставні з еппс доволі щільно входять в вулик (ну щілина  1-2 мм), ІМХО розвиток по весні кращий (розплоду більше і часто біля затавної). Торці заставних проклеєні скотчем чи алюмінієвою клейкою стрічкою. Гризуть трохи такі заставні якщо вчасно не розширити гніздо ну і еппс брати потрібно підходящий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Lefty сказал:

Гризуть трохи такі заставні якщо вчасно не розширити гніздо ну і еппс брати потрібно підходящий.

 

В 21.10.2018 в 22:22, ромео сказал:

Сьогодні закінчив зборку в зиму. Ще зробити контрольний і все...

Тіпа заставна:)... колись була

5bccd1b90fff1_.thumb.JPG.8e8f92c8352a4777db2678350cb870fc.JPG

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої сьогодні трохи літали.

20190103_123352.jpg

20190103_123317.jpg

Літали вроді і слабенько, а машину треба мити. Засрали:ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...