Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

20 годин тому, Gnat сказав:

Страхують.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

 

Страхуюсь

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

 

 

А маток таким чином загубити не боїтеся?:ah:

 Вже ліпше , як колись при  соціалізмі - де інколи прагнули досягти  хоч на папері контролю та обліку...  :umora::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

5 часов назад, НадеждаЛ сказал:

Здравствуйте.Прошу совета.

 

1 час назад, Мико сказал:

Закрыть улей и до облёта весеннего не открывать 

Согласен на 100 процентов,а для  самоуспокоения ,когда будете обрабатывать бипином,когда семьи начнут образрвывать клуб при понижении температуры  обратите внимание как сидит клуб у других и в этой .Там где нет матки клуб не плотный пчелы беспокойные ,крыльями встряхивают(для понимания -как собака после купания:umora:).И прислушивайтесь знакомых -они такие же как и мы .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А маток таким чином загубити не боїтеся?:ah:

 Вже ліпше , як колись при  соціалізмі - де інколи прагнули досягти  хоч на папері контролю та обліку...  :umora::IMHO:

В мого сусіда дві сімі. Місяць тому казав,що обробляв біпіном.Сьогодні я йому знову проляв і ось яка картина.Розплоду вже немає.

P81022-123510.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, igorstep сказал:

В мого сусіда дві сімі. Місяць тому казав,що обробляв біпіном.Сьогодні я йому знову проляв і ось яка картина.Розплоду вже немає.

P81022-123510.jpg

Картина маслом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Гурович сказал:

Картина маслом

Мастив смальцем:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, igorstep сказал:

Мастив смальцем:umora:.

Можна і не мастити, нікуди він вже не дінеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Гурович сказал:

Можна і не мастити, нікуди він вже не дінеться.

Я хотів показати цьому хлопакові як то має бути-приблизно.Він з такоі категоріі, що все має і все знає.При розмові навіть рота не дастть відкрити, працює в лісгоспі ,а там бджолярів купа і кожен на своій хвилі. Доречі моі дві сімі сьогодні облітувались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, igorstep сказал:

Я хотів показати цьому хлопакові як то має бути-приблизно.Він з такоі категоріі, що все має і все знає.При розмові навіть рота не дастть відкрити, працює в лісгоспі ,а там бджолярів купа і кожен на своій хвилі. Доречі моі дві сімі сьогодні облітувались.

А могли б навесні бути без конкурентів:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Мико сказал:

Закрыть улей и до облёта весеннего не открывать 

ясно,и спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, НадеждаЛ сказал:

ясно,и спасибо

щоб зрозуміти зразу, є матка чи нема, можна уважно передивитись пергові рамки, їх або дві або три, якщо на пергових рамках , по самій поверхні будують маточники(їхні зачатки ) воно добре в очі кидається, значить її там нема, і цю пораду запам*ятайте  на ранню весну, окрім типового їхнього " кричання" весною цей фактор також є показником.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, larson сказал:

щоб зрозуміти зразу, є матка чи нема, можна уважно передивитись пергові рамки, їх або дві або три, якщо на пергових рамках , по самій поверхні будують маточники(їхні зачатки ) воно добре в очі кидається, значить її там нема, і цю пораду запам*ятайте  на ранню весну, окрім типового їхнього " кричання" весною цей фактор також є показником.

Спасибо.Весной проверить,я правильно поняла?Зачатки это мисочки?Я все надеюсь,что матка там есть молодая,хотя это навряд ли.Посмотрим.Жалко деток.

  Пчелы должны распечатать перговые ячейки и накрутить мисочки?Уточняю что бы не забыть или пересмотреть весной.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, larson сказал:

значить її там нема

як правило, цей висновок вже й буде не потрібний, так як і бджіл не буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, igorstep сказав:

В мого сусіда дві сімі. Місяць тому казав,що обробляв біпіном.Сьогодні я йому знову проляв і ось яка картина.Розплоду вже немає.

P81022-123510.jpg

То отож:   на першому місці повинен бути облік та контроль. Бо всяко буває -  то не той препарат, то не так застосовано... :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ДобровоЛ сказал:

То отож:   на першому місці повинен бути облік та контроль. Бо всяко буває -  то не той препарат, то не так застосовано... :IMHO:

Так все правильно,але коли його треба тягнути за шкірку-ходи обробимо твоі бджоли, то це вже занадто...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, igorstep сказав:

В мого сусіда дві сімі. Місяць тому казав,що обробляв біпіном.Сьогодні я йому знову проляв і ось яка картина.Розплоду вже немає.

P81022-123510.jpg

Можливо, зважаючи  на якість біпіну і на кількість закритого розплоду при першому обробітку. Інколи при контролі осипу дивуєшся, як різниться кількість осипу кліща.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лавр сказал:

Можливо, зважаючи  на якість біпіну і на кількість закритого розплоду при першому обробітку. Інколи при контролі осипу дивуєшся, як різниться кількість осипу кліща.

Саме та і є, хоча візуально не видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, НадеждаЛ сказал:

Пчелы должны распечатать перговые ячейки и накрутить мисочки

на рамках з відкритою пергою (тобто в нетиповому місці ліплять маточник) маточник повинен бути або ройовий - понизу рамки, або свищовий, на рамкі де буде закладатись розплід, а коли нема матки, даже зразу, вони на відкритій пергі ліплять декілька мисочок під маточники, просто звертайте увагу на те місце, підняли рамку, бачите відкриту пергу, і уважно оглядайте її

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.10.2018 в 19:20, igorstep сказал:

і ось яка картина.

P81022-123510.jpg

сьогодні і я побачив у себе таку картину, чийсь рій підсилив мою безматочну, я її сьогодні термокамерив і аж очі на лоба полізли від такого, спочатку не зрозумів, чого так бджоли на рамках багато, вирішив розділити по двох касетах, зважив , вага аж 3,110 гр:blink:, поки що посадив на дев*яти рамках, після першого морозу може пару рамок добавлю, ну те що туди щось чиєсь прилетіло, факт, не було там такого борзого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні і я побачив у себе таку картину, чийсь рій підсилив мою безматочну, я її сьогодні термокамерив і аж очі на лоба полізли від такого, спочатку не зрозумів, чого так бджоли на рамках багато, вирішив розділити по двох касетах, зважив , вага аж 3,110 гр:blink:, поки що посадив на дев*яти рамках, після першого морозу може пару рамок добавлю, ну те що туди щось чиєсь прилетіло, факт, не було там такого борзого.

Можливо то не рій а бджоли у когось злетіли
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаймие пчеловоди! поделитесь опитом нужно ли на зиму ложить рейки на рамки под холстик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

Уважаймие пчеловоди! поделитесь опытом , нужно ли на зиму ложить рейки на рамки под холстик.

:IMHO1:Нет никакой необходимости 

Пчёлы зимой ,из улочки в улочку ,через верх не переходят :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що немае такої необхідності-згоден.Думаю міграції по вулочках і через верх рамок в тому числі, можливі, наприклад при темп. зовнішнього середовища +10*С.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а если крайня улочка будет не большая ей же надо будет соеденятся с другими или нет? если да то как с верху будет все глухо без рейек

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

а если крайня улочка будет не большая ей же надо будет соеденятся с другими или нет? если да то как с верху будет все глухо без рейек

Если у вас есть ответ ,зачем ставить вопрос

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Если у вас есть ответ ,зачем ставить вопрос

хочу услишать мнение других!а может я не прав? штоб потом не кусать локти весной!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...