Jump to content
Форум на ТочкУ

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ромео

Осінь2018\ Зима2019

Recommended Posts

Вчорашній день був теплий бджілки гарно облетілись , я думаю обліт ще буде. В цьому році в зиму іде 11 сімей, в наступному сезоні якщо дасть Бог пасіку планую збільшити до 20-22 сімей, вулики і рамки готую))).

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

В 25.10.2018 в 22:56, Виталик78 сказал:

Вот такое щастье сегодня ездил забирать. Возле самой железной дороги осмелились.

Сегодня пересыпал на рамки, мёда практически не было,до нового года не дотянули бы. Понравилась пчела,спокойная, пока разрывал гнездо и вытрушивал в улей ни одна не ужалила.

А як з кліщем обробляли? Матка мічена?

Сегодня пересыпал на рамки, мёда практически не было,до нового года не дотянули бы. Понравилась пчела,спокойная, пока разрывал гнездо и вытрушивал в улей ни одна не ужалила.

1 минуту назад, Gnat сказал:

А як з кліщем обробляли? Матка мічена?

Пчела успокоится ,усядится на рамках вот тогда и пометим матку, обработаем тактиком. Пчела вся тёмная,отличается от моей рыжой.

На одному точку повністю підготовлено бджіл до зимівлі.Нехай Бог дає щасливу зимівлю всім ( і бджолам, і особливо пасічникам ).

Вчора видалася гарна погода, по дорозі на пасіку заскочив в ліс, вкосив пакет опеньок за годину часу.

IMG_20181027_121929.thumb.jpg.0bb79d4596ce04a8746538d74cfdc6cf.jpg

Заходжу на точок і чую якийсь гул, масовий обліт і пилок несуть.

IMG_20181027_135205.thumb.jpg.c89ee0dfcf3010183690880c2b7aac39.jpg

IMG_20181027_135904.thumb.jpg.4ade0e3f41807bef654f2f9af23d87fd.jpg

Матка в кліточці висиділа два тижні, відкрив канді, ще одну кудись діти потрібно. 

IMG_20181027_140603.thumb.jpg.10ebbdc98277a3e2b6502d5e835c21ab.jpg

Двом тим що давав сироп два тижні тому все забрано. Активний літ і принос пилку трохи насторожує, в гнізда вже не лізе. Лишилося одного нука приєднати і можна забути до лютого. Побув на пасіці трохи, якось так добре стало, завидую тим в кого пасіка біля хати. Всім гарної зимівлі.

Бачив сьогодні несли обножку поодинокі бджоли.

Бачив засів. Але думаю, що його викинуть при похолоданні. 

Взагалі, я вважаю, що осінь непогана і буде добра зимівля, так як безобльотний період, схоже, буде не більше 4-х місяців. Максимум - 4,5. 

Взагалі, я вважаю, що осінь непогана і буде добра зимівля, так як безобльотний період, схоже, буде не більше 4-х місяців. Максимум - 4,5. 
Також трошки є засіву. Обліт зимою 2018 був на Святу вечерю. В цю зиму 2018-2019 можна чекати багато чого нового і цікавого від нашої погоди , а нам лишається тільки догадуватися що то буде.

Даремний синяк досі цвіте.

IMG_5735.JPG

Вчора відвідав своїх бджілок,планував забрати маломедки після виходу розплоду,але печатки ще багато .тому ждемо похолодання.Корма підїли добряче.

15 часов назад, СЄРЖ сказал:

завидую тим в кого пасіка біля хати

І їхнім сусідам...

:umora::(

В 27.10.2018 в 22:06, Роман Бакун сказал:

Тобто якщо я не скоротю нижній льоток то нічого страшного?

Нічого, крім мишей:ooops:

В 29.10.2018 в 13:28, ромео сказав:

І їхнім сусідам...

ні :ay:одної скарги

В 29.10.2018 в 13:28, ромео сказав:

І їхнім сусідам...

З моїми баками моїм сусідам,  як і моїм гостям, на 6 сотках дачних нічого не грозить від кількох десятків бджолосімей.:wave:

Кожного року хвилює зимівля як студента перед екзаменом, досі все було добре.Зараз відпочиваймо, готуємося до наступного сезону.Бажаю всім формуванням і членам їхніх родин щастя, здоров'я, успіху в усьому, прекрасного настрою,їхнім бджілкам- легкої і благополучно зимівлі...Сподіваюся,що "сюрпризи" з ціною більше не повторяться.

5 хвилин тому, Віктор60 сказав:

Кожного року хвилює зимівля як студента перед екзаменом, досі все було добре.

я думав з таким стажем вже мандражу немає. в мене хвилювання може бути при затяжному необлітному періоді і коли весняні прогнози невтішні.

30 хвилин тому, СЄРЖ сказав:

я думав з таким стажем вже мандражу немає. в мене хвилювання може бути при затяжному необлітному періоді і коли весняні прогнози невтішні.

На жаль, в зимівлі не все залежить від досвіду і сумління пасічника...Що дістанеться важкою працею, те завжди цінується...

3 хвилини тому, Віктор60 сказав:

На жаль, в зимівлі не все залежить від досвіду і сумління пасічника...Що дістанеться важкою працею, те завжди цінується...

це все вірно, цінується і переживається але після цих слів:

51 хвилину тому, Віктор60 сказав:

досі все було добре.

я б так не переживав на вашому місці.  ще рано переживати,  поколядуємо,  відвідаєм купель на Водохреще, а в лютому можна трішки й попериживати:ah:.

гарної зимівлі всім, непереживайте прорвемося!

Сьогодні було сонячно +18, пасіка облетілась :ole_ole:

В 29.10.2018 в 00:23, Sanich сказал:

До 20 марта.

7 хвилин тому, Сіверянин сказав:

До 20 марта.

Звідки така точність? У нас зазвичай до 8-го березня облітуються. 

Только что, Sanich сказал:

Звідки така точність? У нас зазвичай до 8-го березня облітуються. 

11 минут назад, katran54 сказал:

Сьогодні було сонячно +18, пасіка облетілась :ole_ole:

В 29.10.2018 в 00:23, Sanich сказал:

Если взять + -, как-то так получается, а на крайнем севере Украины и того дальше. Неблагодарное дело предсказывать, так могут исключить вечерним приказом со списков нормальных пчеловодов.

Не ставил летковые заградители учитывая теплую погоду ,чтобы не мешали облету пчел. Последние 2 дня температура до 15-18 градусов.Чего то у меня возникло желание заглянуть к семье сверху к одной из миролюбивых пород.Вверху обнаружил по щепочкам погрызанного дерева присутствие мыши.так оно и есть-бегает внизу .Подрамочное увеличено.Оказывается не только к людям проявляют дружелюбное отношение.Так что кто отложил все работы до весны и не стоят летковые заградители -желательно проверить визуально.Хорошей зимовки :hi:

11 часов назад, Sanich сказал:

Звідки така точність?

у мене даже точні данні багаторічних середньостатистичних  спостережень для нашої зони є отримані на дослідній станції, останній осінній 11 листопада, перший очисний 10 березня, надибав цю інформацію ще коли були колгоспи і пасічникам розсилали рекомендації централізовано

Тепло! Огірочки ще цвітуть.

IMG_5736.JPG

• Create New...